Lieliska diena, lai savā personīgajā un profesionālajā dzīvē izmēģinātu kaut ko jaunu, taču nevajag pārcensties. Kas par daudz – tas pa skādi.

 

 

auns-mil-horAuns

Drosme, pašpārliecinātība un entuziasms šodien varētu ņemt virsroku dažādu ideju īstenošanā. Mēģini izteikt sevi un parādīt, ko un kā dari, ko domā, ko jūti. Izvairies būt pārlieku kaujinieciski noskaņots, jo tas var sagraut labo iespaidu par tevi.

 

 

versis-mil-horVērsis

Tavs spītīgais raksturs nedrīkst kļūt par traucēkli ikdienas darbiem. Mēģini būt neatkarīgs, nepakļaujoties apkārtējo spiedienam. Esi uzmanīgs komunikācijā ar apkārtējiem cilvēkiem, jo pārlieku liela uzstājība un cenšanās visus pārliecināt tikai par savu taisnību, varētu kaitēt tev pašam.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Uzmanies no apkārtējiem cilvēkiem, jo ļoti ticams, ka viņi mēģinās rīkoties savtīgu interešu vadīti. Tiesa, raugies, lai tu nekaitē arī ar savu spītību un nepiekāpību. Katrā ziņā, šodien labāk  pacensties rīkoties mierīgi, neizprovocēt nevienu un neļauties citu provokācijām.

 

 

vezis-mil-horVēzis         

Šodien tev būs iespēja labot savas kļūdas. Pievērsies tam nopietni un pēc vislabākās sirdsapziņas. Ja reiz tev tiek dota šāda iespēja – izmanto to. Iespējams, arī apkārtējie cilvēki tev labprāt palīdzēs, taču to, ka viņi nākuši tev talkā, atceries vēlāk, kad palīdzību varēsi sniegt tu.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien varēsi veikt dažādas izmaiņas savā ikdienā. Spēsi lietām pievērsties ar lielāku pārliecību un radošumu, kas ļaus tev paveikt daudz vairāk, nekā, iespējams, biji iecerējis. Centies neizrādīt to, ja tev kaut kas nav pa prātam, jo īpaši situācijās, kad kāds tevis dēļ centies no visas sirds.

 

 

jaunava-mil-horJaunava    

Šodien, iespējams, tu būsi klusāks nekā parasti. Var gadīsies, ka kaut kādu iemeslu dēļ tu jutīsies aizvainots, jo kāds būs mēģinājis izteikt tev savas domas, kas varētu pat būt aizvainojošas tev. Ja tev ir nepieciešams pabūt vienatnē – dari to. Tas būs daudz labāk nekā iesaistīties strīdos ar citiem.

 

 

svari-mil-horSvari          

Šodien vajadzētu savas darbības vairāk saskaņot ar apkārtējiem, nevis rīkoties tikai pēc sava prāta. Kaut gan nereti tev šķiet, ka būt kaut kur pa vidu ir krietni grūtāk, nekā darboties vienatnē, šodien tas sniegs tev daudz jautrības un jaunu zināšanu. Mēģini rīkoties radoši un centies izdomāt dažādas inovatīvas idejas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien, iespējams, nāksies vairāk rīkoties saskaņā ar savu pārliecību, taču paturi prātā – nevajadzētu teikt visiem cilvēkiem to visu, ko tu domā. Ir reizes, kad ir jāsaprot, ka tas ne pie kā laba nenovedīs. Izvērtē, protams, katru situāciju atsevišķi un neko nesasteidz!

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tev varētu nebūt noskaņojuma pavadīt dienu dažādās kompānijās, sabiedrībā un plašā komunikācijā. Nav tā, ka cilvēki tev apkārt būtu slikti vai pārlieku uzbāzīgi, vienkārši ikvienam ir dienas, kad gribas būt vienatnē. Velti laiku sev, pievērsies kādam savam hobijam.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien varētu būt mirkļi, kad tu nejutīsies pārliecināts par sevi, jo šī diena solās būt diezgan saspringta. Mēģini pievērsties visām lietām nopietni un ar lielu uzmanību, taču atceries, ka ne vienmēr visu ir iespējams paveikt tieši tad, kad kāds ir noteicis tam konkrētu laiku. Galvenais – esi rūpīgs un uzmanīgs.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs                

Uzmanies, ja tev šodien ir jāapmeklē kādas iestādes, jo var gadīties, ka tur tevi nekas neapmierinās, iespējams, pat viss kaitinās. Taču tā vietā, lai tu ļautos dusmām, mēģini paņemt no tā visa kaut ko, kas tev ir noderīgs. Vakarpusē velti laiku atpūtai – tā tev lieti noderēs!

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien vajadzētu veltīt laiku, lai padomātu par svarīgām lietām un atrisinātu kādas sakrājušās problēmas, kas neliek tev mieru. Mēģini domāt par lietām praktiski un loģiski. Apsver arī iespēju kaut kur brīvprātīgi iesaistīties, palīdzēt vai piedalīties kādā labdarības akcijā.

 

 

Lai veicas!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Šefpavārs Tannis ar mīļoto Ilonu iepazinušies pavisam nejauši – VIDEO

  Elmārs Tannis un viņa mīļotā sieviete Ilona ir iepazinušies neapzināti, noskaidrojis raidījums "Iečeko slavenību". Kabatā saspiedies...

Ar burvīgu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Nepilnu četru mēnešu laikā Latvijas Samariešu apvienības un mazumtirgotāja “Lidl” kopīgi uzsāktajā labdarības projektā “Lai...
Foto:Pexels.com/CC

Diemžēl liela nelaime notikusi Vidzemes pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. janvāra plkst. 6.30 līdz 27. janvāra plkst. 6.30, Valsts...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. janvāris

  Daži kļūst nepacietīgi un tas stimulēs negatīvas emocijas. Kāds kļūs dusmīgs un viegli aizkaitināms, citam...
Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Šodien vari atļaut sev kādas paviršības. Saglabā piesardzību un neiesaisties tur, kur tas nav nepieciešams.     Auns ...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...
Foto:Unsplash.com/Jaanus Jagomagi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Šodien ir risks zaudēt mīļoto emocionālas nestabilitātes dēļ. Lai tas nenotiktu, paturi savas īgnās piezīmes...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...