Vēl viena nedēļa aiz muguras un jauna klāt, tās mainās strauji, gadam atkal ritot uz priekšu netveramos ātrumos. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko tās šajā nedēļā sola tieši tev!

 

 

Auns

Šonedēļ tev jābūt reālam. Izvairies no plāniem, kas saistīti ar apšaubāmu informāciju vai solījumiem. Nepaļaujies vienīgi uz to, ko cilvēki saka pat tad, ja tie ir tavi tuvākie draugi. Iepriekšējās nedēļas notikumi liks tev rūpīgāk padomāt par dzīvi kopumā. Šonedēļ tu varēsi saņemt priekšlikumu vai informāciju, ko gaidīji daudz agrāk, taču tās aizkavēšanās nebūs nākusi tev par labu – gluži pretēji. Šīs nedēļas laikā būs interesanta saruna ar cilvēkiem no citām apdzīvotām vietām, tev būs ko mācīties no viņiem. Iespējams, piedalīsies dāvanas iegādē vīrietim vai arī saņemsi dāvanu no vīrieša. Finansiāli labas un izdevīgas attiecības būs ar sievieti. Aunu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, šī solās būt ļoti laba nedēļa materiālajā ziņā. Iespējama skaidras naudas saņemšana.

 

 

Vērsis

Šajā nedēļā solās būt vairāk nopietnu sarunu vai saistību, kas saistītas ar bērnu vai citu jaunu cilvēku no tavas ģimenes. Dažiem Vēžiem šajā nedēļā var būt notikumi, kas saistīti ar dzemdībām, kristībām vai līdzīgu notikumu. Šonedēļ vairāk darba var būt mājās. Daudziem nāksies veikt nelielus mājas remontus vai citus uzlabojumus. Personīgajā dzīvē, mīlas attiecībās tev nāksies pielāgoties dinamiski pozitīviem, taču reizēm arī stresa apstākļiem. Ne viss attīstīsies tieši tā, kā tu būsi gaidījis, taču, visticamāk, tās mainīsies uz labu. Tas viss būs atkarīgs no tavas spējas radīt patīkamu atmosfēru. Tavā ģimenē var rasties notikumi vai apstākļi, kas var likt raudāt vai izraisīt emocionālu spriedzi atšķirtības, vilšanās vai kādas neveiksmes dēļ. Kopumā šī nedēļa paliks atmiņā ar pozitīviem notikumiem. Tev attīstīsies svarīgas attiecības. Izveidosi jaunas pazīšanās ar cilvēkiem, kuriem būs svarīga nozīme tavā dzīvē. Ne katra jaunā draudzība būs ilgstoša, taču ikvienai no tām būs kāda konkrēta nozīme šajā tavas dzīves posmā.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ tev būs vairākas tikšanās vai apmeklējumi, kas būs svarīgi veselībai vai steidzamas problēmas risināšanai. Šīs nedēļas laikā varēsi apmeklēt kādu radinieku vai draugu, kuram ir veselības problēmas vai nepieciešama morāla palīdzība grūtā dzīves posmā. Šajā nedēļā var būt patīkami pārsteigumi, kas saistīti ar ceļošanu vai arī ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālu projām. Arī pašam tev var nākties doties negaidītā ceļojumā, par laimi – patīkama vai ļoti īpaša iemesla dēļ. Tiem Dvīņiem, kuri šonedēļ gaida naudu vai kādu ar to saistītu dokumentu, var rasties papildu problēmas, kas aizkavēs šo procesu. Mājās vai darbā var rasties konflikts ar jaunieti. Iespējams, tavs situācijas redzējums būs pareizs, taču neuzspied savu viedokli, jo šis cilvēks tāpat to pieņems tikai tad, kad būs tam gatavs. Būs pasākums vai tikšanās, kas saistīta ar meiteni vai jaunu sievieti. Jauna iepazīšanās ar sievieti radīs patīkamas emocijas un/vai sniegs tev interesantu, noderīgu informāciju.

 

 

Vēzis

Šonedēļ tev var rasties problēmas, kas saistītas ar profesionālu vai publisku uzstāšanos, kā arī tādas, kas saistītas ar kādu ģimenes locekli. Iespējams, nāksies tikt galā ar problēmām bērna izglītības jomā. Var gadīties, ka jādodas uz kādu valsts iestādi vai banku, lai atrisinātu problēmu, kas saistīta ar ģimenes lietām. Runājot par ienākumiem un finansēm kopumā – šonedēļ tev vajadzētu ar naudu rīkoties ļoti uzmanīgi un pēc iespējas ietaupīt. Daudziem Vēžiem šī var būt nedēļa ar svarīgu notikumu mātes, vecmāmiņas, māsas vai citas tuvas radinieces dzīvē. Šonedēļ tevi var iepriecināt ziņas par bērna piedzimšanu vai bērna panākumiem konkrētā jomā – mūzikā, sportā, zinātnē utt. Lielāku uzmanību šonedēļ vajadzētu pievērst arī savai veselībai, ja rodas nespēks – nedari sev pāri, bet dodies atpūsties. Svarīgi lēmumi vai darbības var būt saistītas ar tavu māju vai citu īpašumu, kas tev pieder. Vēžu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, varēs baudīt patīkamu pieredzi mīlas jomā.

 

 

Lauva

Šonedēļ tev vajadzētu koncentrēt savu uzmanību uz ģimeni un to, lai tiktu atrisinātas problēmas, kas jums ir. Tev būs dažādas iespējas un apstākļi, lai tu varētu gūt panākumus. Jauni cilvēki darbā vai paziņu lokā var radīt emocionālu diskomfortu vai iekšēju spriedzi ar savām piezīmēm, greizsirdību, liekulību un citām līdzīgām izpausmēm. Būs tikšanās vai pasākums, kas saistīts ar svarīgu notikumu zēna vai jaunieša dzīvē. Iespējama naudas vai finanšu dokumenta saņemšana, vai arī piedāvājums labāk apmaksātam darbam, papildus ienākumu gūšanai u.tml. Var būt dažādi panākumi, kas saistīti ar finanšu dokumentiem. Šī nedēļa būs svarīga kā Lauvu vīriešiem, tā arī sievietēm, jo būs nepieciešams pieņemt lēmumu vai atbildēt uz konkrētu priekšlikumu, ielūgumu. Jauniem Lauvu vīriešiem šī būs laba nedēļa eksāmeniem un publiskiem pasākumiem, runām.

 

 

Jaunava

Šonedēļ solās būt sarežģīti notikumi, kas saistīti ar cilvēkiem, kuri ir tavi draugi vai partneri (romantiskā vai darba jomā – nav nozīmes). Dažām Jaunavām nāksies piedzīvot šķiršanos, citām – tikšanos pēc ilgākas neredzēšanās. Iespējams, nāksies ceļot, taču neceri uz luksa apstākļiem vienmēr un visur, ņem par labu to, kas ir. Esi piesardzīgs, ja nākas ceļot darba dēļ. Var gadīties ļoti nozīmīgi notikumi darbā vai privātajā dzīvē tāpēc uzmanies, lai nepārforsētu ar emocijām, centies būt savaldīgs un pacietīgs. Šonedēļ, iespējams, saņemsi svarīgu informāciju, ziņas, dokumentu vai līgumu. Viss, kas tev tiks dots ar materiāla rakstura nosacījumiem, tev būs īpaši svarīgs. Dažas Jaunavas šonedēļ var iegādāties kaut ko ļoti nozīmīgu sev.

 

 

Svari

Šī solās būt ļoti jaudīga nedēļa jo īpaši profesionālajā ziņā. Jo īpaši tas attiecas uz tiem kuri darbojas ražošanas vai tirdzniecības jomās. Šonedēļ var nākties apmeklēt banku vai kādu juridisko iestādi saistībā ar jautājumiem par īpašumu. Svarīgu lomu tavā dzīvē spēlēs cilvēks, kurš, iespējams, nav no tavu tuvāko radu vai draugu loka, viņš var būt arī pilnīgs svešinieks. Ja tev ir konkrēti plāni vai cerības par šo laika periodu, to īstenošana var aizņemt ļoti daudz laika. Šī būs nedēļa, kad svarīgs būs plāns, darbs/progress un tad attīstība – tieši šādā secībā. Šī nedēļa radīs individuālas iespējas vai veiksmi jaunākajiem Svaru vīriešiem un sievietēm. Iespējama romantiska pieredze, jauna iepazīšanās u.tml.

 

 

Skorpions

Šonedēļ tev vajadzēs parūpēties par kāda cilvēka veselību un/vai tikt galā ar kādu patiesi samilzušu problēmu mājās. Tavas galvenās saistības šonedēļ būs saistītas ar tavu ģimeni un citiem tuvākajiem radiniekiem. Iespējama naudas saņemšana no sievietes vai cita veida finansiālas attiecības ar sievietēm. Šonedēļ  var nākties doties uz kādu nepatīkama rakstura tikšanos. Šī nedēļa būs nelabvēlīga tiesas procesam un juridisko lietu kārtošanai. Iespējams, būs lietas, kas saistītas ar miruša drauga vai radinieka piemiņu, vai arī vienkārši redzēsi šo personu sapnī. Ja pievērsīsi lielāku uzmanību savai ģimenei un tuvākajiem radiniekiem, vari sagaidīt veiksmīgus un interesantus notikumu pavērsienus. Šīs nedēļas problēmas, kas saistītas ar bērnu, liks tev padomāt par jaunu audzināšanas stratēģiju vai pielāgot savi komunikācijas veidu viņam saprotamākā veidā.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ pārsteigumu tev var sagādāt kādas personas negatīvā vai pat rupjā attieksme pret tevi. Tas var notikt gan tavās mājās, gan darbā. Šīs nedēļas konflikti kopumā būs saistīti ar nekonkrētību vai nenoteiktības parādīšanos turpmākajā iespējamajā attīstībā. Varēsi iesaistīties sarunās par ceļojumu vai saņemt ziņas no cilvēkiem, kuri dzīvo citā valstī. Iespējams, saņemsi ielūgumu viņu apmeklēt, kas nozīmē – doties ceļojumā. Būs mēģinājumi manipulēt, melot, tāpēc esi uzmanīgs, pārbaudi informāciju, kas tev tiek sniegta. Nepadodies, bet turpini strādāt pat tad, ja šobrīd šķiet, ka viss iet greizi, pretējā gadījumā pilnīgi noteikti paliksi zaudētājos. Šonedēļ tev jābūt praktiskam un saprātīgam visā, kas saistīts ar naudu. Esi īpaši uzmanīgs, ja strādā saistībā ar finansēm vai banku dokumentiem. Ja šonedēļ gaidi naudu, var rasties vilšanās. Mīlestībā tavas jūtas sajauksies caur tavu pagātni, tagadni un nākotni. Iespējama tikšanās vai intīmas attiecības ar veco mīlestību.

 

 

Mežāzis

Šī nedēļa lielākoties vērsīs tavu uzmanību uz notikumiem, kas būs saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti, kura nedzīvo tavās mājās. Notikumi tavā dzīvē būs kopumā svarīgi un interesanti. Karjeras attīstība vai rezultāti uzņēmējdarbībā būs nozīmīga sarunu tēma ģimenē, tas var būt arī svarīgu lēmumu pieņemšanas pamats. Laba nedēļa laulībām un lietām laulības dzīvē. Konflikts ar jaunāku cilvēku var radīt emocionālu diskomfortu, jo, visticamāk, šis cilvēks būs tevi nepamatoti apvainojis.  Var rasties bažas par braucienu vai ziņām, kas saistītas ar satiksmes negadījumu. Dažiem Mežāžiem var būt bažas par radinieka, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī, veselību. Daudzi Mežāžu vīrieši var saņemt svarīgas ziņas vai ielūgumu. Ja nebūsi pacietīgs, var nākties piedzīvot dažādus ierobežojumus.

 

 

Ūdensvīrs

Esi uzmanīgs komunikācijā un attiecībās ar sievieti it īpaši, ja viņa ir svarīga tavā karjerā vai reputācijā. Šīs personas liekulīgā vai skaudīgā uzvedība un reakcija var radīt nepatīkamu pieredzi. Pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar pagātnes notikumiem, darbiem vai plāniem. Tiem var būt jauna attīstība, labošana vai tamlīdzīgi. Finanšu jomā tev vajadzētu izvairīties no lielām izmaksām vai arī, ja tu strādā ar naudu, esi piesardzīgs. Šajā nedēļā var būt dažādi nevēlami ar naudu saistīti jautājumi, tādēļ mēģini nepatikšanas novērst vai vismaz mazināt to ietekmi. Panākumi var rasties tiem, kuri ir pirkšanas un pārdošanas procesā vai nodarbojas ar ražošanu, tirdzniecību. Tavi plāni, kas saistīti ar bērniem, potenciāli būs pozitīvi un attīstīsies veiksmīgi, neatkarīgi no tā, ar ko tie saistīti. Iespējama naudas saņemšana, kas saistīta ar bērnu.

 

 

Zivis

Šī solās būt jo īpaši labvēlīga nedēļa mīlas dzīvē, iespējama jaunu paziņu iegūšana un romantisku attiecību attīstība. Tu satiksies ar jauniem cilvēkiem, bet ne visi būs pozitīvi noskaņoti pret tevi. Iespējams, kāds var būt neapmierināts, dusmīgs vai vīlies par kaut ko, kas ar tevi saistīts. Šajā nedēļā būs sava veida šķiršanās, kas tevi skars emocionāli, liekot raudāt un/vai saprast svarīgas dzīves patiesības. Iespējami sapņi, kas saistīti ar mirušiem cilvēkiem. Šī nedēļa sekmēs izmaiņas nākotnē, tiks pieņemti svarīgi lēmumi, izstrādātas juridiski svarīgas lietas utt. Būs dažādas labas izredzes personīgajā dzīvē, kas būs atkarīgas no tavas gatavības tās pieņemt, necenšoties mainīt katru sīkāko detaļu pēc saviem ieskatiem.

 

 

Lai izdevusies tev šī nedēļa!

Sabiedrība

Parādās jaunas ziņas par Ādažu traģēdiju – VIDEO

  Naktī uz sestdienu Tallinas šosejas 11. kilometrā notikusi smaga avārija. Autoevakuatora nostieptajās trosēs ietriecās Ādažu...

Beidzot zināms, kādēļ tik ilgi jāgaida uz Covid-19 testiem un to atbildēm – VIDEO

  Strauji augot saslimstībai un pieprasījumam pēc laboratoriju Covid testiem, iedzīvotājiem tos nākas gaidīt vairākas dienas....

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku

  Tuvākajā nedēļā daudzviet gaidāmi nelieli nokrišņi, lielākoties slapjš sniegs un sniegs, taču būtiska sniega segas...

Sestdien vēl 4753 jauni gadījumi; saslimstības rādītājs skrien debesīs

  Svētdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 4753 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, kas ir pārliecinoši...

Magone pati savās mājās piedzīvojusi šoka pilnus brīžus

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" vadošā zvaigzne Magone atklāj, ka sapnī satikusies ar “Avotiņu” vecajām...

Šausmīgā avārija Vidzemē: Diemžēl svētdienas rītā saņemta skumja vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 90 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši desmit cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Foto: tanjila ahmed/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Šodien prioritāte būs pacietība un vienkāršība. Raugi, lai tev šīs īpašības ir kā oficiālos, tā...
coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 24. – 30. janvāris

  Klāt jauna nedēļa, kad tūdaļ jau ar vienu kāju kāpjam februārī. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Šodien pasivitātei un slinkumam vajadzētu pārvilkt treknu krustu. Šīs dienas enerģētikas potenciāls būs ļoti liels,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Nedēļas noslēgums izdosies lielisks, šodien droši uzņemies pat visgarlaicīgāko darbu, jo tev pietiks pacietības un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

Nāksies turpināt apdomīgi un taktiski spert savus ikdienas soļus. Vajadzētu izmantot šodienas pretrunas un ķildas...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam FEBRUĀRIM

  Šī gada pirmais mēnesis jau tūliņ ir galā, bet te nākamais jau steidz – jāsaka...

Mājai un Dārzam

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku

  Tuvākajā nedēļā daudzviet gaidāmi nelieli nokrišņi, lielākoties slapjš sniegs un sniegs, taču būtiska sniega segas...

Izskan pirmās prognozes par laiku ziemas turpinājumā

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku turpmākajā ziemā. "Prognozes februārim un...

Izplatīts brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par naktī uz sestdienu gaidāmo laiku. 21.-22.01.2022. naktī...