Šodien daudzus var pārņemt ilgas pēc pavasara. Sāc veidot sev sarakstu ar lietām, kas jāpaveic no šodienas līdz pat pavasarim. Vari pievērsties jaunam hobijam. Neaizmirsti savā ikdienas rutīnā iekļaut vingrojumus un sportu, lai līdz pavasarim būtu ideālā formā.

 

 

Auns

Tu šodien varēsi paveikt ļoti daudz, iespējams, pat būsi pārsteigts par to, cik labi viss virzās uz priekšu. Varēsi paveikt ko ļoti sarežģītu, kas, iespējams, jau ilgāku laiku ticis atlikts uz vēlāku laiku. Būsi priecīgs, ka tavs viedoklis būs vienāds ar kādu no tev tuviem cilvēkiem. Ja iespējams, vakarā pievērsies romantikai.

 

 

Vērsis

Šodien tev ieteicams strādāt ar trīskāršu entuziasmu. Iespējams, darba vietā ieradīsies kāds ietekmīgs cilvēks, kurš veidos savu komandu, un tev būs iespēja kļūt par vienu no viņa izraudzītajiem. Tāpēc šodien rūpīgi izplāno, ko vilkt mugurā, kā arī izturies dabiski, neļaujoties liekām emocijām. Tiklīdz to visu ievērosi, viss pārējais būs atkarīgs tikai no tavas profesionalitātes.

 

 

Dvīņi

Šodien tu nebūsi visai apmierināts ar savu personīgo lietu stāvokli. Ja tev šobrīd ir jāizvēlas partneris – vienalga vai profesionālā vai privātā jomā, esi uzmanīgs un pārbaudi viņa piemērotību sev. Varbūt ir pienācis laiks kaut ko mainīt tavā izskatā vai ikdienā? 

 

 

Vēzis

Šodien nevajadzētu pakļauties panikai un drūmām domām. Var gadīties, ka šīs dienas problēmas pazudīs pašas no sevis, tādēļ būs vieglāk un varēsi atpūsties. Labāk ir domāt par to, kas tev sniedz patīkamas emocijas. Ja sāksi plānot nākamo atvaļinājumu, var gadīties, ka tas tiks realizēts pavisam negaidīti.

 

Lauva

Šodien tev ir lielāks risks kļūt par kāda krāpnieka upuri, tāpēc esi uzmanīgs. Iespējams, kāds nāks pie tevis ar daudziem komplimentiem – uzklausi tos, ja vēlies, taču neuzķeries uz tiem, neļaujies apmuļķošanai. Jo īpaši uzmanies, ja tev šobrīd ir attiecības, jo krāpnieciskā shēma, nodomi var ietekmēt ne tikai tevi, bet arī tavu mīļoto .

 

 

Jaunava

Šodien tev vajadzēs atcerēties kādus notikumus no tavas bērnības, iespējams, tas notiks tāpēc, ka draugs tev lūgs kaut ko izdarīt. Pēc daudziem gadiem viņš būs sameklējis tevi sociālajos tīklos, lai uzdotu jautājumu, kas viņu patiešām uztrauc. 

 

 

Svari

Iespējams, šodien tev vajadzēs apmeklēt kādu īpašu notikum, kas saistīts ar bērniem vai citiem tuviniekiem. Noteikti uzņem kādu foto vai video, lai saglabātu skaistās atmiņas.

 

Skorpions

Šodien tev solās būt lieliska emocionālā relaksācija, taču var gadīties dažādi pārpratumi. Esi uzmanīgs ar cilvēkiem, jo daudz ko būs ļoti vienkārši pārprast. Nevajadzētu rīkoties citiem aiz muguras vai arī lielīties ar saviem panākumiem vēl pirms esi sapratis, vai patiešām esi sasniedzis cerēto. Esi mierīgs un pacietīgs, nereaģē uz lietām pārspīlēti.

 

 

Strēlnieks

Iespējams, šodien nāksies pagaidīt, lai uzzinātu sava personīgā projekta likteni. Persona, kura būs veidojusi plānus, kas saistīti ar tevi vai tavu bērnu, var piezvanīt, lai informētu, ka plāns tiks atlikts uz nereālu laiku. Šajā mirklī nekrīti panikā un nesāc domāt, ka viss ir zaudēts. Šī pauze nav neveiksme, kas nozīmē, ka tev nav reālu iemeslu bažām. Jo ātrāk to sapratīsi, jo labāk tavai nervu sistēmai.

 

 

Mežāzis

Savos šīs dienas notikumos tu, iespējams, saredzēsi kaut ko mistisku. Tu aizmirsīsi par savu loģisko domāšanu un racionālismu, sākot meklēt dažādas slepenās zīmes. Iespējams, sāksi domāt, apšaubīt savu partneri kaut kādā ziņā, par laimi – tavas aizdomas ne cik tālu nenokļūs. Tavs partneris pamanīs, ka kaut kas nav tā un aicinās tevi uz sarunu, paskaidrojot visu. Šī diena atkal parādīs, ka domāt racionāli ir daudz labāk, nekā sākt domāt par mistiku.

 

 

Ūdensvīrs

Šo dienu varēsi veltīt modei un stilam. Iespējams, vakarā, izskatot sava skapja saturu, secināsi, ka tev ir nepieciešams atjaunot savas garderobes saturu. Var gadīties, ka būs kāds spontāns, taču lielisks pirkums. Iepirkšanās process var sagādāt tev lieliskus mirkļus, jo sapratīsi, ka ir tik daudz jaunu krāsu un modeļu, kas tev piestāv.

 

 

Zivis

Šodien tev, iespējams, būs grūtības saprast to, ko cilvēki patiesībā no tevis vēlas. Lai atbildētu uz šo jautājumu, uzmanīgi vajadzēs analizēt ne tikai dzirdētos vārdus, bet arī cilvēku žestus. Atklājot patieso nozīmi un nodomus, tu izvairīsies no manipulēšanas. Turklāt – apkārtējie redzēs, ka esi ļoti gudrs un zinās, ka tu nebūsi tas, kuru var mēģināt aptīt ap pirkstu.

 

 

Jauku dienu!

Iepriekšējais rakstsJaunās VID ģenerāldirektores vīrietis – viens no spožākajiem Nacionālā teātra aktieriem
Nākamais rakstsProblēmas “Muzikālās bankas” balsošanā: Zināms, kas notiks ar triecienīsziņās nopelnīto naudu