Hokeja pavasaris ir sācies un arī aiz loga gaidāms pavasarīgs laiks. Bet ko šonedēļ tev un taviem mīļajiem sola zvaigznes? Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 13.-19. maijs

 

Auns

Auna zīmē dzimušie šonedēļ varēs baudīt veiksmi, kā arī dažādu problēmu ilgi gaidīto atrisināšanos. Gaidāmi vairāki patīkami pārsteigumi. Pēkšņas veselības problēmas liks tev veikt izmaiņas esošajā dzīves stilā. Tās var būt galvassāpes, bezmiegs utml. Sievietes, īpaši tās, kuras vecumā virs 35 gadiem, kādā nozīmīgā brīdī saņems nepieciešamo atbalstu, spēku un aizsardzību. Varēsi paļauties uz veiksmi spēlēs, konkursos u.c. Labvēlīgs laiks izbraukumiem, kuri saistīti ar citviet esošiem nekustamajiem īpašumiem. Zvaigznes būs vēlīgas pret tiem, kuri plāno risināt dažādus ar īpašumiem saistītus jautājumus. Nedēļas laikā īpašu uzmanību pievērs savai mātei un vecmāmiņai, arī tad, ja viņa jau devusies aizsaulē. Izpildi vismaz vienu savas meitas vai mazmeitas vēlēšanos.

 

Vērsis

Vērša zīmes pārstāvjiem šonedēļ gaidāmas vairākas problēmas, kuru atrisināšana izrādīsies īsts izaicinājums un, kuru rezultātā nāksies pieņem svarīgus, iepriekš ilgstoši atliktus lēmumus. Ne pārāk veiksmīgs laiks juridisko lietu kārtošanai, taču, ja tomēr nāksies tām pievērsties, esi gatavs uz dažādiem notikumu pavērsieniem. Mīlas dzīvē nedēļa būs interesanta un baudāma. Mierīgi spēsi ar partneri izrunāt sev nozīmīgus jautājumus. Sevišķi aizraujoši notikumi gaidāmi tiem, kuru otrā pusīte dzimusi Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē. Sapņos vai realitātē kaut kādā veidā par sevi atgādinās persona, kura jau devusies aizsaulē. Tas var tevi sarūgtināt, taču šī atgādinājuma mērķis noteikti nebūs nekas negatīvs. Gaidāms, zvans, solījums vai kādas saistības ar meiteni vai jaunu sievieti. Sievietēm, kuras šajā nedēļā svinēs savu Dzimšanas dienu, izdosies realizēt visus iecerētos plāņus, sapņus un vēlmes. Ja iespējams, iestādi koku, puķi vai paņem savā aprūpē kādu dzīvnieku. Atceries, ka nekas nenotiek tāpat vien.

 

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem šonedēļ jāizvairās likt augstas cerības uz finanšu situācijas uzlabošanos vai papildus peļņas gūšanu. Lai kas arī norisinātos finanšu jomā, tas būs kas negaidīts, tādēļ esi reālistisks un ikdienas izdevumu plānošanā centies būt praktisks un taupīgs. Vīriešiem ģimenē valdošā spriedze pāraugs nepatīkamos konfliktos, abpusējos apvainojumos un iepriekš doto solījumu un saistību laušanā. Kad emocijas ņem virsroku pār prātu, sekas vienmēr ir visai nepatīkamas. Visprātīgāk būtu ignorēt esošo problēmu un/vai cilvēku, kurš ir tās pamatā un pagaidīt, kad viss norims, lai varētu vēsu prātu ķerties pie risinājuma meklēšanas. Saņemsi kādus ne pārāk iepriecinošus, taču svarīgus dokumentus vai informāciju. Necel paniku un neļaujies negatīvām emocijām. Ar laiku viss attīstīsies tev par labu, tādēļ raizēm nav pamata. Atrodoties publiskās vietās, sargā savas personīgās mantas. Izbaudi brīdi, kurā esi šobrīd un nenomāc savus tuviniekus ar gaušanos par to, cik viss ir slikti. 

 

Vēzis

Šonedēļ iesaistīsies sarunā vai organizēsi sanākšanu par godu kādam zēnam vai jaunam vīrietim no ģimenes loka. Šajā nedēļā lielu lomu tavā dzīvē spēlēs gados jauni cilvēki. Īpaša nozīme būs vīrieša/ vīriešu klātbūtnei. Piedzīvosi dažādus notikumus saistībā ar bērnu vai jaunieti, kurš dzimis Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Lai arī ar ko tie būtu saistīti, tie attīstīsies pozitīvā ziņā, taču ne tik ātri, kā tu vēlētos. Finansiālā jomā zvaigznes būs tev labvēlīgas, it īpaši, ja mīli savu darbu. Vari saņemt vairākas jaunas iespējas gūt peļņu. Centies uzturā uzņemt vairāk augļus, it īpaši persikus, aprikozes un citus, kuri ir dzeltenā vai oranžā krāsā. Darba vietā kāda kolēģa, klienta vai priekšniecības neapdomīgā un muļķīgā rīcība var būt par pamatu kādai nepatīkamai situācijai, kuras atrisināšanai būs vajadzīgs laiks. Nesteidzies skandalēt, sodīt un apvainot vaininieku, jo cilvēciskais faktors var nostrādāt jebkuram un šis būs viens no tiem gadījumiem, kad tiek no mušas izpūsts zilonis.

 

Lauva

Šonedēļ esi uzmanīgs, piesardzīgs un ne pārāk emocionāls, kad nākas darboties par un ap naudu un finansiāla rakstura jautājumiem. Pievērs uzmanību ikdienas budžetam un rūpīgi izvērtē vajadzību veikt lielus, vērtīgus pirkumus. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma jāpievērš lielāka uzmanība savai veselībai. Uzlabo savu fizisko stāvokli, pievēršoties dažādām sporta aktivitātēm, pastaigām dabā u.c. Dažiem var nākties uzzināt par kāda tuvinieka, kaimiņa vai drauga nopietnajām veselības problēmām. Problēmas, ar kurām šajā nedēļā saskarsies Lauvas zīmē dzimušās sievietes, liks tām mainīt savu attieksmi pret konkrētiem cilvēkiem. Tava vēsā attieksme, nevēlēšanās runāt un dalīties sajūtās tikai turpinās radīt nevajadzīgas problēmas, tādēļ apsver iespēju pārkāpt tai pāri. Nedēļa izvērtīsies emocionāla gados jauniem vīriešiem, pateicoties raibajiem, taču pozitīvajiem notikumiem mīlas dzīvē. Brīvā brīdī pārbaudi skapi un citas lietas, kur glabā senas lietas, kuras ikdienā nelieto. Iespējams atklāsi ko jaunu vai sen aizmirstu, kas šobrīd izrādīsies noderīgs.

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem nedēļa būs piesātināta ar emocionāliem pārbaudījumiem. It īpaši tas attiecas uz tiem, kuri sev līdzi nes bagāžu ar neatrisinātām problēmām jau no pagājušās nedēļas. Tagad tās atrisināt būs sarežģītāk, tāpat arī grūti būs gan lūgt piedošanu, gan piedot. Gaidāmas pārmaiņas mājās. Iespējami remontdarbi, jaunas mēbeles, rekonstrukcijas vai kāda ģimenes locekļa pārvākšanās uz citu dzīvesvietu. Lai kas tas arī būtu, tas neradīs tev nekādu kaitējumu un zaudējumus, lai kā arī dažbrīd varētu šķist. Grūts laiks tiem, kuri nesen uzsākuši attiecības vai kaut kādu iemeslu dēļ šķīrušies no sava partnera. Nedēļa izvērtīsies emocionāli smaga, depresīva, jutīsi nožēlu un žēlumu pret sevi. Labs laiks, lai nostiprinātu attiecības kaimiņiem. Pastāv liela iespēja, ka atklāsiet kopīgas intereses un mērķus.

 

Svari

Šonedēļ zvaigznes dāvās tev dažādus noderīgus ieteikumus un jaunas iespējas, ar kuru palīdzību bruģēt ceļu uz panākumiem un spožu nākotni. Saņemsi nozīmīgu informāciju no cilvēka, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Liela daļa tavas uzmanības būs vērsta uz kādu meiteni vai jaunu sievieti. Gaidāma tikšanās, saruna vai sanākšana kopā par godu kādai sievietei. Finanšu jautājumi būs saistīti ar Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmes pārstāvi. Iespējams, no viņa saņemsi naudu vai parakstīsi finansiāla rakstura dokumentu, līgumu. Lai kas arī notiktu, liktenis tev atvērs aizvien jaunas un jaunas durvis. Lai kas arī notiktu, tas nebūs ar nolūku tevi sodīt, sāpināt vai aizmirst, kaut arī no tava skatu punkta tieši tā to uztversi. Pārrunā, apdomā un pieņem lēmumus saistībā ar pašreizējo dzīvesvietu vai vietu, uz kuru grasies pārceltes. Kāds notikums šajā nedēļā liks tev krietni pārdomāt kādus ar mājvietu saistītus jautājumus.

 

Skorpions

Skorpioniem šī nedēļa būs pārdomu laiks. Apdomā savu rīcību šī gada griezumā. Velti laiku sarunām ar Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē dzimušajiem, ieklausies viņu viedoklī un ņemt vērā viņu dotos ieteikumus. Šonedēļ gaidāmi dažādi patīkami notikumi saistībā ar bērnu/ bērniem, dēļ kuriem jāieplāno papildus izdevumi, piemēram, dāvanas iegādei.  Darbā spriedze augs augumā un notikumi, kolēģu, klientu un priekšniecības emocijas zaudēs kontroli. Centies jebkurai lietai pieiet ar smaidu un humoru, taču izvairies pielietot sarkasmu. Interesanta notikumu attīstība gaidāma attiecībās ar draugiem, kuri var izrādīties izšķirošie kāda lēmuma pieņemšanā. Šonedēļ izveidotas, jaunas draudzības atstās ietekmi uz visu tavu dzīvi. Labs laiks lasīšanai. Tas palīdzēs gūt jaunas zināšanas, izzināt padziļinātāk jau pazīstamās lietas, kā arī, iespējams, uzzināsi kādu savai dzīvei vērtīgu atziņu.

 

Strēlnieks

Šajā nedēļā Strēlnieka zīmē dzimušie tiksies ar dažādiem cilvēkiem, lai atrisinātu konkrētas problēmas, sarežģījumus vai saspīlētas attiecības. Iespējamas tikšanās, kuru laikā saskarsies ar nepatīkamiem un ļaunprātīgiem cilvēkiem. Nozīmīga nedēļa sievietēm – šīs nedēļas notikumi atstās lielu iespaidu uz tavu nākotni. Īpaši liela nozīme būs attiecībām ar citām sievietēm. Esi atvērta jaunai informācijai, ieteikumiem un palīdzībai. Veiksme būs gados jauno vīriešu pusē, taču tā izpaudīsies visai neierastā veidā un noteikti nebūs saistīta ar naudu. Iespējamas jaunas tikšanās, randiņi, atklāsmes, nejauši atklāta noderīga informācija, piemēram, grāmatā, kas pavērs jaunus horizontus tavai attīstībai. Nāksies parūpēties par kāda tuvinieku, kuru piemeklējušas veselības problēmas. Dažiem prātu nodarbinās problēmas mīlas dzīvē, kas saistītas ar pārpratumiem, šaubām, nedrošību, ko izjutīsi tu pats vai partneris. Centies ģērbt mugurā vai nest sev līdzi ko sarkanu – šī krāsa šajā nedēļā dos tev gan veiksmi, gan aizsardzību.

 

Mežāzis

Mežāžiem nedēļa būs visai neparedzama. Tevi gaida dažādi pārsteigumu pilni brīži, kuri liks tev apsēsties un pārdomāt savu dzīvi un tajā notiekošo. Apdomāsi, ko šajā laikā esi ieguvis, ko zaudējis un kāpēc. Centies atrast pareizās atbildes uz saviem jautājumiem, lai zinātu, ko un kā darīt turpmāk. Prātu nodarbinās arī dažādi finansiāla rakstura jautājumi, neskatoties uz to, vai tie būs tev labvēlīgi vai nē. Īpašu uzmanību pievērs attiecībām ar savā zīmē dzimušiem cilvēkiem, kā arī ar Vēršiem un Jaunavām. Viņu dotie padomi būs noderīgi un vērtīgi. Iespējami ienākumi, taču tie būs jau iepriekš plānoti un gaidīti. Vīrieši virs 35 gadu vecuma sekos līdzi nozīmīgiem politiskiem vai sociāliem notikumiem. Iespējams, ka tie atstās kādu ietekmi uz privāto dzīvi vai biznesa plāniem. Labvēlīgs laiks, lai sakārtotu juridiskos jautājumus. Esi vērīgs, lai nepalaistu garām kādu izdevīgu finanšu līgumu vai dokumentu.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ gaidāma ienākumi vai izdevumi saistībā ar bērnu vai mazbērnu, piemēram, maksa par mācībām vai stipendijas, pabalsta iegūšana. Jaunumi par kādu mazuli vai bērnu raisīs dažādas telefona sarunas un tikšanās. Darbā esi gatavs intrigām un nodevībai, kas būs auglīga augsne konfliktu attīstībai. Lai arī spriedze kolēģu starpā nav vēlama, konkrēto situāciju ignorēt nebūs iespējams. Centies atrast zelta vidusceļu, kā šo problēmu atrisināt. Liela iespēja, ka tev tas veiksmīgi izdosies. Diemžēl, par sevi atgādinās dažādi pagātnes notikumi, kuri atstās iespaidu uz tavu emocionālo stāvokli. Vairumā gadījumi tie būs saistīti ar kādu tuvinieku, kurš nu jau ir aizsaulē. Labs laiks, lai atsvaidzinātu interjeru savās mājās un iegādātos jaunas mēbeles, ekipējumu, ierīces utml. Centies vairāk laika pavadīt ārā, dabā un relaksēties. Atbrīvo savu prātu no negatīvām domām un raizēm.

 

Zivis

Šonedēļ tevi pārsteigs dažādi ar ceļošanu saistīti notikumi vai cilvēki, kuri dzīvo citviet. Dažiem tas raisīs pozitīvas emocijas, dažiem ne tik pozitīvas, taču visiem tas kalpos par iemeslu kaut kāda veida pārmaiņām. Ja dodies kādā izbraucienā šajā nedēļā, ievēro piesardzību, neskatoties uz to, vai dodies tajā, izmantojot personīgo vai sabiedrisko transportu. Šo septiņu dienu laikā bieži vari justies nemiera un nedrošības pilns, taču vari būt pārliecināts, ka traģēdijas un lieli zaudējumi tevi nepiemeklēs. Gluži otrādi, notikumiem būs pozitīva attīstība, kaut arī to gaita var būt tev ne pārāk patīkama. Īpašu uzmanību pievērs attiecībām ar Lauvas, Auna un Strēlnieka zīmes pārstāvjiem. Gaidāmas biežas telefona sarunas un virtuālas sarakstes ar draugiem no tuvienes un tālienes. Jaunas attiecības būs jauna dzīves posma sākums. Labvēlīgs laiks dažādu ar ģimeni saistītu sanākšanu, pasākumu plānošanai, tai skaitā, kāzām. Izvairies no pārtikas produktiem, kuri var izraisīt alerģisku reakciju vai pat saindēšanos.

 

Veiksmīgas turpmākās dienas! 

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsMaestro Pauls atklāj, kā viņam izdevies saglabāt laimes sajūtu
Nākamais rakstsPrognozes ir mainījušās – kāds laiks īsti gaidāms nākamnedēļ?