Visu zīmju pārstāvjiem ir jābūt uzmanīgiem par saviem izteikumiem, kā arī rūpīgi jāapsver ikviens jauns izaicinājums pirms piekrist tam.

 

 

auns-mil-horAuns

Auniem šodien pastāvēs īpaša iespējamība kļūdīties, tomēr ne tehniskās zināšanās, bet gan praktiskā lietu novešanā līdz galam. Tu, visticamāk, bieži kļūdies atsakoties no citu palīdzības, tāpat nepareizi novērtējot savas rīcības sekas. Zvaigznes norāda, ja nebūsi pietiekami uzmanīgs, šī diena nebūs izņēmums.

 

 

versis-mil-horVērsis

Tu vari nonākt tādā pozīcijā, ka pieļausi klasiskās Auna kļūdas šodien, jo tava spītība un neieinteresētība sazināties ar citiem, iespējams, radīs, ja ne konkrētas problēmas, bet vairāk darba noteikti. Lai gan spēj daudz labāk nekā Auns darboties vienatnē, nāksies apzināties, ka strādātt kopā ar citiem būtu vieglāk.

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Tu šodien vari nonākt Auna slazdā. Zvaigznes norāda, ka tavs zvaigznājs netiek uzskatīts par vienu no intelektuālākajiem un tādējādi, visticamāk, šodien tev neradīsies kādas neticami labas idejas. Par laimi, esi sociāla zīme, kas paredz, ka labprāt pieņemsi citu atsauksmes un palīdzību, pat vēl pirms sāksi kādu projektu vai plānu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka tev vajadzētu uzmanīties no Mēness Auna zīmē. Vēzis ir horoskopa zīmes pārstāvis, kurš bieži labi saprotas ar citiem, tas nozīmē, ka straujā Auna notikumu sagrozīšana, var ātri novest pie nesaskaņām kādā grupā.

 

 

lauva-mil-horLauva
Tev šodien pastāv īpašas iespējas pieļaut kļūdas, jo tava parastā pārliecība pār sevi nesaskan ar šodien valdošā Auna  motivāciju. Turklāt fakts, ka tu bieži vien esi drīzāk komandas spēlētājs un vēl biežāk – tās līderis, nozīmē, ka tavas kļūdas šodien var ietekmēt vairāk cilvēku.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Tevi, visticamāk, īpaši neietekmēs Mēness pozīcijas, jo bieži izvairies no komandas darba, kad vien tas ir iespējams. Tava spēja prognozēt dažādus notikumus un uz detaļām uztrenētā acs, neļaus iekļūt nepatikšanās.

 

 

svari-mil-horSvari

Tu, visticamāk, šodien nonāksi dažādās domstarpībās un problēmās ar cilvēkiem, ar kuriem kopā strādā.Vari piedzīvot dažādas mainīgas emocijas, kas neļaus produktīvi virzīties pretī mērķiem. Zvaigznes mudina paspert soli atpakaļ un novērtēt radušos situāciju un savu iepriekšējo rīcību – nedaudz no malas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Tu, visticamāk, šodien nepiedzīvosi īpaši daudz komentāru par savu darbību vai idejām, kas ir bēdīgi. Tas tāpēc, ka šī ir tā diena, kad varēji izmantot apkārtējo konstruktīvo kritiku savā labā. Lielākā daļa cilvēku, iespējams, būs pārāk aizņemti, darot savas lietas, nevis koncentrējoties uz tavas rīcības vai projektu analizēšanu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Zvaigznes norāda, ka Strēlniekus šodien neietekmēs valdošais Mēness. Neraugoties uz to, tu vari šīs dienas enerģiju izmantot savā labā,  gūstot  labumu. Tu parasti esi efektīvs darbinieks, kurš var pabeigt projektu ātri, ja vien iegulda visu sevi tajā.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu, visticamāk, šodien nepiedzīvosi nepatikšanas, ko citiem sagādās Mēness Auna zīmē, jo bieži vien esi pārāk piesardzīgs, kad uzņemies pamatīgus un visai riskantus projektus. Pašapziņa un enerģija, kas ļauj Aunam celties vai krist, nav raksturīga tev.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Zvaigznes norāda, ka tev būs laba iespēja izmantot Auna drosmi un enerģiju, jo īpaši tādēļ, ka tu pats par sevi esi bieži motivēts un pašpārliecināts cilvēks. Diemžēl tu gan visai slikti uztver kritiku un šī iemesla dēļ, šajā dienā vari piedzīvot problēmas.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tu, visticamāk, izvēlēsies atturēties no riska. Tavas domas un emocijas var pārlieku bieži un ātri mainīties, kas sekmēs lielu ieguldījumu zaudējumus. Turklāt tava iedzimtā, teju neticami labi attīstītā intuīcija šajā dienā nenāks tev par labu. Tā mudinās mētāties no viena pienākuma pie otra, īsti nerealizējot ko ievērības cienīgu.

 

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Nopietnas veselības likstas piemeklējušas dziedātāju Marku Rivu

Dziedātājs Markus Riva izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, ka pēdējā laikā jutis izteiktāku sagurumu un sāpes...

Policija Rīgā sastop bērnu un piedzērušos vecākus; sākas negaidīts jandāliņš

  Otrdien, 9. augustā, neilgi pēc pulksten 21.30, patrulējot Čiekurkalna apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes...

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

Šī nudien būs saspringta diena. Attiecībās šajā dienā kļūs dziļākas, stabilākas un nopietnākas. Jutīsi enerģijas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....