Vēl viena nedēļa riņķī. Laiks arvien uzstājīgāk cenšas norādīt, ka rudens ir klāt. Ārā drīz kļūs slapjš un drēgns, bet kā tavās sajūtās un darbos? Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola nākamajai nedēļai tieši tev!

 

 

Auns

Šī solās būt piemērota nedēļa ceļošanai – ja ir iespējams, izmanto to. Ceļo vai uzņem viesus no tālienes, vai vienkārši sazinies ar kādu, kurš dzīvo tālu no tevis. Kaut kas tajā visā noteikti tev sola kādu pārsteigumu. Šonedēļ var nākties mainīt savus plānus vai saistības – kaut kas notiks tā, ka būs nepieciešamība pēc šādām izmaiņām. Nāks apskaidrība par kādu darbu vai situāciju, kas radījusi nesaprašanos iepriekš. Var gadīties, ka uzzināsi, ka kāds tevi speciāli kavējis vai maldinājis. Iespējams, esi uzklausījis nepareizās personas padomu vai arī sadarbojies ar cilvēku, kurš meklējis tikai savu personīgo labumu. Cilvēks, kuram ir bijis strīds vai konflikts ar tevi, tagad meklēs tavu sabiedrību, lai šo situāciju nokārtotu. Šonedēļ tavas profesionālās darbības būs pilnas ar jaunām idejām, perspektīvām un plāniem. Aunu sievietes šonedēļ varēs veikt kādu nozīmīgu pirkumu vai pieņemt svarīgu lēmumu. Iespējama naudas saņemšana no darba, bankas vai valsts. Aunu vīriešiem iespējama komunikācija ar vīrieti no citas valsts. Šonedēļ, visticamāk, varēsi pabeigt iesākto un/vai likt pamatu kam jaunam.

 

 

Vērsis

Šī solās būt nedēļa, kurā tev vajadzētu būt ļoti uzmanīgam. Nepaļaujies tikai uz veiksmi. Ja tev tiek dota otrā iespēja – nepalaid to vējā. Būs iespēja atrisināt savas problēmas un nepatikšanas, tāpēc koncentrējies uz to. Šonedēļ velti laiku tam, lai satiktu draugus, kuri strādā citviet vai dzīvo citā vietā. Laba nedēļa, lai dotos ceļojumā ar draugiem vai brauktu komandējumā. Vēršu vīriešiem būs tikšanās vai vizīte, kas atbrīvos no spriedzes un trauksmes. Tāpat Vēršu vīrieši varētu saskarties ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām saistībā ar naudu vai finanšu dokumentiem. Vēršu sievietes iesaistīties pasākumos vai izmaksās, kas saistītas ar bērnu. Kopumā nekādu lielu pārsteigumu nebūs. Pavisam jaunas Vēršu sievietes varētu tērēt neapdomīgi naudu, cerībā iegūt lielākus ienākumus nākotnē. Tomēr šis risks nesola attaisnoties tā, kā būs gaidīts.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ var rasties problēmas, jo nāksies apstrīdēt un pārdomāt kādu jau pieņemtu lēmumu. Ļoti ticams, ka runa būs par ko tādu, ko biji izlēmis jau krietni sen. Šī nedēļa nebūs labvēlīga tiesas prāvām un dažādām citām juridiska rakstura lietām, taču, ja neizbēgami tev tādā jāiesaistās – esi gatavs jebkāda veida iznākumam. Mīlestības jomā šonedēļ viss solās būt gludi, varēsi brīvi apspriest savus nākotnes plānus. Iespējama interesanta pieredze, ja tev ir partneris, kurš dzīvo vai strādā citā pilsētā/valstī. Šonedēļ par sevi atgādinās tavi sapņi par nākotni, ko nesen izsapņoji. Tas var sajaukt tev galvu. Centies no tā iegūt svarīgāko, vērtīgāko. Šonedēļ, iespējams, sagaidīsi telefona zvanu ar solījumu vai kāda cita veida saistībām no sievietes. Šajā nedēļa iespējama tavu plānu realizācija. Šajās dienās būs svarīgi ko labu izdarīt kādam sešiniekam. Vienmēr atceries – dzīvē nav nejaušību…

 

 

Vēzis

Diemžēl, šonedēļ nevajadzētu lolot liekas cerības par finansiālās situācijas uzlabošanos. Tas pats attiecas uz naudas saņemšanas cerībām, taču pieredze šajā jautājumā tevi noteikti nepārsteigs. Saglabā realitātes sajūtu un turpini koncentrēties uz to, ko tu dari. Šonedēļ vari gaidīt kādu svarīgu informāciju vai dokumentu. Neļauj panikai vai kādām citām negatīvajām emocijām traucēt tev koncentrēties, jo ir lietas, kam aizvien ir nepieciešama attīstība. Pievērs pastiprinātu uzmanību savu personīgo mantu drošībai. Labās lietas, ko, iespējams, neizdosies realizēt šonedēļ, varēsi attīstīt vēlāk. Baudi to, ko dzīve tev sniedz šobrīd un beidz gausties par to, ka viss ir slikti! Ir piemērots brīdis, lai sāktu plānot savas Ziemassvētku un Jaungada brīvdienas. Ieplāno šo laiku tā, lai to pēc iespējas vairāk vari pavadīt kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Smelies spēku un iedvesmu ziedos. Vēžu vīriešiem var pieaugt spriedze ģimenē. var rasties nepatīkams konflikts, solījuma neizpildīšana vai kas tamlīdzīgs. Kad emocijas vada rīcību tad bieži var gadīties nepatīkamas situācijas. Labāk šobrīd ignorēt šo personu, kura emocijās uzsprāgst, un atstāt sarunu uz vēlāku laiku.

 

 

Lauva

Šonedēļ tevī var rasties nespēks, jo, iespējams, nevarēsi izpildīt kādu solījumu. Tas būs saistīts ar tava drauga vai partnera cerībām. Ņem vērā, ka lielākoties visi jautājumi ir risināmi ar pacietību un sapratni. Attiecības starp dažādām paaudzēm tagad būs īpaši svarīgas un konstruktīvas. Jaunieši paļausies uz vecāku cilvēku padomiem un otrādi. Šonedēļ būs grūti nokārtot dokumentus, taču tas nesola radīt nekādas tālejošākas sekas vai problēmas. Šonedēļ lielākais uztraukumu un stresa avots būs bērni, jo ir iespējami dažādi ar viņiem saistīti neparedzēti notikumi. Kādā brīdī var gadīties, ka tu nezināsi kā reaģēt,  kāds būtu pareizais lēmums, kas jāpieņem. Laba nedēļa, lai uzlabotu vidi mājās. Lauvu sievietes var piedzīvot intīmu tikšanos, neatkarīgi no tā, kāds ir pašreizējais ģimenes stāvoklis. Iespējams īss flirts ar spēcīgām emocijām, taču tas nesola nekādu tālāku attīstību.

 

 

Jaunava

Šonedēļ, iespējams, beigsies kāda lieta vai situācija, kas saistīta ar aizkavētu naudu vai finanšu dokumentiem. Nereti veidosies situācijas, kad sajutīsi emocionālu diskomfortu. Tas varētu būt saistīts ar faktu, ka uzzināsi jaunumus, kas tevi sarūgtinās. Iespējams, šīs nedēļas laikā tev nāksies mainīt savus plānus saistībā ar norunātu tikšanos vai cita veida komunikāciju ar cilvēkiem no tuvienes vai tālienes. Šīs nedēļas laikā būs iespēja iegādāties dāvanu vai nepieciešamu lietu bērnam vai jaunai sievietei. Šonedēļ iespējama arī vilšanās par to, ka kādas no tavām cerībām netiks piepildītas tā, kā tu to gaidīji. Taču esi pacietīgs. Būs interesanti notikumi, kas radīs dažādas izmaiņas. Piemērota nedēļa ceļošanai. Ceļojuma dokumentus un svarīgu informāciju, iespējams, saņemsi no tālienes. Jaunavu sievietēm būs izdevumi, kas saistīti ar bērnu vai jaunu sievieti.

 

 

Svari

Šonedēļ nāksies risināt nepatikšanas vai sarežģītu situāciju ar sievieti, kura, iespējams, ir tavā paziņu, draugu vai kolēģu lokā. Dažos gadījumos var būt nepieciešams palīdzēt šai personai. Galvenie notikumi risināsies tavās mājās, iespējams, nebūs nekas neparasts, nebūs pārsteigumu, visticamāk, viss ikdienišķais, taču tev nāksies plānot un rūpēties par to, lai viss būtu vislabākajā kārtībā un visi būtu apmierināti. Pārsteigumi šonedēļ var rasties tavā mīlas dzīvē. Iespējams, saņemsi dāvanu, uzmanības apliecinājumu vai kādu citu jauku žestu. Izvairies no iejaukšanās kādas citas personas dzīvē vai darbībās pat tad, ja tev ir sajūta, ka tas viss nenotiek uz labu. Svaru sievietēm nāksies cīnīties par labu savām interesēm un vēlmēm. Tur nav nekas nepareizs, līdz tu neaizvaino kādu pretējā gadījumā nāksies iesaistīties nevajadzīgos konfliktos, kas tev noteikti nenāks par labu. Svaru vīriešiem var rasties grūti jautājumu darbā. Iespējams, tāpēc, ka būs radušās kādas kļūdas un nepamatotas apsūdzības. Tagad būs iespēja kaut ko mainīt!

 

 

Skorpions

Šī tev solās būt visai emocionāli saspringta nedēļa. Var rasties pārpratumi, domstarpības un pat aizdomas par tava partnera darbību, ikdienas gaitām. Iespējams, ka tas ir tāpēc, ka esi pārlieku kritisks pret citiem, viņu lēmumiem vai rīcību. Iespējamas problēmas ar citiem radiniekiem, taču tās, visticamāk, radīsies tavu emociju saspīlējuma dēļ. Šīs nedēļas laikā nepatīkami notikumi kāda tuva drauga dzīvē var likt tev vairāk sazināties ar šo cilvēku, izrunāties. Tas varētu būt saistīts ar kādu nepatīkamu sakritību vai incidentu. Nedēļas laikā, iespējams, dzirdēsi par kādas tev zināmas personas šķiršanos. Piemērota nedēļa, lai nopietni uzsāktu ārstēšanos pēc pamatīgāka stresa perioda vai pārslodzes. Skorpionu vīrieši apzinās kādu lielisku, bet līdz šim neizmantotu iespēju. Lai nu kā – ir pienācis laiks iemācīties novērtēt to, kas tavā dzīvē ir tieši šobrīd, nevis žēloties par to, kā nav. Katrai no lietām, kas tavā dzīvē notiek ir sava misija. Šī nedēļa var radīt arī dažādas interesantas iespējas ienākumu ziņā, jo īpaši Skorpionu sievietēm. Iespējams, saņemsi naudu saistībā ar kādiem dokumentiem, izmantojot tiesu sistēmu, juridisko vai citu institūciju pakalpojumus.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ tu tiksi pakļauts dažādu emociju ietekmei – dažreiz tev būs skumji, reizēm būsi nomākts, savukārt vēl citreiz optimistisks un ļoti entuziasma piepildīts. Šī nedēļa nebūs pati vieglākā, tāpēc neizšķērdē savu laiku vieglprātīgi. Tavās mājās, ģimenē būs dažādas emocijas, uz ko vajadzēs paraudzīties un padomāt, ko ar tām un kā iesākt, saprast – kas patiesībā notiek. Tas ļaus tev reaģēt vislabākajā iespējamajā veidā, nevis turpināt dzīvot un attīstīties bez zināšanām un pareizā risinājuma. Iespējams, šonedēļ kāds varētu mēģināt iejaukties tavā darbā, taču tas radīs strīdus, nevis kādu vienošanos vai uzlabojumus un neatrisinās problēmu kopumā. Šonedēļ ar kādu jauku dāvaniņu vari pārsteigt savu mīļoto cilvēku. Lieliski piemērota nedēļa ģimenes izbraucieniem. Šonedēļ sajutīsi finanšu jautājumu attīstību.  

 

 

Mežāzis

Šī nedēļa dažādos veidos var būr veiksmīga un produktīva, taču viss atkarīgs no tā, kādu ceļu ej, ko esi uzsācis, kam pievērsies. Šī būs lieliski piemērota nedēļa saistībā ar sievietēm gan personīgajā, gan profesionālajā jomā. Iespējama negaidīta nauda vai papildus ienākumi. Šī nedēļa varētu sevī ietvert dažādas romantiskas iespējas – iepazīšanās un/vai virtuālas sarakstes ar cilvēkiem no tuvākām un tālākām vietām. Nebaidies no iespējama ceļojuma vai komunikācijas ar cilvēkiem no tālienes –visam vajadzētu notikt lieliski. Šonedēļ vari ieplānot remontdarbus vai uzlabojumus savā mājoklī un sākt darbu pie tiem. Daudziem Mežāžiem šī būs laba nedēļa, lai strādātu mājās. Šonedēļ var lemt par ģimenes īpašuma, zemes vai vispārējā finansiālā stāvokļa jautājumiem. Iespējams arī kāds nepatīkams pārsteigums, taču tas parādīs, ka ne visu šai dzīvē ir iespējams izplānot. Dažiem notikumiem ir sava attīstība un neviens tos nevar ietekmēt.

 

 

Ūdensvīrs

Šī solās būt visai neparedzama nedēļa. Notikumi, kas tevi pārsteigs, pārsvarā būs tendēti uz to, lai tu varētu pārdomāt savu pagātni, tagadni un nākotni. Atbildi pats sev uz jautājumiem – kas notiek tavā dzīvē šobrīd un kāpēc tas ir tā? Ko esi nokavējis, bet kādas uzvaras guvis? Ja spēsi rast pareizās atbildes, sapratīsi arī, kas ir pareizais ceļš, kurp tev doties. Iespējams emocijas izraisīs kādas finansiālas lietas attīstība, neraugoties uz to vai tā būs pozitīva, vai negatīva. Pārlūko attiecības ar sev tuviem cilvēkiem, iespējams, šonedēļ kāds no viņiem tev dos ļoti vērtīgu padomu. Iespējams, tevi pārsteigs kāds finanšu dokuments, kas solīs neplānotus ienākumus nākotnē. Ūdensvīru sievietēm ieteicams rūpīgi sekot politiska vai sociāla rakstura notikumiem. Iespējams, tas tāpēc, ka var gadīties, ka šie notikumi tiešā mērā būs saistīti ar tevi. Ūdensvīru vīriešiem solās būt labvēlīga nedēļa tiesas prāvās vai juridiskajās saistībās.

 

 

Zivis

Iespējams, šonedēļ tavus finanšu līdzekļus ietekmēs kāda persona no tavas ģimenes. Ticams, ka tev vajadzēs iesaistīties kādā diskusijā vai apmeklēt sapulce, kas būs saistīta ar bērnu. Darbā iespējama saskarsme ar liekulību, intrigām vai neuzticību, kas var likt iesaistīties kādā konfliktā. Saspīlējumi nav vēlami, taču šādas lietas nedrīkst ignorēt. Mēģini atrast veidu, kā atrisināt šīs problēmas. Iespējams, uzjundīs kādas senākas atmiņas par cilvēku, kurš vairs nav tavā tuvumā. Šonedēļ būs iespējas kaut ko uzlabot savā mājoklī, iespējams, veiksi kādu lielāku pirkumu. Pacenties šonedēļ veltīt vairāk laika atpūtai, tev ir jāļauj sevī ienākt pozitīvajām emocijām, kas varētu nomākt pēdējā laikā iekrātās rūpes un raizes.

 

 

Lai tev brīnišķīga šī nedēļa!

Sabiedrība

“Harijs ir ticis šausmīgi izmantots” – Tramps nespēj klusēt par Meganu Mārklu

Donalds Tramps ir apsūdzējis Saseksas hercogieni par “necieņu” pret karalieni un karalisko ģimeni. Plašā intervijā...

Vēl 712 jauni Covid-19 gadījumi un 19 mirušie, tostarp četrdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 712 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

“Es nebiju iedomājusies, ka tā būs…” Olgas izgājiens Kasparu padara traku

  Sportista un uzņēmēja Kaspara Kambalas sieva Olga šā gada noslēgumā pirmo reizi pilnībā kaila stājās...

Diemžēl ceturtdienas rīts pienācis ar skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1. decembra plkst. 06.30 līdz 2. decembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Žanis Magonei sagādājis jaunas nedienas, sieviete vēršas pēc palīdzības

  "STV" šova "Slavenības. Bez filtra" lielākas zvaigznes Magones vīram Žanim Šutovam ir aizliegums tuvoties gan...

Ko darīt, ja bērnu neielaiž veikalā bez pases vai ID-kartes? Skaidro tirgotāji!

  Arvien biežāk tiek saņemti satraukto bērnu vecāku zvani par to, ka tirdzniecības vietās, kas darbojas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Lielāka iespēja saņemt un izteikt dažādus spēcīgus vārdus un komentārus, tāpēc pēc iespējas centies vairot...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena izrādīsies diezgan labvēlīga, lai komunicētu ar draugiem. Tuvības sajūta ar cilvēkiem kļūs aizvien...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

   Ko zvaigznes tieši tev vēsta par decembra pirmo dienu?   Auns Ar visu sparu metīsies jaunos darbos un...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Pirmā dienas  puse solās būt saspringta. Paaugstināsies neiecietība, katrs sīkums var izsist no līdzsvara. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šai dienai nekal Napoleona plānus, bet uzstādi realizējamus mērķus. Ja kaut kas neizdodas, pie vainas...
Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

    Planētu mijiedarbība ir labvēlīga, lai demonstrētu savu šarmu un prasmes publiski. Sociālā saskarsme paies bez...

Mājai un Dārzam

Foto: Vilis Bukšs

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Latvijā pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā prognozē decembra mēnesī gaidāmos...

LATVIJA PUTEŅA VARĀ: Notikuši vairāki negadījumi, valsti pārklāj sniega sega – VIDEO, FOTO

  Apkopojam video un foto materiālus, kas tapuši puteņa laikā pirmdien un naktī uz otrdienu -...

Sinoptiķis Bricis nopietni brīdina: Šis būs spēcīgākais sniegputenis pēdējo gadu laikā

  Šonedēļ gaidāmi divi lieli puteņi - vieni no spēcīgākajiem pēdējo četru gadu laikā, pirmdienas rītā...