Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šonedēļ nāksies palīdzēt risināt problēmas saviem draugiem un tuviniekiem. Šīs problēmas būs saistītas ar viņu privāto dzīvi, kurā, dažādu notikumu, intrigu un baumu dēļ, ienākusi pamatīga spriedze. Rūpēsies arī par savu mīlas dzīvi. Ieteicams ignorēt apkārt valdošās negācijas un izvairīties no citu cilvēku iejaukšanās mīlas jautājumos. Viņu intereses un vēlmes būs pavisam citādākas, nekā tavējās. Esi piesardzīgs gan uzklausot, gan dodot solījumus. Iespējams, tavi ģimenes locekļi parūpēsies par kādu patīkamu pārsteigumu, kurš krietni uzlabos tavu noskaņojumu. Dosies uz kādu tikšanos, sanākšanu vai prezentāciju. Auna zīmē dzimušie vīrieši saņems jaunumus, kuru ietekmē būs nepieciešams izstrādāt jaunus plānus. Labi pavadīsi laiku kopā gan ar seniem, gan jauniegūtiem draugiem. Sievietes iepriecinās kāda tikšanās vai pārsteigums, kurš saistīts ar cilvēku, ar kuru pagātnē bijušas attiecības.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šonedēļ tava mīlas dzīve būs piesātināta ar interesantiem notikumiem, kuri saistīti gan ar jaunām, gan senām romantiskajām attiecībām. Daudziem nāksies pieņemt svarīgus lēmumus, kuriem pamatā būs kāda jauna, dzīves piespēlēta iespēja. Var gadīties, ka  notiekošais radīs bažīgus tavus tuviniekus un ģimenes locekļus.Nedēļas gaitā gaidāmas kāzas vai vienkārši ģimeniskas svinības. Neprecētajiem Vērša zīmes pārstāvjiem ieteicams gatavoties dinamiskiem notikumiem privātajā dzīvē. Tie var būt sākums gaišākai, labākai nākotnei. Var nākties uzņemties rūpes par bērnu un viņa veselību. Daži piedzīvos kādu notikumu, kurš saistīts ar bērna piedzimšanu vai ilgi gaidītas grūtniecības iestāšanos. Tavu emocionālo stāvokli ietekmēs vairāki tev svarīgi notikumi, cilvēki un lietas. Vērša zīmē dzimušajiem vīriešiem zvaigznes sola jaunumus saistībā ar nekustamo īpašumu vai citām sev vai tuviniekiem piederošām vērtslietām. Sievietēm jārēķinās ar gaidīto ienākumu vai dokumentu aizkavēšanos.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, tavi šīs nedēļas pienākumi lielā mērā būs saistīti ar kādu tuvinieku, kuram būs nepieciešams pievērst vairāk uzmanības. Gaidāmi patīkami notikumi, piemēram, dzimšanas dienas vai vārda dienas svinības, saderināšanās, kāzas u.tml. Labvēlīgs laiks, lai dotos ar biznesu saistītos ceļojumos. Veiksme pavadīs tos, kuru darbs saistīts ar ceļošanu, transportu un tūrismu. Īstais laiks, lai uzsāktu jaunu darbu, it īpaši, ja dēļ tā plānots pārvākties uz citu pilsētu vai valsti. Nedēļas gaitā saskarsies ar kādu delikātu, ar ģimenes lokā esošu bērnu vai jaunieti saistītu problēmu. Saspringta nedēļa tiem, kuru darbs saistīts ar bērniem. Šo septiņu dienu laikā izdevumi būs lielāki, nekā izdevumi, taču iztērētā nauda noteikti nebūs izmesta vējā. Var nākties saskarties ar sarežģījumiem finanšu jomā. Iespējams, šajā situācijā palīdzēt varēs kāds tuvinieks. Dvīņu zīmē dzimušajām sievietēm ieteicams rūpīgi pārdomāt katru lēmumu. Vīrieši atskārtīs, ka atrodas svarīgā dzīves posmā, kurā nevar atļauties vieglprātīgi attiekties pret saviem pienākumiem un saistībām.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šonedēļ zvaigznes tev sola vairākas interesantas iespējas. Rūpīgi plāno savas prioritātes un rīcību, padomā, kā likt lietā savas prasmes, spējas un talantus, nevis vienkārši monotoni strādā ar mērķi nopelnīt. Veiksme būs tavā pusē, līdz ar to vari rēķināties ar labiem ienākumiem. Gaidāma svarīga un interesanta komunikācija ar ģimenes locekļiem, kuri dzīvo tālienē. Labvēlīgs laiks profesionālo saistību un vienošanos izpildei. Pievērsies savas karjeras un izglītības attīstībai. Tavā kolēģu, sadarbības partneru un klientu vidū ienāks jauni cilvēki. Nedēļas gaitā uzņemsi mājās ciemiņus – savus radiniekus vai draugus. Finanšu jomā sarežģījumi nav gaidāmi. Iespējams piedzīvosi kādu īpaši iepriecinošu notikumu. Daļa izdevumu var būt saistīti ar kosmētiskajām procedūrām, zobārstniecības pakalpojumiem vai cita veida ārstniecību. Vīriešiem ieteicams šajā nedēļā vairāk atpūsties un pavadīt laiku svaigā gaisā. Sievietēm gaidāma komunikācija un ziņu apmaiņa ar cilvēkiem no dažādām pilsētām un valstīm.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, pieredzēsi notikumu, kurš saistīts ar citā pilsētā dzīvojošu sievieti. Šajā nedēļā piedzīvotais, tajā skaitā uzklausītie jaunumi un ieteikumi, lielā mērā noteiks turpmāko tev svarīgo nākotnes plānu attīstību. Iepazīsies ar jauniem cilvēkiem gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē. Dažiem šī nedēļa atnesīs jaunu mīlestību, romantisku piedzīvojumu vai flirtu. Daudzi uzsāks jaunu dzīves posmu, kurš būs emocionāli sarežģīts. Izvairies no pārlieku lielām raizēm un negācijām. Labvēlīgs laiks darbam gan mājās, gan darba vietā. Var nākties saskarties ar spriedzi, kuras pamatā ir dažādi sarežģījumi finanšu jomā. Ienākumi var būt mazāki, nekā plānots. Intrigas vai manipulācijas darbā ievedīs tevi neapskaužamā situācijā. Nepievērs uzmanību dzēlīgām piezīmēm un baumām. Neļauj šīm negācijām ietekmēt tavu rīcību un pieņemtos lēmumus. Lauvas zīmē dzimušajiem vīriešiem būs iespēja īstenot kādus ar mājām un nekustamo īpašumu saistītus plānus. Sievietes realizēs plānus, kuri saistīti ar ģimeni.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šonedēļ mājās gaidāmas sarunas par un ap dažādiem svarīgiem jautājumiem, kuri saistīti ar kādu konkrētu ģimenes locekli vai tuvinieku, kurš dzīvo tālienē. Pastāv iespēja, ka daļa sarunu būs īpaši delikātas, ģimenes noslēpumi, par kuriem tev ne pārāk patīk runāt. Esi piesardzīgs attiecībā pret savām emocijām. Tāpat ieteicams saglabāt vērību, dodot vai saņemot naudu no personas, kurai ir apšaubāma reputācija. Dažiem nāksies parūpēties ar bērna veselību. Nopietnas problēmas var piemeklēt kādu tuvu draugu. Var gadīties, ka tās būs nepieciešams risināt juridiskā ceļā. Jaunavas zīmē dzimušos vīriešus gaida nesaskaņas, konflikti un pamatīga spriedze, kuras pamatā būs ar naudu vai finanšu dokumentiem saistīti jautājumi. Sievietes ar interesi un ziņkāri sekos līdzi notikumiem kāda drauga vai draudzenes dzīvē.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, svarīgākās sarunas un notikumi šajā nedēļā būs saistīti ar tavu privāto dzīvi, mīlestību un laulību. Iespējams, centīsies pārsteigt savu mīļoto ar īpašu dāvanu. Daudzi dosies ceļojumā vai piedzīvos ar ceļošanu saistītus notikumus, kuri radīs spriedzi un nesaskaņas ikdienas dzīvē. Pastāv iespēja, ka tiksies ar kādu no tālienes, lai saņemtu svarīgu sūtījumu. Liela nozīme būs komunikācijai ar cilvēkiem no tālienes vai ārzemniekiem, kuri dzīvo tev līdzās. Tevi satrauks jaunumi par veselības stāvokli cilvēkam, kurš jau ilgstoši slimo. Var gadīties, ka sapnī redzēsi tuvinieku vai draugu, kurš jau devies Aizsaulē. Pozitīvākie jaunumi un notikumi būs saistīti ar naudu, finanšu dokumentiem, ieteikumiem, kā vairot savus ienākumus u.c. Svaru zīmē dzimušās sievietes gūs sev izdevīgu iespēju, kura saistīta ar ceļošanu vai citviet dzīvojošiem cilvēkiem. Vīriešiem nāksies pieņemt svarīgus lēmumus saistībā ar turpmāko rīcību, attiecībām vai nekustamo īpašumu.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, ieteicams jau laikus saplānot šīs nedēļas notikumus. Patīkamas emocijas sagādās kāds uzaicinājums doties ciemos. Labvēlīgs laiks, lai gūtu peļņu no dažāda veida finanšu darījumiem. Nedēļas gaitā saņemsi naudu, kura kaut kādā veidā saistīta ar bērnu. Daudziem uzsmaidīs veiksme, piedzīvojot bērna piedzimšanu, svinot bērna dzimšanas dienu u.tml. Nozīmīgie, šajā dienā pieņemtie lēmumi, atstās iespaidu uz notikumu attīstību tavā dzīvē līdz pat šī gada beigām. Saņemsi informāciju saistībā ar senākiem notikumiem, pateicoties kurai atbrīvosies no raizēm par pieļautu kļūdu, apvainojumu u.tml. Ar šaubām raudzīsies uz jauniepazītajiem cilvēkiem, taču galu galā spēsi iemācīties no viņiem daudz ko jaunu un noderīgu. Uz laiku var nākties šķirties no kāda ģimenes locekļa, kurš dosies atpūtas ceļojumā vai komandējumā. Skorpiona zīmē dzimušās sievietes var gatavoties interesantiem mīlas piedzīvojumiem. Vīriešiem, kuri var lepoties ar bērniem vai mazbērniem, nāksies atvasēm dot kādu svarīgu solījumu.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šonedēļ fokusēsies uz steidzamiem un sarežģītiem, ar ģimeni saistītiem jautājumiem. Liela daļa notikumu ģimenē padarīs tavas attiecības ar tuviniekiem daudz dinamiskākas un emocionālākas. Tikšanās ar viņiem būs mierpilnas un tas būs patīkami pavadīts laiks ārpus ierastās rutīnas darbā vai mājās. Vēlēsies tikties arī ar draugiem, cerot smelties no tiem pozitīvo enerģiju un apmainīties ar svarīgu informāciju. Darbā paļaujies tikai uz cilvēkiem, kurus jau labi pazīsti un, kuriem vari uzticēties. Iespējams, nāksies uzņemties papildus pienākumus vai doties uz kādu svarīgu biznesa tikšanos. Raizes, kuras izjutīsi šajā nedēļā, nebūs nekas jauns. Visticamāk, tās jau ilgi neliek tev mieru un saistītas ar neskaidrību par nākotni. Strēlnieka zīmē dzimušie vīrieši meklēs problēmas tur, kur to patiesībā nemaz nav. Sievietes gaidīs kādu dokumentu vai ienākumus personīgajā vai ģimenes budžetā.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, tev priekšā ir nedēļa, kurā pakāpeniski atbrīvosies no lietām, kuras tev kaut kādā veidā ir traucējušas pilnveidot sevi un attīstīties. Šo septiņu dienu laikā piedzīvosi neparedzētus notikumus, kuri dabīgā ceļā atrisinās vairākus tev svarīgus jautājumus. Konflikti ar apkārtējiem radīs tikai un vienīgi nevajadzīgu spriedzi savstarpējās attiecībās, tādēļ padomā labi, vai tiešām tev nepieciešams viss šis stress tavā dzīvē. Veselības stāvoklis var būt nestabils un lielā mērā uz to iespaidu atstās ikdienā piedzīvotā spriedze. Gaidāma ļoti svarīga un delikāta saruna ar kādu vīrieti, kuras laikā pamatīgi tiks pārbaudīta tava vai viņa pacietība. Sapnī redzēsi cilvēku, kurš tev šķiet pievilcīgs un saistošs arī nomodā esot. Gūsi iespēju sasniegt progresu dažādās dzīves jomās, ja pratīsi izmantot savas ambīcijas un apņēmību. Šis ir nozīmīgs posms tavā dzīvē, tādēļ nešķērdē savu enerģiju un laiku sīkumos. Mežāža zīmē dzimušie vīrieši izies cauri gan skumjām, gan aizvainojumiem, gan vilšanās sajūtai, kuru radīs kāda cita cilvēka rīcība vai nepiepildītie solījumi. Sievietes sekos līdzi notikumiem sava dēla, mazdēla, vīra vai dzīvesbiedra dzīvē.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, šonedēļ meklēsi prieku un līksmību. Pat niecīgākie sīkumi liks tev smaidīt un uzlabos tavu noskaņojumu. Laiku pa laikam dažādas tikšanās un telefona zvani tev atgādinās par notikumiem pagātnē. Būsi noraizējies par zādzību vai citu ļaunprātību, kuru piedzīvojis kāds tavs draugs vai tuvinieks. Zvaigznes sola vairākus pārsteigumus un izmaiņas plānos. Var gadīties, ka viss norisināsies pavisam citādāk, nekā biji iecerējis. Lielākais pārsteigums no visiem tevi sagaidīs mājās. Veiksme un iespējas tev uzsmaidīs ik uz stūra. Labvēlīgs laiks, lai atrisinātu ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus. Gūsi iespēju veikt kārotās un nepieciešamās izmaiņas savā dzīvesvietā. Ūdensvīra zīmē dzimušajām sievietēm nāksies veltīt laiku dažādu, ar citiem cilvēkiem saistītu problēmu risināšanai darbā, lai sasniegtu panākumus karjerā. Vīriešiem darbs uz priekšu ritēs raiti un neizpaliks arī pozitīvi rezultāti, ja vien virsroku neņems slinkums.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, tev priekšā ir mīlestības un harmonijas pilna nedēļa. Sirdī brīvie dosies jaunu attiecību meklējumos, savukārt aizņemtie stiprinās esošās. Mīlas dzīvē viss ritēs uz labo pusi. Nedēļas gaitā gaidāma kāda tikšanās, notikums vai saruna saistībā ar jaunu meiteni vai sievieti. Kāds no gados vecākajiem tuviniekiem var griezties pie tevis ar svarīgu lūgumu. Zvaigznes sola interesantu nedēļu un vari būt mierīgs – dramatiski notikumi tajā nav gaidāmi. Labvēlīgs laiks finanšu jautājumu risināšanai un dažādiem naudas darījumiem. Ieteicams neuzsākt šo nedēļu ar bezrūpīgu attieksmi attiecībā pret saviem plāniem un apkārtējiem cilvēkiem. Šis laiks var izrādīties liktenīgs gan karjerā, gan mīlestībā, gan ģimenes dzīvē. Lai arī sākotnēji šķitīs, ka nekas ievērības cienīgs nav noticis, dažādi sīkumi atstās lielu iespaidu uz tavu dzīvi nākotnē. Zivju zīmē dzimušajām sievietēm savā rīcībā ieteicams būs prātīgākām un lēnākām. Rūpīgi pārdomā lēmumus, kurus grasies pieņemt. Vīrieši fokusēsies uz materiālajām lietām un viss pārējais paliks otrajā plānā.

 

Lai jauku notikumu piepildīta tev šī nedēļa!

 

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....