Uzzini, ko zvaigznes tev paredzējušas turpmākajām dienām!

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētu stāvoklis norāda, ja turpmākajās dienās saglabāsi savas aktivitātes un rīcības modeli atvērtu dažādām izmaiņām, pat negaidītiem manevriem, spēsi realizēt teju ikvienu lielisku iespēju, kas būs tavā ceļā. Izmanto visu savu potenciālu, lai realizētu tās norises, kas šajās dienās tev tiks piedāvātas. Stiprini, stabilizē savu iekšējo pasauli, tad arī ārējās izmaiņas notiks visai dabiski. Zvaigznes uzver, ka šī ir nedēļa, kad tu spēsi saņemt sevi rokās un nokļūt daudz tuvāk mērķim.

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šajā nedēļā vari piedzīvot vairāk mīlestības, jūtu jomā iespējami patīkami pavērsieni. Tādi paši paredzami arī naudas jautājumos, spēsi lieliski parādīt savu attieksmi un nostāju materiālās sfēras niansēs. Visticamāk, turpmākajās dienās jutīsies labi, būsi pozitīvs un mērķtiecīgs, gatavs izmēģināt kaut ko jaunu. Neraugoties uz to – vai tā būs kāda lieta vai nianse darbā, vai privātajā dzīvē, nepalaid garām lielisku iespēju, nepretojies kaut kam ārpus savas ierastās komforta zonas! Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās iesāksi iekšējās transformācijas periodu, piedzīvojot daudz patīkamus pavērsienus un pozitīvākas izmaiņas.

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Planētu stāvoklis uzsver, ka šajās dienās tev nevajadzētu baidīties izkāpt no savas komforta zonas un baudīt kādu sev visai netipisku, jaunu pieredzi. Ļoti iespējams, ka kādu laiku esi turējies drošībā – ikvienā savā darbībā, cenšoties sevi pasargāt no dažādām grūtībām, taču tagad ir pienācis laiks kļūt brīvākam un savās izpausmēs – nepiespiestākam. Zvaigznes norāda, ka tik ilgi, kamēr būsi atvērts un godīgs pret ikvienu, kurš būs tavā ceļā,  tev nav no kā baidīties. Šonedēļ noteikti ir jāatceras par naudas lietu kontrolēšanu un pārraudzīšanu.

 

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Zvaigžņu stāvoklis turpmākajām dienām norāda, ka ir nepieciešama uzmanība darba un veselības jautājumos. Tāpat tev agrāk vai vēlāk būs jāstājas pretī kādiem problēmjautājumiem, tieši šī iemesla dēļ – pārtrauc izvairīties no domstarpībām un kādu svarīgu jautājumu risināšanas. Neļauj senam apjukumam un dusmām kavēt sevi. Virzies uz priekšu pretī savam mērķim, esi stingrs un nelokāms un saglabā pozitīvu pārliecību par saviem nākotnes plāniem. Planētu stāvoklis uzstāj, ka šī ir nedēļa, kad ir jāstiprina ticība saviem spēkiem!

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Planētu stāvoklis šajās dienās nodrošinās pamatīgus piedzīvojumus ikviena vecuma šī zvaigznāja pārstāvim, tāpēc esi gatavs piekrist jebkuriem negaidītiem ielūgumiem! Zvaigžņu ietekme mudinās piebremzēt ar nesenajiem darba jautājumiem, kā arī stimulēs izmaiņas veselības stāvoklī, tāpēc izmanto laiku nelielai atpūtai, lai  panāktu pozitīvas tendences arī visās pārējās savas dzīves norisēs. Zvaigznes nedēļas nogalē mudinās īpaši koncentrēties uz finansu sfēru.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Profesionālās attiecības šajā nedēļā var piedāvāt jaunas iespējas un opcijas, kas, visticamāk, mudinās domāt, ka tu nevari justies vēl laimīgāks kāds esi pašlaik! Planētu stāvoklis norāda, ka teju vienīgais darvas piliens tavā laimē, var būt apziņa, ka mājas dzīvē un jūsu savstarpējās attiecībās viss varētu būt daudz labāk, tāpēc tavas  uzvaras citās jomās var pavadīt nedaudz  rūgtena pēcgarša. Tomēr zvaigznes mierina, norādot, ka ir nepieciešams laiks, lai nostiprinātu tavu personīgo dzīvi, ir ļoti būtiski to apzināties, lai tu nenokārtu degunu pirms laika. Viss nokārtosies!

 

 


svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Planētu stāvoklis uzsver, lai turpmākajās dienās esi atvērts jaunām idejām un priekšlikumiem. Ja jūti, ka apkārtējie, īpaši tavi kolēģi darbā, turpina likt uz tevi lielas cerības, nemitīgi minot uz papēžiem, tu galu galā būsi spiests veikt tik nepieciešamās izmaiņas vai arī piedzīvosi daudzu izmisumu, kā arī to, ka tev sāks pamazām uzgriezt muguru, sadarbojoties ar kādu daudz pretimnākošāku un vēlīgāku personu. Vai tas ir tas, ko tu patiesi vēlies? Zvaigznes norāda, ka šīs nedēļas nogalē tev ir jāattīsta prasmes panākt kompromisus.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Pār tevi valdošā zvaigžņu virzība nedēļas pirmajās dienās, mudinās atkārtoti izvērtēt jaunāko situāciju darbā un personīgajā dzīvē, tāpēc izmanto savas spēcīgās komunikācijas prasmes, lai panāktu, ka visas tavas lietas virzās pareizajā virzienā. Zvaigznes nedēļas nogalē strauji mainīs kādu situāciju, kas savā ziņā bija apstājusies, panākot, ka tavā sejā no jauna atkal parādīsies smaids.

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās tavas domas var pārņemt naudas jautājumi. Tomēr tu spēsi būt pietiekami taupīgs, brīžos, kad tas būs visvairāk nepieciešams. Ļoti ticams, ka centīsies paredzēt pat kādus negaidītus izdevumus, kas ir pat vairāk nekā ieteicams turpmākajās dienās, kas var nest negaidītus notikumu pavērsienus. Šis ir periods, kad tev ir jācenšas domāt par ne tik veiksmīgām dienām, kad materiālā situācija nebūs visai spīdoša. Ja šādi rīkosies, gulēsi daudz mierīgāk. Velti šo nedēļu savas finansiālās jomas analīzei un pārstrukturizēšanai.

 

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis 

Zvaigžņu stāvoklis norāda, ka attiecībām ar ģimenes locekļiem šajās dienās ir jābūt skaidrām un noteiktām, it īpaši, ja starp jums ir iezagušās domstarpības un zināma viedokļu nelīdzsvarotība. Tas noteikti ir jāatrisina! Ir īstais brīdis, kad ne tikai iedziļināties partnera domās un pārliecībās, bet arī ir laiks, kad pārbaudīt pašam savus motīvus, izzinot – vai maz pats esi godīgs pret citiem! Ja apzinies, ka tāds nebūt neesi, ir laiks mainīt šo situāciju. Planētu stāvoklis mudina, ka atliek tikai spert pirmo soli, tālāk viss notiks pats no sevis.  

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Radošā domāšana ir tavs labākais sabiedrotais šajā nedēļā, tāpēc izmanto to, lai plānotu jautras kopā sanākšanas ar cilvēkiem, kurus mīli. Tava oriģinalitāte pamatīgi izcels tevi no pārējā pūļa, citu acīs parādot kā ļoti aktīvu, dzīvespriecīgu, nevis kūtru personību. Vai tev ir kādi neatrisināti nodokļu jautājumi? Planētu stāvoklis mudina tos sakārtot, cik ātri vien iespējams, jo savs laiks priekam un izklaidēm, savs – materiālās dzīves puses analizēšanai.

 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Izmaiņas tavā mājas dzīvē šajā nedēļā var būt visai aizraujošas. Zvaigznes norāda, ka vari apsvērt iespēju jaunas mājvietas iegādei vai sava mājokļa vai darba vietas atjaunošanai un/vai labiekārtošanai, kas mudinās ļauties patīkamam uztraukumam, kas ienesīs jaunas, radošas vēsmas tavā ikdienā. Planētu ietekme uz tavu attiecību sfēru nedēļas nogalē nodrošinās piemērotu atmosfēru kādai sarunai. Ja vien tu patiesi izlem, ka ir īstais brīdis, kad apspriest radušās domstarpības vai kādu citu, aktuālu problēmjautājumu, rīkojies!  

 

Sabiedrība

Milzu veiksme Tukuma pusē: pēkšņi tiek pie dārga elektroauto

  Ar elektroauto Škoda Enyaq brauks Atis Kalviņš no Tukuma novada, informē Latvijas Loto. Šodien, 26. maijā, autosalonā Green...

Latvieši stundas laikā izpērk divas lidmašīnas uz Tamperi – “airBaltic” rīkojas nekavējoties

  Lielā līdzjutēju pieprasījuma dēļ Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic nodrošinās vēl papildu lidojumus uz Pasaules hokeja čempionātuTamperē. Līdz šim...

Eksperti pastāsta, vai Latvijas hokeja izlase sestdien uzvarēs Kanādu

  Jau rīt, 27. maijā, norisināsies IIHF Pasaules čempionāta hokejā pusfināls, kurā Latvija sacensīcies pret Kanādu....

“Swedbank” izplata brīdinājumu klientiem

  Swedbank aicina klientus būt īpaši modriem, jo aktivizējušies krāpnieki. Šoreiz krāpnieki izsūta klientiem viltus īsziņas...

Diemžēl piektdienas rīts nesis arī ļoti traģiskas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 17 personas un divas gājušas...

Glābēji izplata paziņojumu Latvijas iedzīvotājiem

  Trešdien, 31.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Galvenais šodien ir mierīgs režīms un spēja relaksēties. Mēģini rīkoties atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.     Auns Pirmā...

Horoskopa zīmes, kurām JŪNIJS būs īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu apdomāt dažādas lietas. Tavas intelektuālās spējas vairosies, ja vien spēsi objektīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Šodien sanāks komunicēt ar cilvēkiem, kuri tev ļaus labāk izprast savas vajadzības un izpētīt talantus....

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem nav īpaši patīkamu ziņu par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas izskaņā, kā arī nākamajā nedēļā Latvijā turpināsies sausums. Lai arī debesis palaikam aizklās...

Izskan pirmās ilgtermiņa prognozes gaidāmajai vasarai

  Mūs gaida karsta un sausa vasara, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes. Par sezonālajām...

Situācija pasliktinās vēl vairāk: Sinoptiķi brīdina par apstākļiem atlikušajā maijā

  Turpinoties siltam un sausam laikam, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi daļā teritorijas izplatījuši...