Esi sveicināts, mart! Jā, jā – pavisam nemanot un aši jau kaut kur jūtams pavasaris, lai arī ziema pašlaik pieturas gana jūtami. Taču pavasaris jūtams kaut tajā, ka iesākas marts. Uzzini, ko tev sola nedēļas horoskops!

 

Auns

Šonedēļ gaidāmas emocionālas sarunas vai notikumi, kas būs saistīti ar vīrieti vecumā virs 35 gadiem. Tagad varēsi meklēt atbildes uz jautājumiem par to, kas īsti ir pamatojums viņa uzvedībai vai attieksmei pret tevi. Šī tev nebūs īpaši produktīva. Iespējamas arī nepatīkamas vai skumdinošas ziņas, kas būs saistītas ar dažādiem izmēģinājumiem tavā dzīvē, ar ko pašlaik esi saistīts. Ja tu strādā ar cilvēkiem, šonedēļ centies izvairīties no strīdiem ar viņiem, neatkarīgi no tā vai taisnība ir tavā pusē, vei tomēr ne. Pieņem cilvēku viedokļus un vēlmes, cenšoties iziet no situācijām diplomātiski. Daudzi Auni šonedēļ dosies apmeklēt savu ģimenes ārstu vai konkrētu medicīnas speciālistu. Šī nedēļa sniegs tev patīkamu pieredzi saistībā ar bērniem vai jauniešiem tavā ģimenē. Iespējams, svinēsi bērniņa nākšanu pasaulē. Bērna vai jaunieša panākumi var būt tava lepnuma un prieka avots. Aunu vīriešiem būs tendence uz pesimistiskām izjūtām, pagātnes nostaļģiju vai pārņems domas par kādu neizmantoto iespēju.

 

 

Vērsis

Šonedēļ tu saņemsi svarīgas ziņas vai spriedumus no citiem cilvēkiem no tiesu vai citām valsts iestādēm. Tagad tavas cerības vai darbības, kas tikušas veiktas iepriekšējās nedēļās, saņems pozitīvu attīstību. Iespējamas arī izmaiņas, kas notiks lēni vai būtiskāk sāksies tikai kaut kad vēlāk. Šonedēļ iespējamas priecīgas ziņas no sievietes, kura dzīvo vai strādā citā pilsētā. Patīkami tevi varētu pārsteigt neparedzēti notikumi, tikšanās vai cita pieredze, kas saistīta ar zēnu vai jaunu vīrieti. Mīlas jomā tev būs pozitīva pieredze gan esošajās attiecībās, gan jaunās, kas, iespējams, parādīsies. Neatkarīgi no šīs pieredzes, pieņem to kā savu likteni. Iespējami arī pārsteigumi romantiskajās attiecībās. Jaunākajām Vēršu sievietēm šī solās būt ļoti izdevīga nedēļa, lai ceļotu vai attīstītu savas finansiālās intereses. Jaunākajiem Vēršu vīriešiem nedēļa sniegs dažādas neparedzētas pieredzes un iespējas, kas būs īpaši svarīgas personīgajā dzīvē.

 

 

Dvīņi

Tev būs biežāki  vai nozīmīgi pasākumi saistībā ar draugiem, kuri apmeklēs tevi vai arī, kurus apmeklēsi tu. Būs iespējas satikt jaunus cilvēkus, taču tas nenozīmē, ka taviem jaunajiem paziņām būs tāda pati vērtība kā tavām vecajām draudzībām. Tu centīsies būt laipns ar jaunajiem cilvēkiem, ar kuriem tagad satiksies. Šī nedēļa būs ne tikai labvēlīga, bet arī ļoti svarīga, lai atrisinātu savas sasāpējušās problēmas. Iespējams, tev nāksies parakstīties uz sarežģītiem kompromisiem, taču tā tu spēsi atbrīvoties no emocionāla apgrūtinājuma. Šī nedēļa būs izdevīga tavām finansiālajām lietām, kas attiecas ne tikai uz tevi, bet arī uz visu tavu ģimeni. Būs iespējas gūt peļņu vai vismaz gūt jaunas cerības uz to. Konflikts ar vecāku sievieti rosinās tevī vēlmi pēc atriebības. Dvīņu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, vajadzētu izvairīties no konfliktiem vai mēģinājumiem manipulēt ar citiem.

 

 

Vēzis

Iespējams, tev radīsies konflikts ar kādu jaunu vīrieti, taču tu spēsi pierunāt viņu piekāpties un/vai pieņemt tavu padomu vai lēmumu. Bērnu un jauniešu pozitīvās emocijas un apmierinātība radīs arī tevī prieku un lepnumu. Ja tu šonedēļ strādā ar bērniem vai jauniešiem, tev būs kāds profesionāls izaicinājums, taču tas solās labvēlīgi ietekmēt tavu pieredzi un karjeru kopumā. Kādai tev tuvai sievietei, iespējams, šobrīd būs depresija vai posms, kad jāiziet cauri lielām skumjām un emocionālam apjukumam. Ar savu atbalstu – sapratni, mīlestību un maigumu tu spēsi palīdzēt atvieglot viņai šo krīzi. Noteikti pievērs uzmanību savai veselībai, pretējā gadījumā vēlāk var nākties sākt cīnīties ar nopietnākām problēmām un/vai to radītām sekām. Vēžu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, būs sarežģīta pieredze mīlas jomā, kas būs saistīta ar īslaicīgām negatīvām noskaņām. Jaunākie Vēžu vīrieši šonedēļ būs diezgan nervozi, pat nobijušies, taču tam nebūs pamata. Priekšā ir veiksmīgs laiks, ko nedrīkst aizmirst, dodot priekšroku grēcīgām emocijām un noskaņām.

 

 

Lauva

Šī kopumā solās tev būt pozitīva un jauka nedēļa ar iespēju finansiālai stabilitātei vai papildu ienākumiem. Drīz tev būs iespēja sasniegt daudz, ja vien pratīsi plānot savu laiku un resursus. Šīs nedēļas laikā būs pārpratums vai spriedze, kas saistīta ar vīrieti, kurš ir no tava draugu, kolēģu vai klientu loka. Tas viss varētu būt saistīts ar viņa personiskajām problēmām, kas radījušas sliktu garastāvokli vai temperamentu. Cik nopietni tu pievērsīsies savām problēmām, tas būs pilnībā tavs lēmums. Šonedēļ tevi varētu pārsteigt arī sadzīves problēmas mājās, taču darba vietā tehniskas, ražošanas vai ar precēm saistītas problēmas. Tagad esi piesardzīgs, veicot pirkumus, jo īpaši, ja tie ir dārgi. Meklē sev atbilstošāko produktu ar kvalitātes garantiju un pārliecinies par atsauksmēm. Iespējams, šonedēļ sāksi domāt par izmaiņām savās mājās, ko realizēt varēsi tuvākajā nākotnē.

 

 

Jaunava

Šonedēļ tev gaidāmas svarīgas, taču, iespējams, ne tik patīkamas saistības ar ģimeni vai tuviniekiem. Šis būs nelabvēlīgs laiks laulības šķiršanas vai tiesas procesam saistībā ar dzīves apstākļu uzlabošanu vai līdzīgām lietām. Iespējamas skumjas ziņas saistībā ar meiteni vai jaunu sievieti, kura dzīvo citā pilsētā. Iespējama izdevīga finanšu lieta, attīstība naudas vai dokumentu saņemšanā, kas tev nodrošinās lielākus ienākumus. Iespējama naudas saņemšana ar bankas pārskaitījumu, algas palielinājums vai jauna līguma noslēgšana. Daudz labāk attīstīsies saistības profesionālajā vai biznesa jomā. Piemērots laiks, lai runātu ar vadītājiem, klientiem vai biznesa partneriem. Laba nedēļa, lai sāktu jaunu darbu vai uzņēmējdarbību. Jaunām Jaunavu sievietēm, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, šī nebūs piemērota nedēļa ceļošanai.

 

 

Svari

Šonedēļ būs daudz un dažādu notikumu, uzdevumu, kur jāiesaistās, kas jāizdara. Lielā mērā tas attieksies uz tavām mājām vai darbu, un abās vietās var rasties svarīgas izmaiņas. Šī būs piemērota nedēļa mājas vai cita īpašuma būvniecībai, kapitālremontam, pirkšanai vai pārdošanai. No būvniecības un nekustamā īpašuma speciālistiem sagaidāms labs sniegums. Šis būs ļoti spēcīgs laiks, kas, lai arī nedos ātrus rezultātus un panākumus, tuvākajā laikā izveidos tev ļoti stabilu pamatu.  Šīs nedēļas laikā būs vairākas tikšanās vai sarunas ar sievietēm no tava draugu vai kolēģu loka. Iespējama arī nepatīkamu ziņu saņemšana, kas saistītas ar notikumiem tev zināmas personas dzīvē. Runājot par naudu tavā budžetā un taviem ieņēmumiem kopumā, esi piesardzīgs darbā vai pasākumos ar vīrieti, kurš jaunāks par 35 gadiem. Jaunākie Svaru vīrieši var saskarties ar nevēlamām finansiālām grūtībām, negaidītām izmaksām un līdzīgām lietām.

 

 

Skorpions

Tevi sagaida brīnišķīga un, iespējams, unikāla nedēļa, īpaši, ja esi atvērts jauniem notikumiem un cilvēkiem, kas var parādīties tavā dzīvē. Vari izmēģināt veiksmi loterijā, bet neaizraujies ar naudas tērēšanu šādiem mērķiem. Ne visi Skorpioni saņem džekpotu. Šonedēļ var pienākt tas jaukais brīdis, kad būsi atdevis kredītu par kādu lietu vai īpašumu. Nedēļa patīkami iepriecinās ar atklājumu, ka tevis ilgi meklētais priekšmets ir pārdošanā – un par lielisku cenu. Saruna ar kādu augstā amatā esošu vīrieti gados var nest ilgi gaidīto skaidrību par savu nākotni. Nevajadzētu asi reaģēt uz par sevi dzirdētām baumām – iespējams, tenkotāju pašu kāds maldinājis, tādēļ tik nepatīkama situācija. Mīlas dzīvē izvairies no greizsirdības un pēkšņiem pārsteigumiem. Pēkšņa rīcība un nepārdomāti vārdi būs tavs ļaunākais ienaidnieks. Vīrieši, kuri vecāki par 35 gadiem, piedzīvos notikumus, kuri vairos dzīvesprieku un optimismu.

 

 

Strēlnieks

Šajā zīmē dzimušajiem šonedēļ būs bažas par dažādiem dokumentiem, līgumiem, piedāvājumiem utt., proti, darba lietām. Tu īsti nesapratīsi, kurp ved šīs pārmaiņas, bet pats galvenais – neļauj šai spriedzei parādīties arī attiecībās starp ģimenes locekļiem. Gaidāms darbs ar finanšu lietām, naudas pārskaitījumi, saņemšana un tērēšana, iespējams bankas apmeklējums. Tālāki braucieni, visticamāk, nav jūsu plānos. Bet, ja ir, vari saskarties ar organizatoriskām problēmām. Nedēļas laikā būs jāapmeklē vairāki pasākumi, tostarp ar bērniem saistīts. Saderināšanās, kāzas, jubileja, pensionēšanās vai jauna biznesa uzsākšana – šonedēļ iespējama saskarsme ar kādu no šīm lietām. Problēmas ar kādu bērnu vai jaunieti tavā vai citā pazīstamā ģimenē nepārsteigs negaidīti, jo jau iepriekš viss liecināja, ka tas var notikt. Nu būs jātiek galā ar sekām.

 

Mežāzis

Šonedēļ piedzīvosiet nevajadzīgu uztraukumu un spriedzi, kas saistīta ar tuvojošos ceļojumu vai pārvākšanos. Pieredzēsi pārmaiņas, kas sākotnēji var šķist apgrūtinošas, tomēr būs tikai uz labu. Šonedēļ iespējamas ziņas par kādas pazīstamas personas ne pārāk labo veselības stāvokli, tomēr tas ātri un vienkārši atrisināsies. Neslēdz sirdi, domas un emocijas tikai tādēļ, ka esi pieredzējis nelaimīgu mīlestību vai vilšanos. Iespējams, tieši šonedēļ kāds notikums ļaus tev izkļūt no šīs pagātnes un pievērsties nākotnei. Tev raizes varētu sagādāt kādas jaunas sievietes rīcība. Diemžēl arī pēc sarunas ar viņu nekas nemainīsies. Tev beidzot izdosies realizēt ieceres, kas saistītas ar tavu mitekli vai cita veida īpašumu. Gaidāma tikšanās ar kādu jaunu vīrieti, kurš nupat atgriezies no ārvalstīm. Jaunām Mežāža zīmes sievietēm iespējami nelieli depresijas vai emocionālas nestabilitātes brīži, tomēr ātri tiksiet tiem pāri. Savukārt jauniem vīriešiem šī nebūs pārāk lietderīga nedēļa, tomēr vismaz spēsiet atsijāt graudus no pelavām.

 

Ūdensvīrs

Šī nedēļa ievilks tevi dažādos ar finansēm saistītos jautājumos. Naudas saņemšana un tērēšana, jaunu finanšu avotu meklēšana, svarīgu maksājumu veikšana – tā būs tava ikdiena. Šonedēļ nebūs jāveic vienīgi garlaicīgie rutīnas pienākumi, gluži otrādi. Uzzināsi interesantu un vērtīgu informāciju, kuru vajadzēs prasmīgi pielietot. Gaidi daudz svarīgu lietu un brīžu, kas var noteikti tavu nākotni. Turklāt tie ne vienmēr būs uzreiz pamanāmi. Izvairies no nedrošām investīcijām un citām ar augstu risku saistītām finanšu darbībām. Esi uzmanīgs ar savu personīgo finanšu informāciju, bankas karti un piekļuvi kontam. Viens no nedēļas jaukākajiem notikumiem būs saistīts ar tavu vai kāda tuva cilvēka bērnu. Tāpat iespējamas jaukas ziņas par kāda bērniņa piedzimšanu vai grūtniecību. Sagaidi noderīgas tikšanās ar cilvēkiem, kuri piepildīs vairāk cerību, nekā biji domājis. Saņemsi vērtīgus padomus par savu nākotni.

 

 

Zivis

Šī nedēļa sola visai interesantu pieredzi darbā. Tas būs saistīts ar kolēģiem, vadību vai klientiem. Dažādu notikumu attīstības rezultātā darbs vai personīgais bizness tev var kļūt par vēl lielāku prioritāti kā līdz šim. Šīs nedēļas laikā tavu lēmumu pieņemšanā un rīcībā liela nozīme būs kādai sievietei, kura nav tavu tuvinieku lokā. Iespējams, kolēģe vai saistīta ar bankām, nodokļu administrāciju vai kādu valsts iestādi. Tāpat šonedēļ būs iespējama iepazīšanās ar kādu noslēpumainu svešinieku, kurš tev būs īsta mīkla. Konflikts ar kādu vīrieti tevi neievainos, bet arī nepalīdzēs. Iespējami daži traucējumi vai problēmas, kas var vest tevi nepareizā virzienā brīdī, kad veido svarīgas personiskās vai profesionālās attiecības. No šādām situācijām pasargās kārtīga paškontrole. Nedēļa var pārsteigt tevi un ģimeni ar negaidītu finansiālu ieguvumu vai kādiem labumiem. Vīrieši, kuri vecāki par 35 gadiem, savā darbā var piedzīvot nevajadzīgu nepacietības vai neuzmanības mirkli, kas var novest pie īslaicīga haosa.

 

 

Lai lieliska tev šī nedēļa!

Sabiedrība

Nopietnas veselības likstas piemeklējušas dziedātāju Marku Rivu

Dziedātājs Markus Riva izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, ka pēdējā laikā jutis izteiktāku sagurumu un sāpes...

Policija Rīgā sastop bērnu un piedzērušos vecākus; sākas negaidīts jandāliņš

  Otrdien, 9. augustā, neilgi pēc pulksten 21.30, patrulējot Čiekurkalna apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes...

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

Šī nudien būs saspringta diena. Attiecībās šajā dienā kļūs dziļākas, stabilākas un nopietnākas. Jutīsi enerģijas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....