Jauna nedēļa, jauns sākums. Nāc aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, uzzini, ko tas viss sola tieši tev! Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. maijs – 2. jūnijs

 

 

aunsAuns

Šonedēļ zvaigznes tev būs vēlīgas attiecībā pret romantiskiem randiņiem, jaunu draugu iepazīšanu un flirtu. Drīzumā piedzīvosi dažādus notikumus pašreizējās attiecībās. Mīļotais cilvēks tevi iepriecinās ar dāvanu vai citu pārsteigumu. Nedēļas laikā gaidāms svarīgs notikums vai nozīmīgas sarunas par tuvinieku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Saņemsi vairākus patīkamus pārsteigumus un iespējas. Esi atvērts un pozitīvs attiecībās ar cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Apciemosi vai satiksi kādu, kurš būs aizkaitināts un dusmīgs par kaut ko. Drīzumā jūsu starpā var rasties konflikts. Saņemsi jaunumus vai ieteikumus, kuri tevī raisīs šaubas un vēlmi pārbaudīt to patiesumu.

 

versisVērsis

Vērša zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāmi daudzi, taču plānoti izdevumi, piemēram, rēķinu apmaksa. Ģimenē iespējams kāds notikums, kas raisīs skumjas un ilgošanos pēc kāda cilvēka, kurš ir tālu prom. Atsevišķi finanšu jautājumi būs saistīti ar bērnu – būs iespējams gūt papildus naudu vai arī to nāksies tērēt bērna vajadzībām. Šajā ziņā situācija visticamāk būs tev labvēlīga un pozitīva. Gados jauni vīrieši – Vērši – attiecībās būs visai pasīvi un gaidīs, kad viss notiks pats no sevis. Iespējams, tavai pasīvajai attieksmei būs pamatojums. Sievietēm nedēļa būs piesātināta ar jaunu paziņu un draugu gūšanu, pārmaiņām attiecībās ar draugiem u.tml.

 

dviniDvīņi

Šajā nedēļā tevi var piemeklēt dažādi sarežģījumi biznesā, kuru dēļ nāksies veikt nevēlamas pārmaiņas. Iespējams, piedzīvosi vilšanos, ja šobrīd esi jauna darba gaidās vai gatavojies kādai prezentācijai. Sagatavojies tai jau laikus un paļaujies uz savu profesionalitāti. Vairāk rūpju un uzmanības nāksies veltīt savai veselībai. Attiecības ar Lauvas, Auna un Strēlnieka zīmes pārstāvjiem būs spriedzes pilnas un/vai neparedzamas. Prieku un veiksmi šajā nedēļā piedzīvos sievietes virs 35 gadu vecuma. Tas var būt saistīts gan ar ģimeni, gan darbu. Nāksies pieņemt lēmumu saistībā ar tuvojošos ceļojumu vai ar kādu, kurš dzīvo tālienē.  Iespējama plānotā izbraukuma kavēšanās vai izmaiņas. Zvaigznes būs labvēlīgas vīriešiem virs 35 gadu vecuma. Īpaši svarīgas būs attiecības ar Vēža, Skorpiona un Zivju zīmes pārstāvjiem.

 

vezisVēzis

Šonedēļ tevi pārsteigs notikumi tavā darba vietā vai biznesā. Tie atnesīs algas pielikumu, neplānotu peļņu vai prēmiju. Mīlas dzīvē, diemžēl, situācija būs sarežģītāka, it īpaši tiem, kuri šobrīd piedzīvo emocionālo krīzi. Nāksies pieņemt grūtus lēmumus, kuru pieņemšana prasīs laiku. Nedēļas laikā gaidāms kāds priecīgs notikums vai sanākšana saistībā ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Gūsi iespēju paplašināt savu draugu un sekotāju loku, kuri pārsvarā būs gados jauni cilvēki. Uzturēsi draudzīgas attiecības ar savu bērnu vai mazbērnu, ar kuru kopā pārrunāsiet dažādas lietas. Sevišķi nozīmīga šī nedēļa būs gados jauniem vīriešiem. Svarīgākie notikumi būs saistīti ar ģimeni, kāzām vai cilvēkiem no radu loka.

 

lauvaLauva

Šonedēļ Lauvas zīmē dzimušie pievērsīsies dažādu dokumentu, līgumu un finanšu saistību sakārtošanai. Nāksies pieņemt grūtu lēmumu, kurš atnesīs tev zaudējumus vai noslēgs kādu dzīves posmu. Katram vārdam, rīcībai un risinājumam šajā nedēļā vajadzētu būt rūpīgi pārdomātam. Iespējami sarežģījumi attiecībā ar Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmes pārstāvjiem. Labvēlīgs laiks, lai atrisinātu problēmu, kura pēdējā laikā nodarbināja tavu prātu. Vēlēsies uzlabot apkārt valdošo atmosfēru savā dzīvesvietā, izvairīties no konfliktiem, nesaskaņām, kā arī sava viedokļa uzspiešanas citiem. Gados jaunām sievietēm zvaigznes sola aizraujošu pieredzi un veiksmi izbraukumā vai ceļojumā. Iespējams, saņemsi lielisku izdevību vai sev nozīmīgus jaunumus.

 

jaunavaJaunava

Šonedēļ var nākties piedzīvot stresu saistībā ar jaunumiem par kādu sev nozīmīgu dokumentu. Turi acis un ausis vaļā, lai būtu lietas kursā par notikumiem un jaunumiem, kas saistīti ar kādu Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmes pārstāvi. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma nāksies nedaudz piebremzēt un vairāk laika veltīt vairāk laika atpūtai vai pārdomām par savu nākotni. Tavu uzmanību piesaistīs notikumi kāda citā pilsētā dzīvojoša vīrieša dzīvē. Sievietes virs 35 gadu vecuma atmetīs ar roku saviem plāniem vai dotajiem solījumiem. Sapratīsi, ka šobrīd nav piemērots laiks to realizācijai, tādēļ atliksi izpildi par nedēļu vai divām. Esi uzmanīgs attiecībās ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vēža, Zivju vai Skorpiona zīmē. Pārliecinies, vai viņi ir patiešām patiesi un godīgi pret tevi. Labvēlīgs laiks ceļošanai un brīvdienu baudīšanai.

 

svariSvari

Svaru zīmē dzimušajiem nedēļa solās būt interesanta un tā atnesīs vairākas jaunas, daudzsološas iespējas dažādās dzīves jomās. Atsevišķas lietas šķitīs nereālas, neiespējamas vai pārāk laikietilpīgas. Jebkurā gadījumā, veiksme un laime pie tevis atnāks dažādos veidos. Profesionālajā ziņā nedēļa būs spriedzes pilna un tas var atstāt ietekmi uz tavu miegu un fizisko labsajūtu. Notikumi būs iepriekš plānoti un paredzami, tādēļ tavā ziņā ir tiem laikus pienācīgi sagatavoties.  Veiksmīgs laiks attiecībās ar sievieti virs 35 gadu vecuma. Iespējams, saņemsi no viņas dāvanu vai otrādi. Zvaigznes sola arī diskusijas par un ap dažādiem īpašumu jautājumiem, kurus tev izdosies veiksmīgi atrisināt. Pastāv risks problēmām finanšu jomā. Papildus izdevumi būs saistīti ar kavētu naudas saņemšanu un nepatīkamām situācijām dēļ kļūdas, ko būsi pieļāvis. Būsi pārsteigts par Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē dzimušu cilvēku rīcību. Izvairies ēst sēnes vai cita veida pārtiku, kura ir nezināmas izcelsmes vai, kurai beidzies derīguma termiņš.

 

skorpionsSkorpions

Tiem, kuri dzimuši Skorpiona zīmē, šī nedēļa būs par un ap dažādiem notikumiem, kuri saistīti ar zēnu vai jaunieti no ģimenes loka. Drīzumā gaidāma arī sanākšana mājās par godu tiem. Nedēļa tevi pārsteigs ar dažādiem, neparedzētiem notikumiem. Vairumā gadījumu tie būs saistīti ar Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem. Iespējami negaidīti notikumu pavērsieni, kas sarežģīs attiecības jūsu starpā, taču, neskatoties uz to, tu būsi ieguvējs. Izdosies pabeigt ilgstoši veiktu darbu vai saistības. Gūsi iespēju atsākt atlikto plānu realizēšanu. Plānosi un īstenosi dažādas tikšanās, sanākšanas un apciemojumus. Atsevišķos jautājumos paļausies uz cilvēkiem, kuri dzimuši Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Saņemsi ielūgumu uz tikšanos ar interesantu personību vai cilvēku grupu. Gados jaunām sievietēm ieteicams būt piesardzīgām attiecībās ar Mežāžiem, Vēršiem un Jaunavām. Saņemsi jaunumus no citas pilsētas vai valsts, kuriem pakārtosi savus plānus šai vasarai. Tavi veiksmes talismani šajās dienās būs dzelteni priekšmeti un apģērbs.

 

strelnieksStrēlnieks

Šonedēļ Strēlnieka zīmē dzimušie saņems vairākus jaunumus no tuviniekiem, kuri dzīvo tuvienē un tālienē. Daži no tiem būs ļoti nozīmīgi un/vai ietekmēs nākotnes plānus šī gada griezumā. Citi var būt saistīti ar uzaicinājumu ciemos, tikšanos, kāzām u.c. Diemžēl, vairākkārt vari ieslīgt pesimistiskā noskaņojumā vai satraukties par dažādiem notikumiem, kas raisīs emocionālu diskomfortu. Gaidāmi notikumi vai tikšanās saistībā ar vīrieti, kurš dzīvo tālienē un ir vairāk kā 35 gadus vecs. Būsi ieinteresēts tikties un iepazīties ar sava bērna/bērnu draugiem. Atsevišķos gadījumos tam būs kāds svarīgs iemesls. Tiem, kuru otrā pusīte dzīvo citā pilsētā vai valstī, šī nedēļa izvērtīsies ļoti emocionāla un spraiga. Pastāv liels risks nesaskaņām un pārpratumiem, nepareizi nolasītām vēlmēm un sajūtām. Labvēlīgs laiks vēsturisku un reliģisku vietu apmeklēšanai. Cilvēkiem, kurus satiksi un iepazīsi šajā nedēļā, būs nozīmīga misija tavā dzīvē.

 

mezazisMežāzis

Šīs nedēļas laikā izbaudīsi vairākus notikumus, pieredzi un jaunumus ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Iespējami ceļojumi, kuros dosies kopā ar draugiem vai tuviniekiem. Zvaigznes sola pozitīvus notikumus saistībā ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Izvairies no spriedzes attiecībās ar vīriešiem virs 35 gadu vecuma. Tu neko no tās neiegūsi. Ar kritisku aci paveries uz cilvēkiem sev apkārt. Turies tālāk no tiem, kuri atstāj uz tevi negatīvu ietekmi un traucē tev sasniegt savus mērķus. Esi atvērts pret cilvēkiem, kuri ir tev nozīmīgi arī tad, ja jūsu viedokļi dažos jautājumos atšķiras. Labvēlīgs laiks ar nekustamajiem īpašumiem saistītiem darījumiem un jautājumiem. Gados jaunām sievietēm nedēļa būs visai dinamiska un tās laikā tiks gūtas daudzas jaunas pazīšanās. Dažādu iemeslu dēļ attiecības ar senāk zināmiem cilvēkiem var piedzīvot atsvešināšanos. Pārbaudi un sakārto savus dokumentus, fotogrāfijas u.c. Atradīsi ko pārsteidzošu.

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem šonedēļ ieteicams neriskēt un neiesaistīties darījumos ar svešiniekiem vai cilvēkiem ar sliktu reputāciju. Uzmanies no citu centieniem tevi apkrāpt, pakļaut manipulācijām vai ļaunprātīgi izmantot. Nedēļas laikā daudziem nāksies piedzīvot emocionālus notikumus saistībā ar kādu jaunu sievieti vai meiteni. Par patīkamiem brīžiem parūpēsies tavi bērni un/vai mazbērni. Zvaigznes būs labvēlīgas tiem, kuri šobrīd iesaistīti tiesu darbos. Labs laiks svarīgu lēmumu pieņemšanai un kā jauna uzsākšanai. Gaidāmi vairāki izdevumi saistībā ar māju un saviem mīļajiem, taču tie būs pārdomāti un iepriekš ieplānoti. Veiksmīga nedēļa tiem, kuri grasās pārdot nekustamo īpašumu. Piedalīsies nozīmīgā notikumā vai sanākšanā, kas būs saistīta ar cilvēkiem no tava ģimenes loka. Ieteicams vairāk laika veltīt grāmatu lasīšanai, kā arī kopīgiem brīžiem ar tiem, ar kuriem tev ir kopīgas intereses.

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāma pozitīva notikumu attīstība dažādos notikumos un plānos, kas saistīti ar izglītību, karjeru un biznesu. Saņemsi sev izdevīgu piedāvājumu vai līgumu. Neļauj iziet ārpus kontroles emocijām, kuras raisa nepatikšanas kāda zēna vai jauna vīrieša dzīvē. Esi piesardzīgs un pacietīgs, meklējot tām risinājumu. Pārsteigumi šajā nedēļā lielākoties būs saistīti ar naudu. Diemžēl, ne vienmēr tie būs patīkami, tādēļ esi uzmanīgs un apdomīgs, plānojot izdevumus. Nedēļas laikā raizes var sagādāt kāda tuvinieka īslaicīgas vai ilgstošas veselības problēmas. Tas var būt kāds, kurš dzimis Auna, Strēlnieka vai Lauvas zīmē. Dosies uz kādu tikšanos, kuras laikā uzzināsi skumjus vai nepatīkamus jaunumus saistībā ar kādu savu paziņu. Labvēlīgs laiks dārza, lopkopības un lauksaimniecības darbiem, dzīvnieku iegādei un fermu paplašināšanai.

 

Lai tev lieliska nedēļa!

Iepriekšējais rakstsSiguldiete izlasa horoskopu un piedzīvo neticamu veiksmi!
Nākamais rakstsĀrste: Tā ir klaja Latvijā dzīvojošu latviski runājošu cilvēku diskriminācija