Šī diena būs piemērota ciešai mijiedarbībai ar citiem. Ja tev ir kāds sarežģīts jautājums, ko nevari atrisināt, neiesaistot citus cilvēkus, šodien būs lietderīgi tomēr lūgt citu palīdzību. Iespējams, labākais palīgs problēmu risināšanā būs persona, kuru tu vienmēr uztver samērā neobjektīvi. Kad ar šo cilvēku parunāsi, sapratīsi, ka tomēr ne vienmēr var par cilvēku spriest pēc viņa izskata.

 

 

Auns

Šodien tevi gaida dažādi romantiski pavērsieni. Iespējams, tavs partneris sarūpēs tev brīnišķīgu pārsteigumu, ko uzreiz vēlēsies izstāstīt visai pasaulei. Ja šobrīd neesi attiecībās, vari sagaidīt romantisku piedāvājumu no cilvēka, ar kuru esi iepazinies sociālajos tīklos. Ticams, ka šodien beidzot notiks jūsu pirmā tikšanās un būsiet ļoti apmierināti ar tās norisi. Iespaidi par šo personu būs vēl jaukāki.

 

 

Vērsis

Iespējams, šodien tu mēģināsi paslēpties no realitātes. Nav brīnums, jo realitātē varētu būt tik daudz un dažādu problēmu, turklāt tev tās vajadzēs atrisināt pēc iespējas īsākā laika periodā. Sliktākais ir tas, ka dažas no šīm problēmām pasliktināsies, pateicoties kādai augstprātīgai un nepatīkamai personai, kura centīsies visu sabojāt. Šis cilvēks darīs visu, lai bojātu tavus nervus, tāpēc labāk esi pacietīgs un centies nomierināties, cik vien spēj.

 

 

Dvīņi

Šodien tu centīsies darīt kaut ko, lai iepriecinātu ne tikai sevi, bet arī savus kolēģus. Tu centīsies atcerēties visu, ko šie cilvēki tev stāstījuši par sevi, saviem paradumiem un hobijiem, lai izmantotu šo informāciju un sagādātu viņiem patīkamus mirkļus un/vai dāvanas. Cilvēki novērtēs tavu žestu un attiecības starp jums kļūs vēl tuvākas.

 

 

Vēzis

Šodien nav ieteicams uztraukties par kāda cita problēmām. Rūpējoties par viņiem, tu nevarēsi padarīt tās lietas, kas ir svarīgas tev pašam, tavai ģimenei vai karjeras attīstībai. Reizēm vari atļauties būt pamatoti savtīgs, tas nevienu neaizvainos. Ja zini, ka palīdzība ir vajadzīga kādam, kuram noteikti nevari atteikt, vismaz pārcel to uz vēlāku laiku.

 

 

Lauva

Šodien tev nevajadzētu izturēties izaicinoši, jo cilvēki tavu uzvedību varētu interpretēt par kaut ko krietni vairāk nekā tikai nevainīgu flirtu. Pastāv risks, ka tev varētu sākt pārmest, ka uzvedies galīgi nepareizi un neesi pietiekami nopietns. Tava profesionālā reputācija var tikt nopietni ietekmēta, tāpēc esi uzmanīgs ne tikai par to, ko dari, bet arī par to, ko saki.

 

 

Jaunava

Šī diena tev solās sniegt daudz patīkamu pārsteigumu. Iespējams, tas viss notiks tad, kad tu būsi atgriezies mājās no darba vai citu ikdienas pienākumu veikšanas un vēlēsies tikai vienu – atpūsties. Lai nu kā – nedusmojies uz cilvēkiem, kuri vēlējušies tevi iepriecināt, darīt tev labu. Esi savaldīgs un izbaudi tev vēlēto laipnību.

 

 

Svari

Šodien, iespējams, meklēsi vai dāvināsi dāvanas saviem kolēģiem. Šis jautājums paņems ļoti daudz tavas uzmanības, liekot aizmirst pat par kādu vienošanos vai solījumu. Vakarā var gadīties iesaistīties kādā strīdā, taču viss solās atrisināties labdabīgi. Iespējams, īpaši svarīgas kļūs rūpes par Jaungada svinībām. Nevajadzētu iesaistīties mājas ballītes plānošanas strīdos, tie nenovedīs pie cerētā.

 

 

Skorpions

Šodien tu vēlēsies piesaistīt sev pēc iespējas lielāku uzmanību. Iespējams, tu to darīsi, lai aizmirstu par jautājumiem, kas saistīti ar darbu. Iespējams, nāksies saprast, ka tavs priekšnieks ir visai netaisns pret tevi un novērtē tevi pārāk zemu. Diemžēl, tavus iebildumus, visticamāk, neviens neņems vērā. Esi uzmanīgs, jo, iespējams, kāds cilvēks, kuram tu uzticies, nogādā visas ziņas savā interpretācijā tieši tavam priekšniekam.

 

 

Strēlnieks

Tu šodien varēsi iepazīties ar cilvēku, kurš ieņem ļoti augstu amatu un var būt tev ļoti noderīgs nākotnē. Viņš var spēlēt svarīgu lomu tavā dzīvē, tāpēc, runājot ar viņu, neaizmirsti norādīt uz saviem profesionālajiem sasniegumiem. Jūsu draudzība veidosies straujāk, ja runāsi ar šo cilvēku par viņa ģimeni un/vai iemīļotāko hobiju. Nebaidies teikt, ka šādas aktivitātes arī tev ir ļoti interesantas pat tad, ja patiesībā tā nav, taču piestrādā pie tā, lai tiešām tās iekļautu turpmāk savā ikdienā.

 

 

Mežāzis

Šo dienu pavadīsi ne visai produktīvā veidā. Tev nebūs iespēja pabeigt kādu ar darbu saistītu projektu, jo tev traucēs dažādi sīkāki uzdevumi, ko tev uzliks vadība vai citi apkārtējie cilvēki. Tu sāksi satraukties, ka nepaspēsi darbus līdz Jaungada svinībām. Mēģini koncentrēties uz darāmo, taču nepārpūlies. Esi uzmanīgs.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tu varēsi baudīt dienu un izbaudīt arī sev mīļo cilvēku sabiedrību. Kamēr būsi šajā brīnišķīgajā garastāvoklī, būs lietderīgi veidot attiecības ar cilvēkiem, kuri var ietekmēt tavu turpmāko karjeru. Tu, protams, spēsi atrast pareizākos vārdus, un tavs smaids varēs iekarot ikvienu sirdi. Tomēr, neaizmirsti rūpīgi strādāt, lai nemainītu domas par sevi.

 

 

Zivis

Iespējams, šodien tev nāksies padomāt par to, ka varbūt vajadzētu atbrīvoties no kāda cita diktatūras. Pat ja tev tā nešķita, iespējams, kāds diktē noteikumus tev un tavai ģimenei vai vismaz cenšas to darīt, kas vien jau varētu būt pietiekami kaitinoši. Velti laiku, lai pavadītu to kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem, esi jauks un sirsnīgs pret viņiem.

 

 

Lai tev skaista diena!

Iepriekšējais rakstsAtrasta svētku laikā pazudusī nepilngadīgā meitene
Nākamais rakstsDiemžēl pēc svētkiem izplatītas visai skumjas ziņas