Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šonedēļ uzmanību veltīsi savu solījumu izpildei attiecībā pret citiem, Auna, Mežāža vai Jaunavas zīmē dzimušajiem. Nelielas raizes vai nepatikšanas sagādās visai nepatīkamas emocijas. Nāksies samaksāt nelielu cenu, lai spētu tās atrisināt. Ieteicams pievērs vairāk uzmanības finanšu attiecībām ar Lauvas, Auna un Strēlnieka zīmes pārstāvjiem. Labvēlīgs laiks finanšu jomā, taču nav izslēgti ar naudu saistīti konflikti un nesaskaņas. Pastāv neliela, bet tomēr iespēja saņemt negaidītus ienākumus, kuri var kalpot par iemeslu dzēlīgiem komentāriem no apkārtējo puses. Saņemsi kaut kāda veida labumu no draudzīgām vai ģimenes attiecībām ar sievieti, kura dzimusi Svaru, Ūdensvīra vai Dvīņu zīmē. Esi vērīgs attiecībā pret saviem personīgajiem dokumentiem, konfidenciālo informāciju un privātajām vēstulēm. Pastāv risks ciest kaut kāda veida zaudējumus šajā sakarā. Mīlas dzīvē nav gaidāmi ievērojami notikumi vai pārmaiņas. Kādas no bijušajām attiecībām, kuras pārtrauci jau pirms vairākiem gadiem, kalpos par pamatu dažādām sarunām. Sievietēm virs 35 gadu vecuma ieteicams izmantot visas iespējas, kuras zvaigznes šajā nedēļā sagādās.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šī nedēļa pārsteigs tevi ar kādu negaidītu labumu tavai mājai un ģimenei. Iespējams, saņemsi to no kāda drauga, taču tikpat labi no cita cilvēka. Tevi pārsteigs kāds notikums vai jaunumi, kuri saistīti ar saderināšanos, laulībām vai citām ģimeniskām svinībām. Nedēļas gaitā iesaistīsies diskusijās ar daudz un dažādiem cilvēkiem. Iespējams, kopīgi ieplānosiet kādu kopā sanākšanu gaidāmajās decembra brīvdienās vai izvirzīsiet plānus 2022. gadam. Gaidāms kāds interesants vai nozīmīgs notikums, kurš saistīts ar bērnu vai jaunu vīrieti, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē. Dažiem iespējami lielāki izdevumi saistībā ar meitu vai mazmeitu. Tavas attiecības ar draugiem tiks pakļautas dažādiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem. Kāds emocionāls notikums parādīs, cik stipra patiesībā vai vāja ir jūsu savstarpējā saikne un, cik ļoti variet viens uz otru paļauties. Profesionālajā un biznesa jomā šī nedēļa būs gana saspringta un delikāta, jo īpaši vīriešiem virs 35 gadu vecuma. Centies izvairīties no aizmugurējas, negodprātīgas rīcības, kā arī komunikācijas ar cilvēkiem, kuriem ir slikta reputācija. Gados jauniem Vērša zīmē dzimušajiem vīriešiem būs jātiek galā ar gana daudziem pienākumiem. Daļa piedzīvos pārsteigumu saistībā ar kādu ģimenes vai tuvinieku lokā esošu zīdaini vai bērnu. Finanšu jomā visai sarežģīts, neparedzams un problemātisks laiks gados jaunajām sievietēm.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ tevi gaida vairāki pienākumi un lēmumi saistībā ar nekustamo īpašumu. Apsvērsi veikt kādu nozīmīgu pirkumu vai nekustamā īpašuma iegādi, sakarā ar jaunajiem dzīves apstākļiem. Steidzamu lēmuma pieņemšanu un rīcību pieprasīs kāda nepatīkama situācija vai jaunumi, kurus nevēlēsies izprast. Nevēlams laiks juridisko lietu kārtošanai. Daudzi izvēlēsies pielikt punktu kādām attiecībām vai saistībām dēļ vēlmes uzsākt ko pavisam jaunu. Šajā sakarā nedēļa būs kontrastu pilna, piedzīvosi gan daudz laba, gan ne tik laba, kaut ko iesāksi un kaut kam pieliksi punktu. Dažiem var izdoties gūt papildus ienākumus pateicoties kādam mantojumā atstātam īpašumam vai vērtslietām. Satraukumu par savām dzīves problēmām tev uzticēs kāds tuvs draugs. Diemžēl, tavi ieteikumi viņam nepalīdzēs, jo viņš gluži vienkārši nevēlēsies tos pieņemt. Lai arī viņš apstiprina tavu skatījumu uz notiekošo kā pareizu, viņš labprātāk izvēlēsies dzīvot pēc saviem principiem un saprašanas. Labvēlīgs laiks ģimeniskiem un romantiskiem ceļojumiem. Gados jaunās sievietes iegūs papildus informāciju, zināšanas un iespējas, pateicoties kādam nesen iepazītam cilvēkam. Tiesa gan, ieteicams būt piesardzīgai komunikācijā ar Ūdensvīra, Svaru un Dvīņu zīmes pārstāvjiem.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šonedēļ var nākties saskarties ar nepieciešamību negaidīti veikt kādus remontdarbus vai risināt dažādas problēmsituācijas mājās, kuras patiesībā bija aktuālas jau ilgāku laiku, taču tika ignorētas no tavas puses. Tava vai kāda mājinieka gūtā spriedze darbā raisīs dažādas sarunas mājās. Daudziem patīkamas emocijas sagādās kāda finanšu informācija vai dokuments. Tev par labu nospēlēs kāda Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē dzimuša cilvēka rīcība. Nedēļas gaitā vari saņemt naudu saistībā ar bērnu. Visai labvēlīga un produktīva nedēļa darbā tiem, kuru darbs saistīts ar bērniem. Konflikti, ar kuriem šonedēļ saskarsies, vairumā gadījumu nesīs tev veiksmi un apmierinājumu, jo taisnība vienmēr būs tavā pusē. Pārsteigumiem gatavoties var sievietes virs 35 gadu vecuma. Gados jaunie vīrieši nodosies kādas sievietes uzmanības piesaistīšanai un uzmanības apliecinājumu sniegšanai. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma zvaigznes sola kādu īpašu, negaidītu, priekpilnu brīdi, izdevīgu piedāvājumu vai ielūgumu.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, ieteicams īpašu uzmanību pievērst komunikācijai ar nupat iepazītiem vīriešiem, neatkarīgi no tā, kur, kad un kādā situācijā iepazināties. Nozīmīgu lomu tavā dzīvē spēlēs kāda jauna personība, kuru ieteicams nepārvērtēt ne par augstu, ne par zemu. Par iemeslu priekam, kopā sanākšanai un svinībām kalpos bērni vai kāds jaunietis no tuvinieku loka. Daudzi priecāsies līdzi jaunumiem par kādu iestājušos grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Neraugoties uz nedēļas gaitā piedzīvoto pozitīvo notikumu attīstību, daudzi nespēs pilnībā izvairīties no satraukuma un bailēm. Dažiem tās var būt saistītas ar kādu privātu vai biznesa noslēpumu. Citi var piedzīvot līdzīgas sajūtas sakarā ar neuzticību vai nodevību no drauga, kolēģa vai svešinieka puses. Labvēlīgs laiks dažādu ģimenes notikumu plānošanai un realizēšanai. Ienākumi ģimenes budžetā daudziem ļaus veikt sen kārotos pirkumus. Ja kādā brīdī esi pārliecināts, ka ar konflikta palīdzību izdosies kādu nolikt īstajā vietā, tu rūgti maldies. Zvaigznes tevi lutinās ar patīkamiem pārsteigumiem un neviens nespēs tos sabojāt. Ja nu gadījumā nākas iesaistīties konfliktā, esi atvērts un uzklausi partnera sakāmo. Iespējams, uzzināsi ko interesantu pats par sevi.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šonedēļ ieteicams pievērsties mājas ģenerāltīrīšanai un atbrīvoties no vecām, salauztām mantām, novalkātām drēbēm utt. Dažiem var gadīties nozaudēt vai aizmirst publiskā vietā savus dokumentus vai citas personīgās mantas. Diemžēl, iespēja tās atrast vai atgūt ir pavisam niecīga, lai neteiktu neiespējama. Viens no galvenajiem mērķiem šajā nedēļā būs nodrošināt papildus ienākumus nākotnei, pateicoties kādam finanšu dokumentam. Runa gan nav par lielu naudas summu, tādēļ izvairies no aizraušanās ar loterijām un azartspēlēm. Nedēļas gaitā gaidāmas tikšanās un komunikācija ar interesantiem cilvēkiem. Visticamāk, tie būs tev labi pazīstami draugi, ar kuriem tevi vieno kopīgas intereses vai hobiji. Gados jaunām sievietēm pavērsies vairākas aizraujošas iespējas doties ceļojumā šajā nedēļā vai decembra brīvdienās. Sievietēm virs 35 gadu vecuma notikumi lielākoties būs saistīti ar ģimeni un draugiem. Vēlēsies vairāk laika veltīt sev, taču to būs ļoti grūti realizēt. Gados jauniem vīriešiem nāksies griezties pēc palīdzības vai ieteikuma pie kādas konkrētajā jomā pieredzējušas sievietes.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, šonedēļ būsi spiests atrisināt kādu konfliktu, nepatīkamu situāciju vai citu problēmu ar zēnu vai jaunu vīrieti. Lai kāda arī būtu šī situācija, tā būs nopietna un tās risināšanu nebūs iespējams atlikt uz vēlāku laiku. Nedēļas gaitā tavā dzīvē parādīsies daudz un dažādi cilvēki. Daudzi sapņi tev atgādinās par cilvēkiem, kurus neesi saticis gadiem ilgi. Šajā sakarā tava dzīve būs visai dinamiska, pieredzes un emociju pilna. Raizes un satraukumu var sagādāt kāda ģimenes vai paziņu lokā esoša vīrieša veselības problēmas. Lielākā daļa notikumu, kurus piedzīvosi, raisīs tevī pozitīvas emocijas. Tas attiecas arī uz mīlas dzīvi. Ar lielāko prieku pieņemsi mīļotā cilvēka sniegto ieteikumu vai ideju. Iespējams, vēlēsies sagādāt otrai pusītei kādu patīkamu pārsteigumu. Sievietes virs 35 gadu vecuma var izmēģināt savu veiksmi loterijā, jaunā izaicinājumā, kā arī var beidzot spert ilgi plānotu drosmīgu un riskantu soli pretī ievērojamām pārmaiņām savā dzīvē. Vīrieši virs 35 gadu vecuma būs spiesti meklēt kompromisu, lai maksimāli mierīgā ceļā nogludinātu mājās radušās problēmas.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, esi gatavs saspringtai nedēļai mīlas jomā, uz kuru zināmu ietekmi atstās citi, ar draugiem un tuviniekiem saistīti notikumi. Daži, kuri nesen piedzīvojuši šķiršanos, aizvien meklēs sevis pieļautās kļūdas šai neveiksmei. Tajā nav nekā slikta, ja vien vienlaikus turēsi acis vaļā, lai nepalaistu garām kādu jaunu iespēju iepazīties ar potenciālo partneri. Kas attiecas uz finanšu jomu, zvaigznes sola dažāda veida pieredzi un notikumus. Būs lietas, kas sagādās tev prieku un būs lietas, kuras raisīs tevī pamatīgas dusmas. Vienubrīd vari iegūt papildus naudu, bet jau nākamajā ciest zaudējumus, līdz ar to ieteicams rūpīgi plānot savu budžetu un būt piesardzīgam naudas jautājumos. Saņemsi ar kādu bērnu saistītus jaunumus. Komunikācija ar bērniem un mazbērniem kļūs dinamiskāka tiem, kuru atvases dzīvo tālienē. Kas ir būtiskākais šajā nedēļā? Pavisam noteikti – pasargāt sevi no agresijas, manipulācijām un zādzībām un arī pašam neiesaistīties ļaunprātību veikšanā. Par ļaunprātīgu nodarījumu citiem vēlāk var nākties bargi samaksāt. Gados jaunām Skorpiona zīmes pārstāvēm gaidāmi notikumi, kuri saistīti ar ģimeni, saderināšanos vai kāzām. Atsevišķos gadījumos iespējama kopdzīves uzsākšana ar mīļoto cilvēku.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šī nedēļa tevi var pārsteigt ar dažādiem notikumiem, tikšanām un cita veida komunikāciju ar gados jauniem vīriešiem un sievietēm, šī komunikācija būs saistīta ar šīs jaunās personas nākotnes plāniem pacilātā noskaņā. Iespējams atsāksi kādas pārtrauktas attiecības. Kopumā ļoti pozitīva nedēļa, kas visādā ziņā nesīs augļus, ja vien neļausi apkārtējiem iejaukties savos plānos. Tāpat jāatzīmē, ka šī nedēļa būs īpaši veiksmīga dažādiem juridiskiem darījumiem, īpaši strēlniekiem virs 35 gadu vecuma. Veiksmīgs laiks, lai plānotu ilgtermiņa ceļojumu vai komandējumu.

 

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem aktuālas būs finanšu lietas – varbūt ne tik ļoti jūsējās, taču sagaidāmi neparedzēti vai pat nepatīkami sarežģījumi finanšu jomā, un jāatzīmē, ka finanšu lietas būs aktuālas visas nedēļas garumā. Esiet sevišķi nepiekāpīgs, ja šie jautājumi apspriežami ar laulāto dzīvesbiedru. Iespējams radu saiets vai kāda pulcēšanās kāda bērna sakarā. Iespējama patīkama tikšanās ar seniem draugiem. Dāmām – veiksmīgs laiks bērna plānošanai. Ļoti ticams, ka šobrīd apgūstiet vai apgūsiet jaunas zināšanas, pateicoties kurām, nodibināsiet jaunu, patīkamu virtuālu draudzību.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīri – centieties neveidot lielus plānus šai nedēļai. Ļaujiet lietām ritēt savu gaitu, un būsiet pārsteigts, ka nedēļas atskats veidosies kopumā pozitīvs. Atļaujieties būt mazliet vieglprātīgs. Tomēr sagaidāmas kādas neiepriecinošas ziņas saistībā ar Jums tuvu cilvēku. Šis nav pārāk veiksmīgs laiks, lai iegādātos sev jaunas lietas – mēbeles, dāvanas, apģērbu, vai jebko priekš sevis. Paredzamas problēmas ar šajā nedēļā iegādātajām precēm. Tāpat izvairieties no mājokļa īres vai izīrēšanas. Mīlas dzīvē patīkams pīķis. Piepildīsies visas kvēlākās vēlmes… Tās, kuras ir kaut nedaudz reālistiskas. Šīs nedēļas laikā sagaidāms taureņus vēderā izraisošs uzaicinājums uz tikšanos vai pat kaislīga mīlas dēka, kas ļoti iespējams turpināsies arī turpmākajās nedēļās. Kā jau minēts iepriekš – esiet brīvi, neveiciniet spiedienu uz sevi un ļaujieties visam.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivs zīmē, šī nedēļa paredzama saspringta, neparedzama un spēsi citos strauji radīt nepatiku pret sevi, savas uzvedības vai izteikumu dēļ. Šīs saspringums, ļoti iespējams ir veicināts pāris pēdējo nedēļu ietekmē, tomēr tas nav attaisnojums. Ieliec sevi stingros grožos – domā līdzi, ko dari, ko runā, kā uzvedies. Gadījumā, ja situācija naudasmakā rada sarūgtinājumu, saņemies un pārdzīvo šo nedēļu, jo tas ir tikai pagaidām. Vēlāk finanšu situācija izskatās stabila. Šo faktu apliecina arī tas, ka, neraugoties uz milzīgo spriedzi, Zivij izdosies nodibināt veiksmīgus biznesa sakarus kā arī nostiprināt esošos, kas nākotnē nesīs dažāda veida labumus. Gadījumā, ja nāksies apmeklēt kādu pašvaldības vai tiesu iestādi, tur nokārtotie jautājumi būs ļoti veiksmīgi. Neskatoties uz nedēļas augsto stresa līmeni, iegūsi lielisku pamatu turpmāko mēnešu darbam, kas nāksies daudz vieglāk.

 

 

Lai tev brīnišķīga nedēļa!

 

Sabiedrība

Milzīgās nepatikšanās nonākuši vairāki Latvijā populāra pārvadātāja šoferīši

  Šā gada maijā pēc Latvijas Televīzijas raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” iesniegtās informācijas saistībā ar dīzeļdegvielas zādzību...

Maģisks rituāls palīdz latvietei tikt pie jauna auto

  Šī gada Mātes dienā pārsteigumu Madaras Brūnavas radiem sagādāja TV šovs SuperBingo, jo Lielajā laimes rata spēlē Madara...

Latvijas populārākā grupa “Prāta Vētra” izplata svarīgu paziņojumu

  Šī gada vasarā “Prāta Vētra” dosies koncerttūrē “Gads bez kalendāra” un uzstāsies piecās Latvijas pilsētās...
Elektrība

Arī vairāki letāli gadījumi – sākoties brīvlaikam, “Sadales tīkls” izplata svarīgu paziņojumu

  Sākoties vasaras brīvlaikam un atvaļinājumu laikam, kad cilvēki mēdz kļūt izklaidīgāki, AS "Sadales tīkls" atgādina...

Liels pavērsiens populārā mūziķa Eilanda dzīvē

  Grupa “The Hobos” kopā ar Ralfu Eilandu apvienojušies, lai šovasar klausītājiem sniegtu 3 koncertus –...

Tirdzniecības centrs “Alfa” nāk klajā ar paziņojumu pircējiem

  Iepirkšanās centrs “AKROPOLE Alfa” savā nomnieku lokā uzņēmis vairākus jaunus veikalus – “Frame Ģimenes optika”,...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...