Pirmā dienas puse sniegs tev laimes un optimisma sajūtu. Veiksme pavadīs jebkurā rīcībā. Šodien tev ir labas izredzes uzlabot saikni ar draugiem un iegūt, ko sen kārotu. Otrā dienas daļa ir ideāli piemērota atpūtai. Centies nebūt pārāk izšķērdīgs.

 

auns-mil-horAuns

Šī būs pārsteidzoši lieliska diena, lai izrādītu savu mīlestību otrajai pusītei. Diena ir labvēlīga arī, lai iesaistītos kopīgās darbībās un sanāksmēs, kā arī demonstrētu savu draudzīgo attieksmi pret kādu. Turklāt kopējās ilūzijas var stiprināt un uzlabot jūsu aliansi. Tāpat zvaigznes dod zaļo gaismu abpusēji izdevīgu materiālo projektu realizēšanai.

 

versis-mil-horVērsis

Labas attiecības ar kolēģiem, tāpat kā pieklājību un galantums palīdzēs Vērsim šodien risināt jebkuru uzdevumu. Ja ieņem vadošu amatu, tev nevajadzētu sākt sanāksmi vai tikšanos ar kādu, sniedzot negatīvu, satraucošu informāciju vai pārmetumu gūzmu, esi gudrāks un vispirms uzslavē labi paveikto un izsaki pateicību tiem, kuri ir panākuši, ko labu visas komandas interesēs.

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņiem šodien radīsies iespēja sabalansēt savu slodzi un pienākumus, kas ir saistīti ar mājsaimniecības un ģimenes dzīvi. Izmanto 3. jūniju, kas sniedz šādu lielisku iespēju, jo, visticamāk, pārpūle jau sen nospiež tevi uz ceļiem, padari visu vieglāk! Miers un mīlestība palīdzēs tev saglabāt brīnišķīgas attiecības ar taviem tuviniekiem.

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena, 3. jūnijs, ir labvēlīga ģimenes svinībām, kopīgiem mirkļiem ar tev simpātiskām personām, jubileju atzīmēšanai, kā arī, lai atcerētos dažādus pagātnes notikumus un apspriestu nākotni. Tomēr Vēži, kuri ir dzimuši jūlija vidū, var izjust nelielu psiholoģisku diskomfortu, ņemot vērā savas personīgās izvēles un to, ka kāds no taviem mērķiem ir pretrunā vispārējai atmosfērai tavā ģimenē vai starp tuviem draugiem.
 

lauva-mil-horLauva

Šī ir brīnišķīga diena, lai saskaņotu attiecības ar mīļoto un nostādītu visu tā, lai dažādas pagātnes domstarpības ieietu izlīguma fāzē. Zvaigznes iezīmē, ka 3. jūnijs ir arī diezgan labs laiks kādam nevainīgam flirtam. Ap tevi šodien var būt daudz aizraujošu kārdinājumu!

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes iezīmē, ka šodien tavā ceļā būs reālas materiālas peļņas iespējams, piemēram, tu vari atgūt kādu parādu vai aizkavētu algas maksājumu. Tas var notikt arī pateicoties taviem kolēģiem, kuri piešķirs tev vairāk atbildības un pienākumu vai arī – ļoti ticams, ka tava priekšniecība šodien var pamanīt, ka tavs profesionālais sniegums un vīzijas turpmākajai darbībai ir uzslavējamas, tāpat kā inovatīvās iniciatīvas.

 

svari-mil-horSvari
Tava mīlestības dzīve šodien var izrādīties gluži kā ceļojums pa amerikāņu kalniņiem, ar kāpumiem un tad – straujiem kritumiem, tomēr vairāk pozicionējot pozitīvās iezīmes. Tomēr tie šī zvaigznāja pārstāvji, kuri ir dzimuši oktobra vidū, var novērot tendenci – konfliktēt ar mīļoto cilvēku. Pie vainas šoreiz tam, visticamāk, būs vien atšķirīgas vēlmes un paradumi, nekas vairāk.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Šodien tev vajadzētu apsvērt iespēju kādu dienas daļu pavadīt laukā, svaigā gaisā, relaksējošā vidē, tāpat, ja vēlies, šodien ir labs brīdis, lai vakarā dotos kaut kur ar mīļoto cilvēku. Tāpat, ir īstais brīdis, lai vienkārši baudītu laiku vienatnē vai kompānijā ar tev tuviem cilvēkiem. Darbs pie radoša projekta, kas saistīts ar psiholoģiju, ētiku, mākslu vai labdarību izrādīsies ārkārtīgi patīkams.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Neraugoties uz brīnišķīgu iespēju nopelnīt naudu un papildus enerģiju tam, tu šodien tomēr vari izvēlēties vai nu pavadīt relaksējošu laiku ar saviem daudzajiem domubiedriem vai – aktīvi mesties ienesīgā darbībā. Lielākā daļa no šajā zvaigznājā dzimušo varēs prasmīgi manevrēt starp šīm niansēm, viss būs atkarīgs no tavas konkrētās tā brīža nepieciešamības, jo tavās spējās būs vienlīdzīgi īstenot draudzīgu mijiedarbību un realizēt personīgās vadības prasmes.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Attiecības starp tevi un partneri šodien var ievērojami uzlaboties un jūs pietuvosieties solīti tuvāk vēlamajai, harmoniskajai saskaņai. Tas var notikt pateicoties savstarpējai vēlmei uzturēt patīkamu mijiedarbības nevis atrasties tādā vidē, kas kavē vienam otra izpratni.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes iezīmē, ka šī nav diena, kad tu vari domāt tikai par saviem mājas darbiem, biznesu vai materiālajām lietām. Šis ir laiks romantikai vai tāda veida attiecībām, kas balstītas uz dziļu pārliecību, ticību, cerību, radošumu un jūsu abu vēlmi paplašināt jūsu redzesloku.

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tāda tendence kā sapņainība, nosliece uz ilūzijām un kļūdām var kļūt daudz spēcīgāka un aptverošāka. Pat, ja tā tas tieši šodien ir, nesodi sevi pārāk bargi par to. Tevi planētu stāvoklis vienkārši mulsina ar mirāžām, kas ikvienu mēdz piemeklēt agrāk vai vēlāk.

 

Jauku un pozitīvām emocijām pārpilnu šo dienu!

Sabiedrība

Svarīgu ziņu pensiju un pabalstu saņēmējiem izplata VSAA

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) atgādina, ka VSAA pensiju un pabalstu saņemšanai kredītiestādes vai Pasta...

Iespēja tikt pie pilnīgi jauniem “iPhone 15” un “McBook Pro” – kas jādara?

  Šo ceturtdien, 28. septembrī, pulksten 12.00 notiks sacensības “Sprints pēc iPhone 15”, kuras organizē multipakalpojumu...

Pēc divu auto sadursmes Siguldas novadā viens no tiem aizdegas – glābēji steidzas nekavējoties

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. septembra plkst. 6.30 līdz 27. septembra plkst. 6.30, Valsts...

Provokatīvas uzlīmes uz automašīnām manītas arī Latvijā – VIDEO

  Arī netieša militārās agresijas atbalstīšana un slavināšana ir sodāma, un uzraksti “es esmu krievs” uz...

Piedāvā atteikties no 1 un 2 centu monētām – VIDEO

  Tuvāko gadu laikā no aprites varētu pazust viena un divu eiro centu monētas. Latvijas Banka...

Aizdomās par smaga nozieguma izdarīšanu Valsts policija meklē video un foto redzamos vīriešus

Valsts policijas Rīgas Austruma pārvalde aizdomās par smagu noziegumu, kas tika izdarīts šā gada 2....

Horoskopi un Testi

kucēns, suns

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Augstu vilni sitīs ambīcijas. Koncentrēsies uz palīdzības sniegšanu citiem, kā arī darbu pie dažādiem projektiem....
lauva

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 25. septembris – 1. oktobris

  Lai gan septembris aizvadīts ļoti silts un lielākoties saulains, astronomiskais rudens jau ir sācies. Ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis jau atklāj, kad vēlams sākt apkures sezonu

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā vietnes "X" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāko, tostarp atklājot, kad...

Sinoptiķim Bricim jaunas vēstis par septembra pēdējās dienās gaidāmo

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā plašāk pastāstījis par šonedēļ gaidāmo laiku. "Septembrī 21,6...

Lai gan turpināsies sausi un gana silti laikapstākļi, ir arī slikta ziņa

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par septembra pēdējā nedēļā gaidāmo laiku. Aizvadītajā nedēļā...