Klāt atkal jauna nedēļa – pirmā gada īsākajā mēnesī februārī. Kāds steigs baudīt ziemas priekus, kāds jau dzīvos olimpiskajā režīmā, bet cits visu savu laiku veltīs darbam, ģimenei vai varbūt kādam jaunam hobijam. Uzzini, kas šonedēļ sagaida tieši tevi!

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šonedēļ piedzīvosi dažādus notikumus, kuri saistīti ar tavu iepriekšējo laulību vai romantiskajām attiecībām. Iespējams, pat redzēsi savādus sapņus šajā sakarā. Iemesls tam visam būs atšķirīgs katram individuāli. Varbūt ir palicis kaut kas līdz galam nenoskaidrots vai neatrisināts? Atsevišķos gadījumos tu vai tavs bijušais partneris var mēģināt attiecības atjaunot, taču ieteicams šādu kļūdu nepieļaut. Interesanti notikumi tevi gaida darbā un biznesā. Saņemsi dažādus ieteikumus un sev noderīgu informāciju. Labvēlīgs laiks ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu risināšanai. Dažiem var palaimēties negaidīti saņemt nelielu naudas summu vai apkārtējo atzinību. Kopumā šī nedēļa atnesīs tev iespēju realizēt plānus un ekspektācijas. Centies vairāk paļauties uz sevi, nevis uz citiem, it īpaši, dodot un saņemot dažādus solījumus. Īslaicīgas veselības problēmas atgādinās par nepieciešamību vairāk uzmanības pievērst savam dzīvesveidam un uzturam. Zināmas raizes sagādās cilvēks vai cilvēki no tava ģimenes vai draugu loka. Saņemsi uzaicinājumu doties uz kopā sanākšanu ar draugiem. Jauna draudzība var manāmi paplašināt tavu redzesloku.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šonedēļ piedzīvosi īpašu notikumu ģimenē vai darba vietā. Būs iemesls svinībām par godu saviem panākumiem vai nozīmīgiem jaunumiem. Labvēlīgs laiks laulībai, kopdzīves uzsākšanai, bērna ieņemšanai un citām ar ģimeni saistītām nodarbēm. Nedēļas gaitā var nākties uzņemt viesus, kuri saskārušies ar nopietnām problēmām profesionālajā vai ģimenes dzīvē. Lai arī no malas citu cilvēku kļūdas allaž ir viegli ieraugāmas, ir visai grūti tās atklāti pateikt viņiem acīs. Pastāv iespēja  saņemt skumjus vai negaidītus jaunumus par kādu no bijušajiem partneriem. Ieteicams nereaģēt pārsteidzīgi un šajā nedēļā saņemtajiem ieteikumiem un jaunumiem. Vispirms rūpīgi pārdomā, izvērtē un tikai tad rīkojies. Šajā sakarā vajadzētu arī turēties tālāk no jebkāda veida konfliktiem, kuri var provocēt tevi rīkoties pārlieku emocionāli un neapdomīgi. Harmoniski attīstīsies tavas attiecības ar kādu sievieti. Īpaši interesanti šī nedēļa izvērtīsies gados jaunajiem Vērša zīmes pārstāvjiem.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ saņemsi pārsteigumu, kurš kaut kādā veidā būs saistīts ar naudu, finanšu dokumentu, izmaiņām algas apjomā vai jaunām profesionālajām attiecībām. Ieteicams būt piesardzīgam attiecībā pret pārsteidzošiem un vilinošiem solījumiem. Kontrolē savas kaprīzes un emocijas, jo tieši tās var izrādīties tavs ļaunākais ienaidnieks. Tāpat saglabā modrību, saņemot piedāvājumus un ieteikumus, jo īpaši, ja tie saistīti ar darbu vai dzīvi ārzemēs, viegli un ātri gūstamu peļņu. Sargā sevi no jebkāda veida ļaunprātībām un manipulācijām no citu cilvēku vai kompāniju puses, kuras atrodas citā pilsētā vai valstī. Šī būs dinamiska un visādā ziņā mainīga nedēļa. It īpaši tas attiecas uz ģimenes dzīvi un romantiskajām attiecībām. Īsi panikas brīži mīsies ar pilnīgu mieru, prieks ar skumjām utml. Labvēlīgs laiks spontānu mīlas piedzīvojumu uzsākšanai. Iespējams, negaidīti saņemsi atzīšanos mīlestībā. Ilgosies pēc kāda sava tuvinieka vai tuva drauga, kurš pašlaik atrodas tālu prom no tevis vai arī jau devies aizsaulē. Zvaigznes sola patīkamus pārsteigumus darbā un biznesā. Neraugoties uz to, saskarsies arī ar spriedzi attiecībās ar kādu no kolēģiem vai klientiem. Par laimi, to izdosies viegli atrisināt.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, gatavojies emocionālai nedēļai, kurā piedzīvosi daudz ko romantisku, sentimentālu un mīlestības pilnu, tiekoties ar draugiem un tuviniekiem. Komunicēsi  ar dažādiem cilvēkiem, pateicoties kuriem iegūsi sev nozīmīgu informāciju. Lielākoties komunikācija noritēs ar personām, kuras dzīvo citā pilsētā. Pastāv liels risks, ka aizkavēsies kāds gaidīts dokuments, līguma apstiprinājums vai piedāvājums. Tas var krietni pakutināt tavus nervus, jo vēlēsies iespējami ātrāk pieņemt kādu sev svarīgu lēmumu un cerēsi, ka viss norisināsies tev par labu un saskaņā ar tavām interesēm. Nedēļas gaitā uzsāksi svarīgu personīgu vai biznesa sarunu ar kādu no citas pilsētas vai valsts. Būs nepieciešams organizēt pašam vai apmeklēt ģimenisku tikšanos. Sirdī brīvajiem ir cerība sastapt savu otro pusīti, kura pavisam noteikti būs pilnīgs pretstats gaidītajam un cerētajam. Dzīve mūs mēdz ik pa laikam pārsteigt, vai ne? Tie, kuri jau ir attiecībās, centīsies vairāk laika pavadīt ar savu mīļoto cilvēku. Liela nozīme šajā nedēļā būs komunikācijai ar kādu sievieti.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, gatavojies pārsteigumam, pateicoties kuram saņemsi jaunumus vai noderīgu informāciju no tuvienes un tālienes. Tā pavisam noteikti raisīs tevī optimistisku noskaņojumu un liks lolot cerības. Kopā ar kolēģiem vai domu biedriem pievērsīsies dažādu sabiedrisku un politisku jautājumu risināšanai. Dosies uz dažādām iestādēm un tiksies ar konkrētiem cilvēkiem, lai apspriestu vai atrisinātu aktuālos finanšu jautājumus. Labvēlīgs laiks naudas lietu sakārtošanai, maksājumu veikšanai utml. Finansiāli jutīsies stabili un, iespējams, saņemsi pat kādus negaidītus ienākumus, pateicoties savam darbam vai kādam ģimenes loceklim. Šis būs emocionāls laiks attiecībās ar gados jaunākajiem ģimenes vīriešiem. Ja esi jau pieaugušu bērnu vecāks, var nākties saskarties ar zināmiem sarežģījumiem vai pārpratumiem attiecībās ar savām atvasēm. Iespējams, taviem bērniem būs ļoti grūti uzsākt sarunu un runāt ar tevi. Šo septiņu dienu laikā saņemsi kādu patīkamu pārsteigumu no mīļotā cilvēka. Kopā pavadītais laiks būs romantisks un patīkams, ja vien viens otram nesāksiet uzspiest savas vēlmes un viedokli. Gaidāms kāds zīmīgs brīdis, kurā nāksies steidzami pieņemt sev un savai nākotnei svarīgu lēmumu.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šonedēļ negaidītu veiksmi piedzīvos kāds tavs ģimenes loceklis vai tuvinieks. Pārsteigums var būt saistīts ar bildinājumu vai ar saderināšanos, kāzām saistītiem jaunumiem. Gaidāmas dažādas pārmaiņas personīgajā un ģimenes dzīvē. Lielākoties, tām pa pamatu kalpos negaidītas ziņas, ieteikumi, uzaicinājumi. Daudziem pavērsies iespēja nonākt kādā īpaši labvēlīgā situācijā. Esi atvērts visam jaunajam, esi drosmīgs un aktīvs, lai nepalaistu garām kaut ko sev nozīmīgu. Var nākties saņemt nepatīkamus jaunumus saistībā ar kādu no taviem draugiem vai kolēģiem. Iespējams, viņš būs nokļuvis negadījumā vai piedzīvojis cita veida nelaimi savā personīgajā dzīvē. Darbā esi piesardzīgs attiecībā pret kāda cilvēka pēkšņo uzmanību un izteiktajiem piedāvājumiem. Pastāv risks, ka viņš rīkosies savtīgu nolūku vadīts un var nodarīt tev kaitējumu. Nedēļas gaitā vari doties negaidītā izbraucienā vai ceļojumā. Romantiskajā dzīvē gaidāma nopietna saruna, kuras laikā būs nepieciešams pieņemt arī kādu svarīgu lēmumu. Šī ir tava iespēja iegūt skaidrāku skatu uz tavu attiecību nākotni.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, gaidāmi negaidīti notikumi saistībā ar tavu personīgo vai ģimenes kopīgo budžetu. Saskarsies ar dažādiem pavērsieniem un pārmaiņām savos ienākumos, privātajā un romantiskajā dzīvē. Uzsāksi jaunu draudzību, pateicoties kurai gūsi arī zināmas priekšrocības un aizsardzību profesionālajā vai biznesa vidē. Daudzi Svaru zīmes pārstāvji šo nedēļu aizvadīs īpašā noskaņojumā. Dosies uz draugu un tuvinieku organizētajām svinībām un kopā sanākšanām. Tāpat par iemeslu svinībām var kalpot kāds notikums vai sasniegumi tavā personīgajā dzīvē. Labvēlīgs laiks līgumu un citu nozīmīgu dokumentu slēgšanai. Iespējams, saņemsi svarīgu piedāvājumu vai infomāciju, kura gan nebūs tev liels pārsteigums. Dažiem var palaimēties saņemt papildus ienākumus no tuvu un tālu dzīvojošiem cilvēkiem. Izvairies no konfliktiem un nesaskaņām ar sarežģīta rakstura cilvēkiem vai cilvēkiem, kurus ne pārāk labi pazīsti. Esi piesardzīgs, uzsākot jaunas attiecības un nerīkojies pārsteidzīgi, pieņemot dažādus lēmumus romantiskajā dzīvē.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, tev priekšā ir veiksmīga, jaunu iespēju pilna nedēļa, kurā pagūsi realizēt teju visu, ko būsi ieplānojis. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai, kā arī komunikācijai ar dažādām valsts iestādēm. Piedzīvosi kādu negaidītu, taču ļoti patīkamu pārsteigumu. Pastāv risks izcelties konfliktam starp tevi un kādu sievieti. Raizes sagādās kāda citviet dzīvojoša tuvinieka veselības problēmas. Esi piesardzīgs, veicot dažādus finanšu darījumus, parakstot līgumus ar bankām, kredītiestādēm utml. Ja neesi par kaut ko pārliecināts, vispirms konsultējies ar profesionāli šajā jomā. Šajā nedēļā visai delikātas būs tavas attiecības ar kādu bērnu vai jaunieti no tava ģimenes loka. Dažiem var nākties sākt nopietnāk attiekties pret savu veselību. Ja tev ir kādas bailes, raizes vai sūdzības, nekavējies pierakstīties uz konsultāciju pie ārsta, lai novērstu visas neskaidrības un saņemtu norādījumus, kā risināt konkrēto problēmu.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šo nedēļu pavadīsi cerību piepildīts un būsi apņēmies beidzot atrisināt dažādus ar mājsaimniecību vai nekustamo īpašumu saistītus jautājumus, sakārtojot visus nepieciešamos dokumentus un formalitātes. Lielu lomu tavā finanšu, mājsaimniecības un nekustamā īpašuma lomā spēlēs cilvēki, kuri dzīvo citā pilsētā vai valstī. Nedēļas gaitā saņemsi pārsteigumu, kurš kalpos par pamatu pārmaiņām visas ģimenes nākotnē. Ieteicams izvairīties no konfliktiem ar sev tuviem, nozīmīgiem cilvēkiem. Strīda karstumā tu vari skaļi izpaust kādu ilgi glabātu noslēpumu vai arī saņemt nepatīkamas piezīmes no sava tuvinieka, kā rezultātā jūsu attiecību vēsturē šis brīdis vienmēr paliks ar rūgtu pēcgaršu. Šajā nedēļā jārēķinās ar negaidītiem, nevēlamiem izdevumiem, kuri būs saistīti ar pēkšņi radušies sarežģījumiem. Neraugoties uz to, daļai uzsmaidīs veiksme, kas atnesīs papildus ienākumus.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šī nedēļa tev atnesīs lielas cerības, pateicoties kādai jaunai iespējai. Šis notikums radīs nepieciešamību pieņemt kādu svarīgu lēmumu un sākt gatavoties pārmaiņām nākotnē. Īpašu lomu tavā dzīvē spēlēs cilvēki no tava ģimenes loka. Saņemsi naudu, pateicoties kādam dokumentam vai līgumam. Iespējams, veiksi lielāku pirkumu, kura iegādei izmantosi bankas vai privātpersonas aizdevumu. Labvēlīgs laiks dažādu, ar tehniku, ierīcēm, precēm un pakalpojumiem saistītu, dokumentu sakārtošanai darbā. Tiksies ar kādu tuvinieku, kurš dzīvo tālienē. Tikšanās iemesli var būt dažādi, taču tā pavisam noteikti nebūs atliekama uz vēlāku laiku. Saņemsi jaunumus saistībā ar dažādiem finanšu jautājumiem. Daudzi sāks meklēt risinājumu kādai nepatīkamai situācijai personīgajā dzīvē. Pateicīgs laiks, lai dotos iepirkties ar mērķi sagādāt visu nepieciešamo savas ģimenes bērniem un jauniešiem.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, šonedēļ var nākties saskarties ar grūtībām un sarežģījumiem attiecībās ar kādu sievieti. Iespējams, tā ir kāda tava radiniece, kuras viedoklis un attieksme konkrētajā situācijā tev šķitīs nepieņemama. Gaidāmi maksājumi saistībā ar ģimeni, kuru veikšanai būs nepieciešams noslēgt dokumentu vai līgumu. Pastāv iespēja saņemt vai nosūtīt naudu kādam, kurš dzīvo vai strādā citā pilsētā vai valstī. Dažādi notikumi, tikšanās un sarunas liks tev atgriezties pagātnes atmiņās, kuras saistītas ar senu draudzību vai mīlestību. Dažiem nāksies nožēlot garām palaistās iespējas vai pieļautās kļūdas mīlestībā, attiecībās ar draugiem vai kolēģiem. Citi, savukārt, sapratīs, ka notikušais pagātnē ir pasargājis no lielākām problēmām turpmākajā dzīvē. Nedēļas gaitā uzzināsi daudz ko jaunu par un ap notikumiem sev pagātnē nozīmīgu cilvēku dzīvēs.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, šonedēļ gaidāma komunikācija un tikšanās ar cilvēkiem, kuri savā ziņā tevi ievilks iekšā savās raizēs un sarežģījumos. Viņi dalīsies ar tevi savos pārdzīvojumos, lai saņemtu ieteikumus, atbalstu vai palīdzību. Nedēļas gaitā gaidāmi jaunumi saistībā ar kāda bērna piedzimšanu vai iestājušos grūtniecību. Priekpilnus brīžus sagādās tavs bērns vai mazbērns. Labvēlīgs laiks pārmaiņu un uzlabojumu veikšanai mājās. Ja esi plānojis doties ceļojumā, vari būt drošs, ka viss noritēs veiksmīgi, tieši tā, kā biji plānojis. Piemērots laiks jaunas izglītības, karjeras vai biznesa uzsākšanai, kā arī ceļojumu un dzīvesvietas maiņas plānošanai. Romantiskajā dzīvē ieteicams ļaut visam ritēt savu gaitu. Izvairies no plānošanas, organizēšanas vai pieturēšanās pie kāda konkrēta, jau iepriekš izstrādāta plāna. Nedēļas vidū īpašu uzmanību pievērs redzētajiem sapņiem.

 

Lai brīnišķīga jaunā nedēļa!

 

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....