Oktobris strauji tuvojas savai izskaņai, kokus vairs rotā vien pēdējās lapas un vakaros tā vien gribas ieritināties pledā ar tējas krūzi rokās. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tas sola tieši tev!

 

 

Auns

Šonedēļ nopietnāk būs jāiesaistās notikumos, kas saistīti ar finanšu dokumentiem, līgumiem, maksājumiem u.c. līdzīgām lietām. Kopumā tavas darbības būs vērstas uz dažādu finansiālu situāciju atrisināšanu. Iespējams, tas būs saistīts ar tavu mājokli, bet tik pat labi arī ar darbu un taviem pienākumiem. Šonedēļ būs iespējas sazināties ar radiniekiem, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Meklē radiniekus, ar kuriem sen neesi sazinājies. Nedēļa sāksies ar konkrētiem plāniem, taču laika gaitā iespējamas dažādas izmaiņas. Iespējams, šajā nedēļā būs kāds atmiņā paliekošs notikums, kas saistīts ar meitu, mazuli, bērna piedzimšanu u.tml. Aunu vīriešiem lielisks laiks dažādiem braucieniem. Aunu sievietēm šonedēļ jo īpaši svarīgi  izvairīties no konfliktiem, jo tie var aiziet pārāk tālu – pat līdz tiesai.

 

 

Vērsis

Šonedēļ spēsi gūt dažādus panākumus, pateicoties gudriem padomiem, savlaicīgai palīdzībai vai aizsardzībai. Šīs nedēļas pārsteigumi, izmantojot personīgās vai profesionālās pazīšanās, galvenokārt būs saistītas ar sievietēm. Ne visas cerības, kas tev būs šonedēļ, spēsi īstenot kā iecerēts. Neļaujies nekāda veida maldināšanai, jo dažādi notikumi ir jāattīsta. Šonedēļ nedod liekus solījumus. Tavam laulātajam vai partnerim būs nepieciešams tavs atbalsts. Dažādu lietu attīstība vai progress iespējams tādās jomās kā izglītība, karjera, uzņēmējdarbība u.tml. Vēršu sievietēm kopumā šonedēļ solās būt labākas iespējas, it īpaši, ja tas būs saistīts ar tavām prioritātēm, taču arī vīrieši nepaliks bešā. Vēršu vīrieši var tikt iesaistīti juridiskos vai tiesu darbos. Iespējami dažādi pārsteigumi.

 

 

Dvīņi

Šī solās būt nedēļa, kurā paredzēti daudz un dažādi izdevumi, taču tie būs labi plānoti un saistīti ar dažādiem maksājumiem, saistībām. Tavā ģimenē var būt notikums vai pieredze, kas radīs skumju atmosfēru. Šobrīd īpaši izjutīsi emocionālu kāda cilvēka trūkumu, kurš atrodas tālu no tevis. Šīs nedēļas laikā var rasties arī ar bērniem saistīti izdevumi pat tad, ja tev pašam savu bērnu nav. Šajā jomā lietas drīzāk būs tev pozitīvas. Dvīņu sievietes šonedēļ drīzāk cer sagaidīt attiecību attīstību, nevis iesaistīties to uzlabošanā. Būs kāds iemesls šādai pasīvai attieksmei. Dvīņu vīriešiem radīsies jaunas pazīšanās, draudzība, kas, iespējams, vēlāk pāries nopietnākās attiecībās.  

 

 

Vēzis

Var rasties dažādas grūtības karjerā vai uzņēmējdarbībā. Iespējams, tas liks veikt dažas negaidītas vai pat nevēlamas izmaiņas. Ja esi pieteicies jaunam darbam, vai izveidojis jaunu prezentāciju, var rasties vilšanās, tāpēc jo īpaši pacenties sagatavoties un uzticies savai profesionalitātei. Vairāk uzmanības pievērs savai veselībai. Iespējams, šonedēļ būs jāpieņem nopietns lēmums par braucienu vai cilvēkiem, kuri dzīvo tālu no tevis. Var rasties izmaiņas vai aizkavēšanās braucienam, kas plānots šajā nedēļā. Vēžu vīriešiem būs lielas cerības šonedēļ. Būs svarīgas attiecības ar kolēģiem, biznesa partneriem u.tml. vēžu sievietēm būs iemesls priekam. Šādu emociju iemesli varētu būt mīlestība, ģimene, karjera vai citi līdzīgi.

 

 

Lauva

Šonedēļ būs zināmas cerības, kas būs saistītas ar dažādu finanšu jautājumu risināšanu. Daudziem ir cerības saņemt naudu. Iespējams, nāksies padomāt arī par kādām lietām, kas saistītas ar juridiskiem dokumentiem vai līgumiem. Šīs nedēļas laikā, iespējams, tev būs nepieciešama aprūpe vai arī pašam nāksies parūpēties par kādu cilvēku, visticamāk – radinieku. Nedēļa būs izdevīga jebkura veida ceļojumam vai darbam, kas saistīts ar transportu vai tūrismu. Uzmanies no darbības vai ziņām, ko saņemsi šonedēļ. Lauvu vīriešiem būs nelielas, neparedzētas izmaiņas, kas uz laiku var radīt bažas par ģimenes budžetu. Lauvu sievietēm šonedēļ var nākties uzņemties nopietnākas saistības, risinot mājsaimniecības vai īpašuma jautājumus.

 

 

Jaunava

Tev var rasties satraukums vai dusmas kāda tava radinieka rīcības dēļ. Tas ir labs mirklis, lai padomātu arī tu pats par savām darbībām. Neļauj savai pēkšņajai reakcijai kaut ko izbojāt. Šonedēļ būs pārsteigums, kas būs saistīts ar tikšanos, kas notiks, visticamāk, ārpus mājām. Šīs nedēļas laikā būs negaidīti notikumi vai ziņas, kas saistītas ar cilvēkiem, kuri pašlaik atrodas citā vietā. Šonedēļ lielu uzmanību pievērsīsi mīlestībai vai ģimenes dzīves plānošanai. Tagad pieņemsi stingrus lēmumus un varēsi veikt pirmos soļus to realizēšanā. Labvēlīga nedēļas tiesas procesu attīstībai. Nepatīkami vai neparedzami notikumi var gadīties saistībā ar kādu cilvēku no tava tuvāko radu loka.  

 

 

Svari

Šonedēļ būs svarīgas lietas, kas saistītas ar karjeru vai uzņēmējdarbību. Var rasties kavēšanās vai kāds šķērslis, kas saistīts ar naudas iegūšanu no darba, bankas vai kādas citas iestādes. Var gadīties, ka sievietes rīcība ģimenē būs iemesls uztraukumam un garastāvokļa svārstībām. Nepiespied savus draugus rīkoties tikai pēc tava prāta un nedod liekus solījumus nevienam. Pievērs uzmanību attiecībām ar cilvēkiem, kuri ir tev apkārt, neiesaisties konfliktos ar viņiem un centies izvairīties no pārpratumiem. Lieliska nedēļa, lai atjaunotu, uzlabotu attiecības ar kādu, ar ko tās jau kādu laiku pārtrūkušas. Šis ir laiks, kad vari meklēt iespējas, kā piedot vai lūgt piedošanu. Var būt labas izmaiņas personīgajās vai profesionālajās attiecībās. Svaru vīriešiem var būt emocionāla rakstura ģimenes problēmas.

 

 

Skorpions

Šonedēļ tu būsi ļoti pārliecināts par sevi un saviem lēmumiem. Īpaši tas attiecas attiecas uz draugiem, ar kuriem pēdējā laikā tev bijušas saspīlētākas attiecības. Neatkarīgi no tā, kādus lēmumus šonedēļ pieņemsi, intuitīvi jutīsi, ka tas nāks tev par labu. Ceļojuma plānos var rasties izmaiņas – var mainīties plānotais vai būt pēkšņi brauciens, par ko iepriekš nebija ne jausmas. Visticamāk, runa būs par mērķa, solījuma vai darba izpildi. Būs nepieciešama iesaistīšanās saistībā ar īpašumu, ko tu pats neizmanto vai, kas atrodas tālu no tevis. Iespējami pārsteigumi saistībā ar tavu karjeru vai biznesu. Iespējams, tas būs saistīts ar āda lēmuma pieņemšanu vai mainīšanu. Daži Skorpioni šonedēļ var piedzīvot jauna darba sākumu vai jaunu draudzību. Šonedēļ, iespējams, saņemsi dokumentu vai ielūgumu, kas saistīts ar kādu tavu radinieku. Iespējamas labas ziņas par grūtniecību vai bērna nākšanu pasaulē.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ solās būt brīnišķīgas iespējas tavu ienākumu uzlabošanai. Iespējams, tas radīsies saistībā ar papildu darbu vai sadarbību, kas var rasties no draugiem vai paziņām. Būs interesants vai emocionāls notikums saistībā ar personu, ar kuru kopā tu strādā. Lēmumi, kas šonedēļ jāpieņem vai izmaiņas, kas būs jāveic, var ietekmēt tavu noskaņojumu. Iespējams, tas būs tāpēc, ka nezinot būsi devies nepareizajā virzienā vai pieļāvis kļūdu. Ja esi iesaistīts tiesas procesā, iespējams, tam būs lēna attīstība neskaidrā virzienā. Iespējams, būs kāda sapulce vai tikšanās sieviešu lokā. Strēlnieku vīriešiem šonedēļ vairāk nāksies koncentrēties uz mājokli un tā labiekārtošanu, uzlabošanu. Dažām Strēlnieku sievietēm izmaiņas iespējamas attiecību vai ģimenes jomā – kopdzīves uzsākšana vai kas līdzīgs.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ visu savu enerģiju varēsi tērēt dažādu uzdevumu pabeigšanai un plānu realizēšanai. Iespējams, tas būs saistīts ar tavām attiecībām vai ģimenes dzīvi. Kaut kas jauns un nozīmīgs var notikt personiskajā dzīvē, piemēram, jaunas attiecības, kopdzīves uzsākšana, saderināšanās, laulības u.tml. Solās būt interesantas sarunas ar tuviniekiem. Iespējams, nāksies saprast, ka pēdējā laikā pārāk vieglprātīgi esi izturējies pret savu veselību, bet ar to jābūt uzmanīgam. Uztver šo brīdinājumu nopietni un neatkārto iepriekšējās kļūdas. Var rasties pēkšņas izmaksas, kas var radīt bailes un trauksmi. Esi uzmanīgs pret savām personiskajām mantām. Izvairies no riskiem un lēmumiem, kas pieņemti emociju iespaidā. Pievērs uzmanību finanšu dokumentiem.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ iespējami notikumi, kas būs saistīti ar cilvēkiem no tālienes. Paredzami pozitīvi notikumi saistībā ar šīm personām. Izvairies no spriedzes attiecībās ar kādu vīrieti. Tu negūsi neko šajā cīniņā, tas nav tev vajadzīgs. Šonedēļ velti laiku cilvēku izvērtēšanai. Nopietni nodali tos, kuri tev ir svarīgi, bet centies pārtraukt attiecības ar tiem, kuri nav tevis cienīgi vai, iespējams, negatīvi tevi ietekmē. Pavadi laiku ar cilvēkiem, kuri tev rūp. Laba nedēļa saistībā ar īpašuma lietām, iespējams, runa būs par mājokli vai tavām lauku mājām, iespējamas ļoti labas ziņas, izmaiņas. Lielus panākumus var sagaidīt tie Ūdensvīri, kuri nodarbojas ar pārdošanu. Velti laiku savu dokumentu sakārtošanai. Ūdensvīru vīrieši piedzīvos dinamisku nedēļu, jo viņiem būs tikšanās ar daudziem jauniem cilvēkiem. Dažādu iemeslu dēļ var atsvešināties kādas iepriekšējās paziņas.

 

 

Zivis

Šonedēļ izvairies no jebkāda veida riskiem. Esi uzmanīgs, ja runa ir par sadarbību ar svešinieku vai cilvēku ar apšaubāmu reputāciju. Pasargā sevi no manipulācijām, krāpšanas vai ļaunprātības, ko varētu izstrādāt šādi personāži. Iespējams, piedzīvosi kādu emocionālu notikumu, kas būs saistīts ar sievieti. Būs daudz priecīgu mirkļu saistībā ar radinieku. Ja esi iesaistīts tiesas procesā, viss solās attīstīties tev par labu. Laba nedēļa lēmumu pieņemšanai un izmaiņu veikšanai, kas nav saistīti ar nekāda veida riskiem. Tev būs vairāk darba saistībā ar māju vai radinieku, taču viss būs lieliski plānots un izdosies. Lieliska nedēļa, lai kaltu plānus saistībā ar nekustamo īpašumu. Interesanta pieredze var rasties kopā ar cilvēku vai cilvēkiem, kuriem ir tādas pašas intereses kā tev.

 

 

Lai tev lieliska un brīnišķīgu mirkļu piepildīta nedēļa!

Sabiedrība

Sadusmota tehnikuma audzēkne Liepājā smagi ievaino savu audzinātāju

Sestdienas rītā kādas mākslas studijas telpās Liepājā Valsts tehnikuma 1. kursa audzēkne ar nazi vairākkārt...

“Mums ir 90 kvadrātmetri!” Uģis Kuģis atklāj, kā grasās samaksāt trakos rēķinus ziemā

  Sliktas ziņas sev līdzi nes jaunie rēķini, un Kuģu ģimene secina – būs jātaupa. Netiek...

Agritas Jānis steigšus grasās atgriezties Latvijā – kas noticis?

  Lai arī iepriekš šova "Ģimene burkā" zvaigznes Agritas jaunais mīļotais vīrietis Jānis, kurš devis peļņā...

Patīkamu vēsti pircējiem izplata veikalu tīkls “Maxima”

  “Maxima Latvija” ceturto gadu pēc kārtas atzīta par mīlētāko zīmolu mazumtirdzniecībā Latvijā un Baltijā, kā...

Vai sāpēs un griezīs? Magone pirmo reizi dzīvē ļaujas drosmīgam eksperimentam!

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" lielākā zvaigzne Magone nolēmusi mest izaicinājumu sev un izmēģināt skaistuma...

Kādas laika pārmaiņas mūs gaida šonedēļ? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Sākusies septembra pēdējā nedēļa un atvasaru tā arī neesam sagaidījuši. Brīvdienās daudzviet atkal bijusi salna,...

Horoskopi un Testi

Foto:Blog.centerparcs.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Tev šodien vajadzētu īpaši rūpīgi izvēlēties savus partnerus. Diskusijas par tēmām var izrādīties nepatīkamas vai...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs ļoti emocionāla diena. Tās laikā var palielināties vēlme izteikt savas jūtas un emocijas....
Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šī izrādīsies emocionāli grūta diena. Tavs stresa līmenis aizvien pieaugs dienas laikā. Neplāno jebkādus svarīgus...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. septembris – 2. oktobris

  Vēl viena nedēļa pagājusi teju nemanot. Lapas sāk pamest koku zarus, un pie durvīm jau...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

  Dienas pirmā puse būs sarūpējusi veiksmīgas izdevības. Radoši, netradicionāli risinājumi šobrīd var izrādīties visefektīvākie un...

Horoskopa zīmes, kurām OKTOBRIS būs īpaši labvēlīgs

Uzzini, kuras dienas rudens otrajā mēnesī zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē,...

Mājai un Dārzam

Kādas laika pārmaiņas mūs gaida šonedēļ? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Sākusies septembra pēdējā nedēļa un atvasaru tā arī neesam sagaidījuši. Brīvdienās daudzviet atkal bijusi salna,...

Brīdina par laika apstākļiem pirmdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laika apstākļiem. 26.09.2022. nakts otrajā pusē...

Parādās jaunas ziņas par laiku septembra izskaņā – prognoze 7 dienām!

  Pēdējā septembra nedēļa tiks aizvadīta ar lietainu laiku - nedēļas sākumā nokrišņi būs lokāli, bet...