Tavs spēcīgākais ierocis šajā dienā būs tavi pateiktie vārdi.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie bieži vien iekuļas nepatikšanās, mēģinot apiet dažkārt pat ļoti nepieciešamo komunikāciju ar citiem, lai varētu konkrētā projekta ietvaros vadīties tikai un vienīgi pēc sava viedokļa un vēlmēm. Nebaidies uzklausīt citu ieteikumus un padomus.

 

versisVērsis

Vērši pēc iespējas vairāk cenšas izvairīties no komunikācijas ar apkārtējiem, taču šodien var kļūt netipiski runīgi pašiem sev par pārsteigumu. Izmanto šo dienu, baudot sarunas ar citiem, sevišķi ar tiem, kuri ikdienā tāpat kā tu labprātāk izvēlas būt vienatnē.

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušie, lai arī visā visumā pat ļoti komunikabli cilvēki, šodien centīsies sarunām gūt kādu praktisku, ne vien izklaidējošu, pielietojumu. Laba diena, lai organizētu tikšanās, veiktu telefona zvanus, vadītu intervijas. Izmanto dienu, kad arī citi būs atsaucīgāki komunikācijai ar tevi.

 

vezisVēzis

Vēžiem vajadzētu pievērsties to lietu risināšanai, ar kurām pagātnē nav izdevies veiksmīgi tikt galā. Tu ātri atmet ar roku lietām, kas liek tev justies nomāktam, taču dažkārt tam nepieciešams vienkārši pārkāpt pāri lielu un cēlu mērķu vārdā.

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu vairāk klausīties un ieklausīties apkārtējos. Tu esi ļoti komunikabls cilvēks, taču nereti parādi sevi ne no tās labākās puses ar savu uzstājīgo un skaļo uzvedību. Ieklausies citos un esi drošs, ka būsi no tā tikai ieguvējs.

 

jaunavaJaunava

Jaunavām vajadzētu pievērsties apkārtējo instruēšanai. Tu neesi sevišķi runīgs, līdz ar to arī apkārtējie īpaši nepūlas ar tevi komunicēt, taču viens veids, kā izpausties komunikācijā, ir dalīšanās ar citiem savā pieredzē un zināšanās.

 

svariSvari

Svaru zīmē dzimušajiem ieteicams zvaigžņu labvēlību izmantot komunikāciju profesionālo mērķu sasniegšanai un pasaules glābšanu atstāt otrajā plānā. Tev lieliski padodas publiskā runa un šodien būsi divtik spēcīgs un ietekmīgs runātājs. Saglabā piesardzību, atrodoties vienā telpā ar Skorpionu un Ūdensvīru.

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmes pārstāvji būs tendēti visu dzirdēto savā prātā uzkonstruēt kā apvainojumu, taču ieteicams atslābt, jo šī diena būs par un ap dažādām sarunām un komunikāciju.  Pirms kādam grasies dzelt, apdomā, vai tas tiešām būs pelnīti un tā vērts.

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem šodien ieteicams uzņemties padomdevēja lomu. Tu esi ļoti gudrs, prasmīgs un īsts lietpratējs savā darbā un, lai gan apkārtējie dažkārt grib apšaubīt tavu darba ētiku, viņiem no tiesas noderētu kāds tavs padoms saistībā ar laika plānošanu vai dzīvesstilu kā tādu.

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem vajadzētu šo dienu izmantot sarunām ar priekšniecību. Ņemot vērā tavu ambiciozo dabu, sarunām ar augstāk stāvošām personām tu būtu gatavs teju jebkurā laikā, taču nereti satraukums dara savu, kā rezultātā neuzdrošinies tās uzsākt. Šodien būsi prasmīgs un ietekmīgs runātājs, tādēļ vari būt pārliecināts, ka atstāsi par sevi ļoti labu iespaidu.
 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem patīk parunāt un arī šodien tie labprāt iesaistīsies sarunās, taču ieteicams būt piesardzīgiem situācijās, kuras draud pārvērsties konfliktā. Apkārtējie būs visai ierobežoti savās domās un viedoklī, tādēļ tavas uzstājīgās un revolucionārās idejas var iegūt visai daudz pretiniekus.
 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušie par komunikācijas prasmju trūkumu nevar sūdzēties un bieži vien tās arī pielieto savā ikdienā. Šodien īpašu uzmanību vajadzētu pievērst prezentāciju un publisko runu izstrādei. Centies tajās vadīties pēc konkrēta plāna, lai neizklausītos pārāk haotisks un apkārtējie viegli uztvertu tevis teikto.

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

 

Iepriekšējais rakstsKašers humpalu bodē piedzīvo pagalam neveiklu situāciju – VIDEO
Nākamais rakstsDiemžēl piektdienas rīts sācies ar skumju vēsti