Šī nedēļa jau ietērpjas svētku drānās, jo jau tās beigās sagaidīsim Ziemassvētkus. Gribam tev novēlēt, lai arī tu šos svētkus vari izbaudīt gaišus, mierpilnus un sirsnības pilnus kopā ar saviem vismīļākajiem cilvēkiem!

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zvaigznājā, šī būs nedēļa, ko varēsi atcerēties kā piepildītu ar dinamisku komunikāciju, ziņu apmaiņu, pastkartēm un dažādiem sveicieniem. Tu vari uzaicināt cilvēkus ciemos pie sevis svētku brīvdienās, vai arī pats doties kādu apciemot Ziemassvētkos. Būs patīkami brīži vai pārsteigums, kas saistīts ar zēnu vai jaunu vīrieti. Vari pārsteigt arī pats sevi ar negaidītu dāvanu. Šonedēļ iespējamas labas ziņas vai naudas saņemšana saistībā ar kādu sievieti. Visticamāk, šī sieviete ir tā, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Kopumā šī nedēļa tev paies Ziemassvētku gaidās, un tu centīsies atrisināt visas mājsaimniecības problēmas, pat izejot uz sarežģītiem kompromisiem, lai tikai svētki izdotos lieliski un mierpilni. Aunu sievietes, kuras vecākas par 35 gadiem, šonedēļ var saņemt naudu no dažādiem avotiem. Tomēr pievērs pastiprinātu uzmanību naudas darījumiem, ko veic ar svešiem cilvēkiem. Aunu vīriešiem, kuri ir vecumā līdz 35 gadiem, šonedēļ būs labas materiālās un finansiālās iespējas.

 

 

Vērsis

Pēkšņas plānu maiņas, ko radījuši citi cilvēki, var pamatīgi sabojāt tavus nedēļas plānus, taču centies neizrādīt savu sašutumu. Tā vietā labāk centies pielāgoties situācijai, izdarot visu labāko, ko no savas puses spēj, it īpaši, ja situācijās iesaistīti jaunāki cilvēki. Tev šonedēļ nāksies iesaistīties dažāds pasākumos un to gatavošanas procesos. Kāda persona, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē, varētu likt tev padomāt par dažādiem saviem viedokļiem, plāniem vai attiecībām. Iespējami neliela naudas iegūšana. Konflikts attiecībās ar bērnu vai mazbērnu beidzot radīs savu dabisko risinājumu. Tu sapratīsi, ka tavā dzīvē veiksme tevi pavada ik uz soļa. Pievērs jo īpaši lielu uzmanību tam, ka tava neapmierinātība vairos neapmierinātību, taču mīlestība vairos mīlestību! Šonedēļ, visticamāk, būsi apmierināts ar tiem, par kuriem nesen šaubījies vai raudzījies viņu darbībās ar neuzticību. Darbavietā var rasties nepatīkama situācija, kas saistīta ar kolēģi vai klientu vīrieti. Šīs nedēļas laikā interesanta būs attiecību attīstība ar meiteni vai jaunu sievieti.  Vēršu vīriešiem, kuri vecāki par 35 gadiem, jābūt īpaši uzmanīgiem darbā, jo pastāv nepatīkama incidenta vai konflikta risks. Jaunas Vēršu sievietes gaida patīkama pieredze vai pārsteigums, kas saistīts ar draudzīgām vai romantiskām attiecībām.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ iespējamas dažādas rūpes vai veselības traucējumi. Šī būs svarīga nedēļa, kas solās būt piepildīta ar dažādām saistībām un negaidītiem notikumiem, kam būs nepieciešama ātra un adekvāta atbilde no tevis. Emocionāli tev būs daudz prieka, lai saņemtu mīlestību, pieķeršanos un radinieku vai draugu uzmanību. Var gadīties, ka dažubrīd tu jutīsies nedroši un uztrauksies par to vai otra puse pret tevi ir godīga. Ja šonedēļ tu uzsāksi jaunas romantiskās attiecības, lai cik arī brīnišķīgi viss neizskatītos, dod sev laiku, lai iepazītu šo cilvēku labāk, pirms atver viņam savu sirdi. Šīs nedēļas laikā var rasties dažas izmaiņas saistībā ar plāniem, kas paredzēti kopā ar ģimeni vai draugiem. Iespējams, satiksi cilvēkus, kurus neesi redzējis ļoti ilgu laiku. Kopumā šī būs saspringta nedēļa ar daudziem uzdevumiem, saistībām un pārmaiņām, kas jāievieš. Tu būsi ļoti aizņemts un ziņas, ko saņemsi ne vienmēr būs patīkamas. Mēģini izvairīties no dažādu pasākumu pārklāšanās.

 

 

Vēzis

Šonedēļ var nākties pieņemt svarīgus lēmumus saistībā ar ceļošanu. Iespējams, radīsies neparedzēta iespēja. Dažiem Vēžiem šī nedēļa būs svarīgu pārmaiņu laiks, kas saistīts ar pārcelšanos uz citu pilsētu vai pat valsti. Radīsies vairākas ar mājokli saistītas problēmas. Tu steigsi atrast vēl trūkstošās Ziemassvētku dāvanas, taču šajā procesā var rasties lielākas izmaksas, nekā biji rēķinājies. Ziņas, kas saistītas ar kādu sievieti, varētu šonedēļ tev likt izjust skumjas vai vilšanos. Tavas mīlas dzīves attīstība būs atkarīga no tavām attiecībām ar citiem cilvēkiem, tāpēc izvairies no savu attiecību publiskas apspriešanas, precīzāk – no „netīrās veļas publiskas mazgāšanas”. Var rasties šaubas par kādām attiecībām vai solījumu, kas pirms laika tev dots. Sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, var rasties nomāktības sajūta, pat depresija un vēlme sevi izolēt no apkārtējās pasaules, lai paliktu vienatnē ar savām domām.

 

 

Lauva

Šī solās būt tev visai interesanta un aizraujoša nedēļa dažādos veidos. Sagaidāmi dažādi notikumi, pārsteigumi un arī visdažādākās ziņas. Tev būs prieks par dažādiem panākumiem – savām vai savu tuvinieku uzvarām. Līdzi ar taviem nopelniem un panākumiem, tev būs neaizmirstami mirkļi un pieredze. Šīs nedēļas laikā, iespējams, satiksies ar personu, kurai ir daudzas personīga vai profesionāla rakstura problēmas. Centies izvairīties no strīdiem un pārpratumiem. To varēsi izdarīt, ja uzreiz pateiksi cilvēkiem, ko un kā vēlies, nevis kaut ko noklusēsi un tad cerēsi, ka visi uzminēs, ko tieši vēlies. Tev būs svarīgs apkārtējo viedoklis, jo ikviens var konkrēto situāciju aplūkot no citas perspektīvas. Izvairies no domstarpībām ar cilvēkiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmēs. Šī nedēļa radīs jaukus mirkļus saistībā ar bērnu vai mazbērnu.

 

 

Jaunava

Šonedēļ ļoti svarīgi ignorēt tā saucamos sarežģītos cilvēkus un tos, kuri kopumā nav apmierināti ar dzīvi – tev nav vajadzības, lai viņi bojā tavu noskaņojumu. Būs dažādas tikšanās, kas pavērs tev aizvien jaunas iespējas. Šonedēļ varēsi saņemt naudu vai dažādas patīkamas ziņas, izmantojot radniecīgas vai draudzīgas attiecības ar kādu vīrieti. Svarīga loma tavā dzīvē šonedēļ būs vīrietim kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Iespējams, problēmas radīsies darbā, un tas izraisīs sasprindzinājuma mirkļus mājās. Būtu vēlams atrast veidu, kā situāciju nogludināt un rast komforta sajūtu, neiesākot svētkus nejaukā strīdu vai nepatikšanu gaisotnē. Dažas Jaunavas saņems ziņas vai dokumentus, kas saistīti ar jaunu mājokli vai mantojumu, vai citu lietu, saistībā ar dzīvojamo platību. Jaunavu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, varēs baudīt dažādus izdevīgus darījumus, kas saistīti ar finansēm, iesējama arī naudas saņemšana.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, šonedēļ varēsi izbaudīt dažādus ar bērnu vai mazbērnu saistītus notikumus. Šī kopumā solās būt laba nedēļa it visā, kas saistīts ar bērniem vai jauniešiem. Daudziem Svariem šīs nedēļas laikā būs nepieciešams sarūpēt dāvanu, lai apsveiktu vīrieti no tuvāko draugu vai ģimenes loka. Šonedēļ tevi iepriecinās ziņas vai notikums, kas būs saistīts ar meiteni vai jaunu sievieti. Interesanta attīstība var izvērsties attiecībās, kas tevi saista ar sievieti, kura dzimusi Vēža Skorpiona vai Zivju zīmē. Šī būs piemērot nedēļa ceļošanai – tiesa, labāk tikai savas valsts robežās. Iespējama svarīga saruna ar cilvēku, kurš dzīvo citā pilsētā. Jaunas Svaru sievietes varēs izbaudīt ziņas, ielūgumus vai piedāvājumus, kā attīstība turpināsies vēlāk – 2022. gadā. Jauni Svaru vīrieši radīs jaunu iepazīšanos ar personu, kurai būs nozīmīga loma turpmākajās finansiālajās darbībās.

 

 

Skorpions

Šonedēļ prieku tev sagādās panākumi darbā vai kādu savu plānu attīstībā. Beidzot varēsi baudīt rezultātus tam, kas sākās pirms pāris mēnešiem. Lietu attīstība tagad var būt saistīta ar dažādiem apstākļiem un/vai svarīgu cilvēku palīdzību. Var gadīties jaunas iespējas, kas labāk sevi izteiks vēlāk – 2022. gadā. Šonedēļ iespējams saspīlējums attiecībās ar vīrieti, kurš tev ir visai tuvs. Viņa emocionālais noskaņojums aizskars arī tavu jūtīgo dvēseli. Šo septiņu dienu laikā varēsi izbaudīt patīkamu pārsteigumu no sievietes, kura tev palīdzēs svarīgā brīdī vai pasniegs tev dāvanu. Iespējama līguma vai informācijas saņemšana no drauga vai paziņas, kas tomēr var izrādīties nepatiesa un pat ļaunprātīgi vērsta pret tevi vai kādu citu. Skorpionu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs vīlušies par kāda cilvēka neatbilstošu attieksmi vai reakciju. Var gadīties, ka tas tev liks emocionāli eksplodēt līdzās kādam cilvēkam, kam nav ne mazākās saistības ar šo gadījumu. Skorpionu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem, var rasties negaidīta romantiska pieredze ar jaunu vai jau esošu mīlestību.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, iespējams, būsi viens no laimīgajiem, kurš brīnišķīgi varēs sākt jaukās Ziemassvētku brīvdienas. Iespējami pat brīži, kad tev nebūs, ko darīt, taču tas nebūs nepatīkami. Iespējams, vairāk uzmanības nāksies pievērst kolēģim vai biznesa partnerim, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Tagad nopietnākas rūpes vai pat spriedze jūsu attiecībās var rasties kādu finanšu izmaksu vai ar naudu saistītu dokumentu dēļ. Var rasties negaidīti izdevumi. Iespējams, uzlūgsi uz svinībām savās mājās cilvēkus no tuvienes un no tālienes. Šī būs komunikācijas ziņā aktīva nedēļa, spēsi radīt jaunas paziņas. Vajadzētu arī pievērst uzmanību savai veselībai, jo pēdējo nedēļu laikā tavā dzīvē ir lielāks stress. Mēģini izveidot programmu ar jautrām aktivitātēm un/vai tikties ar interesantiem, pozitīviem cilvēkiem.  

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šonedēļ var rasties neapmierinātība ar zēna vai jauna vīrieša manipulācijām vai krāpšanu. Tas nesolās būt liels zaudējums vai drāma, bet emocionāli tas nebūs patīkami. Nedēļa solās būt diezgan saspringta un aizņemta, jo būs jāatrisina dažādas nepatikšanas un problēmas. Labākais gan tajā būs, ka jebkurai lietai būs iespējams rast salīdzinoši vienkāršu un saprātīgu risinājumu – tas būs lielā mērā atkarīgs no tevis izdarītajām izvēlēm. Izvairies no konfliktiem ar cilvēkiem, kuri dzimuši vēža, skorpiona vai Zivju zīmē – tu neuzvarēsi! Šonedēļ var nākties rūpēties par kādas tuvas personas veselību vai sadzīves problēmas risināšanu. Diemžēl, dažiem Mežāžiem var nākties piedzīvot kādu nepatīkamu cita cilvēka izraisītu emocionāla notikumu. Mežāžu vīrieši, kuri ir vecāki par 35 gadiem, varēs pabeigt kaut ko, kas sen jau ir atstāts pusratā. Mežāžu vīrieši, kuri ir jaunāki par 35 gadiem, mēģinās iet uz panākumiem, cerot uz veiksmi. Iespējams, lietas nenotiks tieši tā, kā tu vēlies un iespējams pat zaudējums.

 

 

Ūdensvīrs

Šī būs dinamiska nedēļa, jo tev būs daudz vairāk pienākumu un uzdevumu, kas jāpaveic. Tev būs daudz dažādu pasākumu – ģimenes, draugu un kolēģu lokā. Tiksies ar jauniem cilvēkiem neformālā gaisotnē vai arī viņi meklēs tavus pakalpojumus. Mīlas lietās viss solās būt diezgan saspringts, jo tavs partneris būs saspringts nepacietīgs vai samulsis dažādās situācijās. Esi uzmanīgāks savās attiecībās ar cilvēkiem, kuri dzimuši Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmēs. Šonedēļ gaidāmi pārsteigumi no sievietēm, ar kurām tev ir jebkāda veida saistības. Ja šonedēļ dodies ceļojumā, esi ļoti uzmanīgs savos finanšu darījumos. Dažiem Ūdensvīriem var rasties problēmas saistībā ar naudas nosūtīšanu vai saņemšanu no citas vietas. Jaunas Ūdensvīru sievietes var saņemt pārsteigumu, iegūstot negaidītu un jaunu profesionālu iespēju.

 

 

Zivis

Šonedēļ iespējama atšķirtība no ģimenes locekļa vai drauga dažādu iemeslu dēļ, izvairies no pasākumiem savās mājās, labāk piedalies tajos vai organizē tos citus. Šajā nedēļā ļoti maz no tavām vēlmēm un iecerēm būs iespējams īstenot kā sākotnēji cerēts. Jo īpaši tas attiecas uz plāniem saistībā ar naudu un ģimenes budžetu. Var rasties dažādi neparedzēti izdevumi. Nedēļas laikā solās būt arī dažādas patīkamas emocijas un notikumi, kas saistīti ar bērnu. Var gadīties, ka izbaidīsi prieku saistībā ar ziņām par grūtniecību vai bērna nākšanu pasaulē. Zivju sievietes, kuras ir vecākas par 35 gadiem, varēs gūt peļņu vai saņemt dokumentu, kas būs ļoti svarīgs nākotnei.

 

 

Lai tev skaista un jauku mirkļu piepildīta šī nedēļa!

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....