Neticami, cik ātri aizsteidzas dienas – klāt atkal jauna marta nedēļa! Uzzini, ko turpmākās dienas paredzējušas tieši tev.

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajā nedēļā tevi var piemeklēt zināms nemiers, visticamāk, tas  būs saistīts ar tavu apkārtējo vidi,  var rasties nepieciešamība pielāgoties kādiem jauniem apstākļiem. Kāda no tavām darbībām šajās dienās var labi progresēt, atnesot veiksmi un paaugstinot profesionālo pašapziņu teju ar katru dienu. Zvaigznes uzsver, ka neatkarīgi no tavām darbībām, ir svarīgi saglabāt labas attiecībās ar sabiedrotajiem un priekšniecību, nevis sanaidoties ar tiem, kuru palīdzība tev pavisam drīz var būt nepieciešama.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Kāds gaidīts, interesants ceļojums var pēkšņi pārvērsties visai  sarežģītā un mokpilnā piedzīvojumā. Tev var rasties sajūta, ka visi spēki ir nostājušies pret tevi, tomēr zvaigznes iezīmē, ka līdz nedēļas pēdējai darba dienai dažādi sarežģījumi pamazām mazināsies. Šajās dienās iespējami materiāli ieguvumi, kas var palīdzēt uzlabot tavu izskatu vai apkārtni. Planētu stāvoklis uzsver, lai neesi pārāk lepns un pieņem palīdzību no kāda cita, ja ir sajūta, ka tev tā patiesi būs noderīga. Ir īstais brīdis, kad apsvērt romantiskas saiknes veidošanu, ja esi no attiecībām brīvs.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Ir pienācis īstais laiks, kad skaidri izkristalizēt un nolemt tieši to, ko tu vēlies, kādi būs labākie paņēmieni, lai to panāktu. Ja tev ir atvases, bērni šajā nedēļā var prasīt daudz vairāk tava laika un uzmanības, nekā parasti. Ar biznesu saistītie jautājumi šajās dienās var virzīties pārāk lēni, tev var nākties rīkoties daudz aktīvāk un mērķtiecīgāk, visticamāk, būs nepieciešams kāds papildus stimuls. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tu šajā nedēļā vari piedzīvot patiesu šoku, kad atklāsi, ko kāds  draugs patiesībā runā par tevi.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Planētu stāvoklis norāda, ka jebkurš biznesa darījums šajās dienās solās nest veiksmi, taču būs īstais brīdis, lai atrisinātu kādus neskaidrus jautājumus. Patīkami piedzīvojumi tev tiek solīti arī romantiskajā jomā, taču tikai no tevis būs atkarīgs tas vai uzņemsies iniciatīvu un ienesīsi jūsu attiecības patīkamas, jaunas vēsmas. Zvaigznes iezīmē, ka iespējama atkalapvienošanās ar kādu personu, ja jūsu dzīves ceļi bija šķīrušies. Šajās dienās jebkuru jaunu kopdarbību izpēti ļoti uzmanīgi, īpaši – pirms apņemies iesaistīties kādās norisēs.

 

 
lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva
Planētu stāvoklis iezīmē, lai šajās dienās neveic izmaiņas vai grozījumus bez rūpīgas plānošanas, pretējā gadījumā rēķinies ar dažādu kļūdu iespējamību. Uzmanies, lai pārāk neietekmē savus vistuvākos, neizdari nevēlamu spiedienu, neuzliec pārāk grūtus uzdevumus vai jūsu attiecības var ievērojami pasliktināties. Pastāv iespēja, ka kāda lieta, ko tu plāno iegādāties, var izrādīties dārgāka nekā bija gaidīts. Tevi var pārsteigt kāda vēstule, kas mudinās izmainīt plānus.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajā nedēļā tu vari iepazīties ar kādu cilvēku, ar kuru varēsiet viens otram kaut kādā veidā palīdzēt. Ir īstais brīdis, lai veiktu izmaiņas tavā apkārtējā vidē, panākot harmoniskāku atmosfēru, kas palīdzēs justies labāk un daudz produktīvāk turpināt iesāktās lietas. Tomēr ne viss solās būt tik gludi, kāds radinieks var radīt dažas problēmas, tomēr neļauj šai personai sabojāt tavu noskaņojumu. Ļoti iespējams, ka tevi kāds kontrolē vai cenšas to darīt, taču, visticamāk, tu to vēl neapzinies.

 

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Planētu stāvoklis iezīmē, ka tavi radinieki šajā nedēļā var aizņemt vairāk tava laika nekā parasti. Šīs būs dienas, kad tu vari daudz skaidrāk apjaust, kurš tev ir patiesi svarīgs un kurš ir tas, kuru labāk turēt pa gabalu no sevis.  Zvaigznes norāda, lai neļauj greizsirdīgu cilvēku komentāriem traucēt tavu sapņu piepildīšanai. Šī ir nedēļa, kad tu spēsi pārvērst neiespējamo par realitāti.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Tavā priekšā šajā nedēļā var būt kāds grūts uzdevums, kāda sarežģīta situācija. Ir brīdis, kad nav jēgas ieklausīties kāda  drauga padomā, jo tas var nozīmēt, ka spersi soli atpakaļ, nevis virzīsies uz priekšu, nostājoties pret saviem principiem! Ir pienācis laiks, lai labotu šo faktu. Planētas arī iezīmē, ka kāds jauns flirts var padarīt šo nedēļu vēl problemātiskāku, jo tev var nākties izdarīt izvēli starp diviem cilvēkiem, kuri tev ir vienlīdz svarīgi. Tomēr zvaigznes sola tev arī prieku un aizraujošus brīžus.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Planētu stāvoklis norāda, ka tu šajās dienās vari noslēgt kādu visai sarežģītu un nomācošu periodu. Šī nedēļa radīs nozīmīgas iespējas pārmaiņām un lielākajai daļai šajā zvaigznājā dzimušo atradīsies daudz vairāk laika, lai atpūstos un baudītu dzīvi. Neesi vēss pret jauniem paziņām, jo kāds no šiem cilvēkiem var izrādīties būtisks atbalsts kāda nākotnes sapņa realizēšanai. Zvaigznes sola atbalstu attiecību uzlabošanai.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šī ir nedēļa, kurā tev ir jāveic izmaiņas savos plānos,  tāpēc centies citas saistības samazināt līdz minimumam, lai nenovērstu savu uzmanību no vissvarīgākā. Vari apjaust, ka kāds lieliski var ieņemt tavu vietu, tāpēc nepretojies, ja jūti, ka tev nav pietiekami daudz spēka un ir kāds, kurš tev var palīdzēt samazināt radušos slodzi. Planētas uzsver, lai neesi rupjš pret draugiem un jauniem partneriem, viņi var būt daudz uzticamāki un noderīgāki, nekā biji domājis. Ļoti iespējams, ka tieši šajās dienās aizdomāsies par savu pagātni, kāds no senajiem paziņām var uzjundīt patīkamas atmiņas.

 

 
udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Planētas skaidri iezīmē, ka šī nedēļa tev paredzējusi iziet cauri svārstīšanās periodam, tava pārliecība var pēkšņi pagaist. Tomēr uz emocionālās notikumu skatuves –  tu alksi klausīties, ko citi cilvēki stāsta par savu pieredzi, kas palīdzēs atkal uzstutēt uz kājām savu ticību tam, ka tavos spēkos ir daudz ko mainīt! Zvaigznes mudina noticēt sev, tikai tad tu spēsi apzināties visus šķēršļus un varēsi cīnīties ar  ierobežojumiem. Sadarbība ar cilvēkiem no ārvalstīm izrādīties veiksmīga.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes iezīmē, ka daži pēdējie mēneši, visticamāk, tev bijuši visai sarežģīti un nogurdinoši, uzsverot, ka ļoti ticams, ka neesi devis sevi pietiekami daudz laika, lai tiktu galā ar savām domām, lai atpūstos un atgūtu fizisko un emocionālo līdzsvaru. Tieši šī ir tā nedēļa, kad ir īstais brīdis padomāt vairāk par sevi, ir īstais laiks, kad atvēlēt laiku vienīgi sev.  Galu galā, ja tu nepalīdzēsi pats sev, kurš gan to darīs tavā labā?  Zvaigznes šajās dienās iezīmē, ka vari saņemt atvainošanos, par ko jau sen domāji, ka tas nekas nenotiks.

 

 

BrīvBrīdis.lv novēl tev veiksmīgas turpmākās dienas!

 

Sabiedrība

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Patīkama vēsts “Lidl” veikalu cienītājiem

  Pārvarēt straujo dzīves dārdzību un augsto inflāciju Latvijas iedzīvotājiem palīdz arī digitālās atlaižu lietotnes, starp...

Nepatīkami notikumi naktī risinājušies Bauskā; likumsargi lūdz palīdzēt

  Šorīt, 27. martā, ap pulksten 7.20 Valsts policijā saņemta informācija, ka Bauskā, Uzvaras ielā 23, pie apļveida...

Jaunas ziņas par mūsu kādreizējo Eirovīzijas uzvarētāju Naumovu

  6. augustā, Ventspils pilsētas svētku noslēgumā, koncertzālē "Latvija" ar īpaši Ventspilij veidotu koncertprogrammu sava talanta...

“Ir pagājis ilgs laiks…” Parādījušās jaunas ziņas par pirmā “X-Faktora” uzvarētāju Arturu

  27. martā Arturs izziņo pirmo vēstnesi 17. aprīlī gaidāmajam bērnu mūzikas albumam “Drošības festivāls”. Singls...

Ar brīdinājumu klajā nācis “Latvijas Pasts”

  Esi uzmanīgs – Latvijas Pasta vārdā turpina uzdarboties krāpnieki! Tiek izsūtītas e-pasta vēstulēs, kurās aicina apmaksāt sūtījuma...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. marts

  Šodien rīta pusē vēlams koncentrēties uz to, kas patiesi ir svarīgs – ģimeni, darbu un...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. marts

  Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Auns Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. marts – 2. aprīlis

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. marts

  Ir pavasara sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības...
Foto:Flickr.com/Douglas Scortegagna/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. marts

  Ko zvaigznes tev sola 24. martam?   Auns Tu pavadīsi šo dienu lauku mājās pie kāda no saviem...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Prognozes iepriecinošākas, bet sniegs būs! Sinoptiķis Bricis atklāj visu par turpmāk gaidāmo

  Brīvdienās daudzās (īpaši Vidzemes) upēs turpinājās pali. Daži vietējas nozīmes ceļi joprojām ir applūduši, bet...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Vietām snigs stipri, naktīs gaidāmi mīnusi: sinoptiķiem ir nepatīkamas ziņas par turpmāko

Pēc pavasarīgi siltas nedēļas, šonedēļ Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to temperatūra kā...