Novembris jau pusē, pamazām kļūst vēsāks un tuvojas ziema. Ielūkosimies, ko tev turpmākajām dienām sola zvaigznes!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētu stāvoklis norāda, ka turpmākajās dienās vari pamanīt, ka daudzas tev nepieciešamās lietas ir kļuvušas dārgākas, kas kopumā pamatīgi palielinās izmaksas. Ieteicams savu finansiālo stāvokli un darījumus turēt projām no citu acīm, neapspriežot tos publiski. Zvaigznes uzsver, lai šajās dienās smelies spēku un enerģiju ģimenē. Kāds no tev tuviem cilvēkiem var palīdzēt atcerēties par sen aizmirstu plānu vai kādu ideju. Ir īstais brīdis, kad to realizēt. Apņēmīga komunikācija un sastrādāšanās ar cilvēkiem par kādiem projektiem ir atslēga uz taviem panākumiem šonedēļ. Tāpēc nebaidies un esi drošs par saviem spēkiem, cīnies par to, kam tici! Tomēr atceries, ka  nav īstais laiks, lai realizētu kādas lietas pa daļām. Rīkojies pēc principa – visu vai neko! Pat tad, ja tev neizdosies pilnībā uzvarēt, spēsi panākt ļoti daudz.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis 

Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās pamats svarīgiem plāniem un darbiem būs jebkādi pasākumi, kas saistīti ar kādu no tavas ģimenes vai profesionālās darbības vides. Ir piemērots brīdis, lai risinātu finansiāla rakstura savstarpējās problēmas. Ļoti ticams, ka saņemsi negaidītus, papildus  ienākumus, kas sniegs tev iespēju piepildīt sen kārotu sapni. Zvaigznes iezīmē, ka turpmākās nedēļas dienas ir labvēlīgs brīdis, lai sakārtotu dažādas formalitātes. Tava spēcīgā konkurētspēja šonedēļ būs pierādījums tam, ka jebkas, ko ieņem savā prātā, netiks pamests novārtā, kamēr tu to nebūsi sasniedzis. Tomēr esi uzmanīgs, jo kāds no tev tuvu cilvēku loka būs tikpat apņēmības pilns kā tu, tāpēc esi gatavs saspringtai, taču interesantai nedēļai. Neaizmirsti par atpūtu!

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Planētu stāvoklis norāda, ka turpmākās nedēļas laikā var nākties risināt kādas problēmas ar tiem cilvēkiem, kurus ikdienā bieži nesatiec, piemēram, tālākajiem radiem. Ļoti ticams, ka šonedēļ pienāks beigas kādām attiecībām. Iespējama pat laulības dzīves izjukšana. Zvaigznes paredz lieliskas iespējas karjeras izaugsmē, sniedzot kādu negaidītu piedāvājumu, izdevīgu līgumu vai materiāli ienesīgas vienošanās panākšanu. Tāpat šī nedēļa būs nozīmīga ar to, ka, visticamāk, tev radīsies iespēja pārbaudīt vai pat apstiprināt savas aizdomas vai bažas, ka kāds no tev tuvu draugu loka, visticamāk, ir sācis vērpt negodīgas intrigas pret tevi. Esi gatavs nodevībai! Tomēr neļauj vaļu savām emocijām, mēģini rīkoties loģiski un neizdari pārsteidzīgus secinājumus. Neizmirsti, ka savu kļūdu atzīšana, liecina par inteliģenci.  Mēģini līdzsvarot galējības –  kāpumus un ekstrēmus kritumus ikvienā dzīves sfērā. Centies atrast vidusceļu, kas, lai gan prasīs pūles, taču daudz ko atrisinās. Mēģini neidealizēt kādu notikumu gaitu, tas var sekmēt vilšanās sajūtu. Nezaudē fokusēšanos uz svarīgāko tavā dzīvē.

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šī nedēļa solās būt visai sarežģīta. Centies par savu prioritāti izvirzīt mājas darbus un dažādas nianses, kas ar tiem ir saistītas. Planētu stāvoklis uzver, ka, lai gan tu izmisīgi vēlies novilcināt kaut ko, dažas problēmas nāksies risināt visai mērķtiecīgi. Šīs lietas vairs nebūs iespējams atlikt uz vēlāku laiku. Neaizmirsti par saviem pienākumiem pret tuviniekiem. Šī nedēļa var nest sarežģījumus materiālajās lietās, kas paredzēs, ka būs nepieciešama daudz skrupulozāka un uzmanīgāka tēriņu analīze.  Par sevi likt manīt var arī kādas hroniskas saslimšanas. Tieši šī iemesla dēļ turpmākajās dienās ir ieteicams pievērst savlaicīgu vērīgu organisma un imunitātes stiprināšanai. Centies maksimāli izvairīties no stresa. Mēģini domāt un saskatīt jebkurā notiekošajā procesā pozitīvās lietas. Planētas iezīmē, ka tavā prātā šonedēļ būs ļoti daudzas lietas, kas mudinās būt aizmāršīgam. Tas nav labi, jo īpaši, ja vēlies, lai attīstās kāds svarīgs projekts. Izveido sarakstu ar tām lietām, ko šobrīd nedrīkst aizmirst. Tomēr raugi, lai neuzņemies pārāk daudz pienākumu, kas prasīs pārlieku lielu atbildību.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Planētu stāvoklis iezīmē, lai gatavojies, ka šajās dienās būs mērķtiecīgi jāpievēršas dažādiem mājas darbiem un ģimenes attiecību stiprināšanai. Tomēr raizēm nav īpaša pamata, jo, visticamāk, tieši šie notikumi tevi pozitīvi uzlādēs un sniegt gandarījumu. Turpmākās nedēļas laikā vari saņemt uzmanības apliecinājumu vai pat dāvanu no kāda sev nozīmīga cilvēka. Iespējami konflikti  ar bērniem. Ļoti ticams, ka nespēsiet vienoties par kādu  attieksmes vai komunikācijas norises jautājumu. Tomēr pastāv iespēja, ka tev šonedēļ nāksies raizēties par atvases attiecībām un problēmām tajās. Ja jūti, ka emocijas ir pārlieku sakāpinātas un tu vairs nespēj izturēt radušos spriedzi, meklē draugu palīdzību. Izrunājieties par visu, kas tevi satrauc un, lai novērstu uzmācīgās un nomācošās domas, ļaujies kādam kopīgam, patīkamam notikumam. Kā arī zvaigznes uzsver, lai neļaujies apkārtējo spiedienam pieņemt tūlītēju lēmumu par kādu būtisku niansi tikai tāpēc, ka tas ir nepieciešams un ir izdevīgi kādam citam. Šie cilvēki tāpat nedarīs šīs lietas tavā vietā.  Rīkojies lēnām, taču nezaudējot savu fokusēšanos uz mērķi.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Planētu stāvoklis iezīmē, ka šī ir labvēlīga nedēļa ceļojumiem. Plāno kādu norisi un dodies izklaidēties, lai gūtu prieku un pozitīvas emocijas. Šīs nedēļas dienas ir labvēlīgas arī radu un draugu apmeklējumam, īpaši to cilvēku apciemošanai, ar kuriem sen neesi ticies. Zvaigznes mudina turpināt iesāktos darbus, kas izrādīsies ļoti svarīgs solis nākotnes iezīmēšanai un strukturēšanai. Iespējama jaunas partnerības nodibināšana kā profesionālajā, tā privātajā sfērā. Šis ir labvēlīgs laiks, lai iegādātos noderīgas  lietas savam mājoklim, kā arī tam, lai ienestu sen tik kārotās izmaiņas apkārtējā vidē. Planētas uzsver, lai pievērs pastiprinātu uzmanību savai veselībai. Stiprini organisma imunitāti, kas palīdzēs šo gada aukstāko laiku pārciest daudz labvēlīgāk! Piedomā pie savas ēdienkartes, cenšoties ēst daudz sabalansētāk un veselīgāk. Kā arī ieguldi vislielākos centienus savu profesionālo panākumu kaldināšanai. Neatmet ar roku visam, pie kā pēdējo mēnešu laikā esi tik cītīgi strādājis.

 

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Planētu stāvoklis norāda, ka turpmāko dienu laikā tevi sagaida dažādas labvēlīgas izmaiņas darba vietā.  Visticamāk, beidzot spēsi realizēt kādu no savām idejām, kuras attīstīšanai esi pavadījis ne mazums stundu. Ja apzinies, ka viens netiec galā ar saviem pienākumiem, nekaunies lūgt palīdzību kolēģiem. Iespējams, ka kāds no viņiem spēs saskatīt niansi, kas palīdzēs tavu plānu realizēt daudz ātrāk. Centies šajās dienās izvairīties no asām konfliktsituācijām, jo īpaši, ja apzinies, ka pretinieks cenšas tevi klaji provocēt. Apjaut, ka šāda rīcība tikai lieki tērēs tavu enerģiju un laiku, ko vari ieguldīt daudz nozīmīgākās niansēs. Ja starp tevi un mīļoto cilvēku jau kādu laiku valda nemiera pilnas attiecības,  šajā nedēļā ir iespējams paspert soli viens otram pretī un sākt uzlabot savstarpējo harmoniju. Esi pacietīgs un tolerants.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās iespējama kāda svarīga saruna, kuras laikā saņemsi personisku vai profesionālu piedāvājumu. Tā var būt lieta, par ko jau sen esi sapņojis, kam mērķtiecīgi esi tuvojies pēdējo mēnešu laikā. Turklāt tas var izvērsties kā patīkams ģimenes budžeta  papildinājums. Zvaigznes norāda, lai apsver savus tālākos mērķus, sastādot prioritāšu sarakstu, kas palīdzēs iegūt plašāku pārskatu. Nepastājies pie pirmajiem panākumiem. Tu šajās dienās būsi ļoti emocionāls un dvēselisks, alksi tikties ar sev mīļajiem cilvēkiem un ļauties sarunām. Atmet sapņainību, kas var kavēt mērķu sasniegšanu. Neatstāj bez ievērības pārāk ilgi dažādus praktiskos darba.

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tev ir jārēķinās ar dažādu kļūdu iespējamību gan darbu plānošanā, gan organizēšanā. Ieteicams izvairīties no strīdiem. Neļaujies provokācijām un centies turēt sevi rāmjos, ja atvases neuzvedas tā kā tu to vēlies. Planētu stāvoklis uzsver, ka nav vērts tērēt laiku un enerģiju nevajadzīgos strīdos, jo tu, visticamāk, tāpat nespēsi gūt vēlamo. Ļoti iespējams, ka nedēļas beigās strauji mainīsies notikumi mājas dzīvē. No jauna spēsiet atjaunot harmoniskas un saskanīgas attiecības, kas ienesīs jaunas vēsmas romantiskajā jomā. Jutīsies spārnots, kas radīs lielāku rīcības brīvību un radošo pacēlumu. Planētas mudina ļauties radošām darbībām. Kaut kam tādam, ko laika trūkuma dēļ esi nolicis malā. Tāpat pirms izdari gala secinājumus, noskaidro visus faktus. Izsver visus par un pret, lai novērstu situāciju, ka vēlāk kaut ko nākas nožēlot. Izmanto savā labā ambīcijas, kas šajās dienās  būs uzkurinātas līdz baltkvēlei. Ja vien kaut ko patiesi vēlēsies, būsi gatavs aktīvai rīcībai. Tomēr vislielākās grūtības var rasties tad, ja ar partneri darbojaties dažādos stilos, jums ir atšķirīga vīzija par norisēm privātajā un profesionālajā dzīvē. Lai kas arī nenotiktu, dari savu darbu pēc vislabākās sirdsapziņas, tad panāksi vēlamo.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Planētu stāvoklis uzsver, ka tev turpmāko dienu laikā piemitīs teju apbrīnojama prasme spēt saskatīt dažādu problēmu cēloņus. Tas palīdzēs apjaust to apjomus un izstrādāt atbilstošu rīcības plānu, lai ievērojami uzlabotu situāciju. Zvaigznes iezīmē, lai esi iecietīgs pret tiem, kuri šajās dienās izteiks dažādas piezīmes. Neesi pret  šo personu pārlieku skarbs vai neiejūtīgs, jo šī cilvēka mērķis, visticamāk, ir atklāt tev savu pieredzi, padaloties ar tām niansēm, kas viņam ir lieti noderējušas kāda jautājuma risināšanā. Tu neko nepanāksi, ja turēsi sevī aizvainojumu un negatīvās emocijas, kas tikai mudinās uz pasauli skatīties dusmu pilnām acīm. Ļaujies mīlestībai un dažādiem patīkamiem, romantiskiem jūtu izpausmes veidiem. Tomēr negaidi, ka vien saņemsi kaut ko no mīļotā cilvēka, mācies dot, neko negaidot pretī. Šajās dienās tev ir jāapzinās, ka dažādas nesaskaņas un ķibeles neatrisināsies pašas no sevis, pie tām ir jāstrādā! Nedēļas gaitā ap tevi pieaugs dažādas progresīvais tendences, mudinot izmantot jebkuru priekšrocību, ko piedāvās dzīve. Ļaujies tam! Ieklausies sevī, savā intuīcijā, jo  labi zini, kas jādara, lai dzīve ap tevi kļūtu krāsaināka.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka šī nedēļa var sniegt būtiskas atbildes par tavām attiecībām. Gatavojies uzzināt patiesību par savām patiesajām vēlmēm partnerattiecībās, mīlestībā un romantiskajās izpausmēs. Planētu stāvoklis piedāvās lieliskas izdevības uzsākt jaunas saistības vai veikt pamatīgas reorganizācijas esošajās. Ieklausies sevī, savās vēlmēs, taču neaizmirsti, ka tev līdzās ir cilvēks, kuram ir tādas pašas tiesības uz laimi un harmoniju kā tev! Atmet egoismu un dažkārt visai dzēlīgo komunikācijas stilu. Iegrožo arī humora izjūtu, kura daudziem cilvēkiem var šķist līdzeklis, lai viņiem nodarītu pāri. Uzmanies, lai šādi nepadomātu tavi paši tuvākie, kuri tā vietā, lai piedāvātu tev savu palīdzību, atbalstu un uzmanību, pretī nesaņem sarkasma lavīnu. Planētu stāvoklis uzsver, lai nepieļauj sāpīgas pagātnes kļūdas. Apstājies un velti laiku tam, lai baudītu savus sasniegumus ceļā uz mērķiem. Dari visu, lai tavs piemērs mudinātu klusākus draugus izlauzties no viņu čaulām.

 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Planētu stāvoklis uzsver, ka turpmākajās nedēļas dienās tava enerģija un spars var pamazām sarukt. Ir īstais brīdis, lai parūpētos par savu veselības stāvokli un pašsajūtu. Esi īpaši vērīgs, lai pirmie saslimšanas simptomi nepaliktu bez ievērības. Tiklīdz jūti, ka tava pašsajūta pasliktinās, laicīgi uzsāc ārstēšanās kursu. Zvaigznes mudina, lai apzinies, cik nozīmīga ir arī pienācīga atpūta un relaksācija. Nejūties vainīgs par to, ka jūti, ka ir pienācis īstais brīdis savu bateriju uzlādēšanai. Bez tā tu nespēsi parūpēties ne par sevi, ne saviem mīļajiem. Pretējā gadījumā organisms restartēsies pats un  tev nāksies rūpēties par sevi, ārstējot saslimšanu. Visticamāk, pēdējā laikā vairāk domā tieši par apkārtējiem cilvēkiem, otru pusīti, taču šonedēļ ir laiks uzņemties gādību pašam par sevi. Tāpat planētu stāvoklis uzsver, ka tava dabīgā laipnība un bezrūpīgā attieksme liks iemantot daudzus labvēļus.

 

Lai tev lieliskas turpmākās dienas!

Iepriekšējais rakstsPircējs sašutis: “Pilnīgs sviests! Vai nu jātaisa visi veikali ciet, vai visi vaļā!” – VIDEO
Nākamais rakstsDiemžēl ne visi pārdevēji un pircēji brīvdienās ievērojuši Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus