Kārtējā nedēļa jau beigusies, sākas atkal nākamā. Kā izkārtojušās zvaigznes un, ko tas nozīmēs tieši tev nākamajā nedēļā? Aplūko nedēļas horoskopā!

 

Auns

Šajā nedēļā tev var šķist, ka esi iesprostots divās pasaulēs. Viena tavas personības puse vēlēsies būt brīva un ļauties nebēdnīgai jautrībai, kamēr otra – čukstēs, lai esi uzmanīgs un vērīgs. Ieklausies savās sajūtās un ļaujies tam, ko vēlas tava sirds, jo pēc šīs nedēļas tavs noskaņojums mainīsies. Marss sniegs tev daudz enerģijas, lai tu spētu cīnīties ar teju jebko savā ceļā. Mēness no otrdienas līdz ceturtdienai ietekmēs tavas attiecības. Vai dosies izklaidēs vai apslāpēsi savu vēlmi un iegrimsi ikdienas darbos un rūpēs, dari to, ko uzskati par vispiemērotāko un nevaino sevi par to. Ja atradīsi veidu kā līdzsvarot savu šīsnedēļas enerģiju, spēsi viegli uzveikt visus radušos mulsumus.

 

Vērsis

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā – mīlestība būs gaisā! Tomēr, iespējams, tevi sagaida ne tikai pozitīvi notikumi jūtu pasaulē, viss var nebūt tā, kā tu to esi iztēlojies. Saule, Merkūrs un Saturns ietekmēs tavu zvaigznāju, palīdzot spriest, komunicēt un veidot atmosfēru apkārtējā vidē. Nedēļas otrajā pusē tevi ietekmēs arī Mēness, labākais padoms, ko vari dot sev pati – paliec mierīgs, mērķtiecīgi turpini iesāktos darbus un censties iegrožot sevī sakāpinātās emocijas, neļaujot tām gūt virsroku pār sevi. Venēra atradīsies tādā pozīcijā, kas palīdzēs uzlabot romantisko tavu dzīves daļu. Zvaigznes brīdina, ka Marsa ietekmē vari pateikt ko tādu, ko neesi rūpīgi apsvēris, neļaujies tam!

 

Dvīņi

Venēra šajā nedēļā ietekmēs tavu mīlas un attiecību jomu, tāpēc tevi, visticamāk, sagaida daudz patīkamu piedzīvojumu šajā būtiskajā dzīves sfērā. Darbs var neiziet no tava prāta, tomēr pārliecinies, ka pievērs pietiekami daudz uzmanības un velti laiku savam partnerim, pretējā gadījumā palaidīsi garām lieliskas iespējas, jo Venēra neapmeklē tavu zvaigznāju katru nedēļu, izmanto to, kamēr tas ir iespējams. Marss pastiprinās tavas jūtas, kas, iespējams, skan nedaudz biedējoši. Tomēr vienīgā lieta, par ko tev patiešām būtu jābažījas ir tas, ja tu apspiedīsi savas emocijas, neļausies visai sajūtu gammai! Atceries, ka Marss ir eksplozīvs un tavas horoskopa zīmes kontekstā tas, visticamāk, izpaudīsies caur vārdiem vai komunikācijā ar citiem. Venēras ietekmei piebiedrosies Mēness, nodrošinot lielisku, mīlestības pilnu nedēļu. Izbaudi!

 

Vēzis

Marss šajā nedēļā atradīsies tavā attiecību sfērā, iespējams, radot šajā jomā ne mazums galvassāpju. Tomēr ielāgo, ka tevi sagaida daži jautri un rotaļīgi momenti. Saule, Merkūrs un Saturns, kam nedēļas nogalē pievienosies Mēness, nodrošinās vēlmi izlauzties no visa, kas sasaista tevi. Tomēr neraugoties uz to, ka Marss stimulēs problēmas jūtu pasaulē, neļaujies šo pārējo planētu pamudinājumam – aizbēgt no tām, tas nav iespējams, lai kur tu paslēptos! Zvaigznes norāda, ka tev ir jācenšas atrisināt ikviena radusies nesaskaņa, neļaujot Marsam izsist līdzsvaru zem tavām kājām.

 

Lauva

Šonedēļ pievērs uzmanību savai mājas dzīvei. Saule, Merkūrs un Saturns ietekmēs to, ka, visticamāk, tevi sagaida kāda novilcināta nopietna saruna ar tuviniekiem. Ir pienācis laiks apsēsties un par visu izrunāties, liec visas kārtis galdā! Mēness ietekmēs tevi nedēļas nogalē, radot papildus emocionālo fonu. Labā ziņa ir tajā, ka Venēra sāks iespaidot tavu radošo pusi, kas tik ļoti tuva ir lauvām, padarot šo par nedēļu, kad tu vari beidzot atkal ļauties bezrūpības un jautrības devai. Zvaigznes norāda, ka tev būs būtiska mīlestības joma. Plati smaidi un izbaudi visu, kas tevi sagaida turpmākās dienas!

 

Jaunava

Tava mājas un ģimenes dzīve tev šajā nedēļā būs īpaši nozīmīga, to ietekmēs Venēras klātesamība tavā zvaigznājā. Tomēr tevi urdīs arī vēlme izrauties nedaudz no tā visa, ko nodrošinās Marss, mudinot izplest spārnus un ļauties nebēdnīgai jautrībai. Tomēr, ja krīti šādā kārdinājumā, pārliecinies, ka tava izklaide nav pārāk riskanta. Mēness ietekmē, nedēļas sākumā iespējamas pastiprinātas, sakāpinātas emocijas, kas radīs apgrūtinājumus komunikācijas jomā, ja vēlēsies izpaust savas emocijas un domas. Izmanto šo laiku, lai ļautu sev nedaudz nomierināties un nesatraucies tik daudz par citiem, vairāk rūpējies par sevi. Tu to esi pelnījis!

 

Svari

Pēdējā laikā, iespējams, tev nav bijis daudz ko sacīt, un, visticamāk, ilgstoši biji ieņēmusi novērotājas pozīciju, allaž pasīvi lūkojoties, kas notiks tālāk. Šonedēļ tas viss var mainīties, jo Venēra pārceļas uz tavu komunikācijas jomu, un tu pēkšņi apjautīsi, ka vēlies izteikt sevī sakrājušās domas un bažas, īpaši – mīlestības jautājumos. Tomēr zvaigznes norāda, ka tev ir jāuzmanās un jāpiedomā pie tā, ko saki, teju izfiltrē katru vārdu. Marss atradīsies tavā ģimenes un mājas dzīves sfērā, līdz ar to, visticamāk, tev šajā nedēļā nebūs vēlmes uzturēties mājās, īpaši, ja būs radušies kādi saspīlējumi. Tomēr šī būs brīnišķīga nedēļa, lai parūpētos par sen malā noliktiem darbiem un pienākumiem, īpaši mājās. Ķeries pie darba!

 

Skorpions

Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā tevi sagaida nopietnas pārdomas par to, ko tu patiešām vēlies savā dzīvē. Saule un Merkūrs ietekmēs tavu zvaigznāju, kā arī Saturns, mudinot tevi daudz nopietnāk uzlūkot un ķerties klāt problēmām.Tās izgaismosies Mēness gaismā, kas arī šajā nedēļā ietekmēs tavu ikdienu, īpaši nedēļas nogalē, kad, visticamāk, būsi ļoti jutīga pret pilnīgi visu, kas notiks tev visapkārt! Marss šonedēļ atradīsies tavā komunikācijas jomā un tev var rasties vēlme izteikt ko nepārdomātu, kas var radīt tikai problēmas. Esi taktiskāka! Venēra apsola padarīt tevi šajās dienās daudz drošāku par sevi.

Strēlnieks

Venēra pamazām ienāks tavā zvaigznājā, kas visnotaļ ir pozitīva ziņa! Domāsi par brīvību, laimi, smiekliem un visu to, kas saistīts ar mīlestību. Iespējams, dažbrīd jutīsies tā, ir kā kādās dzīves svērās un notikumos tavas rokas ir sasaistītas, tomēr tas nekaitēs tev, ļauj šai sajūtai norimt, lieki nepievēršot tai vērību. Venēra teju svētīs tavu emocionālo pasauli. Nedēļas nogalē, kad Saule un Mēness ienāks tavā zvaigznājā, jutīsies mazāk ietekmēts, garastāvoklis būs labāks un skats uz dzīvi – cerīgāks!

 

Mežāzis

Šonedēļ tevi ietekmēs Marss, nav šaubu, ka jutīsi enerģijas pieplūdumu, lai atrisinātu ikvienu problēmu savā ikdienā. Iespējams, vēlēsies pabūt vienatnē, gribēsi apdomāties un sakārtot savas domas. Venēra iespaidos vēlmi pievērst uzmanību emocijām un mīlas jautājumiem, ka viss notiek tā, kā vēlies to tu. Šī planēta teju maģiski ietekmēs ikvienu akmeni tavā ceļā, mazinot nepatīkamās emocijas. Tev būs nozīmīgs draugu tuvums, īpaši nedēļas nogalē, kad tevi ietekmēs Saule, Merkūrs un Saturns. Izbaudi sev tīkamu kompāniju!

 

Ūdensvīrs

Venēra atradīsies tavā draudzības sfērā, kas izklausās pēc tā, ka ir pienācis laiks beidzot tikties ar sen neredzētiem cilvēkiem, jo, iespējams, ilgu laiku biji pārāk iestidzis darbos. Nelauzi galvu un nevaino sevi, ja tev nāksies izvēlēties – darbs vai atpūta, droši izvēlies otro – tu to esi pelnījis! Marss var aizēnot tavas vērtēšanas spējas, esi piesardzīgs! Tādēļ šis ir piemērots laiks arī, lai apsēstos un apdomātu – ko tieši tu vēlies darīt un ar ko kopā! Atlicini laiku savai mīlestības dzīvei, neļaujiet iestigt rutīnas purvā!

 

Zivis

Tu šajā nedēļā, visticamāk, centīsies miksēt darbu un priekus, abas šīs sfēras ies roku – rokā. Venēra atradīsies tavā darba sfērā, tāpēc gribēsi būt pārliecināts, ka tavs darbs tiek atalgots. Marss ietekmēs tavu draudzības jomu, radot dažādas neskaidrības šajos jautājumos, daudzus āķīgus jautājumus. Vai tu vēlies smagi strādāt vai – ļauties jautrai ballītei kopā ar draugiem? Lai kāda būtu tava atbilde, šī nedēļa tev sagatavojusi dažādas aktivitātes, izbaudi tās! Dodies pasaulē un neraizējies pārāk daudz par sekām, tikai, protams, neaizmirsti par mērenību!

 

Lai jums izdevusies, lieliska nedēļa!

Sabiedrība

Parādījusies jauna informācija par estrādes leģendu Margaritu Vilcāni

Otrdien, 25. janvārī, plkst. 19.00, godinot brīnišķīgo mākslinieci Margaritu Vilcāni, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO)...

“Rimi” veikalu tīkls izplatījis jaunu paziņojumu pircējiem

  Lielveikalu tīkls Rimi jau pērnā gada oktobrī Latvijā uzsāka pilotprojektu elektronisko čeku ieviešanā, piedāvājot pircējiem atteikties no čeku drukāšanas pašapkalpošanās kasēs, un gandrīz trešdaļa aktīvāko klientu jau ir izvēlējušies šo...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

“Elektrum” izplata ziņu klientiem, kuriem radušās grūtības samaksāt rēķinu

  Iepriekšējā mēneša maksājumi par siltumu, gāzi un elektrību būtiski palielinājuši klientu tēriņus par šiem pakalpojumiem,...

Lieli jaunumi izskan par tautā mīlēto dziedātāju Reiniku

  Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” tiešraides šogad vadīs Ketija Šēnberga un Lauris Reiniks –...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl trešdienas rīts sācies ar traģisku ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. janvāra plkst. 06.30 līdz 19.janvāra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...