Jau oktobris aizsoļojis pāri pusei un zelta rudeni sola nomainīt kailie koki, lielāks drēgnums un, protams, ziemas gaidas. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās sola tieši tev šajā nedēļai?

 

 

Auns

Šonedēļ labvēlīgi var attīstīties tavas finanšu lietas, kā arī labvēlīgi apstākļi var rasties kādās tavās interesēs. Nedēļas laikā tev būs tikšanās vai saruna ar cilvēkiem, ar kuriem nākotnē tu nevarēsi konsultēties. Lielisks laiks visam, kas saistīts ar bērniem – apciemojumi, kopīgas pastaigas, tikšanās, izrunāšanās u.c. Šonedēļ, iespējams, saņemsi telefona zvanu vai dokumentus, kas ietekmēs tavus nākotnes plānus. Pārsteigumi šonedēļ lielā mērā būs saistīti ar tavu mīlas dzīvi vai kāda tava ģimenes locekļa mīlas pieredzi. Var rasties kāda neparedzēta veselības problēma tev vai cilvēkam, ar kuru kopā tu dzīvo. Aunu vīriešiem iespējama naudas saņemšana.

 

 

Vērsis

Šī tev solās būt nedēļa, kurā tev būs iespēja priecāties par lietām, kurās tev ir veicies, kā arī par paveikto, par to, kur esi iesaistījies. Kaut kas solās tevi šonedēļ pozitīvi pārsteigt. Neparedzētas veselības problēmas vai sekas no tām parādīs tev jomu, kas dzīvē beidzot jāmaina. Var rasties stresa situācijas, kas var ietekmēt tavu veselību – rasties galvassāpes, bezmiegs u.tml. Lieliski piemērota nedēļa izbraucieniem, īpaši, ja brauciens saistīts ar tavu vai ģimenes īpašumu, kas atrodas citā vietā. Labs laiks, lai iesaistītos dažādos īpašuma un materiālos jautājumos, jo īpaši, ja tie ietver ceļošanu. Šonedēļ būs kāds patīkams notikums, kas būs saistīts ar mammu, vecmammu vai citu tuvu radinieku. Būsi veiksmīgs kādā spēlē, publiskā pasākumā vai līdzīgā ietās. Vēršu sievietes jutīs spēku un likteņa aizsardzību kādā sev svarīgā brīdī.

 

 

Dvīņi

Tev priekšā ir nedēļa, kurā būs jāpieņem āri lēmumi. Tev vajadzēs pienācīgi reaģēt uz lietām, kas saistītas ar naudu vai finanšu saistībām. Tagad viss nebūs tik viegli. Dažādi šķēršļi un apstākļi aizvien palielinās spriedzi. Daudz kas būs atkarīgs no tā vai tu spēsi mierīgi lietas apdomāt, vai kritīsi panikā. Lēmums, kā izturēties pret cilvēkiem un to, ko tas var nodarīt, būs tavās rokās, tāpēc, pirms ko dari, skaidri apzinies, kādas tam var būt sekas. Ir liela varbūtība, ka saņemsi komentārus no cilvēka, kurš ir tavā draugu lokā, ar savu reakciju tu riskēsi saņemt jaunu, nevēlamu spriedzi. Kā jau redzi, šonedēļ viss būs atkarīgs no tā, kā spēsi valdīt pats pār sevi, savām domām, vārdiem, darbiem. Iespējams, tevi apbēdinās ziņas, kas saistītas ar kādu tev zināmu personu vai notikums, kas tieši saistīts ar tevi. Pienācis laiks, lai atrisinātu mantojuma, īpašuma tiesību vai citu finanšu lietu jautājumus. Dvīņu vīrieši var gūt jaunu mīlestības pieredzi šonedēļ – iespējama mīlas dēka vai beidzot uzmanības saņemšana no sievietes, par kuru kādu laiku esi izrādījis interesi.

 

 

Vēzis

Šonedēļ, iespējams, radīsies bažas par kādām izmaksām, kas pēdējā laikā kļuvušas tev ļoti aktuālas. Iespējams, šīs izmaksas ir/būs saistītas ar mājokli, remontu vai citām līdzīgām lielām lietām. Ja tu ko pārdod, saņemsi piedāvājumu par iegādi, taču tas, visticamāk, tevi finansiāli neapmierinās. Šonedēļ būs iespējams panākt progresu, īstenojot svarīgus plānus. Tas būs iemesls, lai nodrošinātu sev labāku garastāvokli. Informācija vai ieteikumi, ko saņemsi šīs nedēļas laikā, liks domāt par iespējamo labumu tev pašam. Iespējamas problēmas ar cilvēkiem, kuri ir no citām vietām, ļoti ticams, ka šīs problēmas radīsies brauciena laikā. Jaukus mirkļus varēsi pavadīt kopā ar meitu, mazmeitu, mammu vai citu sievieti no sava tuvākā ģimenes loka. Iespējams, saņemsi ziņas par grūtniecību vai meitenītes nākšanu pasaulē. Iespējams, jaunas iespējas gūsi savās vai draugu mājās.

 

 

Lauva

Iespējams, šonedēļ būs kāda ģimenes, tā teikt, kopsapulce. Taviem radiniekiem šonedēļ būs ļoti liela loma tavā dzīvē, īpaši vīriešiem. Šonedēļ vari izbaudīt dažādus pasākumus, kas saistīti ar bērniem vai jauniešiem. Neatkarīgi no konkrētā notikuma, tam būs attīstība, turklāt – labvēlīgā, pozitīvā virzienā, taču, iespējams, tas nenotiks tik ātri, cik to vēlies. Finansiālajā ziņā šī nedēļa solās būt labvēlīga un interesanta, jo īpaši, ja esi aktīvs un mīli savu darbu. Un tas arī ir jāiemācās – ja vēlies gūt ienākumus, ir jāstrādā pie tā. Var rasties jaunas iespējas sabiedriskai vai politiskai darbībai. Šonedēļ centies uzturā lietot vairāk augļu. Darba vietā vadītāja vai kolēģa veiktie pasākumi varētu izraisīt nepatīkamas sajūtas, pat strīdus un konfliktus, kam būs nepieciešams laiks, lai tos atrisinātu. Viss būs sācies ar pavisam muļķīgu kļūdu vai neatbilstošu reakciju.

 

 

Jaunava

Šonedēļ esi saprātīgs, piesardzīgs un mēģini nebūt tik emocionāls. Jo īpaši tas attiecas ar gadījumiem, kad strādā naudu vai kādiem finanšu dokumentiem. Šonedēļ vairāk uzmanības vajadzētu pievērst savam budžetam, apdomājot lietas, ko vari atļauties, bet uz ko labāk vajadzētu pagaidīt. Var gadīties, ka uzzināsi par kāda vīrieša veselības problēmām – viņš varētu būt tavs draugs, kaimiņš vai radinieks. Mīlas dzīvē norisināsies dažādi interesenti notikumi, kas, galvenokārt, solās būt pozitīvi. Ja šobrīd esi pievērsies kādas sen piekrautas vietas kārtošanai, piemēram, pagraba, garāžas vai tamlīdzīgi – noteikti atradīsi, ko aizmirsu, bet vērtīgu. Jaunavu vīriešiem jo īpaši šonedēļ vajadzētu parūpēties par savu veselību un fiziski kustēties – doties garākās pastaigās, pievērsties sporta aktivitātēm un līdzīgām lietām. Iespējamas nepatikšanas tavā dzīvē liks tev padomāt par attieksmes un uzvedības maiņu pret konkrētiem cilvēkiem. Tava attieksme vai nevēlēšanās komunicēt var radīt problēmas.

 

 

Svari

Šī nedēļa būs psiholoģiska un emocionāla pārbaude tavai dvēselei. Tas būs jo īpaši pamanāms, ja pagājušajā nedēļā tev bija radušās problēmas. Uzreiz šīs lietas atrisināt nevarēsi. Tev ir nepieciešams piedot kādam vai lūgt piedošanu par savu rīcību, vārdiem, un šāds solis nemaz nebūs viegls. Šī nedēļa radīs izmaiņas tavās mājās – tas varētu būt kā remonts vai līdzīgas pārmaiņas, tā arī kāda cilvēka ierašanās, kurš mērojis tālu ceļu. Neatkarīgi no tavām sajūtām, domām un uztveres, šis notikums sola labvēlīgus notikumu pavērsienus. Sarežģīta šī nedēļa solās būt tiem Svariem, kuri šobrīd piedzīvo laulības šķiršanas procesu vai kādā citā veidā zaudējuši partneri. Kopumā šī nedēļa solās būt emocionāli grūta ar iespējamiem pat depresīviem uzliesmojumiem. Šajās dienās nav vēlams ceļot. Iespējams, būs kāds konkrēts mērķis attiecībās ar kaimiņiem.

 

 

Skorpions

Šonedēļ varēsi optimistiski paraudzīties uz savu nākotni. Vari sagaidīt dažādus ieteikumus vai aplūkot iespējas, kas tev tiks dotas. Īpaša nozīme būs informācijai, ko saņemsi no personas, kura atrodas tajā pašā vietā, kur esi tu. Dažas no tavām cerībām šonedēļ būs saistītas ar kādu sievieti – visticamāk, tā būs tikšanās vai virtuāla saruna. Būs saruna vai finansiāla rakstura saistības ar kādu cilvēku, kurš ir no tava radu loka. Iespējama naudas saņemšana vai atdošana tavā ģimenē. Pārsteigumi šonedēļ varētu pavērt tev jaunas iespējas. Nekas nebūs tāds, kam nav nekādas nozīmes, lai arī, iespējams, tev tas izskatītos kas pavisam nesvarīgs. Ir pienācis laiks apdomāt un apspriest iespējas par tavu pašreizējo vai nākotnes mājokli. Iespējams, to darīt liks kāds īpašs notikums.

 

 

Strēlnieks

Tev ir dots laiks izvērtēt savs darbības un sasniegumus. Pārdomā visu, ko esi paveicis kopš šī gada sākuma. Pārrunā to ar dažādiem cilvēkiem un uzklausi viņu viedokļus un redzējumu par to, kā arī ieklausies viņu padomos. Šonedēļ gaidāmi arī patīkami notikumi, kas saistīti ar bērniem. Iespējams spriedzes pieaugums darbā, var gadīties, ka būs grūti cīnīties ar vadītāju vai kolēģu emociju izvirdumiem. Mēģini no dažādām situācijām iziet ar jokiem un smaidu, bet izvairies no melnā humora. Šī nedēļa būs interesanta kādu tavu draudzīgo attiecību attīstībā. Tās, kas ir izveidotas jau šobrīd, var ietekmēt lēmumu, ko pieņemsi. Jaunās draudzības, ko plāno attīstīt šonedēļ, var ietekmēt tavu dzīvi. Šonedēļ tev būs svarīgi lasīt. Tu varēsi uzkrāt zināšanas un iegūt kādu svarīgu informāciju vai pat pamanīt nozīmīgu reklāmu.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ, iespējams, nāksies doties uz vairākām tikšanām, kas saistītas ar nepatiku vai saspringtām attiecībām. Iespējams, nāksies apmeklēt sapulci, kur būs jātiekas ar nepatīkamiem, negodīgiem cilvēkiem. Šīs nedēļas laikā, iespējams, atskārtīsi par veselības problēmām sev vai kādam tuvam cilvēkam. Var gadīties, ka sāksi koncentrēties uz mīlas lietām, kas saistītas ar pārpratumiem, šaubām vai nedrošības sajūtu, ko izjūti tu vai tavs partneris. Šī būs ļoti vērtīga nedēļa Mežāžu sievietēm. Iespējams, tieši šobrīd lielā mērā noteiksi savu nākotni. Svarīgas būs tavas attiecības ar citām sievietēm, tāpēc tev jābūt atvērtam tam, ko iegūsti no saņemtās informācijas, ieteikumiem vai palīdzības. Mežāžu vīriešiem būs veiksme, taču tā nebūs saistīta ar naudu. Tā varētu būt jauna iepazīšanās, nejauši gūta informācija vai jaunu apvāršņu apzināšanās.

 

 

Ūdensvīrs

Galvenās problēmas, kas būs šonedēļ, būs saistītas ar naudu vai finanšu dokumentiem. Tu būsi atkarīgs no citiem vai no viņu vēlmes izpildīt savus solījumus. Tas padarīs tavus uzdevumus sarežģītākus, taču tāpat lielākoties viss būs atkarīgs no tavas spējas organizēt un mobilizēt. Problēmas vai nepatikšanas var rasties saistībā ar cilvēku, no kā vismazāk ko tādu gaidi. Šīs nedēļas labās ziņas būt saistītas ar draudzīgu atbalstu, jaunas draudzības rašanos vai romantiskām attiecībām. Tu varēsi saņemt atbalstu no draugiem dažādos veidos, taču tas būs lielā mērā atkarīgs no tavas attieksmes pret viņiem līdz šim. Labvēlīga nedēļa tiesas procesu risināšanai, taču nedrīkst tajos iesaistīt nekādas viltības vai negodīgas manipulācijas. Pievērs uzmanību to cilvēku komentāriem un darbībām, ar kuriem kopā strādā.  

 

 

Zivis

Šonedēļ iespējama svarīga saruna ar personu, kura dzīvo citā pilsētā vai valstī. Iemesls tam varētu būt tavs lēmums vai kaut kas, ko tu centies saprast, pieņemt vai atbalstīt. Lieliska nedēļa, lai nokārtotu ar bērniem saistītu dokumentu – pasi, stipendiju, iztikas līdzekļus u.c. Konflikts ar sievieti var nostādīt tevi neveiklā vai nepatīkamā situācijā. Iespējams, viņa ir tava radiniece, taču tas nav konkrēti teikts. Iespējams, saņemsi finansiālu atbalstu, padomu vai citu līdzīgu darbību no cilvēka, kurš dzīvo citā pilsētā. Ne viss notiks precīzi tā, kā būsi to iecerējis, iztēlojies. Zivju sievietēm jāizvairās no pretrunām un strīdiem, jo tas viss var attīstīties nevēlamā virzienā, izraisot pat zaudējumus. Zivju vīriešiem var rasties nelieli neplānoti maksājumi vai nāksies pievērst uzmanību kāda parāda dzēšanai.

 

 

Lai tev šī nedēļa izdodas lieliska!

Sabiedrība

“Harijs ir ticis šausmīgi izmantots” – Tramps nespēj klusēt par Meganu Mārklu

Donalds Tramps ir apsūdzējis Saseksas hercogieni par “necieņu” pret karalieni un karalisko ģimeni. Plašā intervijā...

Vēl 712 jauni Covid-19 gadījumi un 19 mirušie, tostarp četrdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 712 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

“Es nebiju iedomājusies, ka tā būs…” Olgas izgājiens Kasparu padara traku

  Sportista un uzņēmēja Kaspara Kambalas sieva Olga šā gada noslēgumā pirmo reizi pilnībā kaila stājās...

Diemžēl ceturtdienas rīts pienācis ar skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 1. decembra plkst. 06.30 līdz 2. decembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Žanis Magonei sagādājis jaunas nedienas, sieviete vēršas pēc palīdzības

  "STV" šova "Slavenības. Bez filtra" lielākas zvaigznes Magones vīram Žanim Šutovam ir aizliegums tuvoties gan...

Ko darīt, ja bērnu neielaiž veikalā bez pases vai ID-kartes? Skaidro tirgotāji!

  Arvien biežāk tiek saņemti satraukto bērnu vecāku zvani par to, ka tirdzniecības vietās, kas darbojas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Lielāka iespēja saņemt un izteikt dažādus spēcīgus vārdus un komentārus, tāpēc pēc iespējas centies vairot...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena izrādīsies diezgan labvēlīga, lai komunicētu ar draugiem. Tuvības sajūta ar cilvēkiem kļūs aizvien...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

   Ko zvaigznes tieši tev vēsta par decembra pirmo dienu?   Auns Ar visu sparu metīsies jaunos darbos un...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Pirmā dienas  puse solās būt saspringta. Paaugstināsies neiecietība, katrs sīkums var izsist no līdzsvara. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šai dienai nekal Napoleona plānus, bet uzstādi realizējamus mērķus. Ja kaut kas neizdodas, pie vainas...
Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

    Planētu mijiedarbība ir labvēlīga, lai demonstrētu savu šarmu un prasmes publiski. Sociālā saskarsme paies bez...

Mājai un Dārzam

Foto: Vilis Bukšs

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Latvijā pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā prognozē decembra mēnesī gaidāmos...

LATVIJA PUTEŅA VARĀ: Notikuši vairāki negadījumi, valsti pārklāj sniega sega – VIDEO, FOTO

  Apkopojam video un foto materiālus, kas tapuši puteņa laikā pirmdien un naktī uz otrdienu -...

Sinoptiķis Bricis nopietni brīdina: Šis būs spēcīgākais sniegputenis pēdējo gadu laikā

  Šonedēļ gaidāmi divi lieli puteņi - vieni no spēcīgākajiem pēdējo četru gadu laikā, pirmdienas rītā...