Šonedēļ atvadāmies no vasaras pēdējā mēneša – augusta – un sveicam septembri. Zinību diena jau tūdaļ klāt! Uzzini, ko turpmākajām dienām tev paredzējis zvaigžņu stāvoklis. Kas sagaida tieši tevi?

 

 

Auns

Auna zīmē dzimušajiem šonedēļ jārēķinās ar lielākiem pirkumiem bērniem. Izdevumi būs saistīti ar bērnu izglītību, treniņiem, sporta aktivitātēm utml. Katra problēma dabiskā ceļā atrisināsies pati no sevis, tādēļ nav vērts sevī ielaist emocionālu vai mentālu stresu. Izvairies no konfliktiem un nesaskaņām – tādejādi tu veltīgi izšķiedīsi savu laiku un enerģiju. Var rasties vajadzība apciemot kādu savu tuvinieku. Attiecības ar radiniekiem būs interesantas, dinamiskas un atstās lielu iespaidu uz tavu nākotni. Lielākoties komunikāciju uzturēsi ar tiem ģimenes locekļiem, kuri dzīvo vai strādā citviet. Mājās tevi tāpat vien, bez īpaša iemesla var apciemot kāds no draugu loka.Šis cilvēks labprāt ar tevi padalīsies ar jaunumiem un notikumiem savā dzīvē. Šo septiņu nedēļu laikā būsi ieinteresēts notiekošajā savu kaimiņu, kolēģu un citu cilvēku ikdienā. Uzzināsi nepatīkamus jaunumus par kāda drauga vai radinieka muļķīgi pieļauto kļūdu vai rīcību. Kopumā labvēlīga nedēļa jaunu izaicinājumu pieņemšanai, it īpaši, ja esi tiem jau kādu laiku gatavojies.

 

 

 

Vērsis

Vērša zīmē dzimušie šonedēļ var pieņemt kādu nozīmīgu lēmumu, piemēram, izšķirties par labu esošā darba pamešanai vai šķirties no kāda cilvēka savā dzīvē. Tavs lēmums nebūs nekas pārsteidzošs, jo kam tādam soli pa solim gatavojies jau ilgstoši. Šī nedēļa tevi uzlādēs ar pozitīvām emocijām un noskaņojumu visam septembrim. Rūpīgi pārdomāsi savus plānus, lai pārliecinātos, vai tie nāks par labu ne tikai tev, bet arī taviem mīļajiem. Mīlestība, kuru tu dāvā un saņem, būs tavu panākumu atslēga. Iespējams, raizes un uztraukumus sagādās cilvēks no draugu, kaimiņu vai kolēģu loka. Lai kas arī ar viņu notiktu, šī situācija būs sarežģīta un ārpus tavas kontroles. Daudziem gaidāms kāds īpašs, ar ģimenes lokā esošu zēnu vai vīrieti saistīts notikums, piemēram, viņa dzīvesvietas maiņa, došanās garākā ceļojumā vai atgriešanās mājās no ilgstošas prombūtnes. Sievietes var gaidīt interesantus piedzīvojumus un izbraucienus kopā ar jaunu vai senu mīlestību. Pastāv liela iespēja piedalīties svinībās par godu kādam bērnam. Vīrieši vēlēsies vairāk laika pavadīt ārpus mājas, atpūsties kopā ar draugiem un apmeklēt dažādus pasākumus. Iespējamas arī pārmaiņas pašreizējā dzīvesvietā. Drīzumā saņemsi jaunumus saistībā ar saderināšanos vai kāzām.

 

 

 

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem ieteicams izvairīties no nepārdomātiem un spontāniem pirkumiem un lēmumiem šajā nedēļā. Centies reālistiski raudzīties uz apkārt notiekošo. Esi vērīgs pret vieglprātīgi dotiem solījumiem un pārāk nepaļaujies uz tiem. Lielu daļu uzmanības prasīs attiecības ar citiem cilvēkiem, kurās neizdosies izvairīties no pārpratumiem un nesaskaņām. Negaidītas problēmas var piemeklēt kādu no taviem draugiem. Tās raisīs tevī mulsumu, pārsteigumu un pat depresiju. Pastāv risks, ka iesaistīsies konfliktā par nekustamo īpašumu vai vērtslietām, kuras kaut kādā veidā saistītas ar cilvēku no tavu kaimiņu vai tuvinieku loka. Dvīņu zīmē dzimušajiem vīriešiem ieteicams izvērtēt rīcību un lēmumus attiecībā pret kādu savu ģimenes locekli. Var rasties vajadzība parūpēties par saviem vecākiem. Sievietēm ieteicams uzmanīgi saplānot budžetu šai nedēļai. Gaidāmi lielāki izdevumi. Iespējams, dosies ceļojumā vai izbraucienā ar mērķi apciemot kādu konkrētu personu.

 

 

 

Vēzis

Vēža zīmē dzimušos šonedēļ gaida vairāki svarīgi un zīmīgi notikumi, kuri saistīti ar bērnu vai zīdaini. Labvēlīgs laiks remontdarbiem un cita veida uzlabojumiem mājās, kā arī mājsaimniecībai noderīgiem pirkumiem. Gūsi iespēju beidzot piepildīt kādu senu sapni vai vēlēšanos. Tiesa gan, šobrīd tev būs citas prioritātes un šī iespēja nesagādās tik lielu prieku, kādu tā būtu sagādājusi iepriekš. Tā kaut kādā veidā var būt saistīta arī ar tavu mīlas dzīvi. Pārbaudījumu pilnas būs tavas attiecības ar ģimenes locekļiem. Galvenie notikumi būs saistīti ar kādu meiteni vai sievieti. Iespējams, atklāsi noslēpumus, negodprātīgu rīcību vai mēģinājumus raisīt intrigas. Turi savus ģimenes noslēpumus tālāk no svešām acīm un ausīm. Nodibināsi jaunus kontaktus ar cilvēkiem no tālienes. Labvēlīgs laiks romantikas baudīšanai. Daudzi dosies atpūtas ceļojumā vai tiksies ar draugiem un citiem nozīmīgiem cilvēkiem.

 

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, tad zini, ka šī nedēļa atnesīs tev vairākus patīkamus, interesantus un romantikas pilnus brīžus. Tie gaidāmi gan attiecībās laulāto starpā, gan nesen uzsāktās attiecībās, gan attiecībās, kurās viens no partneriem šobrīd atrodas tālienē. Šonedēļ gaidāmi vairāki, galvenokārt emocionāli, patīkami brīži, taču, protams, lielā mērā viss atkarīgs no tavām prasībām un ekspektācijām. Kopumā nedēļa būs tev visādā ziņā labvēlīga un veiksmīga. Daļa notikumu noritēs, kā biji plānojis, daļa uzsāks savu attīstību, bet, jāatkārtojas, ka tas viss izvērtīsies tev par labu. Ņem no šīs nedēļas visu, ko tā sniedz un realizē savas idejas, profesionālos un biznesa plānus. Būs daudz iespēju iegūt jaunus kontaktus un noderīgus ieteikumus. Saņemsi palīdzību no izpalīdzīgiem un svarīgiem cilvēkiem. Veiksme tevi pavadīs arī ikdienas darbā, kā rezultātā vari lolot cerības uz lielākiem ienākumiem. Sevišķi interesanta būs komunikācija ar cilvēkiem no citām pilsētām vai valstīm. Iespējamas jaunas pazīšanās ar citviet dzīvojošiem cilvēkiem. Problēmas var piemeklēt kādu vīrieti no tava ģimenes vai kaimiņu loka. Sievietes jutīs izteiktu vajadzību pēc mīlestības. Vīrieši saņems ar darbu un biznesu saistītus jaunumus un ieteikumus. Šonedēļ labi padarītais darbs atmaksāsies ar uzviju.

 

 

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāms kāds nozīmīgs notikums saistībā ar tuvinieku vai draugu lokā esošu sievieti vai meiteni. Daudzu plānos būs naudas un finanšu dokumentu sakārtošana. Ja vien viss ieplānotais ir likumīgs, vari būt drošs, ka viss izdosies, kā iecerēts. Tev par labu nostrādās kāda vīrieša rīcība. Iespējams, viņš sniegs tev noderīgu padomu, palīdzību, ieteikumu utml. Var gadīties, ka tas būs vīrietis, kuram līdz šim baidījies uzticēties. Neraugoties uz iepriekš lolotajām lielajām cerībām par kāda plāna piepildīšanos, šonedēļ šajā jautājumā jutīsies krietni pesimistiskāk. Var gadīties, ka vēlēsies visam atmest ar roku, padoties un ieguldīt savu enerģiju un resursus kaut kur citur. Mīlas dzīvē ienāks neveiksmes un pārpratumi, kuru cēlonis būs dažādi sīkumi un savtīgums. Pacietības un tolerances trūkums var nopietni apdraudēt attiecības. Problēmas risināšanas atlikšana uz vēlāku var būt pirmais solis pretī attiecību izjukšanai. Jaunavas zīmē dzimušajām sievietēm gaidāmas pārmaiņas dzīvē. Gados jaunajām sievietēm jo īpaši ieteicams nepalaist garām un izmantot katru dzīves piespēlēto iespēju. Īpašus brīžus piedzīvos vīrieši vecumā virs 35 gadiem. Šī nedēļa var būt nozīmīgs pagrieziena punkts tavā dzīvē. Labvēlīgs laiks jaunu romantisku, draudzīgu vai profesionālu attiecību uzsākšanai.

 

 

 

Svari

Svaru zīmē dzimušajiem notikumi šajā nedēļā būs visai neparedzami. Katrs no tiem attīstīsies citādāk un liela nozīme notiekošajā būs iepriekšējā nedēļā piedzīvotajam. Var palaimēties negaidīti iegūt nelielu naudas summu, piemēram, atrast to uz ielas, apģērba kabatā utml. Tiksies ar cilvēkiem, kuri lielā mērā atstās iespaidu uz nākotnei nozīmīgu lēmumu pieņemšanu. Daudzi notikumi būs saistīti ar tavu tuvinieku finanšu situāciju. Pastāv liela iespēja izveidot interesantus un svarīgus kontaktus ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Daļa notikumu palīdzēs tev atbrīvoties no ilgstoši nestā rūpju sloga. Iespējams, nāksies izjust nelielu spriedzi, taču par to daudz nepārdzīvosi. Vairumam šī nedēļa būs vienlaikus kāda dzīves posma noslēgums un kaut kā jauna iesākums. Ir pienācis laiks ļauties pārmaiņām savā dzīvē. Nedēļas gaitā vari saskarties ar nelielām naudas problēmām. Tās var būt saistītas ar steidzami veicamu maksājumu, plānoto ienākumu saņemšanas kavēšanos utt. Lai arī kāda būtu problēma, nedēļas laikā tā atrisināsies. Iespējams, apmeklēsi radu vai kaimiņu organizētās svinības. Nedēļas beigās tevi var pārsteigt kād telefona zvans vai ieteikums. Svaru zīmē dzimušajiem vīriešiem patīkamākie nedēļas notikumi būs saistīti ar mājām. Tie var būt dažādi pirkumi, uzlabojumi, remontdarbi.

 

 

 

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem priekšā ir vairāki ar ģimeni saistīti notikumi. Liela daļa tavu plānu, pienākumu un uzdevumu būs saistīti ar tev mīļiem cilvēkiem. Gaidīsi laulātā drauga, vecāku vai bērnu galējo lēmumu kādā abpusēji nozīmīgā jautājumā. Var nākties piedzīvot ar ceļošanu saistītu vilšanos. Mierinājumam – tas tevi pasargās no lielākas nelaimes un pārdzīvojumiem. Saņemsi jaunas, ar ceļošanu un tālienē dzīvojošiem cilvēkiem saistītas iespējas. Pastāv risks konfliktam ar kādu no mājiniekiem – vectēvu, tēvu, brāli vai vīru. Tas atgādinās tev par pagātnē pieļautajām kļūdām. Darbā ieteicams pievērst lielāku uzmanību attiecībām ar kolēģiem. Centies izvairīties no mentāla un fiziska stresa. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm nāksies pārvērtēt savu rīcību pēdējo mēnešu laikā. Šis ir īpašs brīdis tavā dzīvē, taču tu nespēsi to pienācīgi novērtēt, ja turpini vilkt sev līdzi neatrisinātas problēmas un attiecības. Vīrieši saņems kādu nozīmīgu dokumentu, līgumu vai piedāvājumu.

 

 

 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem šajā nedēļā zvaigznes sola ielūgumu, svarīgu ziņojumu vai ieteikumu no kāda, kurš pašlaik atrodas ceļojumā vai dzīvo citā pilsētā. Saņemsi iespēju atdzīvināt kādu senu, ar ģimeni vai biznesu saistītu plānu vai ideju. Rūpīgi apdomāsi un pārrunāsi iespējas to realizēt. Šobrīd apstākļi šī sapņa piepildīšanai būs īpaši labvēlīgi. Daudziem priekšā ir ģimenes kopā sanākšana pēc ilgstošas atšķirtības vai par godu kādam īpašam notikumam. Tavi draugi vēlēsies dalīties savā priekā par negaidīti gūto veiksmi, panākumiem un progresu. Saņemsi ielūgumu uz draugu rīkoto tikšanos, kuras laikā iegūsi sev noderīgu un interesantu informāciju. Šonedēļ jārēķinās ar lielākiem izdevumiem. Būs nepieciešams veikt dažādus maksājumus un pirkumus, kā rezultātā krietni pārtērēsies. Atrodoties publiskās vietās, sargā savus finanšu dokumentus un naudas maku. Strēlnieka zīmē dzimušajiem vīriešiem palielināsies darbu un pienākumu skaits. Centies darīt maksimāli daudz un neatlikt neko uz nākamo dienu vai nedēļu. Tad tevi gaidīs jau jauni uzdevumi, tādēļ esi produktīvs un pabeidz darbus laikā.

 

 

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem šī nedēļa atnesīs priekpilnus pārsteigumus saistībā ar kādu dokumentu, līgumu vai citiem finansiāla rakstura notikumiem. Labvēlīgs laiks, lai atrisinātu problēmas, kuras radušās attiecībās ar kādu sievieti. Šajā jautājumā visnoderīgāko padomu tev spēs sniegt kāda cita sieviete. Veiksme darbā pavadīs tevi ik uz soļa, jo īpaši, ja tavi pienākumi saistīti ar pakalpojumu sniegšanu sievietēm un/vai bērniem. Šo septiņu nedēļu laikā pavisam negaidīti var mainīties tavi plāni septembra mēnesim. Notiekošais var neietekmēt tevi konkrēti, bet kopējo situāciju ģimenē, profesionālajā vai sociālajā dzīvē. Tevi nepatīkami pārsteigt var kāda tuvinieka, drauga vai kaimiņa piedzīvotie zaudējumi vai zādzība mājās. Saņemsi svarīgus jaunumus par notiekošo kādas sievietes vai meitenes dzīvē. Iespējams, tie kalpos par iemeslu vēlmei ar viņu sazināties vai liks krietni pārvērtēt veidu, kā ar viņu komunicēt. Iespējamas jaunas pazīšanās un draudzības ar cilvēkiem no tuvienes un tāienes. Izvairies no ne pārāk pieredzējušiem cilvēkiem, kuri sniegs tev nozīmīgus solījumus, kurus piepildīt ir visai nereāli.

 

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmes pārstāvjus sagaida cerību un gaidu pilna nedēļa. Notikumi būs daudz un dažādi, taču ne visiem būsi iepriekš sagatavojies. Spriedze un konflikti gaidāmi attiecībās ar kādu gados jaunu personu no tava tuvinieku loka. Nesaskaņas var izvērsties visai lielas un nepatīkamas, tādēļ ieteicams izvairīties no tām, ja tas ir iespējams. Šonedēļ centīsies sniegt savu palīdzību kādai meitenei vai sievietei, kura nonākusi grūtībās. Saņemsi nepatīkamus jaunumus par kādu vīrieti. Lai kādi tie arī būtu, viss veiksmīgi atrisināsies pāris dienu laikā. Gados jauniem Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem senu mīlestību var aizstāt kāda pavisam jauna iepazīšanās. Esi atvērts interesantiem notikumiem un ziņām nedēļas sākumā. Tās būs svarīgas ne tikai tev, bet arī taviem līdzcilvēkiem. Vīriešiem var nākties piedzīvot kādu ar senu mīlestību vai bijušo laulāto draudzeni saistītu notikumu. Kaut kādā veidā šī situācija tev liks pārvērtēt savu rīcību pagātnē.

 

 

 

Zivis

Šī nedēļa būs īpaša un liktenīga vairumam Zivju zīmes pārstāvju. Būsi kāda nākotnei nozīmīga notikuma vai jaunumu gaidās. Lielu daļu savas uzmanības veltīsi notikumam draugu dzīvē. Vairumā gadījumu tas būs saistīts ar gaidāmajām izmaiņām viņu dzīvē nākotnē vai nesen piedzimušo bērnu. Visai sarežģītas būs attiecības ar draugiem, kuri ir jaunāki par tevi. Iespējams, atskārtīsi, ka jums atšķiras ne vien dzimšanas gads, bet arī viedoklis un skatījums uz dažādām lietām. Pavisam negaidīti atklāsi kāda cilvēka nodevību attiecībā pret tevi. Labā lieta ir tā, ka šis gadījums jau sen kā ir atstāts pagātnē, jo jau senāk radīja tev sāpes un zaudējumus. Nedēļas gaitā saņemsi pārsteigumu no kādas sievietes, kura dzīvo tālu prom no tevis. Zivju zīmē dzimušajām sievietēm iespējami zaudējumi vai personīgo dokumentu bojājumi. Nedēļas sākumā ieteicams izvairīties no konfliktiem. Septembra pirmās dienas īpaši piemērotas kopā sanākšanai ģimenes lokā, kā arī sarunām ar tuviniekiem.

 

 

Veiksmīgas turpmākās dienas!

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. augusts
Nākamais rakstsLūdz palīdzēt, lai valmieriete dzīvotu!