Ziemassvētkos mēģini neuztraukties par negācijām, neļauj sevi apmānīt ar izdomātiem argumentiem. Tie, kuri ikdienā lieliski tiek galā ar apkārtējiem, šodien jutīsies kā zivis ūdenī, bet intravertie labāk izvēlēsies palikt mājās. Ko vēl zvaigznes sola Ziemassvētkos?

 

 

auns-mil-horAuns

Visas tavas stiprās puses šodien iegūs vēl lielāku spēku. Tava drosme, kaislība un pašpārliecinātība var izspēlēt arī ļaunus jokus, tādēļ uzmanies. Neiekarsti situācijās, kurās mierīgi bez tā var iztikt.

 

 

versis-mil-horVērsis

Praktiskie un uzticamie vērši mēdz būt arī spītīgi, bet iekarst reti. Šodien būsi lielisks savienojums starp raksturos dažādiem cilvēkiem. Izvairies no konfrontācijas ar Skorpioniem, Lauvām un Auniem. Mēdz teikt, ka vieglākās cīņas ir tās, no kurām jāizvairās.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Daudzpusīgie un attapīgie Dvīņi arī Ziemassvētku dienā būs savā līmenī. Lielākās bažas ir par to, ka nespēsi izvēlēties, kurā pusē nostāties. Runā tikai labas lietas un kliedē spriedzes situācijas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēži parasti drīzāk izvēlas uzgriezt muguru un doties prom no vietas, kur valda agresija. Pat ja citu zīmju pārstāvji tev šodien sagādā grūtus laikus, tev nav par ko kaunēties. Katram ir tiesības izvēlēties cilvēkus, ar kuriem pavadīt laiku.

 

 

lauva-mil-horLauva

Pārsvarā gadījumu tu kritiku un personisku aizvainojumu uztver klusi, mierīgi, nereti to “norijot” sevī. Taču šodien uz šādam lietām, ja tādas gadīsies, tu varētu reaģēt visai asi. Lai nu kā – neļaujies provokācijām un izvēlies cilvēkus, ar kuriem kopā pavadīt laiku.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien var gadīties, ka nepareizi interpretēsi dažu cilvēku teikto, iespējams, kaut ko pavisam nevainīgu uztversi pat par ko aizvainojošu. Par laimi – tavās interesēs nebūs uzsākt skaidrošanos vai strīdu, vislabākais veids būs vienkārši atkāpties. Dari to, kas sagādā tev prieku! Esi ar cilvēkiem, kurus mīli!

 

 

svari-mil-horSvari     

Šodien vajadzētu uzmanīties no iesaistīšanās pārlieku lielās diskusijās. Kamēr argumentēsi un pamatosi savas domas, var gadīties pārlieku iekarst, kļūstot pat agresīvam un līdz ar to sabojāt savu uzticamību. Neriskē lieki ar to.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šo dienu nevar tev precīzi raksturot ne kā labu, ne sliktu. Iespējams, vairāk nekā citas reizes šodien tu varētu sajust, ka dažādas situācijas tevi uztrauc un kaitina. Tiesa, tev vajadzētu vairāk piedomāt par savu reakciju uz lietām, būt mierīgākam un censties izvairīties no iespējamiem konfliktiem jau pašā saknē.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Uzmanies, lai šodien tavs tiešums un entuziasms nevienam neskādē, jo var gadīties, ka, neko ļaunu nedomādams, ar to vari kādam nodarīt pāri. Lielisks laiks, lai tu koncentrētos uz savu piedzīvojumu dabu un pavadītu laiku svaigā gaisā, kur arī noskaņojums solās būt labāks.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Iespējams, ka tava vēlme pēc piesardzības un disciplinētība varētu tevi parādīt kā teju necaurredzamu klinti, taču šodien ir īstais laiks, lai tu izrādītu arī savas emocijas. Labākais veids kā tam ļauties, varētu būt mierīga kopā būšana ar sev mīļiem cilvēkiem. ja tas tevi nesajūsmina, pavadi laiku vienatnē, taču iepriekš pabrīdini par to citus.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs           

Ja tu šodien pārāk daudz vēlēsies koncentrēties tikai uz savām idejām, neņemot vērā apkārtējo viedokļus, cilvēki var justies apbēdināti. Centies neradīt apkārtējiem vilšanās sajūtu, tā vietā labāk paradi vairāk laika kopā, painteresējies par savu mīļo patiesajām vēlmēm. Izsaki savus uzskatus un viedokļus uzmanīgi.

 

 

zivis-mil-horZivis

 

Šodien tev vajadzētu izvairīties no dusmām, būt mierīgākam un atturēties no pārslodzes. Atpūties, cik vien iespējams. Var gadīties, ka šodien kļūsi par starpnieku dažādu cilvēku spējā saprast vienam otru. Varētu teikt – būsi par sava veida sajūtu tulku.

 

Priecīgus Ziemassvētkus!

 

 

 

 

 

 

 

Iepriekšējais rakstsSmaga avārija pirmssvētku laikā arī uz Ērgļu šosejas
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai gada pēdējai nedēļai: 25.-31. decembris