auns-mil-horAuns

Pielūko, lai pastāvot par savu taisnību, tu nepalaid garām kādus vērtīgus padomus un norādījumus no apkārtējiem. Ja vēlies, lai dzīvē viss izdotos, tev apkārt esošie ļaudis ir ļoti būtiska receptes sastāvdaļa.

 

 

versis-mil-horVērsis

Tavā dabā nav kritizēt citus un ielaisties konfliktos ar citiem pat tad, ja viņi nejauki izturas pret tevi. Šī diena var būt izņēmums, tomēr pārlieku neaizraujies.

 

dvini-mil-horDvīņi

Lūko, ko šodien runā. Kā viens no sociāli aktīvo zīmju pārstāvjiem tu bieži nosaki toni visām apkārtējām sarunām. Ja runāsi par nepatīkamām lietām, iegrūdīsi strīdos citus.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Uzmanīgi saskarsmē ar ģimeni un draugiem. Parasti jūs strīdus risināt mierīgā sarunu ceļā, tomēr nelaikā pasprucis vārds vai arguments šodien jūsu komunikāciju var pacelt ļoti skaļos augstumos.

 

 
lauva-mil-horLauva

Tev šodien vajadzētu uzņemties mierīgā sarunu vedēja lomu, kurš samierina visus konfliktējošos, nolīdzina negludumus un nopelna ikviena iesaistītā cieņu un pateicību.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavas šodien būs ļoti drošas par saviem argumentiem un taisnību. Tev piemīt intelekts un tālredzība. Ja uzrunāsi auditoriju ne pārāk skaļā balsī, tevī ieklausīsies vēl ciešāk.

 

 

svari-mil-horSvari

Svariem patīk daudz runāt, bet šodien varbūt labāk mazliet piebremzēt. Kāds, kuram būs slikta diena, var pēkšņi uzskatīt tevi par visu savu nelaimju galveno cēloni.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien esi piesardzīgs, lai nepadarītu sliktu situāciju vēl ļaunāku. Tu esi pieradis ātri atbildēt uz uzbrukumiem, bet tas jau neatrisina pašu galveno – iemeslu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tu esi pieradis atnākt un uzvarēt ar savu pārliecinošo spēku un argumentiem, iegūstot visu, ko sirds kāro. Tomēr šodien būs tā reize, kad kārosi klusumu un atpūtu vienatnē. Neliedz to sev.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Seko sirdsbalsij. Tava piesardzība un savaldība jau ierasti atturēs tevi no neērtām un nepatīkamām situācijām, līdz ar to vari būt drošs – ja ko ļoti vēlēsies, tas izdosies.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ļaudīm var parādīties tendence visā vainot tevi, tādēļ nedod šo iemeslu viņiem. Tas gan nenozīmē, ka vajadzētu atteikties no saviem uzskatiem un pārliecības.

 

 

zivis-mil-horZivis

Mēdz teikt, ka likt otram apšaubīt viņa paša viedokli ir vieglāk un vērtīgāk nekā likt pieņemt tavējo. Tev bieži ir ļoti laba izpratne par apkārtējiem, tu šajā lietā esi meistars.

 

 

Brīnišķīgu dienu!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. februāris
Nākamais rakstsTraktora pēdas un “nomizoti” koki… Pārdroša zādzība Jēkabpilī raisa spraigas diskusijas – VIDEO