Palūkosim, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola katram no mums šai maija pirmajai nedēļai. Lai izdodas viss iecerētais!

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šīs nedēļas dažādie notikumi liks mainīt dažus plānus un koncentrēties uz īpašiem, steidzamiem uzdevumiem un saistību izpildi. Vairumā gadījumu tie būs saistīti ar izglītību, karjeru vai personīgo attīstību, bet, protams, ir iespējamas arī citas variācijas. Šo septiņu dienu laikā varēsi veiksmīgi darboties savā darba vidē, gūt pārliecību par to, ka tavs darbs ir patiešām tev piemērots vai saprast, ka pienācis laiks pieņemt jaunus izaicinājumus. Nedēļa būs labvēlīga jauna darba uzsākšanai vai atrašanai. Šonedēļ tava uzmanība tiks pievērsta arī sadzīves problēmām, remontam vai mājas pārveidošanai, mēbeļu, ierīču maiņai un līdzīgām lietām. Emocionāli nebūsi vislabākajā formā. Tu šonedēļ viegli iekritīsi melanholiskā noskaņojumā, skumjās par savu pagātni vai kādu noteiktu cilvēku, vieglos depresīvos stāvokļos un līdzīgās sajūtās. Negaidīts notikums, kurā iesaistīta sieviete, var likt pēkšņi kaut kur doties neplānoti. Šonedēļ tev noteikti būs daudz vairāk komunikācijas ar cilvēkiem, izmanto modernos sakaru līdzekļus un tiecies ar radiem un draugiem video čatos.

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šīs nedēļas dažādie notikumi liks atgriezties pagātnē. Tas var būt saistīts ar cilvēkiem no tavas pagātnes, iepriekšējo mēnešu vai gadu laikā neatrisinātiem jautājumiem, dažādiem sapņiem un daudz ko citu. Šī būs nedēļa, kurā būs jābūt ļoti uzmanīgam, jāizvairās no steigas vai emocionalitātes darbībās un lēmumos, rūpīgi jāpārdomā viss, ko apņemies darīt. Šo septiņu dienu laikā saņemsi naudu vai svarīgus ar naudu saistītus jaunumus. Šajā plānā var būt arī neliela vilšanās, bet tas nebūs kaut kas, kas izraisīs jebkāda veida drāmu. Esi piesardzīgs pret cilvēkiem, kuri šonedēļ izturas pret tevi negatīvi. Viņu skaudība vai ļaunprātība valdīs pār viņu rīcību, vēloties nodarīt pēc iespējas lielāku kaitējumu. Kopumā viss izdosies labāk, ja sapratīsi, kuri ir cilvēki, kuri tavā dzīvē ne tikai negatīvo un atbrīvosies no tiem, pārtraucot kontaktēties.  Pretējā gadījumā tev var rasties zaudējumi. Kopumā šonedēļ tev vajadzētu pamēģināt filozofiskāk paskatīties uz notikumiem un lietām savā ikdienas dzīvē. Šonedēļ solās būt notikumi, ka būs saistīti ar kādu sievieti, kura, visticamāk, ir tava radiniece vai draudzene. Šajā nedēļā solās būt sarežģītas attiecības ar vīriešiem, kuriem ir vara.

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šī būs nedēļa, kuras laikā piedzīvosi dažādus emocionālus notikumus. Tev būs iespējas izkļūt no kādas sarežģītas situācijas, kurā šobrīd atrodies. Tas var būt saistīts ar personīgajām vai ģimenes attiecībām, darbu vai vēl citām lietām. Šonedēļ veiksme būs tavā pusē visdažādākajās situācijās un visnegaidītākajos momentos. Protams, tev nevajadzētu paļauties tikai uz to. Šīs nedēļas laikā, iespējams, pieredzēsi stresa situāciju, kas ietekmēs pazīstamus cilvēkus. Tu emocionāli pārdzīvosi par viņu problēmām vai nepatikšanām. Šonedēļ tava mīlas dzīve būs dinamiska un interesanta, bet tikai tad, ja esi ar mieru arī sniegt mīlestību, nevis tikai saņemt. Labi attīstīsies attiecības ar jaunām paziņām, īpaši dodot iespēju lēnām iepazīt cilvēkus labāk. Izmanto iespējas iepazīt cilvēku labāk, pretējā gadījumā var rasties nepatīkami strīdi un pārpratumi. Šonedēļ tevi var pārsteigt vai iepriecināt jaunumi vai piedāvājumi, kas būs svarīgi tev personīgi un palīdzēs plānu realizēšanā. Šis ir labs laiks, lai nokārtotu lietas, kas saistītas ar dokumentiem vai citām formalitātēm. Kopumā šī nedēļa solās sniegt progresu un plānu nozīmīgu attīstību. Šis noteikti nebūs laiks, kas būs bezdarbības pārpilns. Dažas no lietām, kam šonedēļ tiks pievērsta tava uzmanība un resursi, arī turpmāk būs aktuālas.

 

Vēzis

Šonedēļ var nākties daudz iesaistīties dažādos procesos. Var nākties darba dēļ kaut kur doties, bet, lai nu kā – atceries par drošību! Šonedēļ daudzas lietas var radīt tevī aizkaitinājumu, jo izjauks iepriekš veikto nodomus. Īpaši svarīgi veltīt vairāk laika atpūtai un pats galvenais – veselīga miegam. Šīs nedēļas laikā ar tevi var sākt manipulēt kāds liekulīgs cilvēks, kurš saka vienu, bet patiesībā doma pavisam ko citu. Labākais, ko šajā gadījumā vari darīt – ignorēt un neiesaistīties. Pietaupi savas emocijas svarīgākām lietām. Ja tev šonedēļ ir jāstrādā ar kādiem dokumentiem, pievērs īpašu uzmanību tam, lai tajos netiktu pieļautas kļūdas. Šonedēļ, iespējams, gūsi lielākus ieņēmumus vai arī gūsi iespēju palielināt esošos ilgtermiņā. Var gadīties, ka šonedēļ atradīsi labāk apmaksātu darbu vai papilddarbu, kas sniegs jaunas iespējas, bet var nākties apgūt jaunas iemaņas. Vairāk pievērsties vajadzēs arī ģimene lietām, tāpēc centies pēc iespējas vairāk iesaistīties.

 

Lauva

Šonedēļ, iespējams, būs vairāk lietas, kas liks tev piebremzēt, pagaidīt un skatīties, kā notikumi attīstīsies. Tās var būt lietas, kas saistītas vai ar taviem radiniekiem, vai darbu. Visticamāk, tava intuīcija par dažādām lietām šonedēļ būs īpaši precīza. Tomēr neizslēdz arī citas iespējamības un situāciju risinājumus, jo tu varētu gūt patīkamus pārsteigumus. Nedrīkst aizmirst par rūpēm par veselību vai iepriekš ieplānotajām medicīniskajām pārbaudēm. Pastāv iespēja, ka nāksies aprūpēt kādu tuvinieku, kurš būs sasirdzis. Tavā nedēļā nebūs spriedzes, ja vien būsi pietiekami gudrs, lai izvairītos no konfliktiem un bezjēdzīgiem strīdiem. Nemēģini mainīt neviena uzskatus vai domas, ļauj citiem iet savu ceļu, sekojot savam liktenim, neliec visiem sekot taviem uzskatiem. Dažas no svarīgākajām saistībām šajā nedēļā būs saistītas ar bērnu vai jaunieti. Tev būs jābūt pacietīgam, lai sasniegtu to, ko plānoji darīt. Kopumā šī solās būt nedēļa, kurā iegūsi lielāku skaidrību par tev svarīgiem jautājumiem. Tu varēsi izvairīties no  problēmām vai pārpratumiem, mazināt spriedzi ģimenē vai draudzībā.

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šī būs nedēļa, kas radīs izmaiņas tavā dzīvesveidā vai tuvākajos nākotnes plānos. Iespējams, nonāksi vietās,  kur nekad iepriekš neesi bijis un, jā, arī šajā laikā, kad ir pulcēšanās aizliegumi, ir iespējams iepazīties ar jauniem cilvēkiem – virtuāli. Iespējam, saņemsi negaidītas ziņas. Interesanti notikumi var risināties tavā darba vietā – tie varētu tevi iepriecināt, taču radīt arī īslaicīgu spriedzi kolektīvā. Šīs nedēļas laikā tev būs iespēja pierādīt savas personīgās profesionālās īpašības, sasniegt stabilitāti ar pietiekamu mobilizāciju un atbildību savā darbībā. Tava komunikācija ar cilvēkiem no dažādām vietām būs krietni dinamiskāka salīdzinājumā pret radiniekiem un draugiem. Tik izdevīgu laiku nevajadzētu tērēt nelietderīgi. Nevajadzētu cerēt, ka šādi apstākļi būs vienmēr un nekas vairs nemainīsies. Ja palaidīsi garām iespējas, kas tev tik dotas šonedēļ, iespējams, tik drīz vairs neko tādu nespēsi iegūt. Personīgajā dzīvē arī tev netrūks emociju. Šī būs nedēļa, kurā varēsiet ieguldīt laiku un resursus romantiskos pārsteigumos, brīvāk un emocionālāk paužot savas jūtas. Jaunas iepazīšanās, pat ja tās ir īsas, atstās paliekošas sekas. Šīs nedēļas laikā vari saņemt jaunumus, kas saistīti ar draugiem, kaimiņiem vai kolēģiem.

 

Svari

Šīs nedēļas dažādie notikumi tevi iepriecinās un sniegs iespēju uzlabot vai stabilizēt finansiālo stāvokli. Tas var notikt daudzos dažādos veidos, bet, visticamāk, tas būs saistīts ar darbu, izmantojot attiecības ar valsts vai privātām institūcijām. Šī nedēļa radīs priekšnoteikumus pārmaiņām tavā dzīvē, kas var ietekmēt tavu darbu, ģimeni, nākotnes ceļojumus un daudz ko citu. Tavām draudzībām šajā nedēļā būs interesanta attīstība. Iepriekšējās nedēļas notikumi tagad var to pozitīvi ietekmēt, precīzāk – visticamāk, tagad to  izjutīsi. Ticams, ka iegūsi jaunas paziņas un sākotnēji tas šķitīs ļoti interesanti, bet tava interese par viņiem ātri beigsies. Šonedēļ tev radīsies kārdinājums domāt pārāk daudz par dažādām lietām un situāciju attīstībām, taču tas izraisīs lēnāku lēmumu pieņemšanas procesu. Tas var radīt zaudējumus vai arī vari palaist garām izdevību, kas tev bijusi svarīga. Var gadīties, ka sajutīsi, ka esi zaudējis daļu no sev raksturīgajām ambīcijām un dinamikas, kas, visticamāk, tomēr būs īslaicīga parādība. Var rasties svarīgs notikums, kurā iesaistīta sieviete. Šī būs, nedēļa, kad vairāk laika ieteicams pavadīt vienatnē, lai sakārtotu savas domas. Šonedēļ esi piesardzīgs attiecībā uz lēmumiem savā dzīvē, jo var gadīties ka savu lēmumu vairs nevarēsi mainīt.

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē un tev ir bērni, ieteicams vairāk uzmanības pievērst viņu audzināšanai vai citām lietām, kas saistītas ar tavām atvasēm. Var gadīties, ka problēmas var sagādāt kādas tenkas, ar ko, visticamāk, būsi dalījies arī pats. Ar šīm lietām jābūt ļoti uzmanīgam, jo citi iesaistītie cilvēki, iespējam, ir ļoti jūtīgi. Jo vairāk iesaistīsies ģimene lietās, jo vairāk tev veiksies un sakārtosies daudzas lietas pa plauktiņiem. Šīs nedēļas laikā saņemsi priecīgs ziņas, kas saistītas ar cilvēku no citas pilsētas vai pat ārzemēm. Šonedēļ var rasties bažas, kas būs saistītas ar bērna vai jaunieša veselības problēmām. Var gadīties, ka tiksi ierauts emocionālu vai pat visai riskantu piedzīvojumu virpulī. Labs ziņas saņemsi saistībā ar kādu vīrieti no tava radu vai draugu loka. Nedēļas sākumā var gadīties daži interesanti notikumi, kas noteiks tavu plānu attīstību maijā. Daudzi Skorpioni var saskarties ar emocionāliem pārpratumiem, pārdzīvojumiem savā mīlas dēkā vai laulībā. Visticamāk, tāpēc, ka būsi jūtīgāks pret dažādām sarunām vai notikumiem. Šī nedēļa varētu būt nopietns pārbaudījums romantiskām attiecībām. Ticams, ka šonedēļ beidzot varēsi iegādāties kaut ko, ko jau sen esi vēlējies.

 

Strēlnieks

Šonedēļ tev ir jānosaka savi profesionālie plāni, mērķi un prioritātes. Radīsies notikumi vai apstākļi, kas izraisīs dažādas izmaiņas un jauninājumus. Šī būs laba nedēļa, lai atrastu labāku darbu vai uzsāktu jaunu karjeru. Šajā nedēļā var rasties nepatikšanas, kas būs turpinājums neatrisinātiem jautājumiem no pagājušās nedēļas. Visticamāk, lietas sarežģīsies, ja nesāksi risināt problēmas, tā teikt, sakni. Šīs nedēļas laikā apkārtējie cilvēki būs gatavi un vēlēsies tev palīdzēt, tāpēc izmanto šo iespēju, lai sevi stabilizētu. Negaidītas ziņas vai saruna šonedēļ dos cerību tikt galā ar kādu sarežģītu situāciju. Šī nedēļa solās būt interesanta tavām ģimenes lietām, jo ​​būs daži interesanti notikumi, kuros vēlēsities dalīties ar saviem mīļajiem. Jaunās lietas šajā nedēļā noritēs visai lēni, tāpēc esi pacietīgs. Kaut kas, ko esat aizmirsis pagātnē, tagad sapnī pēkšņi ienāks prātā. Nedēļas laikā varēsi veltīt laiku nozīmīgai saziņai ar vīrieti no tālienes.

 

Mežāzis

Šonedēļ būs vairākas steidzamas finanšu saistības, ieskaitot tās, kas saistītas ar mājsaimniecības rēķinu apmaksu. Tagad tev būs jāsakārto dažādi dokumenti, jāplāno vai jāpārkārto personīgais vai ģimenes budžets un vēl līdzīgas lietas. Daudziem būs iespēja veikt papildu darbu, kas labi ietekmēs ģimenes budžetu. Var gadīties, ka šīs nedēļas laikā apmeklēsi sapulci vai pasākumu, visticamāk, virtuāli, kas saistīts ar nozīmīgu notikumu radinieka vai drauga dzīvē. Nedēļa sagādās daudz pārsteigumu, kas izraisīs satraukumus. Tie neradīs lielas pārmaiņas tavā dzīvē, bet tie tevi emocionāli ļoti ietekmēs. Tagad tev būs jāpieņem svarīgs lēmums un jāsāk plānot svarīgas gaidāmās dzīves pārmaiņas: jauns darbs, jauna māja, pārcelšanās uz mājām, dzīves uzsākšana kopā, personīga projekta vai darba realizēšana un daudz kas cits. Šajā nedēļā būs sarunas ar ģimeni un draugiem, kolēģiem un kaimiņiem. Mīlestībā tu vari gaidīt emocionālus notikumus, kas var sagādāt prieku, bet var izraisīt arī vilšanos. Kopumā šī nedēļa būs ļoti emocionāla, dinamiska un ar ātri ritošiem notikumiem. Šīs dienas paies ļoti ātri, bez iespējas īpaši izbaudīt notikumus.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ, iespējams, saņemsi īpašu laipnības izpausmi no kāda cilvēka, kas palīdzēs tev veikt ļoti svarīgu uzdevumu. Šīs nedēļas laikā tu iesaistīsies nozīmīga pasākuma, kas saistīts ar kādu no taviem ģimenes locekļiem, sagatavošanas procesā. Šonedēļ tev būs lielas cerības uz veiksmīgu darbību, plānu un projektu attīstību. Tomēr nekas nenotiks, ja vien jums nebūs nepieciešamā darbības virziena un gribasspēka, lai panāktu veiksmīgu lietu. Šonedēļ vairāk uzmanības pievērs savai veselībai – esi piesardzīgs un uzmanīgs un nepārforsē ne ar ēdieniem, ne dzērieniem, jo īpaši alkoholu. Šīs nedēļas laikā tev būs svarīgas sarunas par maksājumiem vai finanšu dokumentiem, kā arī izdevumiem, kas jums jāveic šajā vai nākamajā nedēļā. Interesanti mirkļi tiks piedzīvoti kopā ar jaunajiem un vecajiem draugiem – arī virtuāli ir iespējams ļoti interesanti izpausties. Šīs nedēļas laikā būs daudz prieka, taču var gadīties arī kāds nepatīkams mirklis, kas būs ar mērķi parādīt, uzsvērt tavas vecās un jaunās kļūdas.

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, šī ir nedēļa, kurā dažādās jomās tev būs lielāka apņemšanās, jo īpaši, lai kontrolētu ģimenes ienākumus un izdevumus. Šonedēļ galvenā uzmanība tiks pievērsta neizpildīto uzdevumu noskaidrošanai, apzināšanai un uzsākšanai. Tu pievērsīsi lielāku uzmanību un vēlmi realizēt aizkavētas vai aizmirstas idejas un daudz ko citu. Nedēļas laikā uzmanies no zādzībām mājās – neielaid mājās svešus cilvēkus un velti laiku ne tikai lietu, bet arī domu sakārtošanai. Šonedēļ var rasties attīstība saistībā ar miruša radinieku mantojumu, testamentiem vai tamlīdzīgi. šajā nedēļā vari ļauties sapņiem par nākotni un atmiņām par pagātni, lai savilktu dažādas paralēles. Dažādi notikumi var nest negaidītas pārmaiņas. Šonedēļ vairāk uzmanības pievērs saviem komentāriem – tam, ko tu saki un kā tu saki, jo vari kādu aizvainot, kas savukārt var kaitēt jūsu savstarpējām attiecībām. Šonedēļ solās būt dažādi pārsteigumi. Vairumā gadījumu tie būs saistīti ar dažādiem piedāvājumiem, ielūgumiem, telefona zvaniem un daudz ko citu.

 

Lai lieliska nedēļa!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. aprīlis
Nākamais rakstsSinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās