Straujiem soļiem tuvojamies 2022. gada beigām – novembra pēdējā nedēļa ir klāt, un arī decembra sākums tāpat. Ielūkojies, ko šonedēļ tev sola zvaigznes!

 

Auns

Šonedēļ iespējami pārsteigumi un pēkšņi pavērsieni tev nozīmīgās lietās. Jāuzmanās, uzņemoties kādas ilgstošas saistības, īpaši, ja citi uz jums izdara spiedienu. Piesardzības saglabāšana būs panākumu atslēga ikvienā situācijā!

 

Vērsis

Ja jums pēkšņi šķiet, ka kaut kas nav gluži tā, kā kāds cits jums to pasniedz, visticamāk, jūs nekļūdāties. Uzņemoties jaunus pienākumus, jāpārliecinās, ka netiekat izmantota un, ka patiesībā ieguvējs būs kāds cits. Rūpīgi jāizvērtē situācijas, allaž turot atkāpšanās ceļu brīvu. Galvu augšā!

 

Dvīņi

Citi cilvēki var sagādāt pamatīgus pārsteigumus. Iespējamas jaunas, aizraujošas tikšanās, kas var izrādīties ļoti vērtīgas. Ilgmūžība un uzticamība ir tās vērtības, pie kurām šonedēļ vajadzētu piestrādāt īpaši. Dodiet citiem laiku, lai uzzinātu, ko viņi patiesi domā par jums.

 

Vēzis

Iespējams, sāksiet darīt ko tādu, kas izraisīs lielu entuziasmu, bet interese var ātri noplakt. Piemēram, jauna diēta vai kādi attīstošie vingrinājumi. Parādīsies vēlme izvairīties no saistībām, lai atvēlētu vairāk brīvā laika sev. Pārmaiņu nedēļa.

 

Lauva

Pirms ierastās darāmās lietas nomainīt ar ko sev sirdij tīkamāku, jāizsver, vai tas netraucēs ikdienas pienākumiem. Jānosaka prioritātes, citādi kādā brīdī varat attapties ar veselu kaudzi darāmā un pavisam maz laika tam visam. Laiks būtiskajam.

 

Jaunava

Jūsu koncentrēšanās lietām būs nopietna un patiesa, bet cits jautājums, vai to pamanīs vēl kāds. Jums piemīt prasme analizēt cilvēkus pēc viņu uzvedības – izmantojiet to, lai saprastu, kāpēc lietas dzīvē notiek tieši šādi un ne savādāk. Pārdomu nedēļa.

 

Svari

Iespējama kāda aizraujoša un pat nedaudz provokatīva saruna, kas izraus no ikdienas rutīnas. Pievērsiet uzmanību detaļām – tās var nest nopietnas pārmaiņas ierastajā dzīvē. Atbildīgi jāizturas pret personisko finanšu plānošanu – šonedēļ nekāda riska!

 

Skorpions

Uzmanieties ar impulsīviem pirkumiem! Būs grūtības ilgstoši koncentrēties vienai lietai. Garais rudens pārdomu process beidzot sasniedzis nobeiguma fāzi – jāpieņem lēmums, ko un kā mainīt savā dzīvē!

 

Strēlnieks

Šī ir tā nedēļa, kad var notikt praktiski jebkas – un atnest patīkamu pārsteigumu! Nav nekas nosodošs, ja izlemsiet paņemt pauzi ikdienas rutīnā un gūt kādu prieciņu arī sev. Tuvojas tas laiks, kad nāksies pieņemt svarīgus lēmumus savā dzīvē. Gatavošanās nedēļa.

 

Mežāzis

Kaut kas satraucošs var būt palicis nepamanīts, acis jātur plaši atvērtas! Jūs nebaidāties no kardinālām pārmaiņām dzīvē, kas to uz brīdi var krietni vien izmainīt. Dabiskā piesardzība brīdina – citi var būt neparedzami, tāpēc paļauties var vienīgi uz sevi!

 

Ūdensvīrs

Komunicēšana ar draugiem vai kādu citu cilvēku grupu šonedēļ var atnest aizraujošas atklāsmes. Iespējama tikšanās ar kādu, kuru neesat satikuši veselu mūžību. Iespējams, beidzot noslēgsiet kādas neatliekamas saistības un tās vairs lieki nekairinās prātu. Būs kārdinājums tērēt naudu par niekiem, neļaujieties tam! Dzīves baudīšanas nedēļa

 

Zivis

Laiks jaunu lietu apguvei un izpētei. Īpaši, ja tās ļaus dzīvot savādāk un gūt lielākus ienākumus. Ja runājam par naudu, izvairieties no acumirklīgām idejām pirkumos. Attīstības nedēļa.

 

Lai tev jauka nedēļa!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Šefpavārs Tannis ar mīļoto Ilonu iepazinušies pavisam nejauši – VIDEO

  Elmārs Tannis un viņa mīļotā sieviete Ilona ir iepazinušies neapzināti, noskaidrojis raidījums "Iečeko slavenību". Kabatā saspiedies...

Ar burvīgu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Nepilnu četru mēnešu laikā Latvijas Samariešu apvienības un mazumtirgotāja “Lidl” kopīgi uzsāktajā labdarības projektā “Lai...
Foto:Pexels.com/CC

Diemžēl liela nelaime notikusi Vidzemes pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. janvāra plkst. 6.30 līdz 27. janvāra plkst. 6.30, Valsts...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. janvāris

  Daži kļūst nepacietīgi un tas stimulēs negatīvas emocijas. Kāds kļūs dusmīgs un viegli aizkaitināms, citam...
Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Šodien vari atļaut sev kādas paviršības. Saglabā piesardzību un neiesaisties tur, kur tas nav nepieciešams.     Auns ...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...
Foto:Unsplash.com/Jaanus Jagomagi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Šodien ir risks zaudēt mīļoto emocionālas nestabilitātes dēļ. Lai tas nenotiktu, paturi savas īgnās piezīmes...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...