Atrodi veidu, kā īstenot savus plānus, neatsakot citiem viņu piedāvāto palīdzību un vēlmi iesaistīties.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie sevī šodien balansēs no  gūtās pozitīvās un negatīvās ietekmes. Bieži vien tu iekulies nepatikšanās, neieklausoties citu sniegtajos padomos un rīkojoties tikai un vienīgi pēc saviem ieskatiem. Šodien būsi atvērtāks pret apkārtējiem, kā arī sīkumaināks kā ierasts. Rīkojoties piesardzīgi, veiksmīgus rezultātus izdosies sasniegt arī darbojoties vienatnē.   

 

versisVērsis

Vērši vairāk kā jebkad alks pēc vientulības. Šī diena tikai pastiprinās tavu vēlmi būt nostāk no apkārtējiem. Izmanto šo dienu, lai attīstītu sevī vēl kādu Jaunavai raksturīgu iezīmi – centību. Pievērsies sarežģītiem, detalizētiem darbiem.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņi šodien, visticamāk, prioritāri izvēlēsies pievērsties saviem darba pienākumiem. Piemērota diena, lai paveiktu iepriekš līdz galam nepabeigtus, atliktus vai aizmirstus darbus, kuri iepriekš dēļ tava izklaidīgā noskaņojuma palikuši novārtā.
 

 

vezisVēzis

Vēžiem vajadzētu uzmanīties, lai sajūta, ka esi neatkarīgs no citiem, ko, iespējams, šodien darbā izjutīsi, netiktu atnesta arī uz mājām. Ir tikai normāli, ja atsevišķu darba uzdevumu izpildes laikā izolē sevi no kolēģiem, taču ģimenes dzīvē tas var neizdoties tik veiksmīgi

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vajadzētu uzmanīties, lai šodien apkārtējo kaislīgā vēlme būt neatkarīgiem neizietu ārpus rāmjiem. Lai gan ir pienākumi, kurus var un vajag pildīt vienam konkrētam cilvēkam, ir uzdevumi, kuru izpildei nepieciešams komandas darbs. Tavs uzdevums būs šīs komandas nokomplektēt un saliedēt.

 

jaunavaJaunava

Jaunavas, ļoti iespējams, vēlēsies izslēgt gaismas, aizslēgt durvis un izlikties par pazudušiem apkārtējai pasaulei. Vairāk par visu tu vēlēsies, lai tevi atstāj vienu un liek mieru. Izmanto šo dienu, lai produktīvi strādātu vienatnē un izvairies no projektiem, kuros nav nepieciešams sadarboties ar citiem.

 

 

svariSvari

Tā kā vairāk vai mazāk visi vēlēsies būt vieni šajā dienā, lielas nesaskaņas un konflikti nav gaidāmi, kas savukārt nozīmē salīdzinoši mierīgu dienu. Vienīgie, kuri varētu tev radīt galvassāpes, ir Lauvas zīmes pārstāvji ar savu dedzīgo vēlmi uzspiest citiem sadarbošanos. Šajās situācijās centies rūpīgi izvērtēt, kurā pusē ir taisnība.

 

skorpionsSkorpions

Skorpioni ir visai dzēlīgi, ja kāds tos iztraucē un šodien tie būs sevišķi viegli aizkaitināmi. Lai gan, izrādot agresiju, varēsi viegli panākt sev vēlamo un palikt vienatnē, ieteicams uzmanīties, kam tu stājies pretī, lai nenostādītu pats sevi neērtā situācijā.

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki jūtas komfortabli strādājot vienatnē un šādi darbojoties gūst arī efektīvus rezultātus. Ja iespējams, izvēlies sarežģītākus uzdevumus kā ierasts. Šodien to izpildei tev būs nepieciešams krietni mazāk laika, kā jebkurā citā dienā.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāži ir strādīgi cilvēki, kuri bieži vien ievēro lielu piesardzību. Ja būsi uzmanīgs un rūpīgs pret ik vienu savu darba pienākumu, diena izvērtīsies produktīva un pat ievērojamu darba apjomu spēsi paveikt nekļūdoties.

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu censties novirzīt savu enerģiju tur, kur tas patiešām nepieciešams. Lai gan tu mīli diskutēt par sev svarīgām tēmām, šodien šīs diskusijas nebūs produktīvas un nekādus rezultātus nenesīs. Izmanto laiku lietderīgi un pievērsies nozīmīgākām lietām.

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušajiem ieteicams noskaņoties darbam un šajā dienā paveikt maksimāli daudz. Šī diena dos tev spēju ilgāku laiku palikt fokusētam uz saviem pienākumiem, kā arī uzlabos tavu darba tempu.  

 

Lai diena izdevusies!

 

 

Iepriekšējais rakstsČetri veidi, kā mājās līdzsvarot darbu un privāto dzīvi
Nākamais rakstsAizdomās par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu Valsts policija meklē šo vīrieti