Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko zvaigznes šai nedēļai paredzējušas katram no mums.

 

Auns

Šonedēļ daudzās situācijās tevi saistīs un uztrauks varas jautājumi. Citi var mēģināt piespiest tevi pakļauties viņu viedoklim vai arī tev var rasties kārdinājums ietekmēt citus, lai viņi ievēro tavas pavēles un rīkojumus par katru cenu. Zvaigznes brīdina, ka neviens no šiem variantiem, visticamāk, nedos labvēlīgu iznākumu, jo tevī atstās vien dziļākas dusmas, jo nāksies atteikties no savām patiesajām vēlmēm. Labāk novirzi šo enerģiju tam, lai rastu radošus risinājumus, kurā ikviens iesaistītais saskatīs savu daļu uzvaras.

 

Vērsis

Esi gatavs uzzināt patiesību par savām patiesajām vēlmēm veidojot attiecības. Zvaigznes tev šonedēļ ir sarūpējušas brīnišķīgas iespējas, lai sāktu jaunas attiecības vai uzlabotu esošās. Var gadīties, ka zvaigžņu enerģija var padarīt tevi dažbrīd nedaudz dzēlīgu, tāpēc raugi, lai tavs savdabīgais humors nenodara pāri cilvēkiem, kuri tev ir ļoti īpaši, kuri vēlas vien tev palīdzēt. Iespējams, tev būs jādodas palīgā kādam draugam, kuram radušās ar romantiku saistītas problēmas.

 

Dvīņi

Šonedēļ zvaigžņu uzsvars tiks likts tādās jomās kā jurisprudence, izglītība, reliģija vai valstiskās norises, tāpat kā darbības, kas saistītas ar ceļojumiem vai kontaktiem ar cilvēkiem no tālienes, sazinoties ar viņiem no attāluma. Koncentrējies uz pozitīvo un ļauj dziedinošajai enerģijai uzmosties sevī, baudi to kopā ar citiem. Tā spēs nomierināt tevi, apslāpēt aizkūrušos dusmu ugunskuru.

 

Vēzis
Mēness tavam zvaigznājam šonedēļ radīs brīnišķīgus aspektus. Tu vari atklāt, ka meklē jaunus un aizraujošus veidus, kā pavadīt laiku kopā ar mīļoto. Zvaigžņu ietekmē tava sirds un gars atradīs veidus, kā atrast aizraujošas idejas attiecību uzlabošanai, iekrāsošanai. Būsi atvērts un ieinteresēts mainīt un mainīties pats. Savukārt, zvigznes tavu ikdienu padarīs vēl aizraujošāku! Gatavojies!

 

Lauva

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā tava enerģija un entuziasms nedaudz saruks. Neaizmirsti pienācīgi parūpēties par savu veselību un neļauj saslimšanas simptomi palikt bez ievērības. Savlaicīgi ārstējies un rūpējies par sevi. Tev ir nepieciešams vairāk atpūsties, nekā ierasts esi to radis. Ja tu apzināti to nedarīsi un neņemsi pauzes darbā, tavs organisms to izdarīs tavā vietā, liekot parūpēties par to – caur slimību. Kad vien ir iespējams, relaksējies un baudi pienācīgas brīvdienas.

 

Jaunava
Tev šajā nedēļā vairākkārtīgi var šķist, ka tevi daudzos veidos rausta uz visām pusēm, īpaši, kad runa ir par mīlestību. Pastāv iespēja, ka sazināsies ar bijušo mīļāko, kas var piedāvāt atsākt tikšanās, jautājot vai esi gatavs dažām izmaiņām savā dzīvē. Ieklausies sirdsbalsī, atbildot godīgi pats sev – vai visas saistības ar pagātni ir nokārtotas? Iespējams, ka tas ir signāls, ka jūs saista, kas īpašs. Zvaigžņu brīvības gars pasviedīs lielisku ideju atvaļinājumam vai ceļojumam kopā ar mīļoto cilvēku, lai uzzeļ romantika!

 

Svari

Visticamāk, atklāsi, ka šobrīd ir pienācis īstais laiks novirzīt visus savus spēkus konkrētam mērķim vai vairāk komunicēt ar kolēģiem, panākot labāku, produktīvāku saskaņu. Tavos spēkos ir visu paveikt graciozi un iegūt maksimāli pozitīvu rezultātu tieši tagad. Šonedēļ zvaigznes var radīt izmaiņas tavos plānos vai idejās, kas veicinās svaigas vēsmas ikdienā, ko, iespējams, jau sen esi vēlējies.

 

Skorpions

Zvaigznes ironiski norāda, ka šajā nedēļā būsi “mīlestības mašīna”, jo pamatīgi uzkarsēs tavu zvaigznāju. Tevi sagaida karstasinīgas naktis ar mīļoto cilvēku! Sāciet runāt par noslēpumiem, ar kuriem, iespējams, jau sen vēlējāties padalīties. Ir īstais laiks dažiem īpašiem mirkļiem, kas prasa ieklausīšanos sev mīļa cilvēka aizvainojamos un bažās. Ir pienācis laiks, lai izrādītu savu empātiju un līdzjūtību, parūpējoties par savu mīļoto, to īpaši pamudinās zvigznes. Tu vari saskarties ar greizsirdību, zvaigznes īpaši uzsver, ka tas var būt no tava mīļotā cilvēka radu puses.

 

Strēlnieks

Tavs pašpilnveidošanās process sākās pagājušā gada jūlijā un tagad strauji pietuvojas tā epicentram. Zvaigznes norāda, ka tā rezultāts ir proporcionāls ieguldītajām pūlēm. Progress ir acīmredzams un tev noteikti ir sajūta, ka esi pelnījis uzslavas, ir iemesls būt kaut mazliet apmierinātam ar sevi. Centies nekoncentrēties vien uz sevi, aplūko cilvēkus sev visapkārt. Vai maz zini, kā viņi jūtas tieši šobrīd, kas notiek viņu dzīvēs?

 

Mežāzis
Tu vari atklāt, ka tev ir jābūt ciešāk saistītam ar lietām, kam pēc tavām domām ir īstena vērtība. Iespējams, vēlēsies uzticēt savus sapņus mīļotajam cilvēkam, taču, visticamāk, īsti nezināsi, ar ko sākt šādu sarunu. Uz priekšu virzošā enerģija var palīdzēt uzsākt visu iecerēto šajā nedēļā. Izmanto savas intuitīvās prasmes, kas visnotaļ pieaugs. Izvairies no konfliktiem un vairāk ieklausies citos, nevis runā pats. Neslēp savu vājumu aiz cinisma maskas, izrunājieties!

 

Ūdensvīrs

Zvaigznes uzsver, ka tu esi pelnījis pārtraukumu savā, visticamāk, pēdējā laika ātrajā, steidzīgajā darbības tempā. Visticamāk, apkārtējie ir pieraduši, ka tu tiksi galā ar visu, ticot, ka tā būs vienmēr, bet – STOP! Ir laiks padomāt arī par sevi, savām vēlmēm un vajadzībām. Tomēr centies sakārto visu tā, lai spētu apvienot patīkamo ar lietderīgo, nojauc visas traucējošās robežas. Taču noteikti raugi, lai visas nedēļas garumā samēro savus patiesos spēkus ar laiku. Tas tev ir tik, cik ir. Nenozodz vistuvākajiem tik dārgos kopā būšanas mirkļus. Esi pietiekami paškritisks un viss būs kārtībā!

 

Zivis

Ja harmonija mīlestības jomā šobrīd būs nedaudz saspringta, tas tāpēc, ka tam pretojas zvaigznes. Jūs varat sākt sazināties skaidrāk, tomēr, ir jāņem vērā visi jaunie apstākļi, ko abi šobrīd sagaidāt no šīm attiecībām. Ir īstais laiks dialogam ar mīļoto cilvēku, daloties savās iekšējās vajadzībās un vēlmēs. Ne tikai tavām, bet arī tavas otras pusītes alkām! Nebaidies teikt to, kas tev patiešām ir nepieciešams un uzklausi partneri!

 

Lai jums veiksmīga nedēļa!

Sabiedrība

Latvieši stundas laikā izpērk divas lidmašīnas uz Tamperi – “airBaltic” rīkojas nekavējoties

  Lielā līdzjutēju pieprasījuma dēļ Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic nodrošinās vēl papildu lidojumus uz Pasaules hokeja čempionātuTamperē. Līdz šim...

Eksperti pastāsta, vai Latvijas hokeja izlase sestdien uzvarēs Kanādu

  Jau rīt, 27. maijā norisināsies IIHF Pasaules čempionāta hokejā pusfināls, kurā Latvija sacensīcies pret Kanādu....

“Swedbank” izplata brīdinājumu klientiem

  Swedbank aicina klientus būt īpaši modriem, jo aktivizējušies krāpnieki. Šoreiz krāpnieki izsūta klientiem viltus īsziņas...

Diemžēl piektdienas rīts nesis arī ļoti traģiskas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 17 personas un divas gājušas...

Glābēji izplata paziņojumu Latvijas iedzīvotājiem

  Trešdien, 31.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot...

Pilnīgi jaunas ziņas par bez mammas palikušo lācenīti, kura klīda gar ceļu Limbažu pusē

  Ceturtdien, 25.maijā, mazais lācēns, kas aprīlī pēc dažu dienu klīšanas bez mammas gar Alojas-Limbažu ceļu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Galvenais šodien ir mierīgs režīms un spēja relaksēties. Mēģini rīkoties atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.     Auns Pirmā...

Horoskopa zīmes, kurām JŪNIJS būs īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu apdomāt dažādas lietas. Tavas intelektuālās spējas vairosies, ja vien spēsi objektīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Šodien sanāks komunicēt ar cilvēkiem, kuri tev ļaus labāk izprast savas vajadzības un izpētīt talantus....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Dienas pirmajā pusē ir īstais laiks beidzot atklāti izrādīt savas jūtas un emocijas. Skaidra izpratne...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem nav īpaši patīkamu ziņu par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas izskaņā, kā arī nākamajā nedēļā Latvijā turpināsies sausums. Lai arī debesis palaikam aizklās...

Izskan pirmās ilgtermiņa prognozes gaidāmajai vasarai

  Mūs gaida karsta un sausa vasara, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes. Par sezonālajām...

Situācija pasliktinās vēl vairāk: Sinoptiķi brīdina par apstākļiem atlikušajā maijā

  Turpinoties siltam un sausam laikam, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi daļā teritorijas izplatījuši...