Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko tās šai nedēļai sola tieši tev!

 

 

Auns

Šonedēļ sagaidāmi labi notikumi vai attīstība profesionālajā jomā. Nedēļa būs svarīga gan izglītībai (jo īpaši, ja esi students), gan karjerai. Iespējami emocionāli notikumi, kas saistīti ar bērnu vai mazbērnu. Ja tev ir kādas veselības problēmas, šī būs izdevīga nedēļa ārstēšanai, terapijai un atveseļošanās procesam. Varēsi nokārtot sarežģītās attiecības ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Jauni cilvēki, kurši šīs nedēļas laikā ienāks tavā dzīvē, sniegs tev noderīgu informāciju, ieteikumus vai jaunas zināšanas. Tava komunikācija ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē, attīstīsies labi. Ziņas, kas saistītas ar personīgiem ģimenes jautājumiem un/vai ar kādu vīrieti, var būt iemesls, lai tiktos ar cilvēkiem. Aunu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, jābūt uzmanīgiem, strādājot ar dokumentiem.

 

 

Vērsis

Šonedēļ iespējamas svarīgas sapulces, sarunas vai finansiāla rakstura lēmumu pieņemšanas. Nedēļa nebūs labvēlīga lai atrisinātu juridiska rakstura lietas, kas saistītas ar naudu vai finanšu dokumentiem. Iespējams, būs nepatīkami pārsteigumi, kas būs saistīti ar notikumiem tavā pagātnē. Visticamāk, tas būs saistīts ar taviem pagātnes noslēpumiem, meliem vai darbībām, ko it kā esi veicis citas personas vārdā. Tas, ka tu apzināsies savu kļūdu, spēlēs tev par labu, taču cena, ko tagad var nākties maksāt par šo kļūdu, var būt diezgan augta. Iespējamas sarunas par naudu arī radinieku lokā, kopīgi apspriežot kaut kā pirkšanu vai pārdošanu. Būs interesantas un noderīgas tikšanās ar sievietēm no tava draugu loka. Vēršu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, varēsi izveidot jaunu draudzību, kas paplašinās pasaules redzējumu un bagātinās zināšanas kādā konkrētā jomā. Šonedēļ var rasties problēmas, strīdi, nepatīkami incidenti, kas saistīti ar sadzīves tehniku, mājām vai citu īpašumu, kurā tu dzīvo vai kas tev pieder.

 

 

Dvīņi

Šī solās būt interesanta, bet ļoti saspringta, iespējams, pat liktenīga nedēļa tev. Katra diena tevi pārsteigs ar neparedzētiem notikumiem, ziņām vai komunikāciju, kas dinamiski mainīs tavus sākotnējos plānus. Tavā ikdienas dzīvē būs vairāk stresa, bet ceļš, ko tu plāno veikt, novedīs pie veiksmīga vai nozīmīga plāna realizēšanas. Tu spēsi pieņemt lēmumus, kas neradīs zaudējumus. Daži panākumi tiks gūti ar grūtībām, reizēm ar asarām, taču tie tiks izpildīti. Šonedēļ īpaši svarīgi būs saglabāt mieru un censties izvairīties no nepatiesiem vai skaudīgiem komentāriem, vai citiem provokāciju veidiem/ tev var rasties nomākts garastāvoklis, taču to kliedēt varēsi svaigā gaisā ar jaukiem cilvēkiem un aktivitātēm. Šīs nedēļas laikā būs tikšanās vai sarunas ar jauniešiem no tuvienes vai tālienes. Jaunākajiem Dvīņu vīriešiem un sievietēm šī nedēļa būs ļoti piemērota dažādiem braucieniem. Iespējams, šonedēļ vairāk būs arī pienākumu mājās un/vai ģimenē, kas būs, galvenokārt, saistīti ar naudu. Mīlas dzīvē notikumi solās attīstīties interesanti, taču pozitīvi, īpaši, ja tavs partneris ir citā pilsētā vai valstī.

 

 

Vēzis

Šonedēļ, iespējams, pieredzēsi notikumus, kas saistīti ar taviem vecajiem draugiem. Daudziem nāksies palīdzēt draugiem, kuri šobrīd atrodas lielu pārmaiņu vai pārcelšanās procesā. Jaunumi, kas būs saistīti ar vīrieti, kurš ir vecāks par 35 gadiem, var traucēt tev un sajaukt tev galvu uz kādu laiku. Daudziem Vēžiem šonedēļ var rasties papildu izmaksas, kas saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti. Kopumā šī nedēļa būs laiks, lai labvēlīgi attīstītu savus plānus, novērstu problēmas, kas pēdējā laikā piedzīvotas. Dažādi pārsteigumi var sagādāt daudz prieka un patīkamu emociju. Svarīgi būs censties izvairīties no nepatīkamiem cilvēkiem un situācijām, kas var izvērsties lielos konfliktos. Vēžu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, var izjust vilšanos vai satraukties par ziņām, kas tiks saņemtas par lietām saistībā ar kādu dokumentu, līgumu vai tamlīdzīgi. Jaunākajām Vēžu sievietēm šī solās būt visai spēcīga nedēļa finanšu jomā, jo būs iespējams diezgan viegli sasniegt vēlamos rezultātus.

 

 

Lauva

Šonedēļ nāksies pievērst uzmanību notikumiem, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti, kura, visticamāk, dzīvo citā mājā vai pat citā pilsētā, valstī. Notikumi viņas dzīvē šobrīd, iespējams, ir visai sarežģīti, pat problemātiski un to risināšana prasīs laiku un pacietību. Šonedēļ tu apzināsi savas vēlmes vai idejas, kā arī to perspektīvas un trūkumus. Tas tev sniegs spēku koncentrēt savu uzmanību un daudzām svarīgām un daudzsološām lietām. Šonedēļ iespējamas jaunas tikšanās un iepazīšanās. Īpaši noderīgu informāciju iegūsi saistībā ar cilvēki vai no cilvēka, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Tavas cerības uz jūsu personīgo lietu attīstību virzīsies tādā veidā, kā būsi cerējis. Šī nedēļa būs izdevīga darbam, kas saistīts ar fiziskām aktivitātēm un spēku – zemi, kokmateriāliem, ražošanu utt. Iespējams, tavu uzmanību piesaistīs persona, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Strādājot izvairies no nedrošiem vai nestabiliem klientiem, kolēģiem vai partneriem. Izvairies tērēt laiku, uzklausot to, kas nav tev nepieciešams, bet drīzāk saistīts ar kādu citu kolēģi. Ja tu strādā ar dokumentiem vai jauniem partneriem, uzmanies ar lietām, kas saistītas ar līgumiem un jebkāda veida dokumentiem.

 

 

Jaunava

Šonedēļ tev paredzētas dažādas romantiska vai ģimeniska rakstura tikšanās. Tu varēsi satikties ar jauniem cilvēkiem un iepazīties ar jaunām idejām un plāniem, kas saistīti ar tavu personīgo dzīvi. Lieliska nedēļa, lai precētos vai dotos uz kāzām. Konflikti šonedēļ var negatīvi ietekmēt tavu veselību, tāpēc uzmanies! Tie var no jauna uzjundīt kādu vecu slimību, radīt problēmas ar asinsspiedienu, bezmiegu un līdzīgas lietas. Ja tev šonedēļ ir plānots doties ceļojumā, pārliecinies, ka esi finansiāli labi nodrošinājies, lai spētu pienācīgi reaģēt uz jebkuru situāciju. Ja tu gaidi naudu no citas vietas, var notikt kavēšanās vai rasties šķēršļi. Šīs nedēļas laikā būs jauna iepazīšanās, kas kaut kādu iemeslu dēļ īpaši pievērsīs tavu uzmanību. Šonedēļ, iespējamas, svarīgas diskusijas vai lēmumu pieņemšana par mājokli, urā tu dzīvo vai kādu citu īpašumu, kas atrodas tālu no tevis. Jaunākie Jaunavu vīrieši, iespējams, vēlēsies izvairīties no tikšanās, saistībām vai solījumiem, kas saistīti ar svešiniekiem vai samērā nekontrolējamiem cilvēkiem.

 

 

Svari

Šonedēļ daudz nāksies runāt un/vai rīkotie saistībā ar tavu īpašumu. Iespējams, šiem notikumiem būs tieša saikne ar vīrieti, kuram pieder daļa no īpašuma vai, kurš kaut kādā veidā tev palīdzēs. Iespējams, šonedēļ tu atgriezīsies pie savām vecajām idejām vai plāniem, kas saistīti ar darbu vai izglītību. Drīz apstākļi to realizēšanai būs daudz labvēlīgāki, un tu to sajutīsi jau no paša sākuma. Daudzi Svari varēs baudīt gaidītos panākumus, atlīdzību vai saņems piedāvājumus. Saņemsi ziņas no citas vietas, kas tuvākajā laikā var likt ceļot. Iespējama svarīga sūtījuma, dokumenta vai ielūguma saņemšana no personas, kura dzīvo citā pilsētā vai valstī. Būs svarīga kāda jauna iepazīšanās, jo saņemsi noderīgu informāciju, padomus vai jaunas iespējas, lai attīstītu savas idejas un plānus. Var rasties bažas par jauniem notikumiem, kas saistīti ar jaunieti, visticamāk, no tavu radinieku loka. Svaru vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, varēs izbaudīt kādu pirkumu. Jaunākajiem Svaru vīriešiem būs nepatīkamas saistības ar cilvēkiem savās mājās.

 

 

Skorpions

Šonedēļ stipri tiks pārbaudīta tava pacietība un, iespējams, atklāsies kāda cilvēka ļaunais raksturs. Iespējams, notikumi mājās šo situāciju padarīs vēl grūtāku, pat nepanesamu, taču tu baidīsies izdarīt kādu pārlieku graujošu soli. Var rasties bažas, kas saistītas ar naudu vai neparedzētiem izdevumiem. Šīs nedēļas nogalē iespējamas lieliskas brīvdienas vai sievietes panākumi, kas var kļūt par iemeslu draudzīgam apciemojumam patīkamā vidē. Šīs nedēļas laikā dažādi notikumi solās risināties arī ģimenē, kas būs gan patīkami, gan arī kaitinoši. Iespējams, šonedēļ ļoti daudz cilvēki īpaši paļausies uz tevi, jo tu uzņemsies kādas lietas organizēšanu vai veikšanu. Būs pārsteigumi, kas saistīti ar pagātnes vai nākotnes mīlas attiecībām. Iespējams, šis būs visspēcīgākais šīs nedēļas piedzīvojums. Skorpionu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, šī būs emocionāli grūta nedēļa, tādēļ ir jābūt piesardzīgai, saprātīgai un pacietīgai savās darbībās un saistību izpildē. Jaunākajām Skorpionu sievietēm iespējams emocionāls notikums, kas saistīts ar kādām ilgstošām atmiņām.

 

 

Strēlnieks

Darba vietā vai biznesā iespējamas dažādas izmaiņas, jauninājumi. Neatkarīgi no konkrētajiem notikumiem – patīkamiem vai nepatīkamiem, tie noteikti pavērs ceļu uz kaut ko vēl labāku darbam, kurā tu iesaisties. Iespējamas emocionālas vai nepatīkamas ziņas, kas var nebūt saistītas tieši ar tevi, bet gan ar personu, kuru pazīsti. Šīs nedēļas laikā pievērs lielāku uzmanību savam budžetam. Var nākties tērēt naudu bērnam vai jaunai personai, kurai būs kāds nozīmīgs notikums dzīvē. Daži Strēlnieki var saņemt naudu par bērnu (pabalstu u.tml.) un daži no bērna. Šonedēļ nepaļaujies uz solījumiem par kaut kā realizēšanu. Lai ko tu darītu, dari to tā, cik ļauj tavi resursi, nevis pārcenties domājot par to, kā labāk būs citiem. Ir svarīgi izkliedēt vientulības, skumju un neapmierinātības izpausmes. Nav divu vienādu dienu dzīvē – tas pats attiecas arī uz nedēļām.

 

 

Mežāzis

Iespējami nepatīkami pārsteigumi vai neparedzēti ar ceļošanu saistīti notikumi. Šī nedēļa būs izdevīga ceļošanai, ceļojuma plānošanai nākamajām nedēļām vai mēnešiem. Šīs nedēļas laikā tu, iespējams, apmeklēsi kādu pasākumu, kas būs saistīts ar draugu vai jaunieti no tava radu loka. Iespējama negaidīta tikšanās ar radinieku vai draugu, kas var radīt apjukumu pašreizējā situācijā. Iespējams, notikumi būs saistīti ar kāda cilvēka dzīves drāmu. Šonedēļ tu varēsi paļauties uz finansiālu atbalstu vai sekmīgām darbībām, kas saistītas ar sievieti un sola lielākus ienākumus nākotnē. Šonedēļ tev būs nepieciešams laiks, lai plānotu uzdevumus un darbības kas saistīti ar tavu bērnu vai mazbērnu. Dažiem Mežāžiem var pavērties iespējas uz grūtniecību vai tās iespējamību nākotnē, vai citas līdzīgas darbības. Šī būs svarīga nedēļa jauniem Mežāžu vīriešiem, jo viņiem tiks likts svarīgs pamats dzīvē – darbā, biznesā, mīlestībā, ģimenē vai tamlīdzīgi. Mežāžu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, šī būs laba nedēļa, lai nopelnītu naudu vai veiksmīgi nokārtotu finanšu dokumentus.

 

 

Ūdensvīrs

Šī var būt nedēļa, kad tava draudzība piedzīvos pārbaudi. Tagad tu sapratīsi, cik godīgs un uzticams ir tavs draugs (vai varbūt tieši otrādi), un kā dažādi mazi pārpratumi var sabojāt attiecības, ja jūsu viedokļi dažādās jomās atšķiras. Iespējams, šonedēļ draugs lūgs tev finansiālu palīdzību, kas radīs grūtības arī tev. Nedēļas laikā var rasties grūtības ar tavu vai kādas persona no tava radu loka veselību. Problēmas mājās nespēsi atrisināt uzreiz, tāpēc tas var kļūt emocionāli un garīgi apgrūtinoši. Iespējami sarežģījumi arī mīlas attiecībās, iespējams, tas būs tāpēc, ka būs radušās pārāk lielas saistības vai citas problēmas. Šī nedēļa būs nelabvēlīga jaunu attiecību radīšanai, bet, ja tā notiek, dod vairāk laika attīstībai. Šonedēļ iespējama arī saziņa ar sliktiem vai nepatīkamiem cilvēkiem, kuri pievērsīs tavu uzmanību viņu sūdzībām un problēmām. Cik vien iespējams, ignorē šādas situācijas, jo tev pašam būs pietiekami daudz darba/ šī nedēļa solās būt izdevīga finansiālā ziņā jaunām Ūdensvīru sievietēm, kuras var saņemt naudu no dažādiem avotiem.

 

 

Zivis

Zivīm šonedēļ būs iespēja izkļūt no skumju un nedrošības stāvokļa. Esi gatavs saņemt ziņas un padomus no apkārtējiem, kas var būtiski mainīt tavu dzīvi. Protams, tā nemainīsies vienā mirklī, bet turpmāko nedēļu un mēnešu laikā tev ik pa laikam parādīsies iespējas, kuras vajadzēs prasmīgi izmantot. Visa pamatā, protams, smags darbs un ziedošanās mērķim. Šī būs nedēļa, kad tev jābūt gatavam paveikt darbus, kuru procesā var nākties nedaudz pamainīt savu domāšanu un līdzšinējo pieeju lietām. Ja tev ir saistība ar juridiskām lietām vai tiesu, šī nedēļa veicinās procesus. Tu sapratīsi, ka kaut kas, kas vēl nupat likās tik ārkārtīgi svarīgs un neaizstājams tavā dzīvē, patiesībā ir bezvērtīgs un nevajadzīgs. Jaunās iespējas būs daudz labākas un veiksmīgākas tev. Īpaši darbā veiksies tām Zivīm, kuru darbs ir saistīts ar vīriešiem vai arī klientu nodarbošanās vai ražotās preces ir mērķēta uz vīriešu auditoriju. Iespējama jauna kolēģa, klienta vai priekšnieka parādīšanās, bet neatkarīgi no tā, tas nāks tev par labu. Šonedēļ izvairies no dārgu priekšmetu iegādes, īpašu pirkšanas vai pārdošanas – pastāv negodprātīgas rīcības risks, kas tev var nodarīt ievērojamus zaudējumus. Zivīm-vīriešiem, kuri vecāki par 35 gadiem, ļoti produktīva nedēļa biznesā.

 

 

Lai tev lieliska šī nedēļa!

Sabiedrība

Policijai ir zināms pirms 10 dienām pazudušās Lienes liktenis

  Kā otrdien vēsta Valsts policija, bezvēsts pazudusī Liene ir atrasta sveika un vesela. Paldies ikvienam!   Bezvēsts...

Diemžēl otrdienas rīts pienācis ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 151 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietuši 12 cilvēki un viens gājis...

Tas tik ir pavērsiens! Kivičs ierodas Magones sētā un uzreiz ķeras pie darba

  Episka STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigžņu satikšanās notikusi “Avotiņu” sētā – pie Magones viesos...

Milzīgās nepatikšanās nonākuši vairāki Latvijā populāra pārvadātāja šoferīši

  Šā gada maijā pēc Latvijas Televīzijas raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” iesniegtās informācijas saistībā ar dīzeļdegvielas zādzību...

Maģisks rituāls palīdz latvietei tikt pie jauna auto

  Šī gada Mātes dienā pārsteigumu Madaras Brūnavas radiem sagādāja TV šovs SuperBingo, jo Lielajā laimes rata spēlē Madara...

Latvijas populārākā grupa “Prāta Vētra” izplata svarīgu paziņojumu

  Šī gada vasarā “Prāta Vētra” dosies koncerttūrē “Gads bez kalendāra” un uzstāsies piecās Latvijas pilsētās...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...