Pirmā aprīļa nedēļa klāt. Vēl gan pavasaris neļauj baudīt siltus saulītes starus, tomēr arī tas ir tikai laika jautājums. Turklāt nedēļas beigās svinēsim Lieldienas! Cits atklāj garās pastaigas mežos, cits desu cepšanas sezonu, cits vienkārši bauda svaigo gaisu. Nāc, aplūko, kāda šī nedēļa solās būt tieši tev! Lai tev izdodas viss iecerētais!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ tev, iespējams, būs jādodas komandējumā vai kādā citā ceļojumā bez īpaša iemesla. Gadīsies kāds notikums, kam būs nepieciešama īpaša sagatavošanās vai arī raisīsies pārdomas par vēlamo ceļojuma galamērķi. Var rasties problēmas ar cilvēkiem, kuriem ir savas nedienas. Var gadīties, ka viņi mēģinās savās nelaimēs un nebūšanās vainot tevi. Izvairies no iejaukšanās citu cilvēku attiecībās, neatkarīgi no tā, cik tuvi viņi tev ir. Iespējams, piedzīvosi ko negaidītu vai saņemsi ziņas, kas saistītas ar laulībām. Būs pārsteigums tavā ģimenē, ka saistīts ar panākumiem. Iespējams, būs negaidīts priekšlikums, atzīšanās vai atlīdzība.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šī nedēļa varētu tev izvērsties diezgan neērta un grūta. Pirmkārt, mēģini nezaudēt savu rūdījumu un iegūto pieredzi. Būs nepieciešams ātri reaģēt, taču vajadzētu izvairīties no riska. Iespējama šķiršanās ar kādu radinieku, draugu vai partneri dzīves apstākļu vai konflikta dēļ. Pēc šonedēļ piedzīvota konflikta, maz ticams, ka ar šo konkrēto personu radīsies iespēja izlīgt nākotnē. Var rasties dažādas problēmas ģimenes apstākļu dēļ. Var gadīties piedzīvot zādzību savās vai draugu, paziņu mājās. Nav teikts, ka tā būs laupīšana, tāpēc īpaši uzmanies no tā, kādus cilvēkus ielaid savās mājās. Iespējams, saņemsi ziņas par problēmām laulībā vai tās šķiršanu. Īpašu uzmanību šomēnes nāksies pievērst zēnam vai jauneklim, kurš savas vieglprātības, naivuma un aizmāršības dēļ būs nonācis nopietnās grūtībās.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ varēsi realizēt savus plānus un cerības, kas saistīti ar ceļošanu. Jo īpaši gadījumā, ja lietām ir saistība ar naudu vai tās atkarīgas no tās. Būs kādas naudas summas aizkavēšanās, ko biji cerējis saņemt no citas vietas ne ikdienas darba alga. Var gadīties arī kāda aizkavēšanās, aizķeršanās vai citi šķēršļi saistībā ar ceļošanu uz ārzemēm. Tavā mīlas dzīvē var rasties neizskaidrojamas kaprīzes. Iespējams, tādēļ, ka trūks izpratnes par partnera problēmām un iespējām. Emocionāli var gadīties, ka šis attiecībās būs diezgan sarežģīts mirklis. Pārsteigumi radīsies tavā darba vietā – tiks apspriestas jaunas idejas un priekšlikumi. Ja tu strādā tirdzniecības jomā, šonedēļ iespējama papildus peļņa, jo spēsi vairāk pārdot vai piesaistīsi jaunus klientus. Tavā darbā vai biznesā šonedēļ tev radīsies jaunas iespējas. Var gadīties, ka tas būs pirmais solis uz būtiskām izmaiņām tavā dzīvē.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Labvēlīga nedēļa darbam, uzņēmējdarbībai, darījumu braucieniem un citiem svarīgiem mērķiem. Iespējams, saņemsi lielisku darba piedāvājumu no kādas citas vietas. Var gadīties, ka saņemsi atzinību par savu darbu no tālienes. Jebkurā gadījumā – darba lietas šonedēļ sniegs tev spēcīgas emocijas un pieredzi. Gaidi konfliktsituācijas atrisinājumu. Patīkami mirkļi radīsies saistībā ar kādām attiecībām vai komunikācijas attīstību. Tev būs cerības sekmīgi attīstīt iesākto. Spēsi izbeigt dažādas bažas un atrisināt problēmas. Gaidi jaunumus no cilvēka, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Viņi spēs noteikt tavus nākotnes plānus un rīcību.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ tu vari plānot vai sagaidīt dažādus notikumus, kas saistīti ar kādu vīrieti. Iespējams, viņš ir tavs ģimenes loceklis vai tuvs draugs. Lauvu vīrieši vairāk enerģijas un entuziasma varēs ieguldīt lietās, kas saistītas ar ģimeni un radiem, neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas. Iespējams, būs pārsteigumi, kas saistīti ar meiteni vai jaunu sievieti. Iespējams, saņemsi pēkšņu ielūgumu doties kaut kur vai sagaidīsi negaidītu viesi. Iespējama veiksme saistībā ar kādu sievieti vai notikumu, kas saistīts ar meitenes nākšanu pasaulē. Šonedēļ tevi varētu iepriecināt naudas saņemšana no dažādiem avotiem. Gaidi ziņas vai informāciju, kas saistīta ar naudu vai kādu svarīgu dokumentu.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ svarīgas būs jūtas, jo īpaši – mīlestība. Sajūtas, kas tev ir pret citiem cilvēkiem, vajadzētu izrādīt, jo citādi nezināsi, cik ļoti, iespējams, kāds lolo izjūtas pret tevi. Tu būsi emocionāls un jūtīgs, un tieši emocijas būs tās, kas šonedēļ noteiks tavu rīcību un lēmumus. Iespējama tikšanās, apmeklējums vai pasākums, kas saistīts ar sievieti. Svarīgs notikums būs saistīts ar sievieti, kura dzimusi Auna, Dvīņu vai Vēža zīmē. Iespējams, viņas darbības vai priekšlikums būs tev liels pārsteigums. Īpašus brīžus, notikumus un pārsteigumus varēsi sagaidīt no cilvēkiem, kuri dzimuši Ūdensvīra, Svaru vai Skorpiona zīmē. Izturies nopietni pret saviem panākumiem!

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Tev šonedēļ liks vilties ziņas, kas saistītas ar naudu vai finanšu dokumentiem. Varētu rasties neparedzēti izdevumi, par ko tev tiks paziņots vēstules vai e-pasta veidā. Piemērots laiks, lai apdomātu, kā iepriecināt vecāka gada gājuma vīrieti, kuram ir nepieciešama palīdzība. Iespējams, viņš nav ne no tava radu, ne draugu loka. Saņemsi labas ziņas saistībā ar kādu cilvēku no savas ģimenes vai draugu loka, ļauj vaļu sev, lai izrādītu prieku. Svaru vīriešiem, iespējams, nāksies apmeklēt kādu pasākumu vai sanāksmi. Nāksies cieši sadarboties ar kolēģiem, lai noskaidrotu meitenes vai jaunas sievietes patiesos motīvus, rīcību, komentārus. Visticamāk, viņa rīkojas kādu konkrētu mērķu vadīta vai cita cilvēka, iespējams, konkurenta interesēs.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ var rasties grūtības tava finansiālā stāvokļa dēļ. Lielākā daļa problēmu būs saistītas ar notikumiem no tavas pagātnes. Iespējams, ka šobrīd būs nepieciešams pievērst uzmanību aizmirstiem vai kavētiem maksājumiem. Var nākties “maksāt” pat pagātnes kļūdām vau neprātīgām investīcijām, aizņēmumiem. Iespējams, šonedēļ būs nepieciešams veikt lielu lēcienu savā dzīvē, kas būs saistīts ar konkrētām pārmaiņām. Iespējams, tas būs saistīts ar punkta pielikšanu kādās attiecībās vai darbā. Vajadzētu pievērst uzmanību savai un sava mīļotā cilvēka veselībai. Šī nedēļa būs sava veida tests tavam garam un ticībai. Nekas nenotiks bez iespējas tikt atrisinātam, un nekas nenotiks arī bez iemesla. Iemācies atšifrēt dažādas zīmes!

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ vajadzētu būt īpaši uzmanīgam, izvēloties cilvēkus, ar kuriem satikties, kopā pavadīt laiku. Iespējams, ka nāksies konfliktēt ar kādu jūtīgu personību. Var rasties dažādi viedokļi par profesionāliem, sociāliem vai politiskiem jautājumiem, kas būs par iemeslu nevajadzīgiem strīdiem un skarbākai vārdu apmaiņai. Nelabvēlīga nedēļa jaunām draudzībām un iepazīšanām. Ja tomēr sanāk, vajadzētu rūpīgi izvērtēt jauniepazīto personu un nevajadzētu steigties ar uzticēšanos viņam. Apsvērsi kā pirkšanu vai pārdošanu – velti laiku šim solim un rūpīgi visu pārdomā. Ja nepieciešams, meklē padomu, taču nerīkojies pārdroši – mirkļa vai emociju vadīts. Laimīgs notikums būs saistībā ar bērnu vai jaunieti. Veiksme vai kāda cilvēka svētki varētu būt par iemeslu lieliskām svinībām ārpus mājām.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ sagaidīsi dažādus mazus brīnumus, kas liks tev saprast, ka laime un veiksme tevi nav aizmirsušas. Tu nevarēsi saprast, kas ir tas, ko esi izdarījis vispareizāk, lai šī brīnumu virkne notiktu. Atceries, ka katra diena tavā dzīvē ir svarīga pati par sevi. Nekas nenotiek nejauši – viss ir iekārtots tieši tā, kā tam jābūt – šonedēļ varēsi par to pārliecināties. Iespējams, organizēsi svinības savās mājās, varbūt pat tādas, kas paredzētas tikai tev pašam, jo tev būs iemesls priekam un pateicībai. Tu būsi dāsns pret mīļajiem un meklēsi veidu, kā padarīt viņus laimīgus – tev būs dažādas interesantas idejas šajā jomā. Iespējams, grūtības radīs naudas iegūšana/atgūšana no personas, kura dzimusi Auna, Strēlnieka vai Lauvas zīmē.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ nepatīkamu pārsteigumu tev var sagaidīt ziņas par kāda tev zināma cilvēka veselības problēmām. Iespējams, radīsies komplikācijas vai neskaidrības saistībā ar uzstādīto diagnozi, vai ārstēšanu. Iespējams, šis cilvēks nevēlēsies uzsākt ārstēšanu, tev vajadzētu mēģināt palīdzēt. Nedēļa būs laba finansiālā jomā, jo īpaši tas attiecas uz Ūdensvīru sievietēm. Iespējamas svarīgas sarunas ar cilvēkiem, kas būs saistītas ar naudu un finansiālo situāciju kopumā. Iespējams, būs kāds pārsteigums tavā ģimenē, iespējami dažādi patīkami mirkļi kopā ar radiniekiem no tuvienes vai tālienes. Iespējamas neplānotas vizītes, sanāksmes vai negaidīti ielūgumi uz kopīgiem pasākumiem. Iespējams, būsi pārsteigts par jaunumiem, kas saistīti ar saderināšanos vai kāzām, ko nāksies apmeklēt.  

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ tev būs tikšanās vai negaidīts apciemojums, kā rezultātā saņemsi kādu ļoti svarīgu ziņu. Iespējams, tas attieksies uz notikumu, kas norisinājies nesenā pagātnē. Būs pasākums, kurā satiksi sev tuvus cilvēkus. Šonedēļ var būt liela dezinformācija, un tev šķitīs, ka daudz kur saredzi, saklausi nepatiesības, maldus. Daudzas lietas dzirdot var ļoti atšķirties no realitātes, tādēļ netici visam, ko tev kāds pastāsta. Saglabā rezervētu attieksmi un pārbaudi informāciju, pirms ko akceptē vai noraidi. Šonedēļ, iespējams, saņemsi naudu, parakstot kādu dokumentu, vai beidzot parakstīsi ko tādu, kas garantēs lielākus ienākumus nākotnē.

 

Lai tev ražīga un brīnišķīgu mirkļu piepildīta šī nedēļa!

Sabiedrība

Milzu veiksme Tukuma pusē: pēkšņi tiek pie dārga elektroauto

  Ar elektroauto Škoda Enyaq brauks Atis Kalviņš no Tukuma novada, informē Latvijas Loto. Šodien, 26. maijā, autosalonā Green...

Latvieši stundas laikā izpērk divas lidmašīnas uz Tamperi – “airBaltic” rīkojas nekavējoties

  Lielā līdzjutēju pieprasījuma dēļ Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic nodrošinās vēl papildu lidojumus uz Pasaules hokeja čempionātuTamperē. Līdz šim...

Eksperti pastāsta, vai Latvijas hokeja izlase sestdien uzvarēs Kanādu

  Jau rīt, 27. maijā, norisināsies IIHF Pasaules čempionāta hokejā pusfināls, kurā Latvija sacensīcies pret Kanādu....

“Swedbank” izplata brīdinājumu klientiem

  Swedbank aicina klientus būt īpaši modriem, jo aktivizējušies krāpnieki. Šoreiz krāpnieki izsūta klientiem viltus īsziņas...

Diemžēl piektdienas rīts nesis arī ļoti traģiskas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 86 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 17 personas un divas gājušas...

Glābēji izplata paziņojumu Latvijas iedzīvotājiem

  Trešdien, 31.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Galvenais šodien ir mierīgs režīms un spēja relaksēties. Mēģini rīkoties atbildīgi un pēc labākās sirdsapziņas.     Auns Pirmā...

Horoskopa zīmes, kurām JŪNIJS būs īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu apdomāt dažādas lietas. Tavas intelektuālās spējas vairosies, ja vien spēsi objektīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Šodien sanāks komunicēt ar cilvēkiem, kuri tev ļaus labāk izprast savas vajadzības un izpētīt talantus....

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem nav īpaši patīkamu ziņu par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas izskaņā, kā arī nākamajā nedēļā Latvijā turpināsies sausums. Lai arī debesis palaikam aizklās...

Izskan pirmās ilgtermiņa prognozes gaidāmajai vasarai

  Mūs gaida karsta un sausa vasara, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes. Par sezonālajām...

Situācija pasliktinās vēl vairāk: Sinoptiķi brīdina par apstākļiem atlikušajā maijā

  Turpinoties siltam un sausam laikam, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi daļā teritorijas izplatījuši...