Vēl viena nedēļa galā, nākamā klāt. Ar joni tuvojas decembris un Ziemassvētku laiks, bet šīs nedēļas izskaņā jau klāt Pirmā Advente. Izbaudi šo laiku un aplūko, ka izkārtojušās zvaigznes, planētas šai nedēļai. Ko tās sola tieši tev?

 

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, gatavojies ģenerāltīrīšanai, kuras laikā atbrīvosies no bezcerīgiem plāniem un bezjēdzīgām attiecībām. Tev būs gana daudz drosmes beidzot pieņemt šos kardinālos lēmumus un rīkoties. Daudziem gaidāms kāds sūtījums vai dokuments no tālienes. Daļa sāks gādāt Ziemassvētku dāvanas tuvākajiem draugiem un tuviniekiem, lai vēlāk izvairītos no pirmssvētku burzmas. Labvēlīgs laiks izbraukumiem uz vietām, kur atrodas kāds no īpašumiem – māja, vasarnīca u.tml. Vilšanos sagādās jaunumi kāda drauga dzīvē. Iespējams, ka uz laiku nāksies šķirties no kāda no draugiem dēļ dažādiem notikumiem viņa vai viņas dzīvē. Mīlas dzīvē gaidāmi interesanti notikumu pavērsieni, it īpaši tiem, kuri tikai pavisam nesen uzsākuši romantiskās attiecības. Sirdī brīvajiem uzmanību var piesaistīt kāds svešinieks, kurš pārstāv citu valsti vai nacionalitāti. Visai sarežģīta šī nedēļa būs attiecībā pret mājsaimniecības jautājumiem. Iemesli raizēm var būt dažādi, taču kopumā ieteicams konkrēto jautājumu risināšanu atstāt uz vēlāku laiku, ja vien tas ir iespējams.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šajā nedēļā ieteicams pievērst rūpīgu informāciju jaunumiem un informācijai, kurus saņemsi no kāda vīrieša. Patīkamas emocijas sagādās kāds īpašs notikums. Kopumā nedēļa solās būt daudzkrāsaina un nebūt ne pelēcīga. Tev priekšā ir vairāki nozīmīgi notikumi un tikšanās, no kuriem vismaz viena sniegs tev cerību tuvākajā laikā atrisināt kādu svarīgu jautājumu. Piemērots laiks juridisko lietu sakārtošanai, it īpaši, ja tās saistītas ar laulāto attiecībām u.tml. Raizes radīs tava vai kāda tuva cilvēka veselība un nespēja atrast konkrētajai problēmai tūlītēju, atbilstošu risinājumu. Nedēļas gaitā gaidāms konflikts ar kādu sievieti, kuras negodprātīgā, ļaunprātīgā rīcība atnesīs tev zināmus zaudējumus. Iespējams, viņas nolūki bija pavisam citādi vai viņa pati nonāca citu cilvēku radīto in intrigu, manipulāciju lamatās. Veiksmīga nedēļa darbā un ģimenes dzīvē. Iespējams, kāda tuva cilvēka sasniegumi profesionālajā jomā kalpos par iemeslu nelielām svinībām. Vīriešus virs 35 gadu vecuma zvaigznes lutinās ar jaunām iespējām, attīstību un kontaktiem.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ piedzīvosi vairākus notikumus, kuri saistīti ar bērniem. Iespējams, saņemsi jaunumus par kādas meitenītes nākšanu pasaulē draugu vai tuvinieku ģimenē. Interesanta pieredze gaidāma arī finanšu jomā, saistībā ar naudu vai kādu finanšu dokumentu. Pārsteigumi gaidīs tevi ik uz stūra un saņemsi tos visnegaidītākajā laikā, vietā un veidā. Daži var saņemt piedāvājumu darbam uz noteiktu termiņu, kā arī algas pielikumu. Katrs notikums šajā nedēļā ienesīs jaunas vēsmas tavā dzīvē. Piedzīvosi gan skumjas, nedrošību, gan satraukumu par savu nākotni. Centies pavadīt vairāk laika ar draugiem, lai atbrīvotu prātu no šīm negatīvajām domām. Uzturēsi komunikāciju ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Vīriešiem neskaidrību dzīvē kliedēs kāda tikšanās, saruna vai jaunumi.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šonedēļ saņemsi iespēju gūt progresu un veiksmi svarīgās profesionālajās vai biznesa attiecībās. Tevi pārsteigs kāds ieteikums vai pārmaiņas. Iespējams, gūsi papildus ienākumus, pateicoties savam darbam vai biznesam. Negatīvu iespaidu uz tavu dzīvi atstās sens ienaidnieks vai draugs, ar kuru jau ilgāku laiku atpakaļ pārtrauci kontaktus. Centies atstāt pagātnes notikumus pagātnē. Mīlas dzīvē gaidāmas dažādas, interesantas sarunas, kuru laikā pārrunāsiet savus nākotnes plānus. Aizraujoša šī nedēļa būs tiem, kuri apmainās ar mīlestības vēstulēm ar cilvēku, kurš dzīvo tālienē. Iespējamas arī jaunas, romantiskas iepazīšanās. Kādi pārsteigumi tevi sagaida? Galvenokārt tie būs saistīti ar kādu notikumu vai cilvēku no tavas pagātnes. Nedēļas laikā beidzot izdosies pieņemt kādu nozīmīgu lēmumu, kuru ilgu laiku pārdomāji. Nepatīkamus brīžus var sagādāt kāda tuva cilvēka pēkšņās veselības problēmas.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, ieteicams pievērst īpašu uzmanību šajā nedēļā iepazītajiem vīriešiem. Kāda jauna personība ieņems lielu lomu tavā dzīvē. Prieka brīžus sagādās sanākšana un svinības par godu ģimenes lokā esošam bērnam vai jaunietim. Daudziem iespējams saņemt jaunumus par grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Neraugoties uz pozitīvo notikumu attīstību, lielai daļai neizdosies izvairīties no iekšējā nemiera vai bailēm. Dažiem tas var būt saistīts ar kādu privātu vai biznesa noslēpumu, savukārt citi šīs emocijas var izjust dēļ kāda drauga, kolēģa vai svešinieka negodprātīgās rīcības. Labvēlīgs laiks dažādu ģimenisku notikumu plānošanai un organizēšanai. Ienākumi ģimenes budžetā ļaus tev palutināt sevi un mīļos ar nelieliem pirkumiem. Ja tevī rodas pārliecība, ka konflikts ir piemērotākais veids, kā atrisināt kādu problēmu, tad zini – tu pieļauj milzu kļūdu. Izvairies no nevajadzīgām nesaskaņām un, ja tomēr rodas šāda situācija, uzklausi arī sava oponenta sakāmo.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, tev priekšā ir ģenerāltīrīšana mājās, kuras laikā atbrīvosies no vecām, salūzušām lietām, novalkātām drēbēm u.c. Dažiem var gadīties pazaudēt vai aizmirst dokumentus vai personīgās lietas kādā publiskā vietā. Iespēja tās atrast, diemžēl, būs pielīdzināma nullei. Strādāsi pie kāda finanšu dokumenta sakārtošanas, ar kura palīdzību tev izdosies uzlabot savus ienākumus jau tuvākajā nākotnē. Tiesa gan, tie nebūs lieli, tādēļ nesāc plānot nevajadzīgus pirkumus un neaizraujies ar loterijām, kā arī azartspēlēm. Gaidāma komunikācija un tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. Visticamāk, tās būs personas, ar kurām tev ir kopīgas intereses vai hobiji. Gados jaunās sievietes gūs iespēju doties ceļojumā jau šajā nedēļā vai Ziemassvētku brīvdienās. Sievietēm virs 35 gadu vecuma šonedēļ nāksies vairāk uzmanības pievērst attiecībām ar draugiem un tuviniekiem. Vēlēsies vairāk laika veltīt sev, taču to būs visai sarežģīti realizēt. Vīriešiem radīsies vajadzība griezties pēc palīdzības vai padoma pie kādas pieredzējušas sievietes. 

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, gatavojies šajā nedēļā risināt kādu nepatīkamu situāciju, nesaskaņas vai citu problēmu, kas saistīta ar zēnu vai jaunu vīrieti. Situācija, lai kāda arī tā būtu, būs nopietna un tās risināšanu atlikt uz vēlāku laiku nebūs iespējams. Šo septiņu dienu laikā tavā dzīvē ienāks ne mazums cilvēku. Daudzi sapņi atgādinās tev par cilvēkiem, kurus neesi saticis mēnešiem vai pat gadiem. Šajā sakarā, dažādo emociju un pieredžu ietekmē, tava dzīve kļūs krietni dinamiskāka. Raizes un satraukumu sagādās kāda ģimenes vai paziņu lokā esoša vīrieša veselības problēmas. Neraugoties uz to, šajā nedēļā piedzīvosi daudz pozitīvas emocijas, ir īpaši mīlas dzīvē. Iespējams, vēlēsies sagatavot savam mīļotajam cilvēkam kādu īpašu pārsteigumu. Īpašs laiks sievietēm virs 35 gadu vecuma – ieteicams izmēģināt savu veiksmi loterijā, uzņemties vairāk riska un mesties jaunos piedzīvojumos. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma nāksies rast kompromisu, lai nesāpīgi varētu atrisināt kādu samilzušu problēmu mājās.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, gatavojies saspringtai nedēļai, it īpaši romantiskajā dzīvē. Daži, kuri nesen piedzīvojuši šķiršanos, aizvien meklēs savu vainu un pieļautās kļūdas, kā rezultātā attiecības ar partneri tika pārtrauktas. Savu kļūdu analizēšana nav nekas slikts, tomēr pārlieku neaizraujies un nenokavē jaunu iespēju iepazīties. Finanšu jomā gaidāma visdažādākā pieredze un emocijas. Vienubrīd būsi priekpilns, bet jau nākamajā saniknots. Iespējami  kā guvumi, tā zaudējumi, tādēļ rūpīgi plāno savu budžetu. Saņemsi jaunumus, kuri saistīti ar bērnu. Ja tev ir bērns vai mazbērns, kurš dzīvo tālienē, šonedēļ jūsu starpā raisīsies dinamiska komunikācija. Ko svarīgi paturēt prātā šo septiņu dienu laikā? Pats galvenais – sargā sevi no apkārtējo agresijas, manipulācijām un zādzībām, kā arī pats neveic šāda veida ļaunprātības, par kurām vēlāk var nākties pamatīgi samaksāt. Skorpiona zīmē dzimušās, gados jaunā sievietes ņems dalību saderināšanās vai kāzu svinību plānošanā. Dažām iespējams pašām uzsākt kopdzīvi ar mīļoto, saņemt bildinājumu vai salaulāties.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šī nedēļa tevi pārsteigs ar dažādiem notikumiem, sanākšanām un cita veida komunikāciju ar vīriešiem. Tā visa pamatā būs vēlme dalīties panākumos, veiksmē, pozitīvās emocijās vai atzīmēt kādus svētkus. Gaidāma nozīmīga saruna ar kādu sievieti, kura lielā mērā noteiks tavu rīcību un plānus nākotnei. Dažādu iemeslu dēļ atjaunosi komunikāciju un saistības ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Tev priekšā ir pozitīva un veiksmīga nedēļa, it īpaši, ja neļausi apkārtējiem pārāk daudz ietekmēt savu dzīvi un lēmumus. Nostādi pats savus mērķus, kā arī pats izvēlies ceļu, pa kuru dosies tiem pretī. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai sievietēm virs 35 gadu vecuma. Gados jaunos vīriešus zvaigznes lutinās ar iespējām realizēt sev nozīmīgus mērķus un plānus. Gados jaunām sievietēm izdosies atjaunot draudzīgas vai biznesa attiecības ar cilvēkiem, kuri dzīvo tālienē. Dažām iespējams doties arī kādā ilgi plānotā ceļojumā. Pievērs uzmanību informācijai, kuru saņemsi no nesen iepazītiem vai tikai virtuāli pazīstamiem cilvēkiem.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, tev priekšā ir daudz un dažādas sarunas ar vīriešiem, kuru laikā pārspriedīsiet finanšu jautājumus. Neraugoties uz to, ka finanšu joma būs viena no galvenajām tavā uzmanības lokā, bez ievērības nevarēs palikt arī attiecības ar ģimenes locekļiem, kurās piedzīvosi kādu negaidītu situāciju. Ja esi precējies, neļauj attiecībās ar laulāto ienākt konfrontācijām – tās var novest pie kopīgo plānu izgāšanās. Interesantus notikumus vari piedzīvot saistībā ar bērnu, kurš nācis pasaulē citā pilsētā vai valstī. Šo septiņu dienu laikā uzturēsi komunikāciju gan ar jauniem, gan veciem draugiem. Pārrunāsiet dažādās idejas un iespējas satikties decembrī gaidāmo svētku laikā. Jauna virtuāla draudzība padarīs interesantāku tavu ikdienu, kā arī ļaus tev uzzināt daudz ko jaunu. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma lielākā daļa notikumu un lēmumu būs pakārtoti finanšu jautājumiem.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, izvairies no pārāk lielas plānošanas un vairāk ļaujies visam noritēt pašam no sevis. Nedēļas beigās būsi pārsteigts, cik daudz pozitīvā esi paguvis piedzīvot. Neraugoties uz to, diemžēl, dažiem var nākties saskarties arī ar pāris nepatīkamiem jaunumiem un situācijām. Labvēlīgs laiks mājsaimniecībai noderīgu pirkumu veikšanai. Ieteicams izvairīties no nekustamā īpašuma izīrēšanas vai nodošanas kādam īslaicīgā lietošanā. Mīlas dzīvē lieli pārsteigumi nav gaidāmi un viss lielā mērā būs atkarīgs no tavām un partnera vēlmēm. Centieties paraudzīties reāli viens uz otru un savām attiecībām kopumā. Iespējams, saņemsi ielūgumu uz kādu tikšanos, uzsāksi jaunu mīlas dēku vai komunikāciju ar potenciālo partneri. Ļauj notikumiem ritēt savu gaitu un ļaujies patīkamiem pārsteigumiem. Kāds piedāvājums, ielūgums vai tikšanās var pilnībā mainīt tavus plānus 2023. gadam.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, gatavojies saspringtai un neparedzamai nedēļai. Būsi emocionāls un viegli aizkaitināms. Iespējams, tā pamatā būs pēdējo nedēļu laikā palēnām augusī spriedze, taču tas nav attaisnojums. Kontrolē savas emocijas un rīcību. Ja vilšanos sagādā naudas jautājumi, tad zini, ka šis ir pārejošs periods un esošais robs budžetā jau pavisam drīz tiks aizpildīts. Profesionālajā jomā uzturēsi komunikāciju gan ar jauniem, gan esošajiem partneriem un kolēģiem. Kāda nozīmīga saruna var rezultēties īpaši izdevīgi abām iesaistītajām pusēm. Drīzumā nodibināsi saistības ar jauniem klientiem un partneriem, kas pavērs durvis uz jaunām iespējām. Neraugoties uz saspringto gaisotni pēdējo nedēļu laikā, gūsi panākumus un sasniegsi gaidītos rezultātus savam darbam. Tiesa gan, var gadīties, ka to nozīmi sapratīsi vien laika gaitā, pēc pāris nedēļām vai mēnešiem.

 

 

Lai tev viss izdodas!

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Christian Korsager /CC

Izskan brīdinājums daļai “Swedbank” klientu

  Swedbank brīdina klientus-uzņēmējus – novērojams pieaugums krāpšanā ar viltotiem rēķiniem. Krāpnieki sākuši viltot rēķinus, nomainot sadarbības...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa sākusies ar pagalam traģiskām ziņām

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 25.novembra plkst. 6.30 līdz 28.novembra plkst. 6.30,...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Seriāla “Nemīlētie” zvaigzne paliek soli no “Dejo ar zvaigzni” fināla – kas tajā sacentīsies?

  Svētdienas vakarā, 27. novembrī, TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi šova "Dejo ar zvaigzni" pusfināla...

Šefpavārs Tannis visai Latvijai parāda savu mīļoto sievieti – VIDEO

  Pirms gada šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis uzsāka attiecības ar kādu simpātisku dāmu, ar kuras...

Uz autoceļiem brīvdienās vairākas smagas avārijas – VIDEO

  Sniegotie un ledainie ceļi, alkohols, esot pie stūres, un vakara sliktā redzamība. Visi šie aspekti...

Horoskopi un Testi

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

  Šajā dienā tev nevajadzētu padoties nepamatotam pesimismam. Ja tu ļausies īgnumam, vienkārši nevarēsi gūt panākumus....
Foto: Let Ideas Compete/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 28. novembris – 4. decembris

  Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām - novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. novembris

  Šis būs labs brīdis radošām lietām. Padomā, kā vari padarīt pasauli ap sevi gaišāku un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Šī diena var atgādināt braucienu pa "amerikāņu kalniņiem". Kādā brīdī, kad šķitīs, ka panākumi jau...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. novembris

  Šī diena nav labākā diena tāla ceļojuma sākšanai, var niķoties auto, rasties dažāda cita veida...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Nākamajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...
wallpapersten.com

Decembra sākumā laiks jūtami mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo. "Pagājušā gada decembra sākumā...