Planētu stāvoklis norāda, ka šī būs  diena brīnišķīgai  komunikācijai ar cilvēkiem. Vislabāk pavadi to kopā ar ģimeni, tuviem radiniekiem vai savu otro pusīti, jūsu mijiedarbība būs harmoniskāka. Iespējams iegūt jaunas paziņas un attīstīt intereses.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien ir ļoti labvēlīga diena jebkuriem mājsaimniecības darbiem un dažādiem uzdevumiem. Atmosfēra tavā ģimenes dzīvē ievērojami stabilizēsies, tavi mājinieki kļūs daudz iecietīgāki. Jūs patiesi sapratīsiet viens otru teju no pusvārda. Zvaigznes norāda, ka šis ir piemērots brīdis, kad  droši apspriest jūtīgus sarunu tematus.

 

 

versis-mil-horVērsis

Tavs jutīgums un pieķeršanās mājām aizvien attīstīsies, tāpat izzudīs daudzi negaisa mākoņi no tavas ģimenes horizonta. Tu vari droši vērsties pie saviem tuvākajiem radiniekiem, lai saņemtu palīdzību vai apspriestu problēmas, uz kurām viņi vēl nesen reaģēja ne visai objektīvi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tev ir brīnišķīga iespēja sakārtot savas materiālās lietas un attīstīt izpratni par atsevišķiem finansu jautājumiem. Ja tev ir materiālas problēmas, vari lūgt savu vecāku, draugu vai kolēģu padomu vai palīdzību.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka šī ir fantastiska diena, lai atjaunotu savu enerģiju, atgūtu emocionālo līdzsvaru un panāktu ārējo un iekšējo fundamentālo harmoniju. Pievērs uzmanību sava ķermeņa vajadzībām, ieklausies tajā, ko tas prasa. Tava intuīcija strādās tik labi, ka ar prātu un radošumu vari sasniegt un iegūt diezgan labus augļus.

 

 

lauva-mil-horLauva
Ja šajā dienā vēlies līdzsvarot un mīkstināt attiecības ar ģimenes locekļiem, tev vajadzētu mēģināt izkļūt no savas mājvietas, kur viss atgādina par kādām nesenām negatīvās domām un asām verbālām cīņām. Piemēram, kopā dodieties uz kādu atpūtas vai izklaides vietu.
 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien ir laba diena īsiem izbraucieniem, nelieliem darījumiem vai maziem pirkumiem. Planētas norāda, ja tevi piemeklējusi pagaidu finansu krīze, vari aizņemties naudu no sava drauga, radinieka vai paziņas. Šis ir brīnišķīgs laiks uzticības pilnām, draudzīgām sarunām vai neformālai ballītei vistuvāko lokā.
 

 

svari-mil-horSvari 

Dienas laikā ir vēlams atrisināt konkrētas problēmas. Esi gatavs vakaru pavadīt brīvākā režīmā, ļaujoties interesantām,  neformāla rakstura aktivitātēm. Šodien dažādi mazākas nozīmes mājsaimniecības jautājumi var tikt atrisināti visai veiksmīgi. Pat, ja esi biznesa vadītājs, tavs galvenais uzdevums šajā dienā var būt nodrošināt drošību un komfortu.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Izmanto šo labvēlīgo dienu, lai realizētu savas idejas un pieņemtu nepieciešamos lēmumus, padarot savas ieceres un sapņus reālus. Planētu stāvoklis norāda, ka tev ir jākoncentrējas uz tādām dzīves jomām kā izglītība, ceļošana, ārzemju kontakti un informācijas apmaiņa.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka tu šajā dienā vari atrisināt daudzas problēmas, kas saistītas ar ģimenes dzīvi, māju un kopīpašumu –  nesāpīgi un pavisam viegli. Šodien tev ir iespēja izmantot unikālu veidus, lai saskaņotu savas finansu un ģimenes lietas.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Ja tu vēlies, lai tavs partneris, draugs vai sarunu biedrs būtu atvērts, tev vajadzētu ņemt vērā šīs personas noskaņojumu un rīkoties itin negaidītā veidā. Mēģini ieinteresēt viņu ar pastaigu vai kādu aizraujošu informāciju  vai padalies jaunā pieredzē, esi aktīvāks un iekļauj šo cilvēku savu draugu lokā.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šis ir labs laiks ražošanai, profesionālajām darbībām, dabas zinātnei, medicīnai un psiholoģiskajiem eksperimentiem, kā arī jebkuriem citiem uzdevumiem, kas mudina izrādīt gan tavu erudīciju, gan intuīciju. Savā ikdienas darbā centies neierobežot sevi, izkāp no komforta zonas un, iespējams, saskatīsi kādu jaunu risinājumu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šī solās būt jauka diena. Tajā, visticamāk, varēsi izpausties kā intelektuāli, tā radoši, īpaši, ja darbosies visai brīvā režīmā vai arī nodarbosies ar tādām norisēm, kas sniegs tev maksimālu prieku.  Šis ir labs laiks, lai pārceltos uz jaunu mājvietu, dotos kādā izbraucienā vai diskutētu par ģimenes būtību.

 

Mierpilnu dienu!

Iepriekšējais rakstsKaty Tindemark atklāj paņēmienu, kā fotogrāfijās izskatīties divas reizes tievākai
Nākamais rakstsIelūkojies “Nelūgtie viesi” 2. sezonas filmēšanā