Šī ir diena, lai atcerētos, ka mēs visi esam sociālas būtnes un ikvienam no mums ir nepieciešama mīlestība, atbalsts un rūpes. Visas problēmas var viegli atrisināt, ja tev ir kāds, uz kuru paļauties, kāds – kam ticēt.

 

auns-mil-hor

 

Auns

Šī ir lieliska diena, lai iepirktos. Tavā ģimenes budžetā var parādīties papildus līdzekļi, ko vari atļauties tērēt savā labā. Tiem šī zvaigznāja pārstāvjiem, kuriem šobrīd ir naudas grūtības, jāpaļaujas uz saviem vecākiem vai kādu ietekmīgu cilvēku atbalsta. Zvaigznes norāda, ka viens no taviem šīs dienas uzdevumiem ir balansa atjaunošana starp ienākumiem un izdevumiem.

 

versis-mil-horVērsis

Šodien zvaigznes tev sarūpējušas brīvu izvēli pār to, ar kuru tu vēlies sadarboties, ar kuru – to darīsi nelabprāt Būsi ietekmīga un autoritatīva un varēsi atļauties papildus komfortu un greznību. Šajā zvaigznājā dzimušās daiļā dzimuma pārstāves šodien būs īpaši skaistas un pievilcīgas, ja pašas to apzināsies, tas palīdzēs līdzsvarot dienas ne tik patīkamos brīžus.

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes mudina tevi dienas gaitā stiprināt pamatu zem savām kājām. Nesasteidz savu rīcību! Pavadi daļu sava šīs dienas laika, lai uzlabot un pilnveidotu radošuma rezerves, nodrošinoties ar kādiem papildus resursiem. Šodien šajā zīmē dzimušajiem ir laba iespēja ielikt pamatu materiālai, informatīvai vai jebkādai citai bāzei.

 

vezis-mil-horVēzis

Tavas domas visas dienas garumā tiks konfrontētas uz nākotnes vīzijām, visticamāk, būsi noraizējusies par to. Ļoti ticams, ka tieši šajā dienā vēlēsies pārskatīt kādus projektus, kam esi veltījusi tik daudz sava laika un enerģijas vai gluži pretēji – no jauna pievērsīsies kam tādam, ko labu laiku esi atstājusi novārtā. Zvaigznes iesaka neskumt, ja kaut kas īsti neizdodas, drīz viss nokārtosies.

 

lauva-mil-horLauva

Ja šodien tu ieņemsi nopietnu, autoritatīvu pozīciju, esi gatava realizēt teju visas savas nepieciešamības, tai skaitā vēlmi būt skaistai un nevainojamai! Tomēr zvaigznes mudina nesasapņoties pārāk daudz, jo tev ir nopietni konkurenti, kuru spējas ir visai līdzīgas tavējām, tāpēc nezaudē modrību. Ja izjūti to, tev lieti noderēs kāda ietekmīga aizbildņa vai veselas komandas palīdzība.

 

jaunava-mil-horJaunava

Tas, kurš apstādina, attur un liek zaudēt drosmi citiem, šodien nekādā mērā nespēs izsit no līdzsvara un ietekmēt tevi. Tava kāre un tieksme augs, izmanto to kā savu iespēju. Zvaigznes norāda, ka šī ir brīnišķīga diena, lai risinātu konfliktus ar draugiem vai mīļoto cilvēku. Pastāv liela iespējamība, ka tu satiksi kādu cilvēku, kurš tev patiks, kādu, kurš dalīs ar tevi domas un skatupunktu uz daudzām lietām.

 

svari-mil-horSvari

Šī ir laba diena, lai veiktu darījumus ar nekustamo īpašumu, veiktu lielākus maksājumus, iegādājoties, ko pamatīgu vai papildinātu senlietu kolekciju. Tāpat zvaigznes iezīmē, ka šī diena ir piemērota investīcijām veselības vai īpašuma apdrošināšanā. Ja jau ilgstoši kāro iegādāties jaunu mitekli vai nokārtot aizņēmumu, pārskati savu materiālo situāciju.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tava veiksme un panākumi šajā dienā būs balstīti uz taviem apzinātajiem lēmumiem – sadarboties ar citiem. Savstarpēja spītība no tavas un partnera puses var kļūt par traucēkli efektīvai aliansei. Pārmērīgi spēcīga tieksme pēc individuālisma vai slēpta skaudība, apspiesti kompleksi, zems pašnovērtējums, šodien var kļūt par nozīmīgiem sarunas piekares punktiem.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Naudas pelnīšana šodien nesagādās nekādas problēmas, īpaši tiem šajā zvaigznājā dzimušajiem, kuri ir raduši smagi strādāt un spēj nodrošināt produktivitāti un stabilitāti darba jautājumos. Tas, visticamāk, būs daudz svarīgāk nekā sava īpašuma pareiza izrādīšana. Zvaigznes iesaka neatteikties no laba ēdiena, dārgām modes lietām. Tomēr daļu materiālo līdzekļu vēlas piesaistīt kaut kur citur, piemēram, nodokļos un  labdarībā.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena ir piemērota atpūtai, radošam garam un mīlas dēkām. Biznesā nebaidies izvirzīt savas vēlmes priekšplānā, tostarp – finansiālās ambīcijas. Zvaigznes mudina apdomāt to, ka, jo augstākās domās mēs esam par sevi, jo vairāk mūs respektēs un cienīs partneris.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šajā zvaigznājā dzimušo centieni pārlieku aktīvi pašizteikties, šodien būs nožēlojama izgāšanās. Labākajā gadījumā tad pieredzēsi nopietnus ārējus ierobežojumus, kas negatīvi iedarbosies uz  tava pašnovērtējumu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šajā dienā zvaigznes tev ir sarūpējušas vidi, kas palīdzēs realizēt ikvienu dzīves baudu, ja vien ievērosi saprātīgus limitus. Pastāv liela iespējamība, ka šodien tevi piemeklēs daži neveiksmīgi brīži: kavējumi, problēmas ceļojumu laikā, taču lieki nesatraucies, jo tas neradīs nopietnas  problēmas.

 

Veiksmīgu dienu!

Sabiedrība

“Mīla kemperī”: Iekšējās izbalsošanas laikā notiek negaidīts pavērsiens

  Populārajā pašmāju šovā “Mīla kemperī” pienākusi kārtējā izbalsošana. Šajā reizē dalībniekiem savā starpā jāizlemj, kuram...

Pazīstamā TV seja nolēmusi pamest Zaķusalu

  Kā vēsta izdevuma "Privātā dzīve" 28. marta - 10. aprīļa dubultnumurs, Latvijas Televīzijas laika ziņu...

Zināms, kā šobrīd klājas aktierim Eglienam, kura ārstēšanai ziedoja daudzi

  Izdevuma "Privātā dzīve" 28. marta - 10. aprīļa dubultnumurs stāsta par to, kā šobrīd klājas...

Noticis jauns pavērsiens populārās dziedātājas Samantas Tīnas dzīvē

  Kā vēsta izdevuma "Kas jauns" 28. marta - 3. aprīļa numurs, dziedātāja Samanta Tīna, kura...

Magones un Venta kopīgā atpūta izvēršas pamatīgā strīdā

  Jaunākajā STV šova "Slavenības. Bez filtra" epizodē Magone ar Venti un dēlu ir devušies ģimeniskā...

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. marts

  Šodien rīta pusē vēlams koncentrēties uz to, kas patiesi ir svarīgs – ģimeni, darbu un...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. marts

  Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Auns Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. marts – 2. aprīlis

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. marts

  Ir pavasara sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības...
Foto:Flickr.com/Douglas Scortegagna/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. marts

  Ko zvaigznes tev sola 24. martam?   Auns Tu pavadīsi šo dienu lauku mājās pie kāda no saviem...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Prognozes iepriecinošākas, bet sniegs būs! Sinoptiķis Bricis atklāj visu par turpmāk gaidāmo

  Brīvdienās daudzās (īpaši Vidzemes) upēs turpinājās pali. Daži vietējas nozīmes ceļi joprojām ir applūduši, bet...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Vietām snigs stipri, naktīs gaidāmi mīnusi: sinoptiķiem ir nepatīkamas ziņas par turpmāko

Pēc pavasarīgi siltas nedēļas, šonedēļ Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to temperatūra kā...