Augusts sasniedzis savu ekvatoru, tuvojas skolas laiks un atvaļinājumu viļņa beigas. Ļauj vaļu savām vēlmēm, atpūties un pēc iespējas vairāk laika pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Lai tev šonedēļ nekas netraucē justies labi un būt laimīgam!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ tu spēsi atrisināt emocionāla rakstura problēmas, pārpratumus vai šaubas, kas pēdējā laikā radījušas diskomfortu tavās romantiskajās attiecībās. Iespējams, sapratīsi, ka kāds ir centies radīt intrigas savtīgos nolūkos. Negaidīti labas ziņas vai ielūgumu saņemsi no citas pilsētas vai pat valsts. Dažiem Auniem šonedēļ var rasties iespēja doties negaidītā braucienā, kas būs ļoti patīkams notikums. Iespējams, šis ceļojums būs saistīts ar panākumiem vai svarīgu tikšanos. Šī solās arī būt labvēlīga nedēļa finanšu jautājumos, norēķinos, skaidras naudas maksājumos un saistību sakārtošanā. Veiksme solās būt tava sabiedrotā. Varēsi bez lielas piepūles iegūt naudu. Svarīgas būs labas finansiālā rakstura attiecības ar cilvēkiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Solās būt svarīgi notikumi, kas būs saistīti ar vīrieti no tava ģimenes loka, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Svarīga būs informācija, ko šis vīrietis varēs tev sniegt, tāpēc pievērs tai uzmanību. Iespējami jaunumi, kas saistīti ar bērnu. Interesants laiks šis solās būt tiem Vēršiem, kuri ir jaunie vecāki. Iespējami arī dažādi pārsteigumi šīs nedēļas laikā. Pievērs uzmanību tam, lai tu saņemtu visu sev nepieciešamo informāciju. Šī solās būt piemērota nedēļa dažādu problēmu risināšanai, jo solās būt iespējas rast risinājumu jebkurai sarežģītai situācijai. Iespējams, lietas virzīsies lēnāk nekā tu vēlēsies, bet svarīgākais ir tas, kādus lēmumus tu pieņem. Strīdi šonedēļ tev var palīdzēt, taču tikai tad, ja tie ir par konkrētām lietām un nepāraug nelabojamos konfliktos. Pretējā gadījumā neviens neuzvarēs, būs tikai sabojātas attiecības un garastāvokļi.

 

 


dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ varētu būt iespēja saņemt kādus finanšu dokumentus no kādas iestādes saistībā ar aizdevumu vai ieguldījumu, maksājumu u.c. līdzīgām lietām. Šonedēļ daudz komunikācijas būs ar vīriešiem gan privātajā, gan profesionālajā jomā. Īpaša nozīme tavā dzīvē šonedēļ būs vīrietim, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Tu varēsi paļauties uz tēva, vectēva, vīra, brāļa vai cita vīriešu kārtas radinieka palīdzību. Bezjēdzīgi vai pārlieku emocionāli, nepamatoti, pat agresīvi konflikti var aizkavēt vai apgrūtināt tavu plānu un vēlmju attīstību. Būs problēmas, kas kļūs tev par dzīves mācību šonedēļ. Nevaino citus visā notiekošajā, bet palūkojies pats uz sevi un padomā, ko tieši tu darīji nepareizi.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ vienīgās nopietnās problēmas personīgajā vai profesionālajā jomā varētu būt saistītas ar cilvēku, kuru tu labi pazīsti. Iespējams, tavas nerealizētās cerības radīs tevī skumjas un līdz ar to arī trūks cerības uz ko labāku. Šonedēļ tevi iepriecinās jaunumi vai telefona zvans ar ielūgumu no personas, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Gaidāmas svarīgas tikšanās un sarunas. Šīs nedēļas laikā iegūsi sev ļoti noderīgu informāciju. Tā palīdzēs tev veikt nepieciešamās izmaiņas savos plānos vai idejās, lai varētu virzīties augšup.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ var nākties uz laiku atstāt savas mājas. Neatkarīgi no iemesl, rezultāts solās būt veiksmīgs, tu gūsi progresu. Iespējams, nāksies satraukties, raizēties par notikumiem, kas būs saistīti ar personu, kura dzimusi Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Tu saņemsi palīdzību vai noderīgu padomu no personas, kura dzimusi Jaunavas, Mežāža vai Svaru zīmē. Var rasties problēmas, kas saistītas ar naudu vai dažādām emocionālām attiecībām ar meitenēm vai sievietēm. Kopumā Lauvām šī nedēļa solās būt ļoti interesanta. Ja iespējams, piedalies pasākumos ārpus mājas kopā ar savu ģimeni. Necenties paspēt izdarīt visu un būt visur.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa tev sola daudz un dažādus interesantus notikumus, kas būs saistīti ar meiteni vai sievieti no tavas ģimenes. Iespējams, saistībā ar viņu gūsi ļoti interesantu pieredzi, pieņemsi liktenīgu lēmumu vai sapratīsi, kas ir pareizākā izvēle kādā būtiskā situācijā. Labas ziņas saņemsi saistībā ar bērna piedzimšanu vai turpmāko attīstību. Nepatīkamus mirkļus var nākties piedzīvot saistībā ar kādu  zēnu vai jaunekli, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Visticamāk, tieši viņš būs vainojams šajā situācijā, līdz ar to viņam vajadzēs to labot – ja vari, palīdzi. Iespējams, grūtības radīsies attiecībās ar tēvu, vectēvu, brāli vai citu vīrieti no tavas ģimenes loka. Iespējama dažādu viedokļu sadursme. Jaunavu vīrieši šonedēļ būs emocionālāki un vieglāk aizkaitināmi, reizēm ne no kā paši radīs konfliktus, jo nespēs savaldīties. Mēģini trenēt savu pacietību!

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ tev nāksies uzņemties daudz un dažādus pienākumus gan privātajā, gan profesionālajā jomā. Visticamāk, šonedēļ nāksies bieži dzīvot stresa apstākļos, jo daudzās lietās nāksies steigties, lai iekļautos konkrētos termiņos. Prieku var sagādāt kāda tava ģimenes locekļa panākumi izglītības vai profesionālajā jomā. Sekmīgi varēsi paveikt arī dažādas mājsaimniecības lietas, jo īpaši, ja esi uzsācis darbu pie remonta veikšanas. Iespējami ienākumi, kas būs no kāda konkrēta cilvēka – paar palīdzību viņam vai varbūt tāpēc, ka kaut ko viņam pārdosi. Labas ziņas iespējamas saistībā ar gaidāmajiem ienākumiem. Labvēlīga nedēļa attiecībā uz norēķiniem un jautājumiem, kas saistīti ar valsts iestādēm vai banku. Iespējams, sagaidīsi ļoti būtisku finansiāla rakstura priekšlikumu.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ negaidi pārlieku īpašus notikumus darbā, mīlas dzīvē, ģimenē vai sociālajā sfērā. Īpašu uzmanību un piesardzību vajadzētu veikt lietās, kas saistītas ar finansēm un dokumentiem. Visu informāciju, ko saņemsi, vajadzēs rūpīgi pārbaudīt, pretējā gadījumā var sanākt iekulties nepatikšanās vai pieļaut grūti labojamas kļūdas. tev nāksies iesaistīties arī mīļotā vai draugu finansiālo problēmu risināšanā. Tev vajadzētu būt ļoti uzmanīgam, lai pieliktu visas pūles dažādās sarežģītās situācijās. Neesi pārāk pašpārliecināts, tas var atmaksāties nelāgā veidā. Izvairies no riskantiem darījumiem, nespēlē azartspēles un neriskē ar savu naudu. Var nākties iesaistīties sarunās par dažādām problēmām un nepatikšanām, kā arī palīdzēt ar idejām to risināšanā. Visas nepatīkamās lietas vajadzētu pabeigt un atrisināt līdz augusta beigām.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Gaidāmas svarīgas sarunas un vienošanās ar cilvēkiem gan privātajā, gan profesionālajā jomā. Raugies uz priekšu, jo, iespējams, iegūsi lielisku paziņu. Šīs cilvēks vēlāk varētu būt ļoti noderīgs tev dažādās privātās vai profesionālās dzīves situācijās. Var rasties negaidītas skumjas saistībā ar kādu sievieti. Iespējams, tas būs dēļ kādiem tukšiem vai nepiepildītiem solījumiem vai veltām cerībām. Laiku nāksies veltīt arī tam, lai pārdomātu sarunu vai ziņu, ko saņemsi no personas, kura dzimusi Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Saņemsi svarīgu informāciju, ko nāksies krietni vien analizēt un par to domāt, lai saprastu ne tikai to, ko vari no tās iegūt, bet arī mācīties, lai aizvien uzlabotu savu sniegumu. Tev vajadzētu saprast, kas ir tavas priekšrocības, kas – trūkumi. Šodien vajadzētu rūpīgi pārbaudīt savu e-pastu un/vai dažādus svarīgus dokumentus.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ tev būs iespēja priecāties par dažādām ziņām, ko saņemsi no svešiniekiem. Visticamāk, tās būs ziņas, kas saistītas ar tavu privāto dzīvi, bet nav izslēgts, ka var gadīties arī jaunumi profesionālajā jomā. Ielūgums vai tikšanās ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, var izvērsties ļoti patīkama. Būs nepieciešams izvēlēties dāvanu kādam svarīgam un svinīgam pasākumam. Iespējamas sliktas ziņas, kas saistītas ar personu, ko pazīsti un, tas liks tev pārdomāt dažādas sen zināmas dzīves patiesības. Būs mirkļi, ko veltīt pārdomām un skumju kliedēšanai. Tam visvairāk noderēs, ja varēsi palikt vienatnē ar savām domām.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ būs kāds nozīmīgs notikums, kas saistīts ar bērnu vai mazbērnu – tam par godu varētu notikt lielisks pasākums vai vienkārši radu kopā sanākšana. Nāksies runāt arī par darbu vai biznesu ar tuvu draugu, kaimiņu vai biznesa partneri. Iespējams, šis cilvēks lūgs tev palīdzību vai kādu pakalpojumu, kura veikšanā tev ir lielāka kvalifikācija un/vai pieredze. Iespējama amatpersonas vai kādas citas svarīgas personas vizīte pie tevis mājās vai darba vietā. Negaidītas veselības problēmas, savārgums varētu atņemt iespēju pilnvērtīgi strādāt šonedēļ, gūt pietiekami daudz enerģijas, lai izpildītu savas saistības. Var rasties arī nepatikšanas, kas ietekmēs tevi gan garīgi, gan fiziski. Mēģini ar vēsu prātu tās atrisināt.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ vairāk varēsi iesaistīties notikumos savu bērnu vai mazbērnu dzīvēs. Iespējams, nāksies kādu no viņiem pavadīt uz studijām, darbu vai pat dzīvi ārzemēs. Iespējami svarīgi notikumi, kas saistīti ar ceļošanu vai kāda sūtījuma saņemšanu. Labvēlīga nedēļa Zivju zīmē dzimušajiem jauniešiem. Svarīgs zvans vai tikšanās varētu notikt ar sievieti, kura ir vecumā līdz 35 gadiem. Ja šonedēļ tev nepieciešams kārtot kādus finansiāla vai juridiska rakstura jautājumus, dokumentus – šis solās būt labvēlīgs laiks to veiksmīgai atrisināšanai. Iespējams, saņemsi ziņas par kādas tev zināmas personas veselības problēmām, taču šis cilvēks samērā ātri spēs atgūties un veiksmīgi šīs problēmas atrisināt.

 

 

Lai šī nedēļa piepilda tavas ieceres!

Sabiedrība

Olga Kambala laimējusi loterijā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Olga Kambala ir to slavenību vidū, kuri mēdz izmēģināt...

Liene Kiviča kļuvusi par Latvijas sieviešu skaistuma etalonu

  Liene Kiviča jūtas glaimota, jo ekstravagantākā Latvijas tetovētāja Sofija Valtere atklāj, ka daudzas sievietes vēlas...

Bekingemas pils nāk klajā ar paziņojumu

Viņas pēdējā atdusas vieta: Bekingemas pils publicē oficiālu attēlu ar karalienes Elizabetes II kapakmeni Vindzoras...

Godam izpildīta karalienes Elizabetes II pēdējā vēlēšanās

"Viņa nevēlējās, lai viņai būtu īpaša statuja vai pat izveidota atsevišķa piemiņas kapela Sv. Džordža...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. septembris – 2. oktobris

  Vēl viena nedēļa pagājusi teju nemanot. Lapas sāk pamest koku zarus, un pie durvīm jau...

Megana Mārkla nākusi klajā ar ultimātu princim Harijam

Tiek vēstīts par to, ka savulaik princis Harijs ticis iebiedēts, jo Megana Mārkla draudējusi viņu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šī izrādīsies emocionāli grūta diena. Tavs stresa līmenis aizvien pieaugs dienas laikā. Neplāno jebkādus svarīgus...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. septembris – 2. oktobris

  Vēl viena nedēļa pagājusi teju nemanot. Lapas sāk pamest koku zarus, un pie durvīm jau...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

  Dienas pirmā puse būs sarūpējusi veiksmīgas izdevības. Radoši, netradicionāli risinājumi šobrīd var izrādīties visefektīvākie un...

Horoskopa zīmes, kurām OKTOBRIS būs īpaši labvēlīgs

Uzzini, kuras dienas rudens otrajā mēnesī zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

  Šī diena var veicināt pārmērības, kā arī nepamatoti augstu apetīti un prasības pret sevi un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...

Mājai un Dārzam

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku arī brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

Piektdienas naktī notiks rudens ekvinokcija - brīdis, kad abas Zemes puslodes saņem vienādu daudzumu Saules...

Diemžēl nav patīkamu ziņu arī par turpmāk gaidāmo laiku

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, šis rudens paies bez ierastās atvasaras jeb...
Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Izplata nopietnu brīdinājumu par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku otrdienas rītā. 20.09.2022. nakts otrajā pusē...