Vasaras pēdējais mēnesis – augusts – steidz pretī septembrim, šonedēļ pārsniedzot savu ekvatoru. Tomēr tik daudz vēl jāizbauda, jāpiedzīvo! Uzzini, ko tev paredzējušas zvaigznes turpmākajām dienām!

 

 

Auns

Auna zīmē dzimušos šī nedēļa pārsteigs ar jauniem darba piedāvājumiem, darījumiem un klientiem. Gaidāma arī kāda kopā sanākšana vai viesu uzņemšana mājās, kuras laikā saņemsi vairākas atklāsmes. Daudziem jūtami uzlabosies situācija finanšu jomā. Kopumā gaidāma pozitīva attīstība darbībās un vienošanās, kuras saistītas ar naudu, īpašumu, nekustamo īpašumu. Tavā tuvinieku vai kaimiņu lokā ienāks jauni cilvēki, kurus tu vērosi ar aizdomām un, kuriem nesteigsies dāvāt savu uzticību. Vēlēsies veltīt vairāk laika viņu iepazīšanai un izpētei. Gūsi iespējas un labvēlīgus apstākļus savu sapņu un mērķu īstenošanai. Iespējams, dosies apciemot kādu tuvu cilvēku, kuru skārušas veselības problēmas. Šajā nedēļā īpašu uzmanību nāksies veltīt laika plānošanai, lai spētu pagūt izdarīt visu iecerēto. Katra no lietām būs steidzami veicama un ļoti svarīga. Iepriekšēja sagatavošanās krietni palielināsi produktivitāti. Nedēļas beigās vari negaidīti nopelnīt nelielu naudas summu.

 

 

Vērsis

Vērša zīmē dzimušajiem šī nedēļa atnesīs vairākas iespējas nostabilizēt savu finanšu situāciju. Spēsi atrisināt dažādus ar naudu saistītus jautājumus. Šo septiņu nedēļu laikā ieraudzīsi kādu pazīšanos vai draudzību pavisam jaunā, citādākā gaismā. Pavisam noteikti pozitīvā. Iespējamas arī jaunas tikšanās un randiņi, kuriem turpinājums sekos arī nākotnē. Gaidāmi nozīmīgi notikumi saistībā ar bērnu vai mazbērnu. Lai kāda arī būtu konkrētā situācija, tā būs emocionāla. Atsevišķos gadījumos tās var būt problēmas bērna laulības dzīvē, kuru risināšana, diemžēl, nebūs tavos spēkos. Daļa pārsteigumu būs saistīti ar notikumiem un jaunumiem par un ap kādu senu mīlestību, bijušo laulāto draugu vai pielūdzēju. Nesteidz izteikt savus komentārus, jo sevišķi, ja jūsu attiecības bijušas negatīvu emociju, aizvainojumu un nepatīkamu brīžu pilnas. Pastāv liels risks uzsākt nesaskaņas vai konfliktu ar kādu savu paziņu, kurš strīda karstumā var pateikt ko tavām ausīm ne tik tīkamu. Piedzīvosi vairākus pārsteigumus arī savā darba vietā, it īpaši komunikācijā ar sabiedrībā zināmām, politiskām personām. Interesanti notikumi gaida tos, kuri plāno tikties ar jauniem cilvēkiem no tuvienes un tālienes.

 

 

 

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem šonedēļ nāksies pieņemt vairākus gan sev, gan savai ģimenei nozīmīgus lēmumus. Lielākoties tie būs saistīti ar kāda ģimenes locekļa klātbūtni vai prombūtni. Labvēlīgs laiks dažādiem remontdarbiem, uzlabojumiem mājās, kā arī dzīvesvietas maiņai. Iespējams, saņemsi labus jaunumus saistībā ar savu māju vai īpašumu. Šī nedēļa būs izšķiroša kad tavai ģimenei, gan mājsaimniecībai kopumā. Saņemsi iespēju kaut kādā ziņā mainīt savas ģimenes ierasto dzīvi. Var nākties šķirties no kāda vai kaut kā, kā vietā tavā dzīvē ienāks kas pavisam pozitīvs un jauks. Izvairies no konfliktiem – tie ne pie kā laba nenovedīs. Gluži otrādi – tie var pamatīgi sagandēt tavus plānus un attiecības ar apkārtējiem. Notikumi romantiskajā dzīvē var būt diezgan neparedzami. Viss noritēs pilnībā citādāk, nekā biji plānojis. Ļaujies notikumu gaitai, lai pasargātu sevi no lielas vilšanās. Dažiem gaidāms kāds interesants notikums, kurš saistīts ar zēnu vai vīrieti no ģimenes loka. Dvīņu zīmē dzimušajiem vīriešiem pieaugs pienākumu un atbildības slogs attiecībā pret savu ģimeni un tuviniekiem.

 

 

 

Vēzis

Vēža zīmē dzimušajiem šonedēļ būs nepieciešams pieņemt kādu ar naudu saistītu lēmumu, piemēram, jāsniedz atbilde uz kādu iepriekš saņemtu finansiāla rakstura piedāvājumu. Pelēko ikdienu darbā interesantāku padarīs mazi romantiskie piedzīvojumi un flirts. Vairums domu un plānu būs saistīti ar bērniem – gan paša, gan tuvinieku. Tas pats attiecas uz tiem, kuru darbs ir saistīts ar bērniem. Ieplānosi dažādas aktivitātes, apsvērsi un analizēsi visu notiekošo. Gaidāmi sarežģījumi attiecībās ar meitenēm un gados jaunām sievietēm. Pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar naudu vai finansiāla rakstura līgumu. Nedēļas gaitā var nākties atlikt kādu iepriekš plānotu vizīti, apciemojumu. Tāpat iespējams, ka plāni mainīsies nevis tev, bet cilvēkam, ar kuru grasījies tikties. Esi piesardzīgs attiecībā pret cilvēkiem, kuri ienāk tavā mājā vai darba vietā. Glabā drošā vietā sev nozīmīgas lietas, dokumentus un informāciju. Vēža zīmē dzimušajām sievietēm var nākties sastapties ar kādu problēmu, kurai steidzami būs jāmeklē risinājums. Vīriešiem šī nedēļa būs dinamiska un emocionāla attiecībās ar draugiem un kolēģiem. Seko līdzi un pārbaudi informāciju, kuru tev sniedz kāds tuvinieks vai cilvēks, kurš ir attiecībās ar kādu no taviem ģimenes locekļiem.

 

 

 

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šajā nedēļā nāksies koncentrēties uz dažādu problēmu risināšanu. Sakopojot spēkus un saglabājot fokusu uz konkrēto situāciju, tas arī veiksmīgi izdosies. Nedēļas laikā saņemsi ziņas par kāda drauga vai paziņas veiksmi vai zaudējumiem finanšu jomā. Gaidāmas jaunas pazīšanās un interesanta komunikācija ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Ar daļu no viņiem izdosies apmainīties ar abpusēji noderīgu informāciju, kas dos tev zināmas priekšrocības nākotnē. Sevišķi tīkama būs to cilvēku kompānija, ar kuru tevi vieno kopīgas intereses un hobiji. Neraugoties uz stresu, ko piedzīvosi šajā nedēļā, zvaigznes sola veiksmi dažādās dzīves jomās. Būs gan dinamiska komunikācija, gan aktivitātes. Katra diena būs jēgpilna un nozīmīga. Daudzi beidzot varēs sākt baudīt sūrā darba saldos augļus, kā arī panākumus karjerā vai biznesā. Par sevi var likt manīt kādas senākas veselības problēmas. Tāpat iespējams, ka nāksies parūpēties par kādu tuvinieku,kurš pamatīgi sasirdzis. Nozīmīga būs komunikācija ar dažādu valsts, juridisko iestāžu un banku pārstāvjiem. Lauvas zīmē dzimušajām sievietēm iespējamas problēmas, kas saistītas ar naudu. Diemžēl, šonedēļ tām neizdosies atrast risinājumu.

 

 

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem lielā mērā notikumi šajā nedēļā būs pakārtoti kādiem jaunumiem no tālienes. Iespējams, dosies ceļojumā vai sāksi gatavoties drīzumā ieplānotam izbraucienam. Dažiem nāksies uz pāris dienām doties prom no mājām kaut kādu iemeslu dēļ vai arī gluži otrādi – atgriezties mājās no prombūtnes, piemēram, komandējuma vai atvaļinājuma. Labvēlīgs laiks romantisko un ģimenisko saišu nostiprināšanai ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Var gadīties, ka satiksi kādu, ko nekad vairs necerēji sastapt. Tas var notikt gan kādas lielākas tikšanās, pasākuma laikā, gan internetā. Gūsi iespēju atjaunot izjukušas attiecības. Izmanto šo nedēļu, lai pārrunātu diskutablus jautājumus un sensitīvas tēmas ar tuviniekiem, draugiem un kolēģiem. Veiksmīgs laiks ar mantojumiem saistītu lietu sakārtošanai. Dažiem nāksies tikt galā ar pienākumiem, kuri saistīti ar ģimenes īpašumu vai kādam tuviniekam piederošu īpašumu. Pateicīgs laiks remontdarbiem, uzlabojumu veikšanai, dzīvesvietas maiņai, īpašuma izīrēšanai utt. Emocionāli būsi jūtīgs, sevišķi komunikācijā ar cilvēkiem, kuri tendēti uz konfliktiem un izturas pret tevi un citiem nepieklājīgi, rupji un agresīvi. Jaunavas zīmē dzimušajām sievietēm ieteicams izvairīties no došanās uz randiņiem. Ja tomēr nolemsi doties uz kādu tikšanos, nelolo augstas cerības.

 

 

 

 

Svari

Svaru zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāms kāds neliels, patīkams pārsteigums vai jaunumi, kuri sagādās pozitīvas atmiņas par šo nedēļu. Iespējami arī papildus ienākumi. Zvaigznes sola sanākšanu vai tikšanos, kura saistīta ar kādu sievieti vai sievietēm. Vēlēsies sevi prezentēt ar oriģinālu izvēlēto dāvanu vai citu interesantu ideju. Gūsi lielāku skaidrību par saviem nākotnes plāniem un iespējām tos attīstīt. Pārsteidzošs būs arī kāds negaidīts telefona zvans, tikšanās vai vēstule. Daži iesaistīsies nepatīkamā, ar naudu saistītā konfliktā. Strīda iemesls būs nevis liela naudas summa, bet kāda centieni tevi izmantot vai ignorēt tavu viedokli kādā jautājumā. Tevi aizkaitinās arī kāds tuvinieku lokā esošs vīrietis, kurš centīsies manipulēt apkārtējos, lai gūtu labumu sev. Iespējams, viņam būs kāds iemesls šādai rīcībai, taču tavuprāt tas nebūs attaisnojums. Izvaidies no spriedzes un konfliktiem nedēļas beigās. Svaru zīmē dzimušajām sievietēm labvēlīgs laiks ar karjeru un izglītību saistītiem ceļojumiem.

 

 

 

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušie šodien sekos līdzi notikumiem kāda tuvinieka vai drauga dzīvē, kurš šobrīd piedzīvo kādu personīgo drāmu. Iespējams, šī persona ir pamatīgi apjukusi dēļ notiekošā un griezīsies pie tevis pēc palīdzības un padoma. Nepateicīgs laiks juridisko lietu kārtošanai. Aizvien turpināsies konflikti un nesaskaņas savstarpējās attiecībās ar kādu, ar kuru tevi vieno profesionālās intereses. Iespējamība rast risinājumu šai situācijai šonedēļ ir visai maza. Iespējams, nedēļas laikā uzņemsi viesos kādu sievieti, kura dzīvo citviet vai satiksies ar kādu, kurš uz īsu brīdi viesojas pilsētā, kurā tu dzīvo. Daudzi pārrunās ar kolēģiem idejas un piedāvājumus, kuri saistīti ar ceļošanu, komunikācijām, tūrismu, transportu utt. Gaidāmi finansiāla rakstura darījumi ar kādu vīrieti – tuvinieku, draugu, partneri u.c. Iespējams, sūtīsi vai saņemsi naudu no šīs personas. Skorpiona zīmē dzimušie vīrieši saņems, pārrunās vai parakstīs kādu finanšu dokumentu, līgumu. Sievietēm var nākties doties ar darbu saistītā ceļojumā vai izbraukumā.

 

 

 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem šī nedēļa paliks atmiņā ar idejām, notikumiem un negaidītām izmaiņām plānos. Gatavosies uzņemt ciemiņus savās mājās, taču, iespējams, kāds apciemos tevi pavisam negaidīti. Jau no nedēļas sākuma iesaistīsies nopietnās sarunās un rīkosies saskaņā ar nozīmīgiem plāniem un prioritātēm. Darīsi visu steigā, vienu pēc otra atzīmējot padarītos darbus savā sarakstā. Gaidāma kāda svarīga saruna vai notikums, kurš saistīts ar cilvēku no tavu tuvinieku loka. Kādu radu vai draugu lokā esošu vīrieti var piemeklēt veselības problēmas. Būs nepieciešams nosūtīt kādu iepriekš aizmirstu sūtījumu, vēstuli vai e-pastu. Sevišķi nozīmīga būs nedēļas pirmā puse. Strēlnieka zīmē dzimušajiem vīriešiem nāksies risināt ar mājsaimniecību, nekustamo īpašumu un transportu saistītus jautājumus. Var gadīties, ka lielā mērā tavu rīcību ietekmēs cilvēki no tuvienes un tālienes.

 

 

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušie šonedēļ uzzinās par notikumiem, kuri norisinājās jau pāris nedēļas atpakaļ. Lai arī šīs ziņas tevi sasniegs novēloti, tās būs tev interesantas. Iespējams, tās kaut kādā veidā ietekmēs arī tavus lēmumus šajā nedēļā. Labvēlīgs laiks dažādu ar karjeru, izglītību un biznesu saistītu lēmumu pieņemšanai. Zvaigznes sola iepazīšanos ar kādu sievieti, kura ienesīs tavā dzīvē jaunas emocijas, idejas un zināšanas. Jūs vienos profesionālas un draudzīgas attiecības. Gaidāma kāda nevēlama un nepatīkama tikšanās vai sanākšana, kur nāksies sastapties ar sev netīkamiem cilvēkiem. Grūti atrisināmas šajā nedēļā būs ar nekustamo īpašumu saistītās problēmas. Pozitīvas emocijas raisīs ar kādu vīrieti vai zēnu saistīti jaunumi. Daudzi gaidīs ziņas par grūtniecību vai bērniņa nākšanu pasaulē. Mežāža zīmē dzimušos vīriešus pārsteigs kāda rīcība vai saruna ar draugu vai kaimiņu. Sievietes piedzīvos dažādus emocionālus notikumus, kuri saistīti ar tālumā dzīvojošiem cilvēkiem.

 

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmes pārstāvji šajā nedēļā būs nervozi, viegli aizkaitināmi un jūtīgi. Tas viennozīmīgi radīs spriedzi, it īpaši privātajā dzīvē. Labvēlīgs laiks ceļojumiem un izbraucieniem. To laikā uzzināsi daudz noderīgas informācijas, kura palīdzēs tev ceļā uz veiksmi un panākumiem. Tevi pārsteigs kāds uzmanības apliecinājums, dāvana vai apbalvojums. Saņemsi gaidītos ienākumus, kuri dažādu apstākļu dēļ bija aizkavējušies. Visticamāk, tie būs alga par pēdējo mēnešu laikā padarīto darbu un sniegtajiem pakalpojumiem. Nozīmīgākie plāni šajā nedēļā būs saistīti ar draugiem vai draugu draugiem. Iespējamas svinības, ballītes un cita veida kopā sanākšanas. Nedēļas gaitā tevi apciemos kāds cilvēks, kurš nonācis nepatikšanās vai kāds, kuram saviem spēkiem nesen izdevies veiksmīgi izkļūt no sarežģītas situācijas savā dzīvē. Šonedēļ iesākušies notikumi turpināsies arī nākamajā nedēļā. Gaidāms kāds nozīmīgs notikums saistībā ar māti, vecmāti, māsu vai citu tuvu sievieti.

 

 

 

Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem ieteicams mēģināt aizmirst pēdējo nedēļu un dienu laikā notikušos nepatīkamos brīžus. Atbrīvojies no spriedzes, jo pretējā gadījumā atvērsi durvis uz jaunām problēmām un nepatikšanām. Nāksies doties talkā kādam no draugiem, kaimiņiem vai kolēģiem, kurš nokļuvis sarežģījumos ģimenes dzīvē vai laulībā. Atsevišķos gadījumos problēmas var būt saistītas ar laulātā drauga neuzticību, krāpšanu. Darbā gaidāmi interesanti notikumi un pārsteigumi. Vairumā gadījumu palielināsies līdzšinējie ienākumi, kā arī augs pienākumu skaits. Nedēļas gaitā saņemsi naudu, balvu, prēmiju vai ko citu, kas pozitīvi ietekmēs tavu budžetu. Aizraujoši būs notikumi kāda vīrieša vai zēna dzīvē. Tie var būt gan priekpilni, gan biedējoši. Interesanti izvērtīsies komunikācija ar kādu vīrieti, kurš pašlaik ceļo vai strādā citā pilsētā vai valstī. Sevišķu vērību pievērs notikumiem nedēļas beigās, jo īpaši pēdējās trijās dienās. To laikā redzētie sapņi būs zīmīgi. Zivju zīmē dzimušie vīrieši būs kādu nozīmīgu jaunumu, telefona zvana vai e-pasta gaidās.

 

 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. augusts
Nākamais rakstsDažu mēnešu laikā cēsnieks laimē jau otro jauno automašīnu!