Jauna nedēļa atkal ir klāt, aizvien vairāk pietuvojamies gada ģimeniskākajiem svētkiem. Palūkosim, kā izkārtojušās planētas un zvaigznes, un ko tās sola tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ strīds ar vīrieti tev liks saprast, ka arī tu vari kļūdīties gan savā rīcībā, gan vērtējot apkārtējos cilvēkus. Interesanta komunikācija un/vai mijiedarbība izvērtīsies ar cilvēku, kurš dzimis Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Radīsies izdevumi, kas saistīti ar bērniem vai citiem tev tuviem jauniem cilvēkiem. Iespējama arī naudas saņemšana no bērniem vai kāda cita tuva radinieka. Kopumā šonedēļ finansiālais stāvoklis solās būt visai labs – izmanto iespējas. Veiksme, kas neuzsmaidīja tev pirms kāda laika, nu atgriezīsies pie tevis un apbalvos tevi par lielo pacietību un neatlaidību. Iespējama nevajadzīga panika, kas saistīta ar darbu, māju vai automašīnu.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ tevi uztrauks kāda problēma, kas saistīta ar cilvēku no tavas ģimenes vai draugu loka. Iespējams, iesaistīts būs arī kāds darba kolēģis vai kaimiņš. Ļoti nepatīkama nedēļa solās būt tiem Vēršiem, kuriem ir dubultas attiecības vai ārpusattiecību afēra. Būs pārsteigumi darba vietā, vairumā gadījumu tie būs saistīti ar jaunām iespējām, papildu saistībām un pienākumiem. Būs iespēja iegūt naudu, palielināt peļņu, saņemt prēmiju vai kā citādi papildināt savu budžetu. Būs daudz uztraukumu, kas saistīti ar kādu zēnu vai jaunekli – būs lietas, kas saistībā ar viņu darīs tevi laimīgu, taču būs arī tādas, kas ļoti uztrauks. Varēsi veidot interesantu komunikāciju vai pat sadarbību ar vīrieti, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ var nākties risināt dažādas sadzīves un īpašuma tiesību problēmas. Iespējams, nāksies risināt problēmas, kas saistītas ar draugiem vai radiem. Retos gadījumos, taču ir iespējamas situācijas, kas saistītas ar mantojumu. Ienākumi solās būt mazāki, nekā tu gaidīji. Var gadīties, ka būs kavēšanās, kas laupīs tev drosmi un ticību. Mēģini plānot savus izdevumus un uzmanīties, lai tie nepārsniedz ienākumus un tu iztiktu bez aizņemšanās. Bažas varētu raisīt kāds ceļojums, kurā paredzēts doties tev vai kādam no taviem tuviniekiem. Nav izslēgts, ka saņemsi ziņas no tālienes, kas vēstīs par kāda radinieka vai drauga slimību.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ tavā dzīvē būs jūtama un nozīmīga sieviešu klātbūtne. Komunikācija, informācijas apmaiņa, sadarbība – iesaisties. Svarīgu informāciju vai dāvanu saņemsi no meitenes vai sievietes, kura dzīvo samērā tālu no tevis. Aizkavēšanās, apstiprinājums vai ieteikums, kas saistīts ar kādu svarīgu dokumentu, nodarbinās Vēžu sieviešu, kuras ir vecumā līdz 35 gadiem, prātus. Šonedēļ nāksies pieņemt dažādus nozīmīgus lēmumus, un tās būs tavas priekšrocības – varēsi rīkoties savās interesēs. Būs svarīga saruna ar vīrieti, kurš dzimis Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Iespējams, par godu kādai tev pazīstamai sievietei tiks rīkota ballīte – ja vien iespējams piedalies tajā un ļauj sev vaļu atpūtai. Vēžu sievietes būs īpaši romantiskā noskaņojumā, kas palīdzēs radīt pareizo atmosfēru kopā ar savu mīļoto. Jauna sadarbība vai savienība izveidosies ar cilvēku, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ tu varēsi gūt ļoti daudz pozitīvu emociju – jo īpaši personiskajā līmenī. Iespējams, tev izveidosies interesanta komunikācija ar cilvēku, kurš dzimis Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Labvēlīga nedēļa tam, lai likvidētu pārpratumus mīlas jomā. Iespējams, saņemsi negaidītas ziņas, kas saistītas ar pēkšņām izmaiņām kāda tev zināma cilvēka dzīvē, iespējams, radinieka. Ļoti iespējams, ka šīs ziņas ietekmēs arī tavu nākotni – profesionālo, sociālo un personīgo jomu, tāpēc tas uz kādu laiku radīs nemieru tevī. Palūko vai kādai sievietei no tava ģimenes loka nav vajadzīga palīdzība – kaut vai tā būtu vienkārši uzklausīšana vai draudzīga atbalsta sniegšana. Noteikti pacenties vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni. Sievietēm Lauvām, kuras ir vecākas par 35 gadiem, vairāk laika vajadzētu pavadīt komunicējot ar cilvēkiem.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Piemērota nedēļa tam, lai likvidētu dažādas bažas un problēmas. Būs iemesls priecāties par panākumiem, no kuriem daži lielā mērā ietekmēs tavus nākamā gada plānus. Saņemsi labas ziņas, kas saistītas ar kāda radinieka vai drauga atveseļošanos. Šonedēļ nāksies pieņemt svarīgus lēmumus saistībā ar cilvēkiem, kuri atrodas tālienē. Lēmumi būs vairāki un dažādi, skarot gan tavu tuvāko, gan tālāko nākotni un to veidotajām perspektīvām. Esi reāls tajā, ko vēlies un ko apsoli kādam. Iespējams, saņemsi negaidītu dāvanu vai priekšlikumu, tāpēc proties pieklājīgi atbildēt, reaģēt. Izrādi arī tu kādu cēlu un sirsnīgu žestu. Dažādi pārsteigumi šonedēļ spēs uzlabot tavu omu.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Ļoti iespējams, ka šonedēļ visemocionālākās izrādīsies tavas attiecības ar dēlu, mazdēlu, brāli vai kādu citu vīrieti ģimenē. Svaru vīriešiem, kuriem ir pieauguši bērni, šonedēļ būs grūtības ar viņiem sazināties. Iespējams gan tev, gan viņiem būs grūti izskaidrot un abpusēji saskaņot savas vēlmes un mērķus. Iespējams, nāksies domāt par savu finansiālo situāciju pat tādā līmenī, ka vajadzēs aprunāties ar kādu šīs jomas speciālistu vai doties uz attiecīgu iestādi. Var gadīties, ka radīsies kādi norēķinu pārpratumi, kas saistīti ar skaidras naudas maksājumiem, kredītu vai ko tamlīdzīgu. Kopumā nedēļa solās būt visai stabila dažādos plānos, tajā skaitā finansiālajos. Neraugoties ne uz ko, nav izslēgta papildus iespēja nopelnīt un veikli atrisināt samilzušās problēmas.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ tavi kolēģi, klienti vai priekšniecība darba vidē radīs spriedzi ar komentāriem un runām. Iespējami dažādi strīdi, pat konflikti tavās profesionālajās darbībās, kas neapšaubāmi traucēs arī tava personīgā viedokļa un personīgo izjūtu gūšanā un izveidošanā. Iespējams, saņemsi zvanu un/vai paskaidrojumus saistībā ar kādu iepriekš notikušu darbību, pat intrigu no personas, kura dzimusi Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Iespējams, atklāsi kādu noslēpumu. Šai nedēļai būs izšķiroša nozīme Skorpioniem jauniešiem, tāpēc ir jābūt jo īpaši piesardzīgiem un saprātīgiem, neatkarīgi no tā, kas notiek. Šīs nedēļas notikumi lielā mērā noteiks arī to, kāda būs tava dzīve nākamgad. Iespējams, tu dažādām lietām piešķir pārlieku mazu nozīmi, kaut kam nepievērsies pietiekami nopietni, bet drīz tu sapratīsi savu kļūdu…

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Solās notikt kāda nevēlama, nepatīkama, pat kaitinoša tikšanās. Iespējams, tu nokļūsi ballītē, kur sastapsies ar kādu nepatīkamu vai rupju cilvēku. Šonedēļ, iespējams, atrisināsies jautājumi, kas saistīti ar nekustamo īpašumu vai finansēm. Kāds lielisks notikums būs saistīts ar zēnu vai jaunekli, iespējams, saņemsi ziņas par puisīša dzimšanu. Vīriešiem Strēlniekiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, kā pārsteigums būs saruna, kas notiks ar bērnu vai mazbērnu. Iespējams, tu sadraudzēsies ar kādu sievieti, kura dzimusi Strēlnieka zīmē, un tas sniegs tev daudz jaunu emociju. Iespējams, tā būs tikai komunikācija profesionālajā jomā, taču patīkama un daudzsološa.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ, iespējams, finansiālā situācija kļūs mazliet skarbāka saistībā ar kādu notikumu no pagātnes. Iespējams, tev nāksies pievērst uzmanību nenokārtotiem vai kavētiem maksājumiem, maksāt par pagātnes kļūdām vai tieši pretēji – ieguldīt savā nākotnē. Šonedēļ var gadīties nepieciešamība krasām izmaiņām savā dzīvē, piemēram, kādu attiecību uzsākšanai, pārtraukšanai vai darba vietas maiņai. Šī nedēļa būs sava veida tests tavam garam un ticībai. Visam, kas notiek, vienmēr ir savs iemesls – atceries to!

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ iespējami dažādi īsi komandējumi vai ziņas par gatavošanos ceļojumam. Iespējamas problēmas ar cilvēkiem, kuriem ir kādas raizes, ko viņi vēlēsies uzgrūst tev. Neiejaucies citu cilvēku darīšanās un/vai attiecībās neatkarīgi no tā, cik viņi ir tev tuvi. Iespējams, saņemsi negaidītas ziņas saistībā ar darbu vai kādu pasākumu. Tavā ģimenē gaidāms pārsteigums, kas saistīts ar panākumiem, negaidītiem priekšlikumiem, atzīšanos vai atlīdzību. Piefiksē  kalendārā 11. decembri!

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ, iespējams, sagaidīsi kādu priecīgu vēsti vai telefona sarunu ar meiteni vai jaunu sievieti. Darba vietā, iespējams, būs piemērots brīdis vai iemesls svinībām, kas saistītas ar kolēģa, klienta vai biznesa partnera ģimenes pieaugumu vai laulībām. Var gadīties, ka nāksies piedalīties sarunā par jaunām darba iespējām vai profesionālo sadarbību ar kādu tev labi zināmu cilvēku. Kādu iemeslu dēļ par sevi var atgādināt problēma, neveiksme vai kļūda no pagātnes, un tas uz kādu laiku varētu sabojāt tavu garastāvokli. Taču neuztraucies – tas solās būt īss laiks. Šobrīd situāciju spēsi nolīdzināt un labot.

 

 

Lai tev izdevusies šī nedēļa!

Sabiedrība

Izrādās, šefpavārs Tannis ar mīļoto Ilonu iepazinušies pavisam nejauši – VIDEO

  Elmārs Tannis un viņa mīļotā sieviete Ilona ir iepazinušies neapzināti, noskaidrojis raidījums "Iečeko slavenību". Kabatā saspiedies...

Ar burvīgu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Nepilnu četru mēnešu laikā Latvijas Samariešu apvienības un mazumtirgotāja “Lidl” kopīgi uzsāktajā labdarības projektā “Lai...
Foto:Pexels.com/CC

Diemžēl liela nelaime notikusi Vidzemes pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. janvāra plkst. 6.30 līdz 27. janvāra plkst. 6.30, Valsts...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...

Sēru vēsts: ar decembrī pazudušo jauno sievieti no Rīgas noticis ļaunākais

  Bezvēsts prombūtnē bijusī Liāna Zaula diemžēl tika atrasta mirusi. Sākotnējā policijas rīcībā esošā informācija neliecina...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Šodien vari atļaut sev kādas paviršības. Saglabā piesardzību un neiesaisties tur, kur tas nav nepieciešams.     Auns ...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...
Foto:Unsplash.com/Jaanus Jagomagi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Šodien ir risks zaudēt mīļoto emocionālas nestabilitātes dēļ. Lai tas nenotiktu, paturi savas īgnās piezīmes...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Dienas pirmā puse solās būt diezgan vienmuļa, laiks rutīnas ikdienas darbiem, laiks, lai mēs koncentrētos...
Foto:Autumn-sunshine.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  No rītā tev var šķist, ka nekas tā īsti neizdodas. Nekrīti izmisumā – situācija drīz...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par trešdienas pēcpusdienā un vakarā gaidāmo laiku. 25.01. pēcpusdienā...