Klāt 2022. gada pirmā pilnā nedēļa. Ceram, ka gads tev iesācies uz pozitīvas nots. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un uzzini, ko tās šai nedēļai sola tieši tev!

 

 

Auns

Šī solās būt visai saspringta nedēļa, taču tev vajadzētu būt gatavam ātri risināt problēmas. Jebkādām viltībām un ļaunuma izpausmēm šonedēļ būs nevēlamas sekas. Tavs darba process veiksmīgi attīstīsies vai arī veiksmīgi beigsies vienošanās vai projekts, kas sākts jau, iespējams, 2021. gadā.  Tev būs iespēja realizēt aizraujošu un/vai laikietilpīgu projektu. Šī nedēļa sola sniegt arī dažas labas iespējas profesionālajā jomā, kas saistītas ar tavu pagātni. Šonedēļ var rasties neparedzētas izmaksas vai finansiālas problēmas, kas būs saistītas ar zēnu vai jaunu vīrieti. Jauniem Aunu vīriešiem var būt dažādi nepatīkami momenti, kas saistīti ar naudu. Tava mīlas dzīve šonedēļ būs saistīta ar dažādām cerībām vai iepriekšējo plānu īstenošanu, kas, visticamāk, saistīti ar tikšanos vai pasākumu. Iespējamas sarunas vai notikumi, kas saistīti ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Šonedēļ būs arī iemesli domāt par dažādām mīlestības pieredzēm, kas nesen bijušas tavā dzīvē. Šīs nedēļas laikā būs pasākums vai tikšanās un tev būs iespēja satikties ar draugiem. Pats par sevi šis pasākums būs jauks, taču var gadīties, ka pamatā tas būs saistīts ar kādas tavā draugu lokā esošas personas veselības problēmām.

 

 

Vērsis

Šonedēļ, iespējams, apsvērsi dažādus ar ceļošanu saistītus notikumus vai iespējas, vai arī naudu, kas saistīta ar cilvēkiem no tālākām vietām. Šī būs laba nedēļa braucieniem un komunikācijai ar tuviniekiem. Profesionālajā līmenī šai nedēļai būs panākumi tiešsaistes biznesā, biznesā no mājām vai ģimenes biznesā. Iespējams, ja vēl ne ar ko tādu nenodarbojies, šī nedēļa varētu būt piemērota, lai apdomātu, ko un kā vari darīt lietas labā. Šī nedēļa radīs prieku gan pateicoties taviem personīgajiem panākumiem darbā, gan par godu kāda tava ģimenes locekļa panākumiem, ieskaitot panākumus izglītības jomā. Finansiālajā jomā tomēr būs nepieciešams risināt dažādus šķēršļus un grūtības, komunicējot ar sarežģītiem cilvēkiem. Ja tavs darbs ir saistīts ar naudu, tev pēc iespējas vairāk uzmanības jāpievērš profesionālajiem pienākumiem. Mīlestība šajā nedēļā varētu radīt dažādus pārsteigumus. Tu varēsi sazināties vai satikties ar savu veco romantisko partneri vai radīsi jaunu iepazīšanos. Neparedzamas mīlestības attiecības var izvērsties ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Šonedēļ tu iesaistīsies dažādos pasākumos vai pildīsi pienākumus, kas saistīti ar kādu cilvēku no tavu tuvāko radinieku loka. Iespējams, tu apmeklēsi īpašu notikumu, kas būs saistīts ar vīrieti un/vai saņemsi ziņas par zēna dzimšanu.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ esi uzmanīgs attiecībās ar sievietēm, jo īpaši ar vidēja vecuma sievietēm. Jūsu attiecībās radīsies dažādi pārpratumi, nedrošība, liekulība, kas var pakļaut tevi dažādām intrigām vai manipulācijām. Esi uzmanīgs arī finansiālās attiecībās ar sievietēm. Profesionālajā jomā vari sagaidīt labākus ienākumus, ja esi pārdevējs vai veic jebkāda veida darbus, kas saistītas ar pārdošanu. Iespējama samaksa par padarīto darbu vai naudas saņemšana no dažādiem avotiem, kas attiecas uz tavu darbu, izglītību vai uzņēmējdarbību. Dažiem Dvīņiem ir iespējams noslēgt jaunu finansēšanas līgumu, gūt algas paaugstinājumu vai līdzīgas lietas. Saspīlējumi var rasties attiecībās ar personu vai uzņēmumu, kas ir citā valstī. Ja šonedēļ esi nolēmis ceļot, pārliecinies, ka tev ir pietiekami daudz naudas, lai segtu savus izdevumus jebkurā situācijā. Nauda varētu būt svarīgs temats arī tavās sarunās ar mīļoto cilvēku. Tev būs tendence plānot un reāli īstenot attiecības, nevis dzīvot emocionāli romantiskā eiforijā. Patīkama pieredze var būt mājās un ģimenē, piemēram, jauns ieguvums, balva vai kāds cits patīkams materiāla rakstura notikums.

 

 

Vēzis

Iespējama lielāka spriedze attiecībās ar sievietēm, it īpaši tām, kuras dzimušas Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmēs. Iespējams, šie notikumi būs saistīti ar iepriekšējo pieredzi vai problēmām jūsu savstarpējās attiecībās. Profesionālajā jomā šī nesolās būt viena no izdevīgākajām nedēļām. Jebkuras problēmas, kas līdz šim tikušas ignorētas vai bijušas nepatīkamas attiecībās ar kolēģiem vai priekšniecību, atkal atgriezīsies priekšplānā. Iespējams, tu iesaistīsies intrigās vai saņemsi neatbilstošus komentārus par savu darbu. Profesionālajās attiecībās esi īpaši piesardzīgs ar cilvēkiem, kuri dzimuši Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmēs. Šī nedēļa daudzus no jums pārsteigs ar ziņām vai notikumiem, kas saistīti ar naudu. Tu vari saņemt naudu no neparedzētas vietas. Iespējams, kaut ko varēsi iegādāties par izdevīgu cenu vai arī izdevīgi pārdot, pateicoties palīdzībai vai padomam, ko saņemsi no cilvēka, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Tava mīlas dzīve būs saspringta un, iespējams, stipri atšķirsies tavi un partnera viedokļi par dažādām lietām. Iespējams, tevi pārņems bažas par kāda radinieka veselības problēmām. Vēžu vīrieši saņems uzaicinājumu uz kādu ģimenes pasākumu un/vai priecāsies par kāda radinieka panākumiem.

 

 

Lauva

Šonedēļ būs iespējams baudīt kāda sava ģimenes locekļa panākumus. Šis notikums varētu būt saistīts ar lielu materiālo ieguvumu, atlīdzību vai tamlīdzīgi. Lauvu vīriešiem būs iespējams iepriecināt savus mīļos cilvēkus ar īpašām vakariņām. Darbā var rasties papildu bažas par lielāku slodzi, ārkārtas iesaistīšanos  kādā uzdevumā vai citu stresa situāciju. Šonedēļ, iespējams, saņemsi tomēr arī ziņas par savu profesionālo izaugsmi. Darbā radīsi atbalstu un palīdzību no cilvēkiem, kuri dzimuši Vēža, Skorpiona vai Mežāža zīmē. Finanšu jomā nedēļa būs visai izdevīga ar iespēju saņemt naudu, palielināt ienākumus, atrast labāk apmaksātu darbu vai tamlīdzīgi. Iespējamas dažādas labvēlīgas iespējas, lai gan pastāv risks, ka tu tās nepieņemsi vai nenovērtēsi. Mīlas jomā lietas solās būt sarežģītākas, jo īpaši, ja jūsu attiecībās kopīgas lietas ir arī profesionālajā ziņā vai biznesā. Nauda var radīt nepatīkamu spriedzi attiecībās ar mīļoto, iespējams, pat līdz attiecību izbeigšanai. Dažādi notikumi solās būt arī tavā ģimenē, jo īpaši varētu būt saistīti ar zēnu vai jaunu vīrieti, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē.

 

 

Jaunava

Iespējami dažādi konflikti vai spriedze attiecībās ar dažiem cilvēkiem, kuri, iespējams, kaut ko nav pareizi sapratuši. Daudzi no jums iespējams, pieņems svarīgus lēmumus un spers būtiskus soļus uz pārmaiņām. Profesionālajā līmenī nedēļa sniegs tev dažāda veida pieredzi. Iespējams, šonedēļ tev nāksies iziet cauri intensīva stresa vai spriedzes momentiem. Tev radīsies bailes un nopietni konflikti. Tev radīsies unikāla iespēja sasniegt noteiktus rezultātus karjerā, izglītībā vai uzņēmējdarbībā. Ģimenē notiks svarīgas sarunas saistībā ar naudu vai tiks veikti īpaši pasākumi saistībā ar ģimenes finansēm. Interesanta šī nedēļa varētu būt arī saistībā ar flirtu. Iespējama mīlas dēka ar gados daudz vecāku vai jaunāku partneri. Izvairies no viltībām vai manipulācijām, nopietni izvērtējot jebkāda veida informāciju, ko saņem no cilvēkiem.

 

 

Svari

Šodien varēsi apsvērt dažādus ceļojuma plānus, kā mērķis, visticamāk, būs tikšanās ar radiniekiem. Tu pieredzēsi dažādus interesantus notikumus, kas saistīti ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Darbā būs interesanta komunikācija, galvenokārt, ar vīriešiem vai jauniem cilvēkiem. Runā ar draugiem par dažādām papildu darba iespējām, uzņēmējdarbību un tamlīdzīgi. Daudzi Svari meklēs papildu ienākumu avotus. Galvenais peļņas avots būs no darba, kas beidzot tiks pabeigts vai saistībām, kas izpildītas. Citās situācijās iespējama pat kavēšanās. Nav izslēgts, ka tieši tāpēc sāksi domāt pāriet no vienas pozīcijas citā, lai iegūtu labāku samaksu. Mīlas lietas lielā mērā būs atkarīgas no finansiālās stabilitātes. Iespējams, saņemsi atbalstu no sava partnera, lai gūtu iespēju labākiem ienākumiem. Kopumā tava mīlas dzīve šonedēļ būs visai pragmatiska un reāla, bez īpašiem pārsteigumiem. Iespējama spriedze ģimenes attiecībās – viegli radīsies konflikti, kas emocionāli krietni kaitēs. Attiecības ar radiniekiem, kuri dzimuši Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē var kļūt neprognozējamas.

 

 

Skorpions

Šonedēļ jutīsi emocionālu entuziasmu par jaunām lietām personīgajā un ģimenes dzīvē. Tu vēlēsies veikt vairākas lietas, kas uzlabo vidi, kurā tu dzīvo. Būsi atvērts jaunām lietām, tehnoloģijām, darbu un daudz ko citu. Darbā būs interesantas sarunas par jaunām darbībām vai jauniem cilvēkiem. Būtisks sarunu iemesls būs arī maksājumu veikšana, ieņēmumi no pārdošanas vai  finanšu dokumentiem. Tu varēsi plānot un realizēt uzdevumus ar vieglumu. Finanšu plānā šī nedēļa nesola nekādus pārsteigumus. Esi uzmanīgs ar naudas tērēšanu. Iespējams, tēriņi būs vajadzīgi kaut kam, kas saistīts ar tavu dēlu, mazdēlu vai citu vīrieti ģimenē. jauni Skorpionu vīrieši var piedzīvot negaidītu, pat nepatīkamu ar naudu saistītu mirkli. Mīlestības jomā šonedēļ patīkamāka pieredze būs Skorpionu sievietēm, ne vīriešiem. Iespējams flirts vai romantiskas attiecības darba vietā. Tevi un ģimeni patīkami varētu pārsteigt ziņas, uzaicinājums vai svarīga informācija. Tas sagādās stipras emocijas.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ nāksies sastapties ar dažādām finansiālām darbībām, kas būs saistītas ar kādām bažām, steidzamām saistībām vai konkrēta darba veikšanai. Šī nedēļa prasīs nopietnāku attieksmi pret darbu vai ar naudu saistītām darbībām. Darbā varēsi rast risinājumu savām agrākajām problēmām ar kādu no projektiem, kolēģiem, klientiem vai partneriem. Tu varēsi realizēt kādu jaunu iespēju. Būs labas iespējas īstenot savas vecās idejas un saistības, kam līdz šim traucējuši dažādi apstākļi. Finansiāli šī nedēļa pilnīgi būs atkarīga no tevis aprēķinātajām izmaksām. Iespējamas papildus izmaksas saistībā ar bērnu vai arī tieši pretēji – naudas saņemšana saistībā ar bērnu. Mīlas jomā var rasties negaidītas situācijas, ja tev ir partneris, kurš dzīvo vai strādā šobrīd tālu no tevis. Ja tu plāno ceļojumu, kas saistīts ar mīļoto cilvēku, var rasties zināmas grūtības. Iespējams, vajadzēs vairāk uzmanības pievērst kādam ģimenes draugam. Tiesa, tas, kas šobrīd notiek viņa dzīvē, tevi nepārsteigs, jo sapratīsi, ka tas visnotaļ ir viņa nepareizās darbības vai lēmuma dēļ.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ iespējami dažādi notikumi vai izmaiņas saistībā ar zēnu vai jaunu vīrieti, kurš, visticamāk, ir tavs radinieks. Iespējams, pavisam interesantā veidā attīstīsies attiecības vai biznesa komunikācija ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Šī nedēļa būs ļoti svarīga profesionālajai attīstībai. Iespējams, radīsies jauna iespēja, kas sākotnēji tevi ļoti izbrīnīs. Ja esi darba meklējumos, tev būs iespēja izvēlēties no vairākiem piedāvājumiem, taču tu vilcināsies, jo visi no tiem būs pagaidu varianti, nevis pastāvīgs darbs. Ja tev ir darbs, esi uzmanīgs, jo var rasties situācijas, kas apdraud šīs tavas pozīcijas. Finanšu lietas nebūs sarežģītas, taču nopietni vajadzētu apsvērt savus izdevumus. Dažiem Mežāžiem var rasties nopietnas sarunas par ģimenes ienākumiem un izdevumiem. Mīlestības jomā problēmas var rasties jaunām Mežāžu sievietēm. Var rasties pārsteigumi ģimenē, kas saistīti ar pagātnes notikumiem vai lietām, kas risinājušās pēdējo dienu laikā. Mežāžu sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, iespējams, negaidīti pieņems vai mainīs lēmumu saistībā ar mājām vai ģimeni.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ iespējama zināma spriedze attiecībās ar cilvēkiem no tālākām vietām. Ja tu šodien ceļo,uzmanies ar transporta līdzekļiem un laika apstākļiem, kā arī rūpīgi sagatavojies dažādām situācijām. Iespējams, saņemsi nepatīkamas ziņas no citas pilsētas vai pat valsts, taču tās nāks ar kavēšanos. Iespējams, ziņas būs saistītas ar zaudējumu kāda jauna cilvēka dzīvē. Šo dienu laikā tev būs daudz jauku tikšanos ar sievietēm. Iespējami uzlabojumi mājās. Iespējams, ka kādu nepatīkamu notikumu piedzīvos kāda persona, ar kuru tu dzīvo kopā, tas varētu būt saistīts ar izglītību vai darbu. Ja šonedēļ tu plāno iegādāties preces mājai, uzmanies ar cenām, kvalitāti un garantijas noteikumiem. Nevar paļauties tikai uz reklāmu. Ūdensvīru sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, šonedēļ var nākties apmeklēt sapulces vai tikšanās, kas tuvākajā laikā izrādīsies ļoti svarīgas notikumu attīstībā. Jaunie Ūdensvīru vīrieši tiksies aci pret aci ar savām cerībām. Negaidīti notikumi var mainīt dzīves apstākļus.

 

 

Zivis

Iespējams, šonedēļ būs apgrūtinājumi vai problēma, kas saistīta ar jaunu vīrieti, kura dzīvē pašlaik notiek lielas pārmaiņas. Iespējams, tev liks raudāt kāds konflikts ar sievieti, radot emocionālu apgrūtinājumu, negatīvas izjūtas gan tev, gan viņai. Var rasties izmaksas, kas saistītas ar tavu vai tava radinieka veselību. Var rasties bažas saistībā ar kādu finanšu dokumentu vai naudu, ko tu plāno saņemt. Šonedēļ apmeklēsi uzņēmumu vai iestādi saistībā ar pasūtījumu, dokumentāciju, īpašumu utt. laba šī nedēļa solās būt tiem, kuri nodarbojas ar ražošanu, būvniecību un uzņēmējdarbību. Nedēļa būs svarīga ģimenes attiecībās, jo būs notikumi, kas tuvinās tevi ar radiniekiem. Tev būs svarīgas sarunas par tavas ģimenes ienākumiem un izdevumiem, ieguldījumiem utt. Zivju sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, var kļūt greizsirdīgas un jūtīgas, kas padarīs grūtākas attiecības ar citiem. Jauni Zivju vīrieši var piedzīvot negaidītu šķiršanos vai zaudējumu.

 

 

Lai laba tev šī nedēļa!

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....