Var gadīties, ka tieši šodien sastapsi savu dvēseles radinieku. Tās var būt arī vienkārši draudzīgas, nevis romantiskas, attiecības ar cilvēku, kurš mainīs tavu dzīvi uz labo pusi. Piemērota diena sabiedrisku pasākumu apmeklēšanai.

 

 

Auns

Pievērs uzmanību cilvēkiem, kurus šajā dienā satiksi. Enerģētiski piesātināta diena dvēseliskā līmenī. Esi tik atklāts un patiess, cik vien spēj tāds būt. Labvēlīga diena gan finanšu un karjeras jomā, gan mīlestībā un romantiskajā dzīvē.

 

 

Vērsis

Šodien svarīgi būs gan dot, gan prast pieņemt. Iespējams, tava sirds reiz ir bijusi salauzta un nu ir kāds, kurš gabaliņu pa gabaliņam līmē to atpakaļ kopā. Nedaudz piebremzē ar pienākumiem un atbildībām, kuras tevi vēl attur no satuvināšanās ar šo īpašo cilvēku.

 

 

Dvīņi

Spēja vērsties plašāk, nevis koncentrēšanās uz sīkumiem, var tavām acīm pavērt pavisam jaunu ainu. Dažkārt tu aizsapņojies un pazaudējies nebūtiskās, maznozīmīgās lietās. Ieteicams strādāt un pavadīt laiku kopā ar cilvēkiem, kuri var tevi piezemēt.

 

 

Vēzis

Ir pienācis laiks kaut ko atlaist, no kaut kā atvadīties. Iespējams, tā ir daļa no tevis – tava vecā čaula. Nu tu sastapsi jauno, daudz labāko sevi. Jā, tu vari būt zaudējis vairākus cilvēkus, lemjot par labu šim dzīves ceļam, taču vari būt drošs, ka patiesi draugi būs ar tevi vienmēr un, varbūt, nemaz vēl neesi tos sastapis.

 

 

 

Lauva

Vienmēr gatavs! Šie divi vārdi pilnībā raksturo tavu dzīvi šobrīd. Tu nekad nevarēji iedomāties, ka viss būs tā, kā ir tagad, bet ir! Tu esi liels atbalsts apkārtējiem un pretī saņem sev pašam nozīmīgu palīdzību. Dots devējam atdodas. Cieņa un respekts valdīs attiecībās ar draugiem, tuviniekiem un paziņām.  

 

 

Jaunava

Šodien ieteicams palūkoties pagātnē vai vismaz kaut nedaudz pakavēties atmiņās. Iespējams, tavā dzīvē ir ienācis cilvēks, kurš kaut kādā veidā saistās ar kādu pagātnes notikumu. Labvēlīga diena dažādu psiholoģisku un filozofisku jautājumu pārdomāšanai.

 

 

Svari

Turi acis plaši vaļā, koncentrē skatu uz mērķi un dodies uz priekšu. Ja strādā radošā jomā, izmanto šo dienu, lai paceltos nākamajā līmenī. Tev ir daudz ko teikt, tādēļ neturi sveci zem pūra un ļauj pasaulei iepazīties ar tavu viedokli un idejām.

 

 

Skorpions

Šodien vari izjust īpaši spēcīgu saikni ar kādu cilvēku. Iespējams, šo personu sastapsi pavisam negaidīti. Piemērota diena savstarpējo attiecību nostiprināšanai. Tavā dzīvē vienlaicīgi norisināsies vairāki liktenīgi notikumi.

 

 

Strēlnieks

Šī diena daudziem liks atvērt savu sirdi. Labvēlīgs laiks atpūtai un izklaidei ārpus mājas. Izbaudi svaigu gaisu, atrodoties pie dabas krūts vai ieplāno ko aizraujošu, piemēram, publiska pasākuma apmeklēšanu vai trakulīgu ballīti!

 

 

Mežāzis

Šodien kāds pie tevis var griezties pēc lūguma vai padoma. Katrai šķietami ikdienišķajai sarunai apakšā būs vesels stāsts.  Labvēlīgs laiks romantiskiem randiņiem un mīlestības pilnu attiecību uzsākšanai, kā arī nostiprināšanai.

 

 

Ūdensvīrs

Pierādi pats sevi, cik daudz un uz ko esi spējīgs! Vari izjust spiedienu no apkārtējiem, kuri cenšas tevi pārveidot par kaut ko, kas tu neesi un nevēlies būt. Vadies pēc savām vēlmēm un vajadzībām un vari būt drošs, ka viss sakārtosies pa plauktiņiem. Labvēlīga diena romantiskām aktivitātēm.  

 

 

Zivis

Neļauj citiem spēlēties ar tevi, tavu sirdi un jūtām gluži kā ar marioneti! Uzdrošinies ņemt grožus pār situāciju savās rokās, esi pašpārliecināts un aizstāvi to, kas tev tuvs. Neļauj citiem sagandēt to, ko esi ilgu laiku lolojis, veidojis, cēlis un būvējis!

 

Iepriekšējais rakstsKrievijas pierobežā ceļa malas pildās atkritumiem – VIDEO
Nākamais rakstsIzskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!