Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi strādājot, jūsu mērķis jau iegūs konkrētus apveidus.

 

 

auns-mil-horAuns

Nākotne rādās gaišās krāsās, ja vien Auni pievērsīs uzmanību tam, ka sīkumu nemēdz būt. Jāsaprot, ka visas problēmas novērst acumirklī nav iespējams, bet tās ignorējot, nepatikšanas kļūs tikai lielākas. Risiniet problēmas konstruktīvi. Pievērsiet uzmanību finansēm un savām perspektīvām pašreizējā darba vietā.

 

 

versis-mil-horVērsis

Iespējams, būsiet gatavs upurēties, lai iegūtu ko ļoti kārotu. Laba diena atbildīgos amatos strādājošajiem vērsīšiem – un atbildīgs amats taču ir gandrīz jebkurš, vai ne? Meklē atzinību un stabilu stāvokli, nepaļaujies vienīgi uz citiem un viņu viedokli par lietām.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šobrīd atrodaties izdevīgā stāvoklī. Jūs viegli pārvarēsiet šķēršļus un dažkārt liksies, ka tos pat nemanāt. Lieliska diena dažādām aktivitātēm vai interešu klubiem, kas nav saistīti ar jūsu pamatnodarbošanos. Kā nekad izbaudīsiet draudzību un mīlestību.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēlams mijiedarboties un komunicēt ar citiem cilvēkiem, prast vienoties un panākt izlīgumu, jo šī diena nebūs pārāk veiksmīga individuālistiem. Nedomā tikai par savām vēlmēm un vajadzībām. Ja situācija prasa, izdomā pats savus noteikumus, nepaļaujies tikai uz dotajiem lielumiem dzīvē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šī diena pārbaudīs Lauvas spēju uzturēt vienlīdzīgas attiecības, šī ir lieliska iespēja kopīgiem centieniem ar partneri. Jāpieturas pie pārbaudītām vērtībām un cilvēkiem – tas attiecas kā uz darba lietām, tā sadzīvi. Rezultāts neizpaliks.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Ar cilvēkiem jāuztur draudzīgas attiecības, tai pat laikā jābūt piesardzīgiem. Iespējams, kāds tikai gaida, lai “iegrūstu dunci mugurā” tieši jums. Saglabājiet distanci. Mēģinājums “nočiept” laiku vai citus resursus darbam, lai gūtu pašlabumu, var beigties slikti.

 

 

svari-mil-horSvari

Diena nesīs daudz pozitīva, tomēr zvaigznes pastāvīgi atgādinās – Zeme negriežas ap jums. Katra uzvara vai zaudējums dzīvē ir tiešas sekas mūsu rīcībai. Draugs, bērns vai cits tuvs cilvēks var pēkšņi šķist kā spogulis, kurā iespējams saskatīt visus jūsu tikumus un trūkumus.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien ieteicams sadarboties ar citiem, nevis palikt izolētam. No tā atkarīgs tas, vai saņemsiet atbalstu no draugiem un radiniekiem, vai paliksiet viens savā spītībā. Dažiem Skorpioniem sens aizvainojums vai paša ieturēta distance traucēs satuvināties ar savējiem. Kļūdas jālabo!

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Nepaļaujieties uz sliktiem brīdinājumiem, pretējā gadījumā patiešām būsiet pārliecināts par neizdošanos, pieļausiet kļūdu un veiksme pēdējā brīdī uzgriezīs muguru. Vēlēšanās piepildīsies, ja jūsu enerģija un entuziasms pārspēs bailes no neizdošanās. Izmantojiet savas labākās īpašības: aktivitāti, domāšanu “ārpus rāmjiem”, optimismu, atjautību un draudzīgumu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien nav vēlami lieli pirkumi vai ilgtermiņa ieguldījumi. Izvairieties no finanšu plānošanas un apspriešanas. Pēc sarunas ar draugiem vai domubiedriem sajūtas varētu būt pesimistiskas, tomēr jau rīt saule ausīs no jauna…

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Nāksies darīt visu iespējamo un vēl mazliet, jo šodien, salīdzinājumā ar saviem konkurentiem, jums būs diezgan maz priekšrocību. Neignorējiet savus trūkumus, strādājiet, lai tos novērstu. Pat ja tas šķiet labākais risinājums, esi pacietīgs un rīkojies gudri, neskrien sev pa priekšu. Objektīvs skats spogulī uz sevi dažkārt mēdz būt ļoti noderīgs…

 

 

zivis-mil-horZivis

Nebaidieties no neparedzamiem notikumu pavērsieniem, nekautrējieties neievērot kādas formalitātes. Šodienas uzdevumus var paveikt arī netradicionālāk! Ja jums šķiet, ka esat palicis bez atbalsta – tas noteikti nebūs uz ilgu laiku.

 

 

Lai jums izdevusies šī diena!

 

Iepriekšējais rakstsVietām snigs stipri, naktīs gaidāmi mīnusi: sinoptiķiem ir nepatīkamas ziņas par turpmāko
Nākamais rakstsZem Šaha karaļa maskas izrādās paslēpusies ļoti gara slavenība!