Ziemas pēdējais mēnesis mērķtiecīgi ieiet finiša taisnē! Uzzini, ko turpmākās februāra dienas paredzējušas tieši tev. Atklāj, ko tajās ieplānot, kā arī uzzini – no kā ieteicams izvairīties! 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Auni šajā nedēļā varētu saņemt vairākus pārsteigumus no jauniem vai seniem draugiem vai paziņām. Viena saruna, ieteikums vai paskaidrojums liks tev nopietni pārdomāt lietas, par kurām esi uzņēmies atbildību vai kādu situāciju risinājumus. Kopumā gaidāma diezgan interesanta un dinamiska nedēļa. Tev priekšā  būs vairākas iespējas satikt iepriekš nezināmus cilvēkus un iegūt jaunus personīgos un biznesa kontaktus. Auna zīmē dzimušajiem gaidāma kāda svarīga tikšanās ar cilvēku, kurš dzīvo netālu. Pat, ja tā būs neplānota un pavisam nejauša, tai būs liela nozīme tavā dzīvē. Patīkamas emocijas raisīs kāds ceļojums, kas varētu nest arī kādu apbalvojumu vai peļņu. Saņemsi sūtījumu vai dāvanu no tuvienes vai tālienes. Var nākties saskarties ar papildus izdevumiem saistībā ar bērnu vai citu ģimenes locekli. Iespējams, saņemsi pieklājīgu naudas summu dēļ kāda bērna vai jaunieša no ģimenes loka.  Pirmdien pievērs pastiprinātu uzmanību veiktajām sarunām un izteiktajiem solījumiem.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Vērša zīmē dzimušajiem gaidāmi vairāki pārsteigumi, saistīti ar darbu, izglītību, biznesu un attiecībām ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Esi gatavs uz visu, taču var gadīties, ka ne viss, ko gaidīsi, piepildīsies. Šī nedēļa tev var izvērsties spriedzes pilna un kontraversāla. Nekas nenotiek tāpat vien, tādēļ centies saskatīt jēgu un nozīmi visiem notikumiem tev apkārt. Nedēļas gaitā aizvainojošu komentāru un uzrunu dēļ varētu izcelties spriedze darba vietā, starp kolēģiem, klientiem vai menedžeriem. Iespējami konflikti profesionālajā jomā, kuri kaut kādā veidā sasauksies ar tavām personīgajām jūtām un viedokļiem. Iesaistīsies sarunā vai saņemsi paskaidrojumu kādām iepriekš notikušām nesaskaņām vai intrigām.  Varētu tikt atklāti kādi noslēpumi vai kāda nomelnošana aiz muguras. Gados jaunākiem šīs zīmes pārstāvjiem šī nedēļa varētu būt izšķiroša. Rīkojies piesardzīgi un saprātīgi, lai arī ko nāktos piedzīvot. Šīs nedēļas notikumi lielā mērā ietekmēs tavu dzīvi. Atsevišķas lietas var šķist maznozīmīgas, taču vēlāk atskārtīsi, ka esi kļūdījies.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Pārsteigumus šajā nedēļā sagādās kādi jaunumi vai informācija, kas dos tev cerību atrisināt kādu pēdējā laikā aktuālu problēmu. Svarīga nedēļa attiecībās ar Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē dzimušajiem. Gados jaunākiem vīriešiem varētu būt jāsaskaras ar lēmumu, kura pieņemšanai būs atvēlēts ierobežots laiks. Šonedēļ ieteicams doties uz tikšanos ar konkrētiem cilvēkiem vai uz attiecīgajām institūcijām, lai risinātu finanšu problēmas, pārpratumus ar maksājumiem, aizdevumiem u.c. Kopumā finansiālā situācija būs stabila un gan tu, gan tavi ģimenes locekļi saņems konkrētus plānotos ienākumus. Šī nedēļa varētu izvērsties emocionāla attiecībās ar dēlu, mazdēlu, brāli, māsas vai brāļa dēlu vai citu gados jaunu vīrieti tavā ģimenē. Ja esi vecāks jau pieaugušam bērnam, gaidāmi zināmi sarežģījumi komunikācijā jūsu starpā. Var gadīties, ka bērnam problēmas sagādās viņa vēlmju un mērķu noformulēšana, izskaidrošana. Tavs mīļotais cilvēks atradīs veidu, kā sagādāt tev patīkamu pārsteigumu. Pirmdien un sestdien gaidāmi dažādi notikumu pavērsieni. Kopumā nedēļu pavadīsi uz pozitīvas nots.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ saņemi pārsteidzošas ziņas sakarā ar kādu vīrieti no tavas ģimenes vai attālāka radu loka. Visticamāk, tās būs saistītas ar viņa personīgo dzīvi un kalpos par pamatu ievērojamām pārmaiņām nākotnē. Svarīgos notikumos, tikšanās un sarunās galveno lomu spēlēs Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē dzimusi sieviete. Kopumā nedēļa solās būt pārsteigumiem pilna. Lielākoties tie būs saistīti ar naudu, finanšu dokumentiem un kredītiem. Dažiem paspīdēs iespēja pārrunāt algas pielikumu vai īpaši veiksmīgi noslēgt kādu peļņu nesošu darījumu. Vīriešiem zvaigznes sola visai interesantu nedēļu mīlas dzīvē. Nebaidies un esi aktīvs partnera meklējumos, ja vēl esi viens. Saņemsi vairākas iespējas uzsākt jaunas attiecības. Daļai gaidāmas svarīgas izmaiņas vai attīstība meitas vai mazmeitas dzīvē. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai – šajā ziņā vislabākos padomus tev spēs sniegt kāda sieviete. Ielāgo, ka piektdienas notikumi, lēmumi un rīcība atstās sekas uz turpmākajām nedēļām.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ kādu no taviem  tuviem vai attālākiem tuviniekiem piemeklēs īpaša veiksme vai laime. Tas varētu būt bildinājums un ar to vai kāzām saistīti jaunumi. Šajā nedēļā vari gaidīt pārmaiņas savā personīgajā vai ģimenes dzīvē, kurām pamatā būs negaidītas ziņas, piedāvājums vai ielūgums. Nokļūsi vairākās tev labvēlīgās situācijās, kuras pavērs iespējas jauniem sasniegumiem. Esi atvērts jaunām idejām, aktīvs un drosmīgs, lai nepalaistu garām nevienu izdevību. Iespējamas nepatīkamas ziņas sakarā ar kādu no draugu vai kolēģu loka, piemēram, informācija par negadījumu vai drāmu personīgajā dzīvē. Darbā pievērs pastiprinātu uzmanību kolēģēm – sievietēm. Iespējams, ka kāda no viņām vēlēsies izmantot tevi personīgu mērķu sasniegšanai. Nedēļas ietvaros zvaigznes sola kādu netālu izbraucienu. Pirmdien saskarsies ar neplānotiem izdevumiem. Labvēlīgs laiks, lai uzsāktu nopietnas sarunas un risinātu svarīgus jautājumus mīlas dzīvē.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Lai arī kādi (labi vai slikti) pārsteigumi šonedēļ tevi sagaidītu, tie būs saistīti ar naudu, finanšu dokumentiem, līgumiem u.c. Tie atgādinās tev teicienu: „Ja gribi sasmīdināt Dievu, pastāsti viņam par saviem plāniem.” Var nākties izdot papildus līdzekļus mājai vai ģimenei. Iespējams, saņemsi atgādinājumu par kādiem kavētiem maksājumiem, kurus esi aizmirsis laikā veikt vai piespiedu kārtā nāksies veikt steidzamu maksājumu par īpašumu, kuru esi mantojis no kāda aizgājuša tuvinieka.  Saņemsi naudu no vīrieša vai pateicoties kādam vīrietim vai zēnam no ģimenes loka. Jaunavas zīmē dzimušajiem vīriešiem labvēlīga nedēļa finanšu jomā. Veiksmīgi izturēsi spriedzi, kas radīsies konkrētu naudas darījumu dēļ. Saņemsi jaunumus vai telefona zvanu, kas iesākumā liks tev justies skumji, aizvainoti, bet vēlāk dusmosies uz konkrēto personu vai institūciju. Vari tikt iesaistīts nopietnā konfliktā ar mīļoto cilvēku vai draugu. Ar interesi sekosi notikumu gaitai kādas tuvinieces vai draudzenes mīlas dzīvē. Darbā un biznesā gaidāmas vairākas tev labvēlīgas situācijas un piedāvājumi, saistīti ar vīrieti. 

 

 svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ tevi pārsteigs kāds vīrietis, kurš dzīvo netālu vai tev kaimiņos. Pārsteigums var būt saistīts ar kādiem jaunumiem, tikšanos, piedāvājumu, kopīgiem plāniem u.c. Daudziem šī nedēļa paliks atmiņā ar interesantu notikumu mīlas dzīvē – it īpaši tiem, kuru partneris dzimis Svaru, Dvīņu vai Ūdensvīra zīmē. Tava mīlas dzīve varētu kļūt par vienu no apspriestākajiem nedēļas notikumiem. Tev nāksies pieņemt vairākus lēmumus savās attiecībās. Iespējams, uzsāksi jaunas romantiskas saistības vai dosies uz randiņu ar kādu, ko iepazini internetā vai pateicoties draugiem, tuviniekiem. Varētu izcelties nepatīkams konflikts kāda pirkuma, dāvanas vai īpašuma dēļ. Situācija nebūs saistīt ar taviem tuviniekiem. Tev zināma vīrieša dzīvē attīstīsies veselības problēmas. Viņš nopietni attieksies pret ārstēšanos, diētu un citiem būtiskiem pasākumiem. Jums savā starpā būs vairākas telefona sarunas par šo situāciju vai tikšanās mājās, slimnīcā vai citā vietā, kur viņš pašlaik atrodas. Raizes un zināmu spriedzi Svaru zīmē dzimušo vīriešu dzīvēs sagādās kāda svarīga lēmuma pieņemšana vai tuvākajā nākotnē plānotas pārmaiņas. Izvairies no citu cilvēku ieteikumiem un padomiem – tie tikai padarīs lielāku haosu tavā galvā. Uzticies savai intuīcijai un izvairies no riskantām vai kriminālām personībām. Nedēļas gaitā saņemsi negaidītu telefona zvanu vai piedāvājumu no kāda cilvēka, kurš nav tavs tuvinieks un dzīvo citā pilsētā vai valstī.

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem šajā nedēļā gaidāmi vairāki notikumi saistībā ar ceļošanu vai cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Visticamāk, saņemsi kādu informāciju, jaunumus, telefona zvanu, dokumentu u.c. Darbā uzmanības centrā būs kāda sieviete: kolēģe, kliente vai priekšniece. Šonedēļ būsi apmierināts ar kādu situāciju, kuras rezultātā nāksies izmainīt ceļojumu plānus. Gūsi iespēju piepildīt kādus agrāk šķietami nerealizējamus plānus vai idejas. Priecāsies par pozitīvām ziņām un notikumiem tālienē dzīvojošu cilvēku dzīvēs. Skumjas un nomāktas domas raisīs jaunumi kāda tālienē dzīvojoša drauga dzīvē. Nedēļas gaitā tevi pamatīgi varētu nokaitināt kāds kolēģis, klients vai menedžeris. Iespējams, saskarsies ar kādu dilemmu savstarpējā komunikācijā. Var gadīties, kā šos sarežģījumus sagādās kļūdaina rīcība no vienas vai abu personu pusēm.

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Nedēļa būs īpaši pārsteidzoša mīlas dzīvē sievietēm virs 35 gadiem. Pārsteigumi skars gan tās, kuras ir precējušās, gan tās, kuras nupat tikai uzsākušas attiecības. Darbā vai biznesā plānotās pozitīvās pārmaiņas var nesniegt gaidītos rezultātus. Plāni, kas saistīti ar attālāk esošām personām, nesīs vilšanos un attīstīsies gausi vai apstāsies pilnībā. Zvaigznes sola svarīgu sarunu vai jaunumus saistībā ar kādu vīrieti no ģimenes loka. Kāda persona būs ieinteresēta radīt spriedzi savstarpējās attiecībās tavās mājās. Labvēlīga nedēļa ar īpašumu un mājsaimniecību saistītu jautājumu risināšanai. Gaidāmi zaudējumi saistībā ar zādzību vai kādiem traucēkļiem tavā ģimenes, draugu vai kaimiņu lokā esošas sievietes dzīvē. Pastāv iespēja, ka izjutīsi vainas apziņu vai daļa vainas tiks novelta uz tevi. Saņemsi ielūgumu vai piedāvājumu no sievietes, kura sniegs tev cerību pozitīvai notikumu attīstībai tuvākajā nākotnē. Iespējams, saņemsi jaunumus par kādas meitenītes piedzimšanu. Nedēļas beigās pievērs pastiprinātu uzmanību apkārt notiekošajam un izdari sev nepieciešamos secinājumus.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Daudziem gaidāmi patīkami jaunumi un notikumi, panākumi un iespējas, kas saistīti ar ceļošanu. Jutīsies laimīgs un atbrīvosies no raizēm, atrisinot kādu ieilgušu problēmu mājās. Īpaši sargā savu e-pastu, vēstules vai citu konfidenciālu informāciju, par kuru nes atbildību. Saņemsi ziņas par kādas tālienē dzīvojošas meitenes vai sievietes veselības problēmām. Gados jaunas Mežāža zīmē dzimušas sievietes varētu saskarties ar kādu kavēšanos plānu, vēlmju īstenošanas procesā, kā rezultātā sajutīs emocionālu diskomfortu.  Tāpat zvaigznes sola svarīgu tikšanos vai sarunu ar personu, kura dzīvo citviet. Sievietēm virs 35 gadu vecuma jābūt gatavām interesantiem, emocionāliem, romantiskiem un intīmiem piedzīvojumiem. Iespējams, dosies ceļojumā, kas saistīts ar biznesu vai jaunām darba iespējām. 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ esi atvērts jaunām lietām un cilvēkiem, kas parādās tavā dzīvē. Gaidāmie notikumi un jaunumi neatstās uz tevi lielu iespaidu šobrīd, taču tie ieviesīs nozīmīgas izmaiņas tavā dzīvē nākotnē. Saņemsi iespēju satikt cilvēkus, kuri ir svarīgi tavu plānu realizācijā. Atceries, ka katra jauna pazīšanās tavā dzīvē pildīs savu misiju un var nākt tev gan par labu, gan par sliktu. Būsi spējīgs gūt panākumus, ja vien veiksme un citu cilvēku atbalsts būs tavā pusē. Tev priekšā ir nedēļa, kura pavisam noteikti būs nozīmīga tavā dzīvē. Nepatīkamu pārsteigumu, vilšanos un zaudējumu vari piedzīvot attiecībās ar kādu vīrieti no sava paziņu loka. Esi piesardzīgs no citu cilvēku ziņkārības un vēlmes izzināt tavu profesionālo un personīgo dzīvi. Savu personīgu e-pastu un sev svarīgu informāciju turi citiem nepieejamā vietā. Pēkšņas veselības problēmas, piemēram, migrēna, augsts asinsspiediens u.c. var liecināt, ka tev vajag rast laiku atpūtai un relaksācijai no ikdienas darbiem.

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem zvaigznes šonedēļ sola interesantu notikumu vai tikšanos ar vīrieti, kurš vecāks par 35 gadiem. Tas būs nozīmīgs pagrieziena punkts tavā personīgajā, profesionālajā, sociālajā un politiskajā dzīvē. Iespējams, saņemsi vai parakstīsi svarīgu finanšu dokumentu vai līgumu.  Tas var skart ne vien tevi, bet arī kādu citu personu un/vai viņa ceļojumu pie tevis. Uzmanies no nesen iepazītiem cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Būsi dusmīgs uz kādu, kurš rīkojies neapdomīgi. Šīs personas rīcība ietekmēs tavu personīgo vai ģimenes budžetu, darba algu vai biznesu. Nāksies izdot papildus līdzekļus dēļ kādas kļūdas, ko pats būsi pieļāvis. Veltīsi laiku un naudu, lai izvēlētos un nopirktu dāvanu dēlam, mazdēlam vai citam jaunam vīrietim, taču, par spīti viņu laipnajai pateicībai, viņa acīs nolasīsi vilšanos par saņemto. Zivju zīmē dzimušie vīrieši varētu saskarties ar mājsaimniecības vai transporta problēmām.

 

Veiksmīgu nedēļu! 

Iepriekšējais rakstsDiemžēl brīvdienas sākušās ar skumju vēsti
Nākamais rakstsSkumji beidzas mēģinājums Kurzemes atkusnī uzbraukt uz ledus – VIDEO