Hokeja noskaņās aizvadīta pagājušā nedēļa, viss aizvien turpinās, bet nu pienācis laiks paraudzīties atkal uz priekšu. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, kā arī to, ko tas sola tieši tev. Ko šonedēļ labāk ieplānot, bet no kā izvairīties?

 

Auns

Šonedēļ tu būsi nepacietīgs, jūtīgs un, iespējams, tevī radīs aizdomas itin viss, kas saistīts ar naudu. Pārmērīgas emocijas var radīt tev problēmas, jo īpaši komunikācijā ar taviem mīļajiem cilvēkiem. Var gadīties, ka tevi pārņems bažas par kādu meiteni vai jaunu sievieti, kura dzīvo tālu no tevis. Svarīgi notikumi radīsies saistībā ar vizīti vai ceļojumu, kas saistīts ar sievieti, kura dzimusi Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē. Dažādas vieglas veselības problēmas varētu rasties Aunu vīriešiem. Šonedēļ labāk vairāk uzmanības pievērs apkārtējiem cilvēkiem, ne tik daudz tikai sev. Problēmas var izraisīt tas, ka esi pārlieku emocionāls, vājš un iesaisties nevajadzīgos strīdos. Iemācies kontrolēt savas emocijas un tev izdosies visai interesanta nedēļa.

 

Vērsis

Šī nedēļa varētu pārsteigt tevi ar dažādiem izdevumiem. Iespējams, saņemsi atgādinājumu par kādu piemirstu maksājumu. Var gadīties, ka nāksies veikt kādu steidzamu maksājumu, kas saistīts ar mantotu īpašumu vai mirušu radinieku. Iespējama naudas saņemšana no kāda zēna vai vīrieša tavā ģimenē. Vēršu vīriešiem būs labvēlīgāka nedēļa saistībā ar dažādām finanšu situācijām un plāniem. Iespējama spriedze, kas saistīta ar dažādu dokumentu kārtošanu un/vai saistībām. Šonedēļ vari saņemt jaunumus vai telefona zvanu, kas vispirms izraisīs tevī skumjas, bet vēlāk dusmas, kas būs saistītas ar konkrētu personu vai institūciju. Iespējams nopietns konflikts vai problēmas dzīvē ar ģimenes locekļiem vai draugiem.

 

Dvīņi

Šī tev solās būt visai grūta nedēļa, galvenokārt tādēļ, ka trūks tolerances saistībā ar savām darbībām un dažādas kļūdas tiks pieļautas komunikācijā ar cilvēkiem, ar kuriem kopā tu dzīvo vai strādā. Bieži radīsies dažādi strīdi, pat konflikti, taču tie nesolās sabojāt tavas attiecības. Iespējami negaidīti viesi tavās mājās, kuri nāks ar labu vai priecīgu vēsti. Iespējams, ka tev vajadzēs apmeklēt kādu pasākumu. Būs negaidīta tikšanās ar kādu cilvēku, kas nāks teju kā glābiņš – tā norisināsies īstajā laikā. Dvīņu sievietēm var parādīties vieglas veselības problēmas, kas liks tev saprast, ka jāsāk mainīt savu dzīvesveidu. Svarīga saruna var izveidoties ar meiteni vai jaunu sievieti, kas varētu radīt bažas par kādu konkrētu tēmu.

 

Vēzis

Šonedēļ tev vajadzētu uzmanīties no dažādu solījumu došanas. Īpaši piesardzīgs esi arī saistībā ar dažādiem vilinošiem piedāvājumiem un priekšlikumiem, kas saistīti ar ceļojumiem, darbu ārzemēs vai pārcelšanos uz dzīvi ārzemēs. Sargies no jebkāda veida krāpšanas, manipulācijām, kas saistītas ar cilvēkiem, organizācijām vai uzņēmumiem, kas neatrodas tavā pilsētā vai pat valstī. Šī solās būt ļoti emocionāla un mainīga nedēļa tev. Prieks mīsies ar skumjām un iespējama pat vairākkārtēja panikas rašanās. Iespējams, sajutīsi, ka tev trūkst dažādu tev mīļu cilvēku, ka ļoti ilgojies un skumsti. Savā darbā tev būs iespēja gūt prieku un gandarījumu. Iespējama spriedze attiecībās ar kolēģi vai klientu, kas var kļūt par iemeslu greizsirdībai, egoismam vai sava labuma meklēšanai.

 

Lauva

Šonedēļ, iespējams, tevi pārsteigs kāda ziņa, kas nākusi pēc noteikta laika dažādu iemeslu dēļ. Pēdējā brīdī var rasties kāds priekšlikums vai piedāvājums, kas varētu likt tev mainīt vai atcelt savus plānus. Esi uzmanīgs ar savu personīgo e-pastu, vēstulēm un cita veida konfidenciālo informāciju, par ko esi atbildīgs. Tev būs svarīgas kādas meitenes vai jaunas sievietes veselības problēmas, kura nedzīvo ar tevi kopā. Jaunām Lauvu sievietēm būs kavēšanās ar dažādu cerību un vēlmju īstenošanu, tas varētu radīt emocionālu diskomfortu. Iespējams, nāksies apmeklēt pasākumu, kas tiks rīkots par godu kādam tev nozīmīgam cilvēkam. Svarīga tikšanās būs arī ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē.

 

Jaunava

Šonedēļ būs provizoriskas cerības dažādu lietu realizācijai. Tavas cerības lielā mērā tiks realizētas, taču to ceļš uz izdošanos būs caur dažādām bažām un problēmām. Iespējamas ziņas, kas saistītas ar cilvēka, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē, veselības problēmām. Šonedēļ varēsi pabeigt kādu jaunu uzdevumu, kam būs profesionāls vai ģimenisks raksturs, saistības, ar ko jau pirms laika biji saskāries. Rezultāti solās būt visai pretrunīgi, taču šobrīd neko tur nespēsi mainīt. Iespējams, tavā dzīvē pārmaiņas radīs kāds cilvēks, kurš dosies dzīvot kur citur. Šonedēļ var gadīties materiāla rakstura strīdi, kas saistīti ar bērnu vai jaunieti. Iespējamas domstarpības jautājumos, kas saistīti ar pirkumiem koplietošanas īpašumam, bojājumu novēršanai un citām līdzīgām lietām.

 

Svari

Šonedēļ solās būt svarīga saruna tavās mājās, kas būs saistīta ar izglītību, darbu vai biznesu, kurā iesaistīti arī citi tavi radinieki. Saņemsi ielūgumu vai tālruņa zvanu par gaidāmo tikšanos vai apmeklējumu. Šīs nedēļas laikā tu varētu apsvērt dažādus līdz šim nerealizētus plānus. Daži no tiem joprojām varētu būt būtiski, taču tajos vajadzētu veikt nelielas izmaiņas vai arī apbruņoties ar pacietību to īstenošanā. Tas varētu radīt spriedzi, jo var rasties pārpratumi personiskās attiecībās. Saņemsi labu ziņu saistībā ar kādas situācijas risinājumu vai veselību. Izdevīgas izmaiņas varētu rasties attieksmē pret mīļoto.

 

Skorpions

Svarīgākie šīs nedēļas plāni būs saistīti ar draugiem vai cilvēkiem, kuriem ir kaut kāda veida saistība ar tavu draugu loku. Nedēļas laikā tevi varētu pārsteigt uzmanības apliecinājumi, dāvanas, balvas vai cita veida patīkami pārsteigumi. Iespējams, nāksies apmeklēt kādu pasākumu, kas norisināsies par godu tev tuvam cilvēkam. Iespējams, iegūsi naudu, kas līdz šim dažādu iemeslu dēļ aizkavējusies. Varbūt tā būs alga par padarīto darbu pēdējos mēnešos. Iespējams, tevi apmeklēs cilvēki, kas radīs sava veida nepatikšanas vai arī tiksies ar tādiem, kuri palīdzēs tev atrisināt dažādas nopietnas problēmas.

 

Strēlnieks

Šonedēļ, iespējams, saņemsi jaunumus, tālruņa zvanus vai e-pastus no sievietes, ar kuru nedarbojies gluži kopīgu interešu vārdā. Iespējams, viņa nāks klajā ar kādu piedāvājumu. Iespējams arī kāds svinīgs pasākums tavās mājās vai saistībā ar cilvēku no tavas ģimenes. Var nākties apspriest laulības – savas vai kāda sev tuva cilvēka, iespējams, nāksies daudz ko plānot. Iespējams, būs finansiāla rakstura sarežģījumi un būs nepieciešams vairāk laika, lai tās atrisinātu. Var gadīties, ka tā būs ilgāka naudas kavēšanās. Var nākties iesaistīties sarunā, kas saistīta ar finanšu problēmām un bažām par cilvēkiem tavā profesionālajā vidē vai tavā draugu lokā. Iespējams, radīsies izmaksas, kas būs saistītas ar tava mīļotā cilvēka veselību.

 

Mežāzis

Šonedēļ tevi iepriecinās kāda dāvana vai uzmanības apliecinājumi no kāda tuva cilvēka vai kaimiņa, kolēģa. Gaidāmas ziņas, kas saistītas ar nekustamā īpašuma iegādi. Labvēlīga nedēļa mājas, mašīnas vai jebkura cita dārga pirkuma veikšanai. Attālināsies no kāda, kurš ikdienā vairo ap sevi negatīvismu ar saviem darbiem un vārdiem. Svešinieku interesi par sevi uztver ar piesardzību. Pārsteidzoši labas ziņas finanšu jomā, tavs materiālais stāvoklis var jūtami uzlaboties. Vari izmēģināt veiksmi arī loterijā, tomēr par saprātīgu summu. Neesi alkatīgs.

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ gaidāmas saspringtas attiecības ar kolēģi, klientu vai priekšnieku. Var rasties problēmas komunikācijā, turklāt kļūdas tikts pieļautas no abām pusēm. Jebkura situācijas maiņa šonedēļ spēlēs tavā labā. Kaut kas, ko dažādu apstākļu dēļ neesi realizējis iepriekš, tagad piedzīvos otro elpu un būs visas iespējas to paveikt. Būs labas ziņas par notikumiem vai to attīstību no tālienes. Kaut kas, par ko jau biji zaudējis ilūzijas, sāks attīstīties pozitīvā virzienā.  Var būt sliktas ziņas kāda drauga dzīvē.. Tas var likt tev uztraukties vai būt skumjam.

 

Zivis

Šonedēļ lielāku vērību piegriezīsi savam finansiālajam stāvoklim un biznesam (ja tev tāds ir). Tu plāno lielus tēriņus vai arī tie jau ir pienākuši, kas nozīmē, ka jāsakopo savi resursi, jāmeklē papildus ienākumu avoti  vai jāveic kādi taupības pasākumi. Šonedēļ satiksi kādu, kuru neesi redzējis ilgu laiku. Šonedēļ beidzot izdosies nokārtot ilgi atliktas darīšanas vai sarunāt tikšanos.  Gaidāma saruna ar Vēzi, Skorpionu vai Zivīm. Šis cilvēks dzīvo tālu no tevis. Tāpat gaidāmi kādi plāni vai saistības ar jaunu vīrieti, iespējams, tavā ģimenē. Veiksmīga nedēļa visos plānos, kas saistīts ar bērniem un jauniešiem. Uzlādē sevi ar optimismu un cerībām, vai tikšanos un komunikāciju ar Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē dzimušu vīrieti.

 

Lai tev lieliska nedēļa!

Sabiedrība

Latvieši stundas laikā izpērk divas lidmašīnas uz Tamperi – “airBaltic” rīkojas nekavējoties

  Lielā līdzjutēju pieprasījuma dēļ Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic nodrošinās vēl papildu lidojumus uz Pasaules hokeja čempionātuTamperē. Līdz šim...

Eksperti pastāsta, vai Latvijas hokeja izlase sestdien uzvarēs Kanādu

  Jau rīt, 27. maijā norisināsies IIHF Pasaules čempionāta hokejā pusfināls, kurā Latvija sacensīcies pret Kanādu....

“Swedbank” izplata brīdinājumu klientiem

  Swedbank aicina klientus būt īpaši modriem, jo aktivizējušies krāpnieki. Šoreiz krāpnieki izsūta klientiem viltus īsziņas...

Diemžēl piektdienas rīts nesis arī ļoti traģiskas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 17 personas un divas gājušas...

Glābēji izplata paziņojumu Latvijas iedzīvotājiem

  Trešdien, 31.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot...

Pilnīgi jaunas ziņas par bez mammas palikušo lācenīti, kura klīda gar ceļu Limbažu pusē

  Ceturtdien, 25.maijā, mazais lācēns, kas aprīlī pēc dažu dienu klīšanas bez mammas gar Alojas-Limbažu ceļu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Galvenais šodien ir mierīgs režīms un spēja relaksēties. Mēģini rīkoties atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.     Auns Pirmā...

Horoskopa zīmes, kurām JŪNIJS būs īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu apdomāt dažādas lietas. Tavas intelektuālās spējas vairosies, ja vien spēsi objektīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Šodien sanāks komunicēt ar cilvēkiem, kuri tev ļaus labāk izprast savas vajadzības un izpētīt talantus....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Dienas pirmajā pusē ir īstais laiks beidzot atklāti izrādīt savas jūtas un emocijas. Skaidra izpratne...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem nav īpaši patīkamu ziņu par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas izskaņā, kā arī nākamajā nedēļā Latvijā turpināsies sausums. Lai arī debesis palaikam aizklās...

Izskan pirmās ilgtermiņa prognozes gaidāmajai vasarai

  Mūs gaida karsta un sausa vasara, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes. Par sezonālajām...

Situācija pasliktinās vēl vairāk: Sinoptiķi brīdina par apstākļiem atlikušajā maijā

  Turpinoties siltam un sausam laikam, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi daļā teritorijas izplatījuši...