Šī ir diena, kad varēsi izprast sevi labāk. Veiksmīgs periods savu vajadzību un patieso vēlmju izzināšanai. Vari veiksmīgi realizēties neatkarīgos, intelektuālos projektos. Uzlabosies tavas radošās prasmes. Otrajā dienas pusē būs grūti īstenot plānus.

 

auns-mil-horAuns
Šī ir lieliska diena, lai komunicētu ar draugiem un iegūtu jaunas paziņas. Tu vari baudīt saziņu, daloties savās domās, idejās un zināšanās. Ir diena, kad tev vajadzētu piedalīties kādā sabiedriskā pasākumā, tāpat būs veiksmīga kāda izglītības projekta uzsākšana.  

 

 

versis-mil-horVērsis

Planētu stāvoklis norāda, ka tavā bankas kontā var parādīties papildus līdzekļi. Tāpat šajā dienā iespējams saņemt vai nu ikmēneša algu vai kādu prēmiju. Ja tev samaksā par kādu pēkšņu pavērsiena punktu, notikumu attīstību, tu vari saņemt vairāk, nekā biji gaidījis. Tāpat iespējama dāsna dāvana no kāda no taviem draugiem, kā arī atlīdzību no vadības puses.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Planētu stāvoklis norāda, lai esi gatavs ķert ciet savu laimīgo brīdi, kamēr vien esi veiksmes apspīdēts un zvaigznes ir tavā pusē! Šis ir brīnišķīgs brīdis, lai sāktu jebkuru projektu, ko esi  plānojis, tai skaitā to, ko biji iecerējis pārvaldīt personīgi. Darbības, kas saistītas ar izglītību, ceļošanu un dažādiem neformāliem pasākumiem, šajā dienā solās būt veiksmīgas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Planētu stāvoklis norāda, ka 5. februāris ir labs tālu ceļojumu īstenošanai, kā arī veiksmīgs tam, ai piedalītos kādos sociālos procesos vai ļautos kādam romantiskam stāstam. Tavas izredzes atrast visu nepieciešamo informāciju, kļūs daudz veiksmīgākas, turklāt – tu  vari saņemt vairāk datu, nekā cerēts.

 

 

lauva-mil-horLauva

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šodien vajadzētu būt dāsnākam pret cilvēkiem, bez koncentrēšanās uz savām problēmām. Pārmērīgi enerģiska, pārāk kontrolējoša uzvedība diez vai būs visefektīvākais veids kā risināt problēmas šajā dienā. Ja tomēr uzstāsi uz šādu rīcības stilu, citu acīs tu līdzināsies personai, kas dodas uz priekšu ar kaujas saucieniem, cenšoties iekļūt durvīs, ko plaši atvērusi citu viesmīlība.
 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien tu spēsi tīri labi  sastrādāties ar priekšniecību un kolēģiem, dažādu sfēru profesionāļiem un atšķirīgu profilu darbiniekiem. Izmanto šo laiku, lai maksimāli censtos saglabāt labas attiecības ar lielu skaitu dažādu cilvēku.

 

 

svari-mil-horSvari 

Dažāda veida saziņa gan personīgā, gan biznesa sfērā, šajā dienā tevī var izraisīt lielu interesi. Ja tu vēlies saglabāt un stiprināt attiecības ar cilvēkiem no ārzemēm, kā arī personām no dažādām reliģijām, kultūrām un zinātniskajām sfērām, pārliecinies, ka izmantotu visus līdzekļus, kas ir tavā rīcībā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Planētu stāvoklis norāda, lai atmet savu aizdomīgumu, sarkasmu un neuzticēšanos. Tici zvaigžņu teiktajam: tev nepavisam nevajag visas tās norises,  kurās esi pašlaik iesaistīts! Praktiskus jautājumus ieteicams risināt no rīta un agrā pēcpusdienā, tad apkārtējie cilvēki būs daudz dāsnāki un optimistiskāk uzlūkos tavas problēmas.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Zvaigznes norāda, ka šajā dienā ievērojami paaugstināsies tava laipnība, sabiedriskums un ekspresivitāte. Šis ir īstais laiks, lai uzsāktu jebkāda veida projektu gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā. Jebkuras darbības – sociālajā, humānisma, garīgajā, politiskajā vai izglītības rakstura sfērā, solās nest panākumus.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Centies pielietot nedaudz atšķirīgu pieeju saviem ikdienas pienākumiem, tas šodien visnotaļ strādās, jo šādi spēsi uzlabot darba apstākļus, optimizējot rīcības metodes, paplašinot savu sadarbību loku. Šis ir labs laiks, lai iegādātos jaunu datoru, telefonu, faksa aparātu vai kādu citu aprīkojumu, kas nepieciešams tavā ikdienas darbībā.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Visas dienas garumā tu, visticamāk, izjutīsi entuziasmu. Spēsi sakņot savu radošo iedvesmu, prieku – saistībā ar bērniem vai ilgi gaidītu panākumus tavā personīgajā dzīvē. Ja esi brīvmākslinieks, pārliecinies, ka uzklausi kāda sev tuva cilvēka viedokli par tavas darbības materiālajiem panākumiem.

 

 

zivis-mil-horZivis
Planētas norāda, ka tev vajadzētu apdomāt un īstenot kādu netradicionālu, radošu pieeju tavai ikdienas rutīnai. Neierobežo sevi ar maznozīmīgiem  uzdevumiem, tā drīzāk lieki sakaitināsi sevi. Zvaigznes norāda, ka vislabākais šīs dienas scenārijs ir iedvesmoties no kādas unikālas idejas.

 

Veiksmīgu februāra piekto dienu!

Iepriekšējais rakstsŠonedēļ termometra stabiņš pietuvosies -20 grādu atzīmei
Nākamais rakstsAmuna Davis pēc dibena palielināšanas trīs mēnešus gulējis uz vēdera un nokārtojies stāvus