auns-mil-horAuns

Auniem ieteicams domāt pāris soļus uz priekšu. Lai arī tu uz savām kājām jutīsies droši, būsi pārsteigts par to, cik daudz laika vari ietaupīt dažus mirkļus veltot savu plānu un mērķu izvirzīšanai, pirms to realizēšanas uzsākšanas.

 

versis-mil-hor

Vērsis

Vēršiem šodien vajadzētu atrast iespēju paņemt pauzi no ikdienas darbiem un atslābināties. Tu neesi īpaši sociāls, taču šī brīža zvaigžņu stāvoklis varētu padarīt tevi komunikablāku. Veiksmīgi iesaistīsies sarunās un/vai ņemsi dalību dažādos notikumos, turklāt spēsi tos patiesi izbaudīt.

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņi vēlēsies parūpēties par to, lai ik viens šo dienu izbaudītu ar pilnu krūti. Atrodi veidu, kā svinēt dzīvi un iemāci to darīt arī apkārtējiem. Tādā veidā uzmundrināsi gan sevi, gan citus un padarīsi savu tēlu pozitīvāku citu acīs.

 

vezis-mil-horVēzis

Vēžiem būs dotas vairākas labas iespējas pavadīt laiku kopā ar ģimeni un tuvākajiem draugiem. Šodien sapratīsiet viens otru labāk kā parasti,vairāk spēsiet iedziļināties viens otra sajūtās un sarunas jūsu starpā raisīt raisīsies. Tavā ziņā paliek vien izvēlēties ar ko un kā šo dienu pavadīt.

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes Lauvas īpaši ietekmēt nespēs. Lai arī Lauvas ir nedaudz skaļākas un dzīvīgākas personības, lielu atšķirību starp šīm divām zodiaka zīmēm nav. Dažreiz pārlieku lielā līdzība var sagādāt zināmas nepatikšanas, taču šodien nekādi starpgadījumi nav gaidāmi.

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavām vajadzētu atrast iespēju relaksācijai un sarunām. Tu reti kad izjūti tādu vēlmi pēc komunikācijas, kādu izjutīsi šodien, tādēļ izmanto to savā labā. Ja nu tomēr arī šajā dienā jūties pārāk kautrīgs un nevēlies iziet no savas komforta zonas, velti laiku tam, kas tev padodas vislabāk – plānošanai. Iespējams, tas palīdzēs izvairīties no dažādām likstām jau tuvākajā nākotnē

 

svari-mil-horSvari

Ja šodien Svariem būs dots kāds uzdevums, tad tas būs nomierināt kādu Lauvas zīmes pārstāvi. Apkārt norisināsies dažādas diskusijas un, kā vienmēr, tev būs jābūt miera nesējam un jāspēj rast kompromiss. Ja iespējams, norobežojies no citiem un labāk pavadi šo dienu vienatnē.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpioniem īpaši starpgadījumi nav gaidāmi, ja vien netiksi izprovocēts uz konfliktu. Brīžos, kad kāds mēģina tevi aizskart, labāk centies izskaidrot kā un kādēļ jūties sāpināts, nevis veic strauju pretuzbrukumu. Pateicoties zvaigžņu stāvoklim, cilvēki šodien būs atvērti šādiem dialogiem un jebkuru strīdu varēsi atrisināt mierīgā ceļā.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieki prot skaisti, ietekmīgi runāt un zvaigznes viņu produktivitāti nesamazinās. Centies sarunās un sarakstēs uzturēt vieglu, draudzīgu atmosfēru un tu būsi spējīgs panākt jebkādu sev vēlamu rezultātu, lai arī no kā tas būtu jāpanāk.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāži šodien ļausies laiskam noskaņojumam. No darba uzdevumiem gan neizvairīsies un nebūsi arī pārāk ieinteresēts paņemt brīvdienu. Vēlams rast iespēju kaut nedaudz un pasīvi iesaistīties kādā diskusijā.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ūdensvīriem šodien vajadzētu vai no izvairīties no iesaistīšanās debatēs vai izvairīties no cilvēkiem kā tādiem. Apkārtējie vēlēsies pieturēties katrs pie sava viedokļa un nebūs ieinteresēti tevi uzklausīt. Ja būsi pārāk uzstājīgs, vari izraisīt pamatīgu vētru ūdensglāzē.
 

zivis-mil-hor

Zivis

Zivju zīmē dzimušie nav īpaši komunikabli cilvēki, taču šodien vairāk grūtības sagādās ikdienas darba uzdevumu veikšana. Ja netiec iesaistīts sarunā tiešā veidā, mēģini veikt kādus svarīgus telefona zvanus, rast laiku prezentācijām un tamlīdzīgām nodarbēm. Zvaigznes palīdzēs būt nedaudz atraisītākam.

 

 

Iepriekšējais raksts“Varēja beigties traģiski…” Reiniks pastāsta par dullu notikumu savā dzīvē
Nākamais rakstsDiemžēl svētdiena sākusies ar skumju ziņu