Šī ir vislabākā diena, lai parādītu savus slēptos talantus. Neraizējies un nedomā par to, ka kāds varētu tevi kritizēt, svarīgākais ir tas, ka tu centies, nevis citu domas. Svarīgākais būs tavas emocijas, kas radīsies šī darba rezultātā. Ja emocijas būs pārsvarā pozitīvas, tad mērķis būs pilnībā sasniegts.

 

Auns

Šodien nav ieteicams izvirzīt nekādas personīgās iniciatīvas. Tas tāpēc, ka ar tām, visticamāk, nevienu nespēsi ieinteresēt, kas nenoliedzami varētu sabojāt tavu garastāvokli. Ja patiesi vēlies kaut ko darīt, neierosini nevienam neko, bet rīkojies pats, negaidot ne atļauju, ne palīdzību. Kad tu būsi padarījis iecerēto, un citi to aplūkos, skepticisms no viņu prātiem pazudīs.

 

 

Vērsis

Šodien tev vajadzētu atcerēties dažādas tradicionālās un viedās gudrības, nerīkojoties pret tām. Ja tev kaut kas neizdodas, atceries, ka tas ir tikai pašsaprotami, jo viens cilvēks nevar paveikt ideāli pilnīgi visu. Centies saprast, ka ir tādas lietas, pie kurām nav vajadzības tērēt savu laiku un enerģiju, jo tās vienkārši nav tavas. Parūpējies par sevi un sāc gatavoties svētku brīvdienām.

 

 

Dvīņi

Šodien, iespējams, nāksies pārvarēt nelielu panikas lēkmi. Tas varētu būt tāpēc, ka tev nāksies steigā meklēt apģērbu un citas lietas svētku ballītei, taču neviena no lietām tavā skapī un mājās kopumā neatbildīs tavai iztēlei par vajadzīgo. Tev nāksies pēdējā brīdī meklēt skaistu apģērbu, kas tevi jo īpaši akcentēs. Vienīgais īstais variants būs interneta veikali – iespējams, tā aiztaupīsi sev papildus nervu spriedzi.

 

 

Vēzis

Iespējams, šodien satuvināsies ar savu menedžeri, priekšnieku vai citu kolēģi. Šis cilvēks tev jautās palīdzību, atrisinot ļoti svarīgu jautājumu, kas, visticamāk, ne visai būs saistīts ar tavu darba specifiku. Iespējams, tas būs saistīts ar pareizās dāvanas izvēli šīs personas tuviniekam. Tu nekavējoties spēsi piedāvāt dažas radošas idejas, līdz ar to šis cilvēks vēlēsies vēl uzkavēties tavā sabiedrībā, saprotot, ka jūs patiesībā esat ļoti līdzīgi.

 

 

Lauva

Šodien tev jāatturas no jebkāda veida negatīvām lietām un emocijām. Tu riskēsi sabojāt svētku gaidīšanas atmosfēru ne tikai sev, bet arī citiem, ja laikus neapstāsies un neizvairīsies no agresijas izpausmēm. Mēģini smaidīt, cik vien iespējams. Sākumā, iespējams, smaids būs nedabisks, taču vēlāk tu sapratīsi, ka tā vari mainīt arī pats savu noskaņojumu. Smaids dziedē un spēj dāvāt pozitīvas emocijas.

 

 

Jaunava

Šodien būs grūtības ar komunikāciju darbā. Tu mēģināsi pēc iespējas vairāk uztvert, taču, iespējams, jutīsies pārāk saspringts attiecību dēļ, kādas tev ir ar tavu priekšnieku. Kolēģi pieņems tavu nostāju, lai gan daudzi no viņiem sāks veidot absurdus pieņēmumus par šo lietu. Iespējams, apkārtējie sāks tevi apsūdzēt par slepenām lietām, kas tevi saista ar priekšnieku vai arī par intīmām attiecībām ar viņu.

 

Svari

Šo dienu ieteicams pavadīt mājās kopā ar mīļajiem. Viņiem patiks gan tava palīdzība, gan sarūpētās dāvanas, taču jo īpaši prieku sagādās kopā pavadītais laiks. Vienīgais, kas var mest ēnu uz visu šo labo, ir ilgā nīkšana satiksmes sastrēgumos.

 

 

Skorpions

Šodien tev tiks dota pilnīga rīcības brīvība. Iespējams, darbā strādāsi pie kāda ļoti radoša projekta, ko neierobežos dažādai stingri ierobežojumi. Atgriežoties mājās, tu pievērsīsies mājokļa uzkopšanai un dekorēšanai. Šis uzdevums sniegs tev dažas patīkamas atmiņas, jo šajās darbībās tev palīdzēs arī bērni, kopā radot patiesi priecīgus mirkļus.

 

 

Strēlnieks

Šodien vajadzēs atteikties no savām trakajām idejām. Labākais darbs atturēs tevi no uztura, ko biji paredzējis šodien uzņemt, lai palīdzētu tev atbrīvoties no pāris liekajiem kilogramiem vēl līdz svētkiem. Vajadzētu sākt pievērsties arī kādām fiziskajām aktivitātēm un kļūt veselīgākam. Sportošana – tā būtu viena ļoti noderīga apņemšanās jaunajam gadam.

 

 

Mežāzis

Šodien, iespējams, mainīsi daļu no saviem personiskajiem uzskatiem par kaut ko. Uzmanies, lai neaizvainotu cilvēkus. Aizvainot iespējams arī tad, ja tu noraidi kāda laba vēlējumus vai pasniegto dāvanu. Esi pieklājīgs un centies vairāk uzzināt par cilvēku, kurš vēl tev labu. Iespējams, liktenis tev dāvā šādā veidā ko patiesi īpašu un novērtējamu.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tu būsi diezgan kautrīgs, jo īpaši, ja runa būs par kādu cilvēku, kurš tev simpatizē. Ja tev ir grūtības ar savu simpātiju uzsākt sarunu realitātē, mēģini ar viņu sazināties sociālajos tīklos. Šajā sarunā spēsi par viņu uzzināt vairāk, pastāstīt ko vairāk arī par sevi. Tādā veidā tu varēsi vairs neuztraukties, kad nākamreiz tiksieties realitātē.

 

 

Zivis

Šodien tev visi darbi ies no rokas. Iespējams, tu uzņemsies palīdzēt kādam no saviem kolēģiem, jo viņam neveiksies ne uz pusi tik labi kā tev. Tu nolemsi viņam palīdzēt, lai viņš neiekultos nepatikšanās. Tu pavadīsi savu brīvo laiku, risinot viņa problēmas un arī apkārtējie spēs novērtēt tavu labo sirdi, jūtīgumu, laipnību un nesavtīgo cilvēcību.

 

 

Lai viss izdodas!

Iepriekšējais rakstsJaunais gads iesāksies ar pavisam citiem laika apstākļiem
Nākamais rakstsSvētku reidā maksimāli stulbā veidā “iekrīt” BMW vadītājs – VIDEO