Šodien sapņi un realitāte saskanēs ar to, ko vēlas tava sirds. Ļauj sev izpaust patiesās jūtas un atrodi skaisto šķietami ikdienišķās lietās un piedzīvojumos! Ko zvaigznes vēl sola 29. augustam?

 

 

Auns

Šodien ieteicams vērst uzmanību uz kopējo dzīves ceļojumu, nevis konkrētām lietām. Iespējams, vēlēsies vairāk laika pavadīt vienatnē, nodoties meditācijām vai izbaudīt pastaigu dabā, svaigā gaisā. Centies atrast saikni starp savu sirdi un prātu. Ieklausies savā sirdsbalsī. Tavi spēka ziedi šajā dienā – rozes.

 

 

Vērsis

Dot sev vietu izaugsmei ir grūtākais uzdevums, ar kuru tev nācies tikt galā. Apsver iespēju savā ēdienkartē ieviest vairāk olbaltumvielas vai izmainīt pilnībā savus uztura paradumus. Ierobežo cukura uzņemšanu. Tas var rezultēties ievērojamās pārmaiņās tuvāko mēnešu laikā. Parūpējies par sevi un iedvesmo citus sekot tavam piemēram!

 

 

 

Dvīņi
Šodien planētas būs harmonijā ar tevi. Lielā mērā viss būs atkarīgs no tevis paša un tā, kā tu uztver apkārt notiekošo. Iespējams, jutīsi grūdienu pretī rīcībai, kura darīs tevi zināmāku plašākai sabiedrības daļai. Daļa var turpināt doties pārmaiņu pilnam posmam biznesā un karjerā.

 

 

Vēzis

Kad tavā prātā ir radusies ideja attiecībā pret kaut ko vai kādu, tu mērķtiecīgi virzies uz priekšu, līdz esi sasniedzis iecerēto. Šajā gadījumā neaizmirsti padomāt par visiem situācijā iesaistītajiem cilvēkiem. Uzmanības centrā būs tava karjera. Neaizmirsti šim visam pa vidu parūpēties par sevi un savu labsajūtu.

 

 

 

Lauva

Tu esi prieka un laimes pilnā dzīves posmā. Esi izgājis cauri ūdenim un ugunij, lai nonāktu šeit, kur esi šobrīd. Iespējams, nu esi kļuvis par sava veida dzīves skolotāju citiem. Apkārtējiem lieti noderēs tavas zināšanas un padomi. Tava spēka krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

Jaunava

Ne vienmēr tu vari iegūt visu, ko vēlies, tādēļ brīžos, kad nesanāk iegūt kāroto, novērtē sasniegto un atrodi jaunu mērķi, uz kuru doties. Var gadīties, ka, lai to izdarītu, būs nepieciešams paraudzīties uz savu dzīvi no citu cilvēku skatu punkta. Tas ieviesīs tev lielāku skaidrību par dažādām lietām un notikumiem.

 

 

 

Svari

Tavu prātu un miesu pārņems liela pateicības sajūta. Būsi pateicīgs par šo, pagājušo un vēl gaidāmajām dienām. Mosties un mirdzi, gluži kā saule! Izbaudi un novērtē savu dzīves gājumu, pavadi vairāk laika dabas un augu tuvumā.  

 

 

 

Skorpions

Šodien izjutīsi spēcīgu dvēselisku saikni. Tas, vai būsi vai nebūsi tai gatavs, jau ir pavisam cits stāsts, taču tā labvēlīgi ietekmēs gan tavu romantisko dzīvi, gan karjeru un atsevišķo gadījumos pat finanšu situāciju. Var nākties izkāpt ārpus savas komforta zonas.

 

Strēlnieks

Zvaigznes mierpilni virzīsies cauri tavai zīmei šajā dienā, atrodoties harmoniskā pozīcijā. Labvēlīgs laiks pozitīvu emociju pilnu un trakulīgu ballīšu apmeklēšanai. Jutīsi vēlmi socializēties ar citiem. Izpriecājies!

 

 

 

Mežāzis

Lai arī zāļu tēju, vitamīnu lietošana uzturā un ikdienišķas fiziskās aktivitātes šķiet nenozīmīgas, tām ir liela vērtība ilgtermiņā. Parūpējies par savu veselību! Īpašu uzmanību pievērs saviem ceļgaliem – pastāv risks sajust tajos sāpes vai citas nepatīkamas izjūtas.

 

 

 

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams vispirms domāt un tikai tad darīt. Ja iespējams, iesāc dienu ar meditācijām. Planētas atradīsies harmonijā ar tevi un var atnest tev pāris brīnišķīgus jaunumus. Tavā priekšā būs bezgalīgi daudz iespēju it visās dzīves jomās!

 

 

 

Zivis

Pirmajā dekādē dzimušie Zivju zīmes pārstāvji var visai spēcīgi izjust zvaigžņu stāvokli. Iespējams, vēlēsies ierobežot vai pilnībā pārtraukt komunikāciju ar kādu cilvēku uz pāris dienām. Ar laiku viss nokārtosies. Pievērs uzmanību savā rīcībā esošajām tehnoloģijām un to darbībai.

 

Lielisku dienu!

Iepriekšējais rakstsKurzemē aizvadīta spraiga nedēļas nogale; vairākās ģimenēs lemts par nošķiršanu
Nākamais rakstsŠonakt vidējo ātrumu sāks kontrolēt vēl divos Latvijas ceļu posmos