Aprīlis strauji pietuvojies savai izskaņai – šīs nedēļas pēdējā diena būs noslēdzošā arī šajā mēnesī. Kopā ielūkosimies, ko šai aprīļa nedēļai mums visiem sola zvaigznes! 

 

Auns

Ir tik daudz lietu un nianšu, ko tu, visticamāk, vēlies realizēt šobrīd, taču, ja centīsies visu darīt uzreiz, teju vienā piegājienā, visu padarīsi tikai daudz grūtāku, radot sarežģījumus, kas tev nebūt nav nepieciešami. Pakāpies soli atpakaļ un šajās dienās izveido skaidru, konstruktīvu – vieglāk darāmo lietu sarakstu. Planētas norāda, ka tā ir galvenā panākumu atslēga šajā nedēļā. Kāds draudzīgs flirts, visticamāk, var strauji mainīt notikumu gaitu nedēļas pēdējās darba dienās. Zvaigznes iezīmē, ka šonedēļ ir vērts pārskatīt savas attiecības, riskējot dāvāt sirdi kādam, kurš ir to patiesi pelnījis.

 

 

Vērsis

Planētu stāvoklis norāda, ka tavas personīgās dzīves problēmas šajā nedēļā  var sākt ietekmēt arī tavu profesionālo sfēru. Ir pienācis īstais laiks, kad novilkt konkrētas, striktas robežas, skaidri iezīmējot tavas pašreizējās prioritātes! Šajās dienās pārskati savas nepieciešamības un rīkojies, lai mērķtiecīgi pietuvotos to realizēšanai. Zvaigznes iezīmē, ja dzīvosi, kavēsies pagātnē, tu tikai  radīsi sev vairāk sāpju un iemeslu satraukumiem. Laiks, ko turpmākajās dienās pavadīsi ar kādu Strēlnieku – var palīdzēt tev rast skaidrāku un pārliecinošāku skatījumu uz dzīvi un mīlestības perspektīvām! Ir īpaši nozīmīgi paturēt pie sevis noslēpumus, ko tev ir uzticējuši citi.  

 

 

Dvīņi

Zvaigznes uzsver, ka beidzot tavas spēkos un iespējās būs pierādīt tiem, kuriem ir vara, cik patiesībā spējīgs tu esi. Šis ir lielisks laiks, lai aktīvi strādātu un reklamētu savu veikumu, pietuvojoties solīti tuvāk saviem patiesajiem sapņiem un vēlmēm. Tomēr īpaša piesardzība šonedēļ ir jāievēro mīlestības jautājumos, jo īpaši tas attiecas uz nedēļas nogali. Nejauc iekāri ar patiesām jūtām, pretējā gadījumā tev var nākties pamatīgi nožēlot kādu savu darbību, nodarot pāri ne tikai pašam, bet kādam īpašam cilvēkam tavā dzīvē. Planētu stāvoklis iezīmē, lai tērpos vairāk izmanto zaļo krāsu, kas nodrošinās papildus veiksmi finansu jomas konfrontācijās. Gatavojies! Kopumā turpmākās dienas solā viest būtiskas izmaiņas tavā dzīvē!

 

 

Vēzis

Zvaigznes norāda, ka tev šajā nedēļā ir jāpievērš īpaša uzmanība e-pastu saturam un visiem citiem tekstiem, kas būs tavā ceļā. Lai cik tas absurdi arī neskanētu, kāda kļūme vai neuzmanība var ieviest būtiskas izmaiņas tavā nākotnē. Ir īstais brīdis, kad mest lepnumu pie malas un  nevis gaidīt, kad tev beidzot atkal uzsmaidīs veiksme, bet palūgt palīdzību.  Visticamāk, kāds ir pamanījis tavus  patiesos talantus. Šis skaidri iezīmējas kā tavs laiks, kad  ar dažādām metodēm ir jāpanāk sava dominance! Pārliecinies, ka tu pilnībā izmanto visas iespējas, kas šonedēļ tev tiks dotas. Saturns iezīmē izmaiņas attiecībās ar tuviniekiem.

 

 

Lauva

Zvaigznes iezīmē, ka šajās dienās vari skaidri apjaust, ka pagātne ietekmē tavu šī brīža dzīvi, norādot, ka ir pienācis laiks pārvarēt visu un virzīties tālāk. Visticamāk, tevi ir kavējis tas, ka apzinies, lai to panāktu –  ir nepieciešams smags darbs. Iespējams, esi sapratis, ka kāda persona vairs nav tāds cilvēks, kādu tu vēlējies redzēt sev līdzās. Planētu stāvoklis ir tavā pusē, liec lietā savu pieredzi, lai dotos tālāk, uzņemoties un izdzīvojot aizvien jaunas lietas, kas pavērs tev pavisam citus horizontus.  Visticamāk, tavs mīļotais cilvēks gaida, kad tu pārsteigsi viņu  ar kādu improvizētu rīcību. Venēra tev šajā nedēļā ir sagatavojusi daudzus jautrus piedzīvojumus.

 

 

Jaunava

Planētu stāvoklis norāda, ka šajā nedēļā tu, visticamāk, daudz uztrauksies par lietām, kas tevi patiesībā nemaz neietekmēs. Mēģini koncentrēties uz to, ko vari izdarīt, nevis to, kas nemaz nav tavos spēkos. Jauniem cilvēkiem, kuri ienāks tavā dzīvē šajā nedēļā var būt milzīga ietekme uz kādām nākotnes un karjeras iespējām. Zvaigznes uzsver, lai pārliecinies, ka atstāj īpaši labu pirmo iespaidu uz kādu personu, kura dzimusi Jaunavas zīmē. Tāpat tās tevi mudina šīs nedēļas dienās veltīt vairāk uzmanības un laika savām profesionālajām darbībām.

 

 

Svari

Šīs nedēļas dienās tu vari būt visai emocionāls un daudz aktīvāk paust savu reakciju uz daudzām norisēm,  tomēr zvaigznes norāda, ka tev ir jābūt uzmanīgam, lai šīs sakāpinātās jūtas galu galā nenoved pie sirdssāpēm. Tevi sagaida arī jautri brīži, kas, visticamāk, būs saistīti ar kādiem seniem draugiem, kuri ļoti vēlas, lai starp jums atkal atjaunojas iepriekšējā tuvība un sirsnīgā saikne.  Planētu stāvoklis norāda, ka tava nākotne iezīmējas gaišos toņos, tomēr šajā nedēļā dari visu, lai izvairītos no tiem, kuriem patiesībā nebūt nav svarīgas tavas intereses un vēlmes, kuri tev nevēl labu! Ievēro, lai tavu lēmumu vada saprāts, nevis sakāpinātās emocijas. Vēsu prātu, Svari!

 

 

Skorpions

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šajās dienās var rasties lieliskas iespējas, lai  beidzot realizētos finansu sfērā, kas  palīdzēs atkal papildināt, visticamāk, pēdējā laikā arvien sarūkošos līdzekļus. Kādam no taviem ģimenes locekļiem šonedēļ var būt nepieciešams atbalsts. Ļoti iespējams, ka tas būs par kādu situāciju, kas prasīs drīzas, krasas izmaiņas. Ticams, ka tieši jaunākajai paaudzei var būt nepieciešams tavs padoms, pieredze un vienkārši – kopā pavadīts laiks. Zvaigznes iezīmē, ka nedēļas vidū zvaigznes tevi apveltīs ar tādu šarmu un personības spozmi, ka tavos spēkos būs savaldzināt teju jebkuru zvaigznāja pārstāvi,  ja vien to vēlēsies. Izmanto to kā savu priekšrocību.

 

 

Strēlnieks

Neesi pārāk sarūgtināts, ja notikumi, kurus tu ļoti gaidīji, kas tev bija ļoti nozīmīgi, apstājas, tiek atlikti vai pat pavisam atcelti. Nenokar degunu, bet tā vietā pārskati savus tālākos plānus, ļoti iespējams, ka tajos atklāsies kāda nianse, kuru tu spēsi lieliski realizēt tieši turpmākās nedēļas laikā. Zvaigznes pieskatīs tevi un, ja tu ļausi notikumiem dabiski attīstīties un paļausies uz saviem spēkiem un instinktiem, tad šī izvērtīsies par ļoti krāsainu un notikumiem bagātu nedēļu, nodrošinot arī dažus visai kaislīgus un emocionāli bagātus brīžus!

 

 

Mežāzis 

Šajā nedēļā tevi var burtiski apbērt ar citu cilvēku pienākumiem un darbiem. Tomēr tā vietā, lai uztvertu to kā  problēmu vai neveiksmi, mēģini paskatīties uz to kā uz iespēju parādīt tiem, kuri ir tev līdzās, cik patiesībā spējīgs un visu varošs tu esi! Aktīvs darbs un pozitīvu pārmaiņu veicināšana tavā profesionālajā darbībā, var padarīt šo nedēļu par patiesi lieliskām dienām – personības izaugsmei! Planētu stāvoklis norāda, ka šajā nedēļas nogalē, visticamāk, var būt visai grūti nemelot, taču paturi prātā to, ka patiesība agrāk vai vēlāk noteikti atklāsies!

 

 

Ūdensvīrs

Attiecības un notikumi, kas saistīti ar kādu ārvalstu personu vai uzņēmumu, šonedēļ var izraisīt daudzus interesantus un visai negaidītus piedzīvojumus, izkrāsojot tavas dienas tik koši, kādas tās nav bijušas jau ilgāku periodu. Planētu stāvoklis mudina apzināties, ka tieši tu pats esi savu panākumu atslēga un virzītājspēks! Ir īstais brīdis, kad pārskatīt savus mērķus un plānus,  izanalizējot tās nianses, kas tev ir patiesi svarīgas, ko tu vēlies īsteno pavisam tuvā nākotnē. Darbojies pozitīvi un ar prieku, jo tikai tā tu spēsi sasniegt gandarījumu par saviem centieniem,  kas paliks arī citu atmiņā un nesīs tev atalgojumu. Šajā nedēļā tev ir jākoncentrējas uz konkrētām darbībām, tad viss noritēs gludi!

 

 

Zivis

Zvaigznes norāda, ka šajās dienās var būt grūti atturēties no materiālajiem tēriņiem,  naudas izmešanas vējā! To mudinās arī tavs jautrais, avantūriskais garastāvoklis un  piedzīvojumu kāre, kas var novest pie tā, ka tu vēlēsies tērēt līdzekļus, kuru tev nemaz nav. Pārliecinies, ka atkāpies soli atpakaļ un uzlūko šīs situācijas kopainu, jo īpaši tas ir būtiski nedēļas pēdējā darba dienā, jo pretējā gadījumā tu riskē palaist garām kādu romantisku iespēju, kas var mudināt daudzām izmaiņām tavā dzīvē. Tev šonedēļ ir visas iespējas kādu norisi pacelt jaunā līmenī. Esi drošs, zvaigznes tev šīs nedēļas dienām ir sarūpējušas patīkamus pārsteigumus jūtu jomā.

 

Lai lieliska nedēļa!

 

Sabiedrība

Milzu veiksme Tukuma pusē: pēkšņi tiek pie dārga elektroauto

  Ar elektroauto Škoda Enyaq brauks Atis Kalviņš no Tukuma novada, informē Latvijas Loto. Šodien, 26. maijā, autosalonā Green...

Latvieši stundas laikā izpērk divas lidmašīnas uz Tamperi – “airBaltic” rīkojas nekavējoties

  Lielā līdzjutēju pieprasījuma dēļ Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic nodrošinās vēl papildu lidojumus uz Pasaules hokeja čempionātuTamperē. Līdz šim...

Eksperti pastāsta, vai Latvijas hokeja izlase sestdien uzvarēs Kanādu

  Jau rīt, 27. maijā, norisināsies IIHF Pasaules čempionāta hokejā pusfināls, kurā Latvija sacensīcies pret Kanādu....

“Swedbank” izplata brīdinājumu klientiem

  Swedbank aicina klientus būt īpaši modriem, jo aktivizējušies krāpnieki. Šoreiz krāpnieki izsūta klientiem viltus īsziņas...

Diemžēl piektdienas rīts nesis arī ļoti traģiskas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 17 personas un divas gājušas...

Glābēji izplata paziņojumu Latvijas iedzīvotājiem

  Trešdien, 31.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Galvenais šodien ir mierīgs režīms un spēja relaksēties. Mēģini rīkoties atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.     Auns Pirmā...

Horoskopa zīmes, kurām JŪNIJS būs īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu apdomāt dažādas lietas. Tavas intelektuālās spējas vairosies, ja vien spēsi objektīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Šodien sanāks komunicēt ar cilvēkiem, kuri tev ļaus labāk izprast savas vajadzības un izpētīt talantus....

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem nav īpaši patīkamu ziņu par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas izskaņā, kā arī nākamajā nedēļā Latvijā turpināsies sausums. Lai arī debesis palaikam aizklās...

Izskan pirmās ilgtermiņa prognozes gaidāmajai vasarai

  Mūs gaida karsta un sausa vasara, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes. Par sezonālajām...

Situācija pasliktinās vēl vairāk: Sinoptiķi brīdina par apstākļiem atlikušajā maijā

  Turpinoties siltam un sausam laikam, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi daļā teritorijas izplatījuši...