Auns

Šodien iespējami uzlabojumi attiecībās ar kādu vecāka gada gājuma radinieku. Nevar teikt, ka uzreiz būs iespēja novērst ilgstošu konfliktu, taču šis cilvēks spers nozīmīgu soli situācijas uzlabošanas virzienā. Lieliski, ja šodien vari izrunāties ar kādu, kam pilnībā uzticies, jo ir daudzas tēmas, par ko tev vajadzētu izkratīt sirdi un palūgt padomu.

 

 

Vērsis

Šodien tu nebūsi visai runīgs. Tu gribēsi vairāk klusuma un iespēju pabūt pašam ar sevi. Daudz domāsi par savu dzīvi un to vai šobrīd atrodies uz pareizā ceļa. Iespējams, pienācis laiks rūpīgāk paraudzīties uz sevi un savu ikdienu, lai saprastu vai tas viss patiešām ir tas, ko tu vēlies. Ja nepieciešams, esi skarbs pret sevi, taču izvirzi svarīgākās prioritātes.

 

 

Dvīņi

Šodien, iespējams, pieņemsi daudz liktenīgus lēmumus. Iespējams, beidzot lemsi par labu tam, lai atbrīvotos no sava kaitīgā ieraduma, kas ievērojami bojā tavu dzīvi un posta finanses. Iespējams, tas mainīs vairāk nekā biji cerējis, taču viss, kas notiek, notiek uz labu – vai ne? Pievērsies savai pašattīstībai un gūsi sev tik ļoti vajadzīgās uzvaras!

 

 

Vēzis

Šodien svarīgo lēmumu pieņemšanā tu nevari paļauties tikai uz saviem radiniekiem. Iespējams, tev nāksies šodien atturēt kādu sev mīļu cilvēku no liela pirkuma veikšanas. Tavs uzdevums būs atturēt šo cilvēku no neapdomīgas rīcības, atklājot iespējamos riskus. Centies stāties viņam pretī ar spēcīgiem un pārliecinošiem argumentiem.

 

 

Lauva

Šodien pasargā sevi no pārlieku daudzu uzdevumu veikšanas. Iespējams, vēlēsies apmeklēt neskaitāmas vietas, aprunāties ar ārkārtīgi daudziem cilvēkiem un vēl palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams. Taču, ja arī no rīta jutīsi, ka tavs enerģijas līmenis ir ļoti augsts, dažas no šīm lietām labāk atlikt uz vēlāku laiku. Pievērs uzmanību šodien tikai tām lietām, kuras nav atliekamas. 

 

 

Jaunava

Iespējams, šodien nāksies uzzināt dažas šokējošas ziņas par kāda sava drauga likteni. Nolemjot, ka viņš nevar iztikt bez tavas palīdzības, tu nekavējoties steigsies pie viņa, lai kur arī šis cilvēks atrastos, aizmirstot pats par saviem plāniem. Ar tavu atbalstu drauga problēma tiks pilnībā novērsts un tas jums abiem radīs labu garastāvokli. Vakaru veltiet atpūtai!

 

 

Svari

Iespējams, šodien sāksi pievērsties jaunam hobijam. Visticamāk, ka tas būs kaut kādā saistīts ar cilvēku, kurš dzīvo netālu no tevis. Šis cilvēks aizraus tevi ar dažādām jaunām idejām un iespaidiem. Iespējams, šis cilvēks liks tev pat pārdomāt to, vai tev nevajadzētu pārtraukt pašreizējās attiecības (ja tev tādas ir), lai pilnībā nodotos jaunām.

 

 

Skorpions

Šodien pavadīsi laiku ar tuvu draugu, iespējams, tas notiks kāda pasākuma ietvaros. Šī diena paliks tavā atmiņā ar savu maigumu un jauko atmosfēru. Var gadīties, ka kāds aizskars tevi ar skarbiem vārdiem, visticamāk – ģimenes loceklis vai kāds no tuvākajiem radiniekiem. Tev vajadzētu būt pietiekami gudram, lai neuzsāktu lielākus strīdus. Centies pēc iespējas ātrāk nomierināties.

 

 

Strēlnieks

Šodien tu, iespējams, daudz ko iemācīsies par sevi un neseno darbību cēloņiem. Aizraušanās, kas pēdējā laikā tevi teju apžilbinājušas, beidzot samazināsies. Paraugies objektīvi uz savu mīlas dzīvi, iespējams, sapratīsi, ka tiec izmantots vai arī ieraudzīsi tās lietas, ko noteikti vajadzētu uzlabot. Ja atklāj, ka ar tevi mēģina manipulēt, tev būs nepieciešams plāns, kā to pēc iespējas ātrāk pārtraukt.

 

 

Mežāzis

Var gadīties, ka šodien vai nu tu kādu īpaši apbursi ar savu šarmu, vai arī kāds tevi. Tajā pašā laikā arī, iespējams, radīsies jautājums: “Kāpēc tev ir tika daudz apbrīnotāju pēkšņi?” Tiesa, pats uz šo jautājumu pilnībā nevarēsi atbildēt. Var gadīties, ka tas tāpēc, ka pat neapzinoties esi izdarījis, ko tādu, kas tevi padarījis daudz cienījamāku un simpātisku apkārtējo acīs.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien spēsi atrisināt vairākus svarīgus jautājumus, kas ietekmē tavu profesionālo nākotni. Tev būs daudz noderīgu  paziņu, ar kuriem varēsi apspriest dažādas aktuālas un nozīmīgas tēmas. Daži no viņiem, iespējams, solīs, ka var palīdzēt tev tavas karjeras veidošanā. Tas, protams, ir lieliski, taču tev nevajadzētu pārāk daudz paļauties uz savu potenciālu.

 

 

Zivis

Šī diena solās būt visai mierīga un bez īpašiem notikumiem. Tu uzticēsies savam partnerim šīs dienas scenārija izstrādē, kas spēs veiksmīgi piepildīt jūsu abu vēlmes. Vakarā centieties atpūsties, iespējams, kopā noskatoties kādu filmu.

 

 

Izdošanos!

Iepriekšējais rakstsIzskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ: prognoze 7 dienām!
Nākamais rakstsĻoti svarīga vēsts “SuperBingo” spēlētājiem!