Jau februāris nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī – pirmā pilnā 2023. gada februāra nedēļa! To uzzināsi horoskopā!

 


Auns

Rīkojies tā, lai tev būtu pietiekami daudz laika sev šonedēļ. Iespējams, tevi pārņems sajūta, ka esi iestrēdzis kaut kur un nekādi nespēj virzīties tālāk. Uz nedēļas vidu parādīsies kāds gaismas stariņš, un tu sāksi izjust mīlestību un romantiku virmojam gaisā, tas ļaus sajust laimi. Paraugies apkārt – vai tava izvēle bijusi par labu pareizajām un vērtīgajām attiecībām? Nedēļas nogali mēģini pavadīt jautrā kompānijā un no sirds atpūsties. Nedēļas centrālā tēma: koncentrējies uz to, ko tu vēlies, un tev viss izdosies!

 

Vērsis

Šonedēļ tev nāksies padomāt par savu karjeru. Varētu gadīties problēmas tajā, kā tu organizē darba un personīgo dzīvi. Tev jāiemācās šīs divas lietas neapvienot, tā teikt, neņemt darbu uz mājām, neieviest to par savu attiecību sastāvdaļu. Padomā par savu dzīvesvietu un visu, kas saistīts ar tās drošību. Uz nedēļas beigām atkal vairāk nāksies pievērsties karjerai. Nedēļas centrālā tēma: izvirzi savas prioritātes un nejūties vainīgs, ka tev tādas ir!

 

Dvīņi

Šonedēļ izvairies no jebkādiem ceļojumiem. Neuzsāc arī neko, lai mainītu savu darba vietu, tas šonedēļ nesola neko labu. Taču šis ir piemērots laiks, lai pabeigtu kādu iesāktu darbu, neatstātu neko pusratā. Cilvēki kopumā būs saprotoši, tādēļ varēsi paļauties uz atbalstu un palīdzību. Nedēļas centrālā tēma: ja izkāpsi no gultas ar labo kāju – darbi veiksies!

 

Vēzis

Padomā par uzticību – gan no savas puses, gan pret sevi. Saspringti var kļūt finanšu jautājumi. Šobrīd labāk it visā rīkoties lēni un apdomīgi. Šonedēļ tu varētu saņemt arī kādu aizkavējušos naudu vai atgūt aizdoto. Pieaugs atlīdzība par paveikto, iespējams, ne vien materiālā, bet arī emocionālā. Ir taču patīkamāk saņemt vairāk smaidu, pateicības un sirsnības, vai ne? Nedēļas centrālais temats: pārskati visu, kas saistīts ar finansēm – tas būs ļoti noderīgi!

 

Lauva

Šonedēļ tev nāksies padomāt par lietām, kas saistītas ar tavu mīļoto vai kādu citu tev tuvu cilvēku. Kopumā šī nedēļa tev solās būt pozitīva, jo būsi apmierināts ar vispārējiem notikumiem, ar savām sajūtām un to, kā spēsi pieņemt un radīt dažādas pārmaiņas. Nedēļas beigās tu varētu izmantot laiku, lai būtu kopā ar draugiem. Nedēļas centrālais temats: pieņem pārmaiņas un esi stiprs arī tad, ja ne visai labi veicas.

 

Jaunava

Tev nāksies sajust, ka fiziskā  un garīgā labsajūta neharmonē, būs jāizdomā, ko vari iesākt, lai šo situāciju mainītu. Īpaši uzmanies, kad runa ir par svešiniekiem vai jauniegūtiem paziņām. Šajā nedēļā pacenties pievērst vairāk uzmanības savai veselībai – tas noderēs. Padomā, ko vari ieviest savā ikdienā veselīgāku. Finansiālajā ziņā varētu atgriezties pozitīvas tendences. Tu vari sasniegt jebko, tikai viss prasa darbu – neaizmirsti to! Izmanto šo nedēļu, lai palielinātu savu produktivitāti. Nedēļas centrālā tēma: lielisks brīdis pārmaiņām!

 

Svari

Tev nāksies pieņemt dažādus sarežģītus lēmumus saistībā ar tev apkārt esošiem cilvēkiem. Iemācies, ka ne vienmēr tev ir jāiztop citiem, reizēm vajadzētu saprast, ka arī tev ir savas prioritātes. Nedēļas vidū velti laiku draudzībai, padomā – iespējams, ir kāds, kurš jūtas pamests no tavas puses. Iespējams, tev būs nepieciešama palīdzība profesionālajā vai personīgajā dzīvē. Kopumā solās būt diezgan daudz enerģijas. Nedēļas centrālā tēma: veiksmīgs un laimīgs laiks, ja vien tu to saprātīgi izmantosi, nevis darīsi tikai to, ko pavēl citi.

 

Skorpions

Šonedēļ viss solās būt diezgan lielā juceklī – darbs, māja, bērni un drošība ikvienā tavas dzīves jomā. Tu vēlēsies darīt vienu, bet tajā pašā laikā būsi vajadzīgs citur un otrādi.  Mēģini žonglēt ar šīm situācijām, taču neaizmirsti, kas ir tavas prioritātes – nemelo sev! Uz nedēļas beigām saņemsi labas ziņas saistībā ar to, ko dari – par saviem profesionālajiem mērķiem. Ja tev bijusi nesena darba intervija – iespējams, tieši šajās dienās saņemsi pozitīvu atbildi. Iespējams, pēdējā laikā ir gadījušās dažādas aizķeršanās vai misēkļi, taču ļoti drīz lietām vajadzētu atsākt virzīties pareizajā virzienā. Nedēļas centrālā tēma: tavs smagais darbs tiks novērtēts.

 

Strēlnieks

Nedēļas sākumā būsi krietni vien aizņemts – laiku prasīs gan darbs, gan mācības vai vienkārši kā jauna apgūšana, izzināšana. Ja runa ir par darbu, neaizsvilsties par visu, bet mēģini situācijas atrisināt apdomīgi. Kopumā šī nedēļa sagādās tev dažādas emocijas un izmaiņas. Ja pēdējā laikā sakrājies liels nogurums – atpūties, nevis pārdedzini sevi! Uz nedēļas beigām varēsi pabeigt kaut, ko kas iesākts un rezultātam vajadzētu būt pozitīvam, vajadzētu rasties iespējai atgūt nokavēto. Nebaidies lūgt palīdzību, tev neatteiks! Nedēļas centrālā tēma: nedēļa būs aizņemta un nogurdinoša, taču produktīva.

 

Mežāzis

Šajā nedēļā zvaigžņu un planētu stāvoklis ietekmēs tavu personīgo labklājību, algu un aktīvo darbību. Tev varētu nākties saskarties ar dažādām pretrunām, ar savtīgiem un ne visai godīgiem cilvēkiem. Iespējams, tev nāksies pārtraukt kādas līdz šim nozīmīgas attiecības, taču, pirms ko tādu dari, rūpīgi visu pārdomā. Palūkojies uz sev apkārt esošo cilvēku uzticību – vai visi ir tik godīgi un uzticami, kā tev šķita? Mēģini izvairīties no nepatikšanām. Nedēļas centrālā tēma: uzticies savai intuīcijai!

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ tev būs darīšana ar daudz un dažādiem cilvēkiem, kuri var radīt problēmas tavā dzīvē, piemēram, biznesa partneriem vai mīļoto. Mēģini mierīgā ceļā šīs situācijas atrisināt, jo sasprindzinājums tev nav vajadzīgs. Pavadi laiku mājās, esi kopā ar sev nozīmīgiem cilvēkiem, atpūties! Ja tev jāpieņem kādi lēmumi – dari to īpaši rūpīgi, jo rezultāti solās būt ilgstoši, paliekoši. Ja tev jāparaksta kādi līgumi, pārliecinies, ka izlasi arī to, kas rakstīts vissīkākajā drukā. Nedēļas centrālā tēma: aizņemta nedēļa, tādēļ lēmumus pieņem īpaši uzmanīgi!

 

Zivis

Varētu rasties problēmas, kas saistītas ar loģiku un intuīciju. Varētu gadīties, ka brīžam domāsi un rīkosies pretējos virzienos. Domā gan par darbu, gan savu veselību. Piemērots laiks, lai uzsāktu jaunu diētu vai kādas fiziskas nodarbes. Finansiālā situācija solās uzlaboties,un cilvēki ir tavā dzīvē, lai palīdzētu tev, nevis radītu grūtības. Vajadzētu būt, ka spēsi rast atbildes uz sevi interesējošajiem jautājumiem, taču īpaši uzmanies, ja ir jāparaksta kādi dokumenti. Nedēļas centrālā tēma: pārmaiņas, kas notiek – notiek uz labu!

 

Lai tev lieliska šī nedēļa!

Sabiedrība

“Mīla kemperī”: Iekšējās izbalsošanas laikā notiek negaidīts pavērsiens

  Populārajā pašmāju šovā “Mīla kemperī” pienākusi kārtējā izbalsošana. Šajā reizē dalībniekiem savā starpā jāizlemj, kuram...

Pazīstamā TV seja nolēmusi pamest Zaķusalu

  Kā vēsta izdevuma "Privātā dzīve" 28. marta - 10. aprīļa dubultnumurs, Latvijas Televīzijas laika ziņu...

Zināms, kā šobrīd klājas aktierim Eglienam, kura ārstēšanai ziedoja daudzi

  Izdevuma "Privātā dzīve" 28. marta - 10. aprīļa dubultnumurs stāsta par to, kā šobrīd klājas...

Noticis jauns pavērsiens populārās dziedātājas Samantas Tīnas dzīvē

  Kā vēsta izdevuma "Kas jauns" 28. marta - 3. aprīļa numurs, dziedātāja Samanta Tīna, kura...

Magones un Venta kopīgā atpūta izvēršas pamatīgā strīdā

  Jaunākajā STV šova "Slavenības. Bez filtra" epizodē Magone ar Venti un dēlu ir devušies ģimeniskā...

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. marts

  Šodien rīta pusē vēlams koncentrēties uz to, kas patiesi ir svarīgs – ģimeni, darbu un...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. marts

  Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Auns Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. marts – 2. aprīlis

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. marts

  Ir pavasara sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības...
Foto:Flickr.com/Douglas Scortegagna/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. marts

  Ko zvaigznes tev sola 24. martam?   Auns Tu pavadīsi šo dienu lauku mājās pie kāda no saviem...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Prognozes iepriecinošākas, bet sniegs būs! Sinoptiķis Bricis atklāj visu par turpmāk gaidāmo

  Brīvdienās daudzās (īpaši Vidzemes) upēs turpinājās pali. Daži vietējas nozīmes ceļi joprojām ir applūduši, bet...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Vietām snigs stipri, naktīs gaidāmi mīnusi: sinoptiķiem ir nepatīkamas ziņas par turpmāko

Pēc pavasarīgi siltas nedēļas, šonedēļ Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to temperatūra kā...