Šodien tu vari saņemt noraidījumu. Kaut kas labs var vienkārši izslīdēt caur pirkstiem un zust – kāda iespēja, attiecības ar kādu draugu vai neveiksmīgs randiņš. Nekrīti izmisumā! Šodien liktenis parāda, ka ir sagatavojis tev kaut ko labāku.

 

Auns

Šī solās būt viena no labākajām dienās šomēnes. Tā ir lieliska aktīvai atpūtai, fiziskām aktivitātēm un pastaigām. Visi pirkumi, izņemot tie, kas saistīti ar dārgmetāliem un mēbelēm, būs veiksmīgi un laba investīcija tavā nākotnē.
 

 

 

Vērsis

Zvaigznes norāda, ka šī ir laba diena jaunu kontaktu veidošanai un izkāpšanai, izlīšanai no savas pastāvīgās čaulas – ierastās komforta zonas, lai iegūtu jaunas intereses un hobijus. Izmaiņas tavā personīgajā sfērā var krasi mainīt tavu dzīvi. Šī ir laba diena kolektīvām darbībām un sarunām.

 

 

Dvīņi

Šodien zvaigznes nav labvēlīgas braucieniem, jo pastāv dažāda veida katastrofu risks. Iespējama pēkšņa problēma vai kāda slikta ziņa, kas, visticamāk, būs saistīta ar taviem neizpildītajiem pienākumiem.

 

 

Vēzis

Zvaigznes tev šodien iesaka censties izvairīties no asiem, pēkšņiem paziņojumiem, sarkasma un nevajadzīgām sarunām. Atstāj grūtos un svarīgos lēmumus vēlākam laikam. Ir pilnīgi iespējams, ka kāda ārējā ietekmē vai tavs paša visai subjektīvais viedoklis mudinās izvēlēties iesaistīties projektā, kas izrādīsies – tukšā loze!

 

Lauva

Zvaigznes norāda, ka šī diena iezīmē gudrību un godīgumu. Tu nevarēsi noliegt citus, apstrīdēt viņu pieprasījumus vai nevarēsi atļautie šodien būt mantkārīgs un egoistisks. Tavs mērķis pēc atzīšanas, radīs zināmu pārpūli, kas var ilgtermiņā negatīvi ietekmēt tavu veselību.

 

 

Jaunava

Ir iespējams, ka šodien tavi plāni mainīsies. Pastāv varbūtība iedzīvoties kādā traumā vai slimībā, kas neļaus pildīt tavus pienākumus. Šodien tev jābūt īpaši uzmanīgam, jārūpējas par savu veselību un jāmācās pārvaldīt emocijas, turēt grožos attiecības ar partneri un tev nozīmīgiem cilvēkiem, citiem vārdiem sakot – jebko, kas var negatīvi ietekmēt arī tavu garīgo veselību.

 

 

Svari

Šodien ārpus kāda emocionālas var pilnīgi kontrolējošas ietekmes, tu vari izraisīt un pieļaut daudz kļūdu. Iespējama spraiga diskusija un debates ar kādu tev tuvu cilvēku. Tev būs mierīgi jāizvērtē  situācija, kas ir radusies un jāatrod pareizā izeju no tās, iespējams, kas padarīs tevi par šī notikuma absolūto uzvarētāju.

 

 

Skorpions

Esot pārāk tiešam savos izteikumos vai pārlieku impulsīvam, vari negatīvi ietekmēt tavas attiecības ar tuviem cilvēkiem. Iespējams, ka tava kaislība un vēlme piepildīt kādu materiālistisku vēlmi, aizēno spriedumus par pareizu un kļūdainu rīcību. Zvaigznes iesaka mēģināt atrast kompromisu un viss būs kārtībā.

 

 

Strēlnieks

Praktiska pieeja uzņēmējdarbībai un racionāla enerģijas izmantošana, kā arī pārsteidzoša spēja organizēt sevi vai visu komandu, ļaus tev paaugstināt savu reputāciju citu acīs vai uzlabos tavu finansiālo stāvokli. Sapnis, ko redzēji naktī, var realizēties tuvāko mēnešu laikā.

 

 

Mežāzis
Ir iespējams, ka šodien biznesa tikšanās paies slikti un jebkādi jautājumi tiks atrisināti ar maksimālu piepūli un būs vien laika zaudēšana. Visticamāk, tev būs vēlme, izjutīsi nepieciešamību piesaistīt jaunus cilvēkus, lai īstenotu savus plānus un kādu projektu. Izskats šodien tev var nodrošināt svaigu enerģiju un jaunas perspektīvas.

 

 

 

Ūdensvīrs

Zvaigznes iezīmē, ka šī būs negatīvs diena, kad meli, pārpratumi un citi sliktie notikumi neļaus tev virzīties uz priekšu. Tev būs aktīvi jāaizstāv savi dzīves principi un iekšējā brīvība. Kamēr tu to dari, centies saglabāt mieru – tad tavs darbs būs produktīvāks un komunikācijā ar citiem varēsi tikt daudz tālāk.

 

 

Zivis

Šodien tavs šarms būs ļoti efektīvs uz iedarbīgs uz visiem ap tevi. Neapjūc sīkumos, neļauj pašam sava spoguļa atspulgam samulsināt tevi, citādāk veiksme var atstāt tevi šodien. Nav pilnīgi neiespējami, ka šīs dienas laikā var notikt pēkšņi notikumu pavērsieni.
 

 

Lielisku dienu!

 

Iepriekšējais rakstsDiemžēl otrdienas rīts sācies ar vairākām skumjām ziņām
Nākamais rakstsVien dažas dienas pirms nāves Kivlenieks iemūžināts kopā ar draugu Merzļikinu