Trīsdesmitajā jūlijā starp zvaigznēm norisināsies sava veida enerģētiskā cīņa, palīdzot pieņemt racionālus un objektīvus lēmumus. Gaismā nāks daudzas slēptas, dziļas emocijas. Tomēr gaidāmi arī lieliski mirkļi.

 

Auns

Šodien būsi aizrautības pilns. Vislabāk likt lietā šo kaislību varēsi nekur citur, kā gultā. Iespējams, uzzināsi par kāda cilvēka jūtām pret tevi vai gūt cita veida jaunumus romantiskajā dzīvē. Daļa priecāsies, saņemot dažāda veida uzmanības apliecinājumus. Tava krāsa šajā dienā – ugunīgi sarkanā.

 

Vērsis

Zvaigznes šobrīd ir tev opozīcijā, kā rezultātā sacentīsies prāts ar jūtām, turklāt teju visās dzīves jomās. Centies izvairīties no pasīvi agresīviem argumentiem un neņem galvā apkārtējo muļķīgās piezīmes. Tu esi gana saprātīgs, lai laistu tās gar ausīm. Tava krāsa šajā dienā  – oranžā.

 

Dvīņi

Šodien zvaigznes tavai dzīvei piebērs šķipsniņu asuma. Brīžiem jutīsies, it kā skrietu cauri dzīvai ugunij. Slepus no citu acīm, turēsi rokās trumpja kārti. Centies izvairīties no jebkāda veida drāmas romantiskajā dzīvē. Tavas krāsas šajā dienā rozā un laša.

 

Vēzis

Zvaigznes šajā dienā būs visai delikātā pozīcijā attiecībā pret tevi. Spēsi rīkoties brīvi un saskaņā ar savām emocijām, sajūtām. Apkārtējie var censties ienest krietnu devu drāmas tavā dzīvē, taču tu veiksmīgi izvairīsies. Īpaši spēcīga būs tava intuīcija. Krāsa, no kuras smelties spēku šajā dienā – sarkanā.

 

Lauva

Vai tu esi tas, kurš parasti saceļ vētru ūdens glāzē? Vai šobrīd esi konfliktā ar kādu? Kas šoreiz liks aizsvilties tavam temperamentam? Vai problēmas tavās partnerattiecībās? Atrodi veidu, kā pozitīvā veidā atbrīvoties no spriedzes un negatīvajām emocijām. Labvēlīga diena fiziskajām aktivitātēm. Tavas krāsa šajā dienā – dzeltenā un oranžā.

 

Jaunava

Šodien, kopā ar Zivju zīmes pārstāvjiem, tavs galvenais uzdevums būs rūpēties par mieru visapkārt. Tu lieliski proti ieklausīties apkārtējos un izprast viņu aizraušanās. Liec lietā savu spēju koncentrēties uz detaļām dažādu problēmu risināšanā. Īpašu uzmanību vērs uz sava miega kvalitāti un kvantitāti.

 

Svari

Šī diena ir diena, kurā visu uzmanību ieteicams veltīt sev pašam. Koncentrē uzmanību uz saviem darba pienākumiem un ikdienas rūpēm, apkārtējo problēmu risināšanu uz laiku atliekot malā. Tava krāsa šajā dienā – zilā.
 

Skorpions

Šodien var nākties saskarties ar sarežģījumiem attiecībās ar kādu konkrētu personu. To pamatā var būt šī cilvēka izteiktie komentāri vai centieni tevi izsist no sliedēm. Vari būt drošs, ka tu tiksi ar šo situāciju veiksmīgi galā. Tava krāsa šajā dienā – sarkanā. Lai izprastu apkārtējo rīcību, ieteicams iepazīties arī ar citu zodiaka zīmju pārstāvju horoskopiem šai dienai.
 

Strēlnieks

Zvaigznes būs saskaņā ar tevi šajā dienā. Ieteicams fokusēties uz savu karjeras un finanšu mērķu realizēšanu. Virzies uz priekšu un ļauj jaunām iespējām pašām tevi atrast. Liktenis ir sagādājis vairākus tev izdevīgus piedāvājumus, ar kuriem tevi iepazīstinās tuvāko nedēļu laikā. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

Mežāzis

Šī diena nebūs no vieglajām. Nāksies tikt pāri vairākiem šķēršļiem un sarežģījumiem. Viens no tiem ir konkrēta persona vai notikums, kurš stāv ceļā taviem ilgtermiņa mērķiem. Ja iespējams, izkāp no nemitīgi skrejošā vāveres riteņa, lai pāris dienas pabūtu vienatnē. Tavas krāsas šajā dienā – oranžā un dažādu toņu zaļā.

 

Ūdensvīrs

Ak, vai! Apkārt valdīs tik daudz dažāda veida enerģijas vienlaikus! Iespējams, jutīsies saslēgts važās vai pārlieku daudz pakļauts sava mīļotā cilvēka vajadzībām, vēlmēm un ar karjeru saistītajiem mērķiem. Vari būt drošs, ka tu aizvien esi ceļā pretī saviem sapņiem un veiksmei. Gluži vienkārši šodien šis ceļš būs nedaudz bedraināks.

 

Zivis

Šodien par sabiedroto ieteicams izvēlēties kādu Jaunavas zīmes pārstāvi vai vismaz kādu, kurš labi zināms ar spēju izstrēbt citu savārīto putru. Apkārt valdīs liels juceklis, taču to izjutīs ik viens šajā dienā. Labvēlīgs laiks dažāda veida terapijai. Atceries, ka dažkārt arī apskāvieniem piemīt dziedējošas īpašības! Tava krāsa šajā dienā – zilā.

 

Lielisku dienu!

 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 31. jūlijs – 6. augusts
Nākamais rakstsKā ir iespējams pārvarēt 4 metrus augstu žogu un izbēgt no Centrālcietuma? – VIDEO